star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 409892 пъти)
alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #1300 -: Юни 11, 2009, 17:02:50 »

Изясни ми се.  Big grin Благодаря, Бамб.
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #1301 -: Юни 11, 2009, 17:52:59 »

Днес си взех сухото олио на Пиз Бюн бронз, всичко е много хубаво - бързо попива, не оставя мазни следи, потъмнява се бързо, ала бала, но!. на мен ми мирише странно. Отива по-скоро на мъжки аромат Rolling Eyes Бързо изветрява уж, ама дано свикна. Ако ли не, ще си купувам Collistar. Така или иначе се чудех..
колко пара е тва
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1302 -: Юни 11, 2009, 18:00:41 »

23.80 . Ама не ме кефи как мирише, мммм  Glare
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1303 -: Юни 11, 2009, 18:48:41 »

Такова сухо олио има ли и защитно? И от къде го взе?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1304 -: Юни 13, 2009, 11:38:56 »

В крайна сметка ей сега си купих Carroten milk spray SPF 20. Просто нямам време да търся, защото утре поемам за морето, а не съм виждала слънце тази година, нито солариум заради татуировката и сега ще бъде страшно... Unsure
Ще пиша после дали си струва този продукт...

Иначе за лице имам от миналата година един крем на Avon от серията bronze sun protection SPF 30, доволна съм от него, ама е останал мъничко и за голямата почивка на море август ще трябва да си взема нов някакъв...А и не е хубаво да ползвам миналогодишен продукт сигурно...

Инак за след слънце имам от същата серия любимия лосион с блестящи частички Stuart Адски го обичам!

Обаче като се върна от това море откривам сезона на солариума и басейните! До следващото море трябва да имам тенче и там да се мацкам вече с продукти за по-бързо почерняване, а не с предпазващи Razz
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #1305 -: Юни 13, 2009, 12:13:11 »

Фей, колко време след като си направи татуировката не трябваше да ходиш на солариум? Аз забравих да попитам.  Rolling Eyes
И, весело и слънчево на морето.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1306 -: Юни 13, 2009, 12:19:28 »

Ами виж сега, то по принцип не трябва да я излагаш на слънце (и солариум) 3 месеца. Това се прави с оглед да не избелее бързо, защото всяка татуировка с времето губи наситеността на цвета си и би следвало да се повтори, ако държим на яркостта й.

Сестра ми, например, си направи татуировка лятото и изобщо не е чакала, директно си я излагаше на слънце и то постоянно, защото и е на рамото, а тиза част от тялото в летните дни е доста по-често на показ отколкото например кръста където е моята татуировка. Не забелязвам обаче това да е повлияло с нещо до момента поне.

Моята е на 2 месеца вече, даже повече, така че не би трябвало да е проблем Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #1307 -: Юни 13, 2009, 12:36:34 »

Благодаря, Фей. Ами тя моята изобщо няма как да бъде изложена на слънце, но солариумът е друго нещо. Сега се замислям, че днес точно 2 месеца, откакто я направих. Не мисля, че ще е проблем след като твоята е на повече от 2 месеца, а аз лично ще гледам да й спестя солариума на моята.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1308 -: Юни 15, 2009, 17:57:42 »

Бронзиращо олио, защитно, нямат, не.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #1309 -: Юни 17, 2009, 00:51:04 »

Споменатите хапчета за по-дълготраен тен в морската тема ме подсетиха да ви питам за някакви хубави хапчета за подсилване на косата.
През март ми свърши тримесечното пиене на Анакапс заради ужасния косопад, който бях получила тогава - за няколко седмици изгубих около 1/3 от косата си. Мога да кажа, че имаше невероятно действие, да чукам на дърво косата ми видимо е по-гъста в корените и има изобилие от стърчащи и новорастящи косми.
В последните 3 месеца не съм пила никакви мултивитамини и пр., залагам на балансирано хранене, но сега ми се ще да си взема отново нещо подсилващо за косата, което да пия през лятото, за да може да "посрещне" подхранена гадната есен.
Разгледах продуктите на Йонобиол, някой ползвал ли е тези за подхранване на косата? Звучат ми обещаващо, но ще се радвам на предложения за изпитани продукти! Smile
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1310 -: Юни 17, 2009, 04:11:20 »

Аз хапчета за коса съм си взимала 2 пъти - на Ревалид и на Фитовал, всеки път имам проблеми с гадене и отказах да се тъпча излишно, заради едната коса.

От всичко, което съм ползвала против косопад, с най-гарантиран успех ми е било мазането със Себорал форте - много има писано за него тук - евтино лосионче за втриване е. Просто да си помислиш в случай, че решиш да избегнеш хапчетата. Все пак лято е, дори да не се храниш умишлено здравословно, храната пак е много по-прясна и витаминозна, много специалисти отричат взимането на добавки сега, поради тази причина.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #1311 -: Юни 17, 2009, 11:00:25 »

Биз, Себорал ползвам от много години и ревностно го защитавам - супер е, но когато нямаш наистина сериозен проблем. Когато косата ми капеше на кичури той не успя да ми помогне, затова прибягнах до хапчета.
Но сега нямам косопад, искам просто да я подхраня.
Ами аз лятото правя голямата глупост да преживявам на диня, домати и сирене. Просто не ми се яде друго, след гадните пластмасови домати тук, онези са ми най-невероятното лакомство. Притеснявам се основно за онези хран. вещества, които си набавям чрез месото, рибата, тестените изделия. Та затова си мисля, че ще е добре да започна да пия нещо.
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1312 -: Юни 17, 2009, 12:15:08 »

Мишел, след 3 месечен курс Анакапс правиш още поне 2 месеца почивка. В момента не трябва да пиеш нищо, така се прави с всички витамини - по схема. Иначе рискуваш хипервитаминоза, това са синтетични витамини, все пак и не трябва да се прекалява. Залижи на нещо за мазане. А рибката е идеалното месо за лятото, прибягвай до нея, поне веднъж седмично Smile В момента има такова изоблибие от плодове и зеленчуци - малини, череши, ягоди, дини, домати, праскови, кайсии..

Йонобиола ще е хубав, според мен, но трябва да изчакаш.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #1313 -: Юни 17, 2009, 12:27:31 »

Е, Бамб, аз нали точно това казвам - откакто ми завърши курсът с Анакапс минаха 3 месеца. Тогава ме предупредихте за синтетичните витамини, че аз от сума ти време пиех Центрум ежедневно и си взех поука! Честно казано, се чувствам много по-добре в момента.
Днес сутринта ходих до аптеката да си взема един шампоан, та попитах за въпросните хапове за гъста коса на Йонобиол. Имат ги, устройва ме като цена, само тези за слънцето ми идват малко скъпи(въпрос на приоритети малко.. Rolling Eyes), та си взех само бета каротин+цинк - 10х за хубавата идея!
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1314 -: Юни 17, 2009, 13:08:25 »

О, през март си ги спряла, извинявай, не си направих сметка Smile Но според мен пак е по-добре да починеш по-дълго време, предвид и предишното постоянно пиене на Центрум. Особено сега като имаш по-голям избор на природни витамини.

За нищо Kiss
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1315 -: Юни 21, 2009, 09:58:36 »

Йонобиол мисля и аз като взема заплата да го закупя. Дано позагубя малко от вида си на бледоликия Джо Razz

Въпреки че да ви кажа вчера, докато за пореден път се припичах край басейна, прочетох в списание HEЯR какви са вредите от продължително и несъобразено излагане на слънце, да не говорим за солариум. Малко се разколебах дали е по-важно да съхраня кожата си по-дълго млада и свежа, и да запазя здравето си, отколкото да се стремя към завиден тен.
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1479

« Отговор #1316 -: Юни 21, 2009, 22:27:48 »

Определено слънцето е ужасно силно и не е препоръчително да се печем в най-пиковите часове (13-16ч.), защото тогава е най-голяма опасността от изгаряния и т.н. Rolling Eyes
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #1317 -: Юли 01, 2009, 16:25:02 »

Вчера както си пазарувах случайно мернах балсамчета и шампоанчета на Тиги. За жалост нямаше за обем, но пък намерих балсамче с витаминки, казва се self absorbed  Cheesygrin и нали Бамбина го препоръча в една друга тема, веднага го закупих без да се замислям и бързам да го похваля - отразява ми се чудесно - овлажнява много хубаво косата, без изобщо да я омазнява Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1318 -: Юли 01, 2009, 22:13:07 »

Бе да ти кажа, аз тези за кестенява коса, в специалност шампоана, въобще не го долюбих в последствие. Адски хубаво миришат и селф-абсорбд нещата са много готини, но на моята изтощена коса не се отразяваше добре шампоана - не беше достатъчно хидратиращ и другото!, което много ме изуми - чудех се аз защо косата ми е толкова златиста и светлее от тъмно кестенявото - а то, от него. И толкова му беше Cheesygrin
Сега си се мия с Л'ореал и Керастаз и всичко е тип-топ.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #1319 -: Юли 02, 2009, 00:45:22 »

дайте една снимка да го погледна това тиги...моля  Stuart

п.с. аз и преди съм ги поразглеждала ама все още не мога да определя кое е подходящо за мен...
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 00:55:23 от JustAGirl^` » Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #1320 -: Юли 02, 2009, 01:05:07 »

Ами нищо, че косата ти е вече кестенява, според мене трябва да ползваш серията Dumb Blonde точно щото косата ти е още изтощена. Аз не се боядисвам от повече от 2 години, косата ми е напълно естествена в момента, боядисаното е отдавна отрязано и Self Absorb-a ми се отразява супер. Даже миналият път добавих и малко Vigorance по краищата и резултатът беше още по-добър.

Джъст, спи ми се та две не виждам... утре ще потърся снимка, ама в темата "вижте какво си купих" имаше български сайт за поръчки.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1321 -: Юли 02, 2009, 01:08:01 »

няма проблем Ели...да цункаш мъниците от мен  Kiss
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #1322 -: Юли 02, 2009, 13:18:56 »

Да ти кажа честно, от Лореал по-добро няма. За малката разлика в парите, Тиги не бих си взела пак. Може би само стилизанти и маски.
Активен
Eli
Newbie
*

« Отговор #1323 -: Юли 02, 2009, 15:17:27 »

Съгласна съм. И аз съм най-доволна от Лореал с малки изключения.

Джъст, ето такъв балсам имам аз:

Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1324 -: Юли 02, 2009, 16:17:04 »

ами аз много си ги харесвам шампоаните и балсамите на Лореал...ама последно време нещо много бързо е започнала да ми се омазнява косата и то в корена и се чудя какво да й сложа че да остане "свежа" за по-дълго време....най-много пак да я мина с няква боя (въпреки че не съм се боядисвала от повече от година и вече си е моята косичка почти, само на крайчетата е останало малко по оранжавеещо, такова като карамелени отблясъци от преди това)  Rolling Eyes
Активен

Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: