star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Странни навици .........by Aleto
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни навици .........by Aleto  (Прочетена 37134 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« -: Януари 12, 2007, 17:47:52 »

Имам странни навици.Сигурно не само аз,но аз съм лексиконка и да ви питам за вашите.

Най-често срещания ми е когато ида да хвърлям боклука винаги кудкудякам,за да предупредя ако в контейнера има котка,манги или куче.В повечето случаи съм предовратявала с моите "Тъкър-тъкър" разцепване на глава,лошото е,че често кудкудякам и като хвърлям боклук в домашната кофа 8)

Друг,за който се сещам е,че преди да заспя краката ми са под формата на четворка и шавам с десния усърдно,докато не заспя.По-скоро си ги галя,моят безвременен мъж много се дразни,защото се прехвърлям и на него,ако може и на стената.

Айде ако имате нещо,с което да покажете,че сте ненаред-давайте.
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #1 -: Януари 12, 2007, 17:51:11 »

Аз заспивам по диагонал на леглото, ако пък не - завземам половината на другия. Добре, че съм миньон иначе нямаше да има място за онзи дето спи с мен.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #2 -: Януари 12, 2007, 17:58:16 »

аз много се бутам в човека,с който спя и дърпам завивките  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #3 -: Януари 12, 2007, 18:35:12 »

Всеки си има някакви такива странни неща. Примерно винаги като се прибирам, минавам по един бордюр. Хаха. Леле, много такива глупости правя, ама сега не се сещам, уви
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #4 -: Януари 12, 2007, 18:39:08 »

Въртя си косата.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #5 -: Януари 12, 2007, 18:39:57 »

Когато се направя на много хубава - за купон, среща или каквото и да е, особено ако изглеждам съвсем добре, т.е. перфектно, винаги от суеверие си оставям по нещо "накриво" - някое дребничко бижу, различно от останалите, някой неприбран кичур или нещо, което да не е съвсем в тон, точно, за да не съм съвсем перфектна.

Същото е, когато оправям вкъщи за гости - първо изблизвам и подреждам всичко, докато не стане идеално и след това леко поразхвърлям - мятам някоя дреха на някой стол, или слагам нещо по масичката, на което не му е там мястото. Винаги така правя, не знам защо. Винаги изпипвам нещата докрай, но, в последния момент, за да не е всичко стерилно "доукрасявам"
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #6 -: Януари 12, 2007, 18:40:07 »

Цитат на: "Fei4ka"
Въртя си косата.

Аз ако не съм се остригала долу- си ги въртя преди да заспя.Впрочем винаги заспивам с ръка на кикерицата,голям кеф ми е да я дърпам и дразня.
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #7 -: Януари 12, 2007, 18:53:30 »

Винаги като спя кракът ми трябва да е заметнат върху човек, кучка или голяма възглавница.
Прегръщам гаджето си по майчински... даже и майка си прегръщам така ( т.е. главата им е на врата ми и са обгърнати от всякъде).
Гризкам си бузата от вътрешната страна.
Като съм нервна, си дърпам веждите с пръсти и се опитвам да се крия под тях.
Като се изкъпя имам редовния навик да си изцеждам косата в средата на стаята, така, че водата да падне върху килима.
Мия си зъбите по 5 минути - два пъти пускам ел. четка за зъби за по 2.5 мин.
Затварям си очите и ми е голям кеф да си бъркам в ушите с клечки за уши.
Не мога да спя чисто гола, поне някакви прашки трябва да има. Също и без възглавница не мога.
Най-редовно като съм сама се опитвам да докосна носът си с горната си устна.
Като си поръчам пица, я слагам в чиния и я гриза направо от чинията.
Като бях малка си бършех ръцете в покривката, сега ползвам по 4-5 салфетки задължително.
Ям всичко с вилица и нож. Даже храни тип макдоналдс.
Не мога да пия от стъклена бутилка... много ми се смеят за това.
Има и още, но в момента не се сещам, после ще пиша пак.
Активен

amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #8 -: Януари 12, 2007, 18:56:48 »

Бизар, това и аз го правя. Не от суеверие, а за да не изглежда, че много съм се старала... все едно, че естествено съм си толкова хубава или у нас винаги си е подредено... пък то... бардак ти казвам хахахах
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Януари 12, 2007, 19:04:51 »

Цитат на: "amber4e"
Бизар, това и аз го правя. Не от суеверие, а за да не изглежда, че много съм се старала... все едно, че естествено съм си толкова хубава или у нас винаги си е подредено... пък то... бардак ти казвам хахахах

Сега ме караш да се замисля дали не го правя и аз по същата причина  Cheesygrin
Второто може би не, от едно известно време се пазя от "лоши погледи"

П.С. - смени си link  в подписа  с url, за да ти излиза това, което искаш да ти излиза Wink
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 12, 2007, 19:07:53 »

Аз като си чистя ушите и кашлям,ама все едно умирам.Сила и динамика братче.Веднъж Фаско беше у нас и чакаше да излезна от банята и ме чул и питал майка "Това от тръбите ли е?"-пфу  Unsure

А и като има много неща за ядене ги изсипвам в една голяма купа и ям като прасе.Да има от всичко едновременно.Майка и съквартирантките ми казват,че е много гнусно.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Януари 12, 2007, 19:09:12 »

Леле, като го прочетох това и направо ...дежа ву ...Имам една приятелка, луда същата като теб, вярваш ли ми, че и тя ми е казвала същото за ушите и кашлянето
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #12 -: Януари 12, 2007, 19:10:16 »

Цитат на: "bizzare"
Леле, като го прочетох това и направо ...дежа ву ...Имам една приятелка, луда същата като теб, вярваш ли ми, че и тя ми е казвала същото за ушите и кашлянето

Да не съм ти го казвала аз това,а сега да се сети някак си?

О,също така имам крива ръка и всяка сутрин си тренирам пред огледалото как се обръща.
Активен
weronika
Newbie
*
Публикации: 56

« Отговор #13 -: Януари 12, 2007, 19:10:17 »

ми имам навикът да се катеря от леглопто към възглавницата или да слизам наполовина надолу..ако ме разбра някой би било идеално
Активен

img]http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/318/4/4/Scent_Of_The_Obscene_by_TheTragicTruth_Of_Me.png[/img]
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #14 -: Януари 12, 2007, 19:10:20 »

Ако излезна от входната врата, никога за нищо на света не се връщам. Случвало ми се е да забравям ютията включена или много важни неща и карам някой друг да ми ги донесе.
Не заспивам без да си кажа молитвата, без значение кой ме гледа или ще спи до мен. Вече свикнаха със странностите ми, но когато ме видят за първи път ме мислят за луда.
Никога не излизам с мъж на любовна среща без да ми се е свил стомахът като съм го видяла за първи път.
И аз като Бизар непонясям всичко да ми е перфектно. Може да малко но винаги трябва да има нещо, което да не ми е наред.
Винаги трябва да съм в екшъна, немога да живея спокойно, около мен трябва да кипи живот, иначе изпадам в дипресии.
и мн др.....
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #15 -: Януари 12, 2007, 19:13:30 »

Ами броя си до четири. От дете го правя. Като минавам през плочки си броя - 1, 2, 3, 4. И пак и пак. Броя си коли, дървета пръчките на оградите, всичко.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Януари 12, 2007, 19:13:37 »

Не, тя ми го е казвала, сигурна съм Smile Гледай заради едни уши ще изпитам близост сега  Cheesygrin
Аз напоследък много обичам да си ги човъркам, не знам какво ми става.

А сетих се нещо - нормално ли е да си харесвам само единия профил, а другия не ? Т.е. възможно ли е да се различават или съм откровено луда ?
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #17 -: Януари 12, 2007, 19:15:08 »

И аз спя на четворка. И също така преди да заспя си завирам одеалото между пръстите.
Имам и един много гнусен навик-хапя си устата от вътрешната страна, което погледнато отвън представлява много грозни гримаси. Mad
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #18 -: Януари 12, 2007, 19:15:40 »

Ми аз принципно не съм суеверна, но  не стъпвам върху шахти.! Ама изобщо  Blink И понеже сигурно ми е навик от не знам колко години, не ми прави никакво впечатление и изобщо не се усещам ,че ги заобикалям Smile И има, няма ме бъзикат, а аз дори не го правя съзнателно, някак ...  Blink

Това с веждите,което спомена амбър4е, много рядко ми се е случвало и на мен.

Иначе като заспивам обичам да се покривам отвсякъде Smile Захлупвам се ,по уютно ми е.

Але, това ,само че само с едното уше  Big grin  и на мен ми се случва винаги..

Аз от лоши погледи се пазя с някаква мисловна преграда или рядко с прехлупване на пръстчета.Като цяло е хубаво да имам нещо мъничко и синичко.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #19 -: Януари 12, 2007, 19:16:40 »

Различават се според мен.Не специално твоя,ами по принцип.

Хахаха Алин обаче ме изкърти с нейното броене.

Оооо сетих се едно много смахнато мое нещице-като чуя някоя реплика от филм,който не следя внимателно и после си я пиша с нокът на баджака.Примерно чувам "Това не беше ли ти?" и си я пиша ръкописно върху анцунга.Не знам защо и откога,но е от много години.

Другото,което е понякога си се смея на ум,много ми е странно,даже и съм избухвала в смях,ама не си личи,само на ум се кикотя.

Е,не вече съм за риза.

Ха-ха МИНА!!!!!ХА-ха
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #20 -: Януари 12, 2007, 19:20:39 »

Не мога да ям в големи чинии. Ям в чинийки от сервиз за кафе. Винаги, като съм вкъщи, че и в приятеля ми вече ми научиха номерата. Също така ям с малки прибори. Големите ми се пречкат в ръцете и имам чувството, че ям с черпак.
Трудно седя на едно място- особено на масата. Обикновено всички- майка ми, баща ми, приятелят ми- се нареждат като бели хора на масата, а аз сядам на подлакътника на дивана, стъпвам на дивана, и ям в малка чинийка с малък прибор. Когато имам гости, или съм на гости, не върви да седна на подлакътника, затова просто сядам по турски, или просто си седя на краката, до като изтръпнат. Като съм на заведение пак си виря копитата някъде- или на рамката на стола, или под масата ако има някакъв лост. Дори в момента съм стъпила на кошчето за боклук.  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aleto
Newbie
*

« Отговор #21 -: Януари 12, 2007, 19:22:07 »

А и аз винаги стъпвам на нещо,мега се дразня ако няма такова.Веднъж се засилих и отдолу нямаше нищо и изтропах като кон.

Представих си толчава магарица да яде в малки чинийки- Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #22 -: Януари 12, 2007, 19:27:23 »

Tongue  много е яко даже  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #23 -: Януари 12, 2007, 19:35:19 »

А аз вървя вкъщи по плочките в ход на коня- Г-образно  Lol
Във всичко си имам някаква последователност от действия-кое след кое трябва да свърша.
Когато ме гледа някой и се притеснявам, си пипам носа-това скоро го забелязах. Все едно си закривам лицето с ръка. Много странно  Confused

Але и аз пиша ръкописно във въздуха разни неща. По едно време ми беше станало навик.

Когато уча нещо и се опитвам да се концентирам или си пипам косата до умопобъркване или почвам да си ровкам всяка неравност по кожата, докато не стана цялата на червени петна...Ужас

Леле, май всички сме луди
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #24 -: Януари 12, 2007, 19:40:28 »

Аз като пиша и си джвакам долната устна замислено.По-скоро я присвивам,все едно ще свирна,ама не свирвам.Бившата ми съквартирантка беше ми казала и оттогава редовно се хващам.

Аз не ги пиша във въздуха,а на баджака.Да не ме види никой.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: