star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Странни навици .........by Aleto
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни навици .........by Aleto  (Прочетена 37135 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #25 -: Януари 12, 2007, 19:43:45 »

Като ми е притеснено си ям бузите и устата- ужасно е. Майка ми ми се дразни много и винаги ме познава като пусна този "съсредоточен" поглед(както обича да го нарича).

Не мога да седя като нормален човек. Винаги като съм сама или с близки хора си подвивам краката, сядам по турски или върху тях. Дядо ми днеска ми заяви, че капачките ми са накриво, защото седя така и сега само да ме мерне, че дори съм си прекръстосала краката изпада в нервна криза:)

Ужасен навик ми е да се втренча в някой и той да си мисли, че го гледам, а аз всъщност гледам през него Shocked Когато пътувам в тролеите много обичам да наблюдавам хората, реакциите им и да разглеждам някое красиво лице(ако видя такова), което понякога не остава незабелязано.

Яле, разби ме с боклука и ушите. Умрях от смях и даже четох на майка ми:)
Активен

Моето име е Любов.
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #26 -: Януари 12, 2007, 19:45:48 »

Това с човъркането на неравностите по кожата ми е ужасен навик и на мен. Например като ми е суха кожата и ми се бели носът, вземам една пинсетка и докато не го обеля целия така, че да стане червен и гол, не се спирам. Ужасно наистина.
Също ужасно много си мия ръцете. И след това не пипам нищо, или пипам през ръкава на блузата си.
Не пия от чужда чаша, не мога да ям от чужда вилица или да гризна там, където друг е гризал... много ми е гнусно.
Винаги ходя боса - не понасям чехли или чорапи в къщи.
Не се бърша в хавлии като си измия лицето или ръцете - винаги в салфетки. Чужди хавлии не докосвам по никакъв повод.
Като седна на стол и съм без обувки, единият ми крак е сгънат и всъщност седя върху него.
Не понасям главата ми да е покрита като спя.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #27 -: Януари 12, 2007, 19:47:36 »

Цитат на: "amber4e"
Това с човъркането на неравностите по кожата ми е ужасен навик и на мен. Например като ми е суха кожата и ми се бели носът, вземам една пинсетка и докато не го обеля целия така, че да стане червен и гол, не се спирам. Ужасно наистина.

Винаги ходя боса - не понасям чехли или чорапи в къщи.

И аз....
Активен

Моето име е Любов.
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #28 -: Януари 12, 2007, 19:47:57 »

И аз редовно се взирам в хората и ги разглеждам как са облечени, какво си говорят... Даже ако са двойка и се мляскат, пак ги гледам... не знам защо, не е като да съм останала на сухо, просто го приемам като филм.
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #29 -: Януари 12, 2007, 19:52:23 »

Като са ми по-дълги ноктите, постоянно, ама постоянно си ровя с нокътя на показалеца под всички останали нокти. След няколко дена става болезнено и се налага да си отрежа ноктите. Затова и през повечето време са ми късички.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #30 -: Януари 12, 2007, 19:54:39 »

Цитат на: "amber4e"
Като са ми по-дълги ноктите, постоянно, ама постоянно си ровя с нокътя на показалеца под всички останали нокти. След няколко дена става болезнено и се налага да си отрежа ноктите. Затова и през повечето време са ми късички.

И аз непрекъснато си чопля ноктите, до такава степен, че по плочката стават ивици и също ноктите на палците и покзалците са ми станали по-тънки от другите. Само ги човъркам. Даже сега като спра да пиша, го правя. Леле
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #31 -: Януари 12, 2007, 19:57:50 »

И аз спя по диагонал. Голям е кеф.  Stuart Научих и Наско да спи така, за да сме в тон.
Обичам да разделям всичко в чинията си. Картофчетата на една купчинка, морковите на друга, малките парченца чушки на трета. Докато не пренаредя всичко на купчинки не мога да хапна нищо. А нещата, които не харесвам ги редя по дължина на ръбчето на чинията. Имам любими прибори, с които се храня и специална лъжичка за кафето.
Обичам да запълвам с химикал всички кръгчета на буквичките о, а, в, р, ъ и т.н. от някой вестник, който ми е попаднал случайно.
Оглеждам се в очилата на хората по улиците. Сигурно ме мислят за пълна откачалка като започна да се взирам, да присвивам очи и да се местя бързо...докато успя да е огледам. Unsure
Имам и други идиотски навици, но не се сещам в момента.  Cheesygrin
Утопия ме разби с нейната балетна стъпка по плочките. Lol Kiss
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #32 -: Януари 12, 2007, 20:00:21 »

Ха-ха и мен.

Аз преди като стъпвах по старите плочки на центъра ни и гледах да съм точно посредата на линиите им-така съм се чекнала  Shocked
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #33 -: Януари 12, 2007, 20:07:36 »

Като ученичка стъпвах само на белите квадрати по коридорите.  Big grin  Big grin  Big grin Постоянно вървях диагонално, защото подът беше шахматен. Lol
А сега стъпвам избирателно. Ако някой вид плочки не ми допаднат - не стъпвам на тях, с което понякога правя несъзнателно огромни крачки, за да избегна скупчването на неприятните за мен. Cheesygrin
Сетих се и аз нещо за броенете........Когато изкачвам стълби и винаги броя мислено стъпалата. Дори тези в моя блок, на които знам до болка бройката, но си ги броя. Big grin
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #34 -: Януари 12, 2007, 20:33:47 »

Където и да стоя съм винаги с кръстосани крака. И гледам да си ги подпра на нещо отголу,не обичам да съм стъпила на земята.

Ям с малка виличка. Не мога да ям само едно нещо. Към основното виняги трябва да има салата или някаква туршия,каквато и да е.

Преди заспиване си мърдам крака. И винаги сутрин се събуждам с отворена уста. Когато спя с някой се вкопчвам в безименния му пръст и не го пускам.

Гледам номерата на колите по улицата. И си ги повтарям наум. Ужасно е. Винаги ги сравнявам с номера 8833. Примерно виждам кола с номер 8283 и си казвам:"Ето първата и последната съвпадат".

Когато си чистя лявото ухо,винаги кашлям.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #35 -: Януари 12, 2007, 21:19:53 »

Навик ми е всяка вечер да заспивам на лявата си страна.Ако съм в някакво друго положение дълго не мога да заспя.Също ако спа някъде другаде като легна си представям разположението на леглото в къщи и чак тогава заспивам  Lol
Друг навик ми е като се наям да си отсервирам приборите веднага,защото не мога да търпя пред мен да има чинии примерно  Rolling Eyes
Също ми е навик да хващам някой от пръстите на ръката на офлюфчето ми докато се разхождаме  Lol
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #36 -: Януари 12, 2007, 21:41:10 »

Тананикам си измислени мелодийки.Проверявам по 2 пъти дали съм заключил вратата при излизане,и винаги забравям да я заключа като се прибирам.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #37 -: Януари 12, 2007, 22:16:46 »

Цитат на: "Blow"

Гледам номерата на колите по улицата. И си ги повтарям наум. Ужасно е. Винаги ги сравнявам с номера 8833. Примерно виждам кола с номер 8283 и си казвам:"Ето първата и последната съвпадат".

Когато си чистя лявото ухо,винаги кашлям.

Аз ги събирам  Confused  незнам защо
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #38 -: Януари 12, 2007, 22:31:43 »

Постоянно си въртя пръстена на показалеца... Много гаден навик и се разранявам понякога....

оффтопик... Лейди, намали си аватара, моля.
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Lady
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 12, 2007, 22:57:51 »

немога  Confused
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13815

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #40 -: Януари 12, 2007, 23:08:21 »

Не мога да седя на масата като нормален човек. Карката ми трябва или да са покатерени на стола, или да съм седнала на тях или да са опрени на масата. Като отида на заведени обикновено не издържам и час и започвам да нервнича да си ходя.
 Виждам, че и други си хапят бузките от вътре. Ужасно е. Не мога да се отуча, а съм вечно на ранички.
 Не мога да заспя, ако не съм по корем.
 От както нося токчета, гледам да не стъпвам по фугите на плочките. Стриктно гледам да стъпвам по средата на всяка, даже и да съм с обикновени обувки.
 Преди изпит винаги си пукам пръстите. Все едно казвам: Ей ся ш'ви обадя Cheesygrin
 Когато уча, задължително трябва да слушам музика. Разсейва ме, ама пък тишината ме дразни.
Ооо имам още много, ама като се сетя ще добавям Razz
Активен

JENKA
Newbie
*
Публикации: 129

« Отговор #41 -: Януари 12, 2007, 23:13:03 »

Леле Дита , ти да не си моята сродна душа  Smile  Това за разпределянето на храната в чинията и избирателния принцип на плочките все едно аз съм го писала, даже се изненадах, защото на мен самата ми се е струвало странно!
Активен

img]http://images10.snimka.bg/001220794-big.jpg[/img]
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #42 -: Януари 12, 2007, 23:28:06 »

Леле и аз гледам да не стъпвам по фугите.  Lol

Блоу като каза за номерата на колите...аз знаеш ли какво правя? Смятам ги по двойки или ако се получат 2 еднакви суми (примерно 8677...8+6=7+7=14), значи е на късмет... Lol  Lol  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #43 -: Януари 12, 2007, 23:30:25 »

разделянето на храната в чинията и при мен го има. Ммного мразя да ми се смесват различните храни. Обожавам да дъвча нещо докато гледам телевизия. Особено ако дават някой готин филм или сериалче. Не мога да си легна преди 12-01 вечер. Не мога да не подредя нещо в стаята ми. Не понасям да не си оправя леглото след като съм станала вече сутрин - това ме побърква, ако не е оправено.
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #44 -: Януари 12, 2007, 23:53:56 »

когато съм излезнала, и се наложи да се върна вкъщи(ако съм забравила нещо),задължително на влизане се поглеждам в огледалото. като си вървя по улиците, търся някакви поличби( примерно петно от мастило в някаква конкретна форма). определям си късмета по първата песен, която чуя като стана.
спя без възглавница, ниско долу ( примерно до кръста на тоя който спи до мен)
когато ми е неловко, притеснено ( примерно подранявам за среща или някой ме зяпа или съм бясна а не искам да си издавам яда), се правя, че говоря по телефона хахаха и така се е случвало с часове сама да си водя измислени диалози пред хората ;)
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #45 -: Януари 13, 2007, 00:03:06 »

Оооо аз с телефона и цигари съм си вадила.

Редовно се правя,че си приказвам с някой.Веднъж цял филм разиграх/тогава като пътувах от София за Бургас/ и имаше една яка мацка до мен и аз да и натрия носа прас.На немски ли не говорих,на руски ли не сричах,правих се на бизнес дама с операции пластични.

А веднъж в автобуса от Бургас за Хаскуу и ми се пуши-а вътре само 2ма човека,то в 12 часа през нощта.И аз зад шофьора и викам "Абе остави,че ми се пуши,че направоо..." и като прекъснах "разговора" шофьора даже и цигара ми предложи.
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #46 -: Януари 13, 2007, 00:03:52 »

Цитат на: "utopia"

Блоу като каза за номерата на колите...аз знаеш ли какво правя? Смятам ги по двойки или ако се получат 2 еднакви суми (примерно 8677...8+6=7+7=14), значи е на късмет... Lol  Lol  Lol

Shocked  Ма ти що ме копираш  Exclamation
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #47 -: Януари 13, 2007, 00:05:44 »

Цитат на: "lioness"
Цитат на: "utopia"

Shocked  Ма ти що ме копираш  Exclamation

Лелееее...Луди смеее
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #48 -: Януари 13, 2007, 00:10:15 »

И аз като кики ако се върна вкъщи и се поглеждам в огледалото, само че 3 пъти  Lol Винаги излизам от къщи с десния крак напред. Понякога получавам факсове от феята на чистотата и започвам да чистя като изтървана, по всяко време на денонощието. Снощи например реших, че стаята ми е адски прашна и затова се задушавам и кашлям. Решението беше да оставя цяла нощ отворено да се проветри, а аз отидох да спя при майка. Странен навик ли е, че обожавам да мия чинии?  Blink
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Lady
Newbie
*

« Отговор #49 -: Януари 13, 2007, 00:34:03 »

не е страннен навик,аз умирам да гладя  Cheesygrin
ле лее добре че е тая тема да разбера,че не съм само аз луда  Lol  Lol  Lol
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: