star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Да си препоръчаме!(женска тема)
Страници: [1] 2 3 ... 90   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си препоръчаме!(женска тема)  (Прочетена 308458 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« -: Януари 14, 2007, 20:13:30 »

Мили дами , в тази тема всяка от вас може да препоръча козметично средство-било то домашно приготвено или разпространено по търговските вериги. Въпроса е да сме си взаимно полезни Smile
Като първа, бих искала да информирам на всички дами един интимен измиващ гел,който отскоро е на пазара .Казва се Mirtha и е едно от най-нежните неща , които съм ползвала скоро.С две ръце го препоръчвам. Wink
« Последна редакция: Август 13, 2008, 22:45:15 от bizzare » Активен

blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #1 -: Януари 14, 2007, 21:57:57 »

Ох,аз пък страшно обичам сапуните на Casyopea и ви ги препоръчвам с 2 ръце - съвсем натурални са и миришат страхотно.. Wub
Активен
Sugar
Newbie
*
Публикации: 449

« Отговор #2 -: Януари 14, 2007, 22:00:29 »

Пяна за почистване на лице - Джонсън & Джонсън - ползвам я вместо тоалетно мляко за грима и съм много доволна
Душ-гел на Серджо Тачини - Стил Дона - уникален
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #3 -: Януари 14, 2007, 22:14:38 »

Цитат на: "blonde"
Ох,аз пък страшно обичам сапуните на Casyopea и ви ги препоръчвам с 2 ръце - съвсем натурални са и миришат страхотно.. Wub

аз съм ги ползвала,миришат силно ама като се къпеш с тях не  :(  или поне тези,които аз съм взимала
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #4 -: Януари 14, 2007, 22:14:42 »

Соня, този сапун май го беше хвалила в стария форум и си го купих тогава (ама те са 2 подобни, единият не ми хареса). Все едно не е на Арома, да не повярва човек ;)
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #5 -: Януари 14, 2007, 22:30:54 »

Имам много козметични продукти и всичките горещо ги препоръчвам! Много съм доволна,ползвам ги от месеци,а някои от години.

За лице: Норма дерм(дневен,нощен крем,гел за почистване);OLIGO 25;за равномерен матов тен CAPITAL SOLEIL(Vichy);за почистване на грим -Джонсън пяна или мокри кърпи на Vichy.

За косата: шампоани на Фито. Ползвала съм 3 вида досега. В момента съм с Phytocyan. Спрейове за след къпане,неизмиващи имам 4 вида,редувам ги: Bigen със силикон за краищата;ProTec Professional за изтощени коси;Basler с екстракт от костен мозък на кон;Wella Back to Basics с екстракт от слънчоглед за растеж. Ползвам също и лечебен катранен шампоан на Аруал срещу косопад и пърхут.

За тяло: душ гел Фрутини. Лосион на Тери Мюглер-Ейджъл. За масажи-Аура Слим,срещу целулит-антицелулитен крем на Лиерак.

Интимен душ гел-Дерком.

За краката-крем против изпотяване на Шол за лятото и омекотяващ и подпомагащ кръвообращението пак на Шол.

Универсален пъпкотрепач ми е крем Здраве. Мажа го при всякакви протривания,обриви и т.н.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Януари 14, 2007, 22:36:33 »

Аз бих ви препоръчала матиращото мусче на Maybeline ..ползвам го откакто са го пуснали и съм страшно доволна..много покривно и трайно е , нанася се адски лесно и същевременно въобще не се усеща на лицето  Wink

Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #7 -: Януари 14, 2007, 22:40:08 »

Вадя листче и химикалче и записвам.

Тези сапуни на Арома са потресающи! Взех си един с малинка и той мирише на повръщано като се намокри!!!!! Mad  Не съм взимала този ексфолиращия. Може би ще го направя когато спра да се сърдя на другия.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #8 -: Януари 14, 2007, 22:51:21 »

Блонд аз нещо подобно май си търся.Нанасяш го като фон дьо тен все едно и ти придава естествен и красив тен на лицето нали?За всеки ден става ли,че аз пудра не трябва да ползвам?
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #9 -: Януари 14, 2007, 23:06:48 »

Цитат на: "sexy"
Соня, този сапун май го беше хвалила в стария форум и си го купих тогава (ама те са 2 подобни, единият не ми хареса). Все едно не е на Арома, да не повярва човек ;)

da секси два подобни са и на мен единия не ми харесва;)
Една приятелка каза че и този зеления бил хубав , ама не съм го пробвала още , а се каня да си го взема от 2 години сигурно  Cheesygrin
Ама верно все едно не е на арома  Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 14, 2007, 23:22:44 »

Цитат на: "veselo_momi4e"
Блонд аз нещо подобно май си търся.Нанасяш го като фон дьо тен все едно и ти придава естествен и красив тен на лицето нали?За всеки ден става ли,че аз пудра не трябва да ползвам?

Да,придава свеж тен...няма никакъв проблем да се използва всекидневно  Stuart
Активен
veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #11 -: Януари 14, 2007, 23:30:58 »

О, супер още утре ще си го взема:).Много готина темичка, много полезна:).
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #12 -: Януари 14, 2007, 23:50:13 »

Блонд в БГ има ли го
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #13 -: Януари 14, 2007, 23:52:12 »

Да Smile
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #14 -: Януари 14, 2007, 23:59:04 »

миси  Kiss  ще го потърся
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #15 -: Януари 15, 2007, 00:00:26 »

Ех..как ме бива в рекламата,добре съм се ориентирала  Razz
Очаквам позвъняване от Maybeline да ми дадат процент от продажбите си  Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #16 -: Януари 15, 2007, 00:02:19 »

Аз пък си правя парни бани с билчици, кожата ми става като бебешко дупенце  Razz
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #17 -: Януари 15, 2007, 00:04:22 »

Ех..как ме бива в рекламата,добре съм се ориентирала  Razz
Очаквам позвъняване от Maybeline да ми дадат процент от продажбите си  Cheesygrin

Razz  верно си е
Активен

amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #18 -: Януари 15, 2007, 02:00:21 »

Цитат на: "veselo_momi4e"

Да,придава свеж тен...няма никакъв проблем да се използва всекидневно  Stuart

Това мусче наистина е мн добро. От много време се опитвам да си намеря фон дьо тен, които наистина да се слива с кожата и този успя да ме спечели.

Друг хубав ФДТ е на Clinique. Абе общо взето на тях всичко им е хубаво, даже и спиралите и сенките за очи.

От продуктите за коса съм голяма фенка на Redken. Не знам дали ги има в БГ, но наистина съживяват косата. Също John Frieda, които пък наскоро пуснаха едни гланцове за коса, които се ползват 2-3 пъти седмично след балсам и придават блясък и цвят на косата. Ползвала съм и за руса, и за кестенява коса и определено има видим ефект.
Ползвам кристали за коса Biosilk (пак не знам дали ги има тук), по препоръка на фризьорката ми там където живея в странство.
Иначе преди време бях голяма фенка на Davines. Има ги в аптеки Санита и са маски за коса, шампоани и балсами с естествени съставки. Миришат невероятно и са много приятнички за употреба. Иска ти се да ги изядеш. Smile
Активен

amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #19 -: Януари 15, 2007, 02:04:24 »

И още нещо, от което съм страшно доволна. Лосионите за тяло на Джесика Симпсън. Преди доста време си бях взела един, който миришеше на ванилов кекс и беше с блестящи частици. Не само на човек му се дояжда като го помирише, но и самият той има вкус на сладко. Приятелят ми много му се кефеше като се сваляхме и още твърди, че сме тръгнали заради Джесика Симпсън. Мисля, че Pupa имат нещо подобно на това, даже днеска като си купувах парфюмчето видях, че на Pupa sa po 15 лв. Струва си да се опита. За сладко убивам Smile
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Януари 15, 2007, 02:09:52 »

Ох,серията на Джесика Симпсън наистина е невероятна..а най-глупавото е,че все не мога да я намеря  , въпреки че пише че се продава в Sephora  Confused
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #21 -: Януари 15, 2007, 08:50:25 »

Ааа, нали са невероятни? И аз си взех наскоро и сега стоя в банята по 2 часа... Tongue Обаче миши много ми изхаби, че и той го налазва като е у нас, а знаете как се чипурят мъжете - разхищаващо Cheesygrin Нооо, на него му е простено Kiss
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #22 -: Януари 15, 2007, 09:16:20 »

аз харесвам кремът за лице с витамин Ц и хидратиращия крем на "ла рош позе".

много съм доволна от козметиката за коса на 'хлоран'.

блонди да ме поправи, ако съм ги написала грешно, ама тоз френски хич не го разбирам.

Big grin и също от пилинг-маската на 'фрийман' с грозде и шампанско.
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Януари 15, 2007, 11:49:43 »

Алекс,Клоран Smile  Kiss

Фейй,мама е полудяла по тях..отиде ли в мола задължително седи по 20 минути там и излиза с поне 5 сапуна  Lol
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #24 -: Януари 15, 2007, 12:59:48 »

Блонди, Феи, от тези сапуни си имам няколко и аз Smile)) Обаче предвидливо си оставих един от тях в гардероба, много сладко мирише вътре вече  Big grin
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 90   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: