star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 311561 пъти)
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #50 -: Януари 15, 2007, 17:45:27 »

На кое по-точно? Ето ги подред(от ляво на дясно)
1/ProTec Professional Due Phasette Спреят действа възстановяващо на кутикулата на косъма и по цялата му дължина,след къдрене и боядисване.Съдържа кератинови аминокиселини,катионен комплекс и провитамин Б5.Премахва антистатичния ефект,прдава обем и блясък.БЕЗ ОТМИВАНЕ. 20лв
2/Bigen Leave on spray conditioner(изтрила ми се е лепенката със съдържанието)-съдържа силикон и не позволява на краищата да се слепват,заплитат и цъфтят.22лв
3/Basler Texture instant conditioner care plus-for dry,brittle and damaged hair with horse marrow extract. Регенерира сплъстяваща се и изтощена коса,премахва антистатичния ефект,възстановява целостта на косъма,стимулира растежа като подобрява кръвообращението на луковицата на косъма. Кератин,витамин Б5,витамин А,витамин Д,биотин(срещу раздразнена кожа на главата). Application:After washing ,spray on damp hair.massage it,do not rinse. Style hair in the desired form,air dry,roll or blow dry.Do not use additional styling lotion. 23лв
4/Wella Back to Basics(sunflower) leave-in and detangling spray -овлаждяващ српей-балсам за всеки тип коса с екстракти от слънчоглед-подхранващ спрей,улеснява разресването на косата и интензивно хидратира(този е по-подходящ за след изрусяване и през лятото). 18лв
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15150

« Отговор #51 -: Януари 15, 2007, 17:54:00 »

3/Basler Texture instant conditioner care plus-for dry,brittle and damaged hair with horse marrow extract. Регенерира сплъстяваща се и изтощена коса,премахва антистатичния ефект,възстановява целостта на косъма,стимулира растежа като подобрява кръвообращението на луковицата на косъма. Кератин,витамин Б5,витамин А,витамин Д,биотин(срещу раздразнена кожа на главата). Application:After washing ,spray on damp hair.massage it,do not rinse. Style hair in the desired form,air dry,roll or blow dry.Do not use additional styling lotion. 23лв

А това ли е за растеж или всичко заедно ?
И мерси  Kiss
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #52 -: Януари 15, 2007, 18:08:32 »

кажете нещо миризливо за тяло,напомнящо портокали или мандарини дееее  Razz моляяяяя
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #53 -: Януари 15, 2007, 18:11:30 »

Цитат на: "bizzare"

А това ли е за растеж или всичко заедно ?
И мерси  Kiss

Това е за растежа. Те всичките стимулират растежа,но това е ,от което на мен ми расте косата много бързо.

Лейди,какво ще кажеш за спрей за тяло на Фрутини? За мен те са най-добрите. А имаше и едно други лосиони,да ме убиеш,не мога да се сетя. Продават се в тубички с вормата на тези за сапун за ръце. Някакви идеи? Те също са много миризливи,а мисля,че има точно портокал.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8333

« Отговор #54 -: Януари 15, 2007, 18:20:06 »

Lady, enjoy

Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
lioness
Newbie
*
Публикации: 8333

« Отговор #55 -: Януари 15, 2007, 18:21:25 »

Момичета, темата много полезна, ама не стана ли голямо мазало  Unsure
По-хубаво да направим различни теми за коса, тяло, лице, нокти и т.н. Защото така в една тема всичко ще напишем  Unsure
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #56 -: Януари 15, 2007, 18:34:29 »

МЕРСИ МИЛИЧКА супер си
 Clap   Clap  Clap
утре ще го купя  Kiss
и на блоучо също  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15677

« Отговор #57 -: Януари 15, 2007, 19:28:07 »

Момичета! Аз съм горд собственик на шампоана на Ducray  (малко съм разочарована от българщината за пореден път...Шампоанчето беше 16.40 - ок, ама вкъщи разглеждам опаковката, обръщам отзад и какво да видя? препоръчителната цена изстъргана грубо, намазана с коректор и отгоре добавено с химикал 16.40...ебаси селянията...май повече няма да пазарувам в тази аптека..., а ми допадаше, защото е зобре заредена..) и на сапунчето препоръчано от Сметито с пилинг ефекта (знаех си, че ще хвърля око на още нещо в аптеката... Unsure )...
Като добавим и Ясмина...Мисля, че си оставих половината аванс в аптеката тоя месец... Unsure
Активен

amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #58 -: Януари 15, 2007, 19:47:15 »

Леокрема антицелулитния гел
Авен за комбинирана и мазна кожа склонна към акне- супер неща имат
Сапуните на Рефан, Касиопеа и Арома Нечърълс- тия 2та ексфолиращите особено са супер

Серията на Дав за тяло-зелената
Виши дезодорантите
Глис Кюр шампоани и балсами
Хербина ролони
Лактацид- всичко от тях
перфект-заздравители за нокти
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
Blow
Newbie
*

« Отговор #59 -: Януари 15, 2007, 19:55:17 »

Цитат на: "lioness"
Lady, enjoy

Имам същият аромат,но спрей.И аз много го харесвам.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #60 -: Януари 15, 2007, 20:06:20 »

Добре де,нали идеята е да препоръчаме,а не да кажем какво ползваме.

Ами аз лятото си купих 7 шампоана и още толкова маски плюс това имам над 100 лака от различни фирми.

Аз искам да събера идеи и пояснение защо,а не да си изреждаме марки само.

Женска му работа.
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #61 -: Януари 15, 2007, 20:33:21 »

Аз не ползвам нещо,което не бих препоръчала.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #62 -: Януари 15, 2007, 22:56:10 »

Подарявам половин кило крем за тяло Фрутини-малина и една туба пак лосион за тяло, пак на Фрутини , само че банан и кокос!
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #63 -: Януари 15, 2007, 23:03:12 »

Аз бих се кандидатирала за малината  Tongue

Ама защо ги подаряваш? Миризмата преполагам...
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Mina
Newbie
*

« Отговор #64 -: Януари 15, 2007, 23:08:56 »

Малината продадена! Cheesygrin Ще ти я донеса на срещата.

Миризмата.Като си го купих, само го отворих и ...го затворих.Та няма смисъл да седи и да ме чака да го заобичам.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #65 -: Януари 15, 2007, 23:55:26 »

Аз бях така с 1 лосион на Дева. Смърди, та се не трае. Е, разбрах го след като се бях наклепала половината  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #66 -: Януари 16, 2007, 09:02:27 »

Мини, носи и кокос-банана - шамар да е, аванта да е Cheesygrin  Kiss
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #67 -: Януари 16, 2007, 10:49:52 »

За продуктите на Lumene със 100 ръце ! Невероятен измиващ гел за смесена кожа имат, ужасно съм доволна! Кремовете за лице, тониците, тоалетните млека.. много качествени продукти!

шампоаните на Лакме за руса и изтощена коса много добра работа вършат; Благодарение на Мини  Kiss  Kiss  

За момента това са ми фаворитите.
Нормадерм, (нощен) на Виши мисля скоро да го пробвам Smile

Ааа Блоу ... 5 см на месец растеж  Shocked  Shocked О ,Боже мой, ще ги търся и аз тези продукти !
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #68 -: Януари 16, 2007, 10:59:55 »

Ето, и кокоса - продаден! Cheesygrin
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #69 -: Януари 16, 2007, 12:57:15 »

И аз да се включа с нмяколко комплимента  Stuart

Шампоаните на Ducray наистина са страхотни ..правих си едномесечна терапия с този против косопад + ампули + хапчета и наистина ми се отрази много добре..в момента съм с този за изтощена , суха коса.

От Normaderm също съм доволна , лично мога да препоръчам  хидратиращото кремче със зелена капачка за стягане на порите..много е леко , попива на мига и мирише хубаво  Smile

Вчера си купих кристалите на BioPharma и направих грешката да си сложа на суха коса...пфу , седеше ми ужасно на кичури Razz

..бих препоръчала и серията на Tesori d'Oriente , за която вече съм пускала тема отдавна..хмм,лятото Cheesygrin
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #70 -: Януари 16, 2007, 15:23:24 »

Цитат на: "Mina_21"

И аз продавам кокоса. В една синя опаковка пос формата на буркан.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #71 -: Януари 16, 2007, 17:46:46 »

Цитат на: "Blow"

Явно е мноо гаден! Lol Ако не става за нищо ще си го мажа на филии Tongue
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #72 -: Януари 16, 2007, 18:25:48 »

Защое бе, мадами? Кокоса на мен ми харесва, т.е. аз си имам скраб за тяло, а по-рано и лосион.Не е толкоз лош.. Confused
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #73 -: Януари 16, 2007, 20:10:10 »

Цитат на: "Blow"

Хехе

Тя го продава забележете, а не подарява  Lol  Kiss
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Януари 16, 2007, 20:33:24 »

Подарявам го беееееееееееееееееееее!!!!!!!
 Razz
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: