star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Проблем с чужбинските потребители
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с чужбинските потребители  (Прочетена 4341 пъти)
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« -: Януари 12, 2007, 22:28:54 »

Въпрос към потребители, които не пишат от България:
Имате ли проблеми с отварянето на форума? Бавно ли ви зарежда?

И молба към Хриси.
Хриска, някои потребители, които пишат от други места, които са извън България, имат проблем със зареждането на форума. Адски бавно е. Повече от един час(съвсем сериозно) не могат да се заредят темите, нито да се отвори форумчето, което е безумно изнервящо. Тези проблеми са се появили след промените и местенето на форума на новото място.
Надяваме се и те молим да погледнеш за какво става дума и да намерим заедно някакво решение, защото така не е честно.
Конкретно - Еуфория има проблем. Тя не може да отвори форума и пиша от нейно име. Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #1 -: Януари 15, 2007, 16:06:34 »

Да, има проблем, говорила съм с еуфория.
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #2 -: Януари 15, 2007, 16:09:54 »

Цитат на: "Xpucu"
Да, има проблем, говорила съм с еуфория.

Като има проблем не е ли удачно да се сподли и тук. Едва ли тя е единствената пишеща от чужбина. Exclamation
Активен

las cuentas
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #3 -: Януари 15, 2007, 16:22:13 »

Е , Хриси , ние говорихме преди месец. Оттогава насам когато и да те питам нещо като си онлайн ти не ми пишеш. Съзнавам че си заета и най-малко искам да съм в тежест , но поне кажи дали ще се оправят нещата или да забравям за този форум. Rolling Eyes
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #4 -: Януари 16, 2007, 02:07:37 »

Ами аз затова не пиша вече.

Преди около месец бях обяснила за проблема в една тема пусната специално по този въпрос в бившия раздел "всичко".
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #5 -: Януари 17, 2007, 11:50:53 »

Той, същността на проблема (лоша свързаност към чужбина) е споделен отдавна. Предприетото му решение не е нещо, което съм опълномощена да споделям.

Ели, както казах миналата седмица на еуфория свръзността ще се оправи, но физическата ми ангажираност и независещите от мен условия, ще проточат нещата седмица или две. Направила съм всичко което зависи от мен за да може като се прибере Блонд да няма трети оплаклал се.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #6 -: Януари 19, 2007, 18:45:53 »

Няма проблем, аз в момента съм си в България, поне на мен не ми е спешно  Smile
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #7 -: Януари 23, 2007, 22:44:37 »

аз само искам да кажа че си писах с Dani (тя е в германия) и при нея едвам се отваря форума.Казах й че ще напиша че и при нея не е добре.
Активен

Don’t feed the forum trolls
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #8 -: Януари 23, 2007, 23:02:14 »

Много трудно ми зарежда форума.  Rolling Eyes  Само при мен ли е така???
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #9 -: Януари 26, 2007, 11:44:48 »

Цитат на: "Xpucu"
Направила съм всичко което зависи от мен за да може като се прибере Блонд да няма трети оплаклал се.

Хрис,за жалост вече се оплаках Sad eyes
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 27, 2007, 01:55:00 »

Знам.... но физически не ми остана време да отделя 3 часа от някой сън...  Cry
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #11 -: Февруари 02, 2007, 21:02:45 »

бе само на мен ли форума ми зарежда по бавно от преди ? някой забелязал ли е и при него да бави? Confused
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #12 -: Февруари 03, 2007, 11:08:56 »

При мен е ок.
А сега дори пиша от Силистра и съм с отвратен БТК-нет...
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 04, 2007, 20:12:39 »

преди малко се прибирам , тръгвам да влизам във форума и едвам се зарежда (чаках 5,6 мин да се зареди ) .Като на първите няколко опита даже ми показва ,  че няма такава страница.Сега даже не ми е заредило всички  емотиконки Confused  имам само 8 такива.
Бях си направила да влизам автоматично , а сега ми иска username и pass , а не съм трила бисквитки и нищо не е пипано.

Confused  Confused  Confused
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #14 -: Февруари 04, 2007, 20:30:03 »

Сметанке, с всички беше така. Не се притеснявай. Нямам идея на какво се дължи. На мен ми зарежда сравнително нормално към този момент.
От време на време и на мен ми се налага да се логвам отново. Нямам идея защо. Blink
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 04, 2007, 20:32:49 »

Цитат на: "Dita"
Сметанке, с всички беше така. Не се притеснявай. Нямам идея на какво се дължи. На мен ми зарежда сравнително нормално към този момент.
От време на време и на мен ми се налага да се логвам отново. Нямам идея защо. Blink
аха , добре , мерси Дита.
От време на време забива и се опарвя за малко и пак така .
Дано се опарви скоро ;)
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #16 -: Февруари 05, 2007, 03:43:57 »

Цитат на: "Sahne"
преди малко се прибирам , тръгвам да влизам във форума и едвам се зарежда (чаках 5,6 мин да се зареди ) .Като на първите няколко опита даже ми показва ,  че няма такава страница.Сега даже не ми е заредило всички  емотиконки Confused  имам само 8 такива.
Бях си направила да влизам автоматично , а сега ми иска username и pass , а не съм трила бисквитки и нищо не е пипано.

Confused  Confused  Confused

Toва с бисквитата не е съвсем вярно. Това, че не си я трила не означава, че няма да изчезне. За това говори и мястото където се намират бисквитите- Temporary Internet Files, което автоматично може да ни говори, че тук се складират всякакви временни файлове като бисквити, историята, вируси Lol  и други подобни. За тази папка по подразбиране в операционната система и е заложено определено дисково пространство, което както се сещаш на един етап от време се напълва и се налага да бъде изтрит стар файл, за да бъде записан нов. Това става по старост на файла. Мисля няма нужда вече да ти обяснявам къде ти е изчезнала бисквитата. Другия вариант разбира се, който е доста прилаган е да имаш специално инсталирана програма, която да се грижи за триенето на тези в повечето случай излишни файлове. Този вид програмки в повечето случай се включват на определено време и трият без дори и да разбереш.
А трета възможност е това да е заложено и в самата бисквита да кажем ако е сесийна ама тука вече няма да задълбавам понеже не знам какви са на тоя форум, а и материята ми е малко чужда.  Та така де кво се разписах исках само да кажа къде ти е бисквитата Lol
Активен

las cuentas
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: