star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Странни навици .........by Aleto
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни навици .........by Aleto  (Прочетена 36108 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« -: Януари 12, 2007, 17:47:52 »

Имам странни навици.Сигурно не само аз,но аз съм лексиконка и да ви питам за вашите.

Най-често срещания ми е когато ида да хвърлям боклука винаги кудкудякам,за да предупредя ако в контейнера има котка,манги или куче.В повечето случаи съм предовратявала с моите "Тъкър-тъкър" разцепване на глава,лошото е,че често кудкудякам и като хвърлям боклук в домашната кофа 8)

Друг,за който се сещам е,че преди да заспя краката ми са под формата на четворка и шавам с десния усърдно,докато не заспя.По-скоро си ги галя,моят безвременен мъж много се дразни,защото се прехвърлям и на него,ако може и на стената.

Айде ако имате нещо,с което да покажете,че сте ненаред-давайте.
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #1 -: Януари 12, 2007, 17:51:11 »

Аз заспивам по диагонал на леглото, ако пък не - завземам половината на другия. Добре, че съм миньон иначе нямаше да има място за онзи дето спи с мен.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #2 -: Януари 12, 2007, 17:58:16 »

аз много се бутам в човека,с който спя и дърпам завивките  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17614

A believer

« Отговор #3 -: Януари 12, 2007, 18:35:12 »

Всеки си има някакви такива странни неща. Примерно винаги като се прибирам, минавам по един бордюр. Хаха. Леле, много такива глупости правя, ама сега не се сещам, уви
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #4 -: Януари 12, 2007, 18:39:08 »

Въртя си косата.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15254

« Отговор #5 -: Януари 12, 2007, 18:39:57 »

Когато се направя на много хубава - за купон, среща или каквото и да е, особено ако изглеждам съвсем добре, т.е. перфектно, винаги от суеверие си оставям по нещо "накриво" - някое дребничко бижу, различно от останалите, някой неприбран кичур или нещо, което да не е съвсем в тон, точно, за да не съм съвсем перфектна.

Същото е, когато оправям вкъщи за гости - първо изблизвам и подреждам всичко, докато не стане идеално и след това леко поразхвърлям - мятам някоя дреха на някой стол, или слагам нещо по масичката, на което не му е там мястото. Винаги така правя, не знам защо. Винаги изпипвам нещата докрай, но, в последния момент, за да не е всичко стерилно "доукрасявам"
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #6 -: Януари 12, 2007, 18:40:07 »

Цитат на: "Fei4ka"
Въртя си косата.

Аз ако не съм се остригала долу- си ги въртя преди да заспя.Впрочем винаги заспивам с ръка на кикерицата,голям кеф ми е да я дърпам и дразня.
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #7 -: Януари 12, 2007, 18:53:30 »

Винаги като спя кракът ми трябва да е заметнат върху човек, кучка или голяма възглавница.
Прегръщам гаджето си по майчински... даже и майка си прегръщам така ( т.е. главата им е на врата ми и са обгърнати от всякъде).
Гризкам си бузата от вътрешната страна.
Като съм нервна, си дърпам веждите с пръсти и се опитвам да се крия под тях.
Като се изкъпя имам редовния навик да си изцеждам косата в средата на стаята, така, че водата да падне върху килима.
Мия си зъбите по 5 минути - два пъти пускам ел. четка за зъби за по 2.5 мин.
Затварям си очите и ми е голям кеф да си бъркам в ушите с клечки за уши.
Не мога да спя чисто гола, поне някакви прашки трябва да има. Също и без възглавница не мога.
Най-редовно като съм сама се опитвам да докосна носът си с горната си устна.
Като си поръчам пица, я слагам в чиния и я гриза направо от чинията.
Като бях малка си бършех ръцете в покривката, сега ползвам по 4-5 салфетки задължително.
Ям всичко с вилица и нож. Даже храни тип макдоналдс.
Не мога да пия от стъклена бутилка... много ми се смеят за това.
Има и още, но в момента не се сещам, после ще пиша пак.
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #8 -: Януари 12, 2007, 18:56:48 »

Бизар, това и аз го правя. Не от суеверие, а за да не изглежда, че много съм се старала... все едно, че естествено съм си толкова хубава или у нас винаги си е подредено... пък то... бардак ти казвам хахахах
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Януари 12, 2007, 19:04:51 »

Цитат на: "amber4e"
Бизар, това и аз го правя. Не от суеверие, а за да не изглежда, че много съм се старала... все едно, че естествено съм си толкова хубава или у нас винаги си е подредено... пък то... бардак ти казвам хахахах

Сега ме караш да се замисля дали не го правя и аз по същата причина  Cheesygrin
Второто може би не, от едно известно време се пазя от "лоши погледи"

П.С. - смени си link  в подписа  с url, за да ти излиза това, което искаш да ти излиза Wink
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 12, 2007, 19:07:53 »

Аз като си чистя ушите и кашлям,ама все едно умирам.Сила и динамика братче.Веднъж Фаско беше у нас и чакаше да излезна от банята и ме чул и питал майка "Това от тръбите ли е?"-пфу  Unsure

А и като има много неща за ядене ги изсипвам в една голяма купа и ям като прасе.Да има от всичко едновременно.Майка и съквартирантките ми казват,че е много гнусно.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Януари 12, 2007, 19:09:12 »

Леле, като го прочетох това и направо ...дежа ву ...Имам една приятелка, луда същата като теб, вярваш ли ми, че и тя ми е казвала същото за ушите и кашлянето
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #12 -: Януари 12, 2007, 19:10:16 »

Цитат на: "bizzare"
Леле, като го прочетох това и направо ...дежа ву ...Имам една приятелка, луда същата като теб, вярваш ли ми, че и тя ми е казвала същото за ушите и кашлянето

Да не съм ти го казвала аз това,а сега да се сети някак си?

О,също така имам крива ръка и всяка сутрин си тренирам пред огледалото как се обръща.
Активен
weronika
Newbie
*
Публикации: 56

« Отговор #13 -: Януари 12, 2007, 19:10:17 »

ми имам навикът да се катеря от леглопто към възглавницата или да слизам наполовина надолу..ако ме разбра някой би било идеално
Активен

img]http://tn3-1.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/318/4/4/Scent_Of_The_Obscene_by_TheTragicTruth_Of_Me.png[/img]
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #14 -: Януари 12, 2007, 19:10:20 »

Ако излезна от входната врата, никога за нищо на света не се връщам. Случвало ми се е да забравям ютията включена или много важни неща и карам някой друг да ми ги донесе.
Не заспивам без да си кажа молитвата, без значение кой ме гледа или ще спи до мен. Вече свикнаха със странностите ми, но когато ме видят за първи път ме мислят за луда.
Никога не излизам с мъж на любовна среща без да ми се е свил стомахът като съм го видяла за първи път.
И аз като Бизар непонясям всичко да ми е перфектно. Може да малко но винаги трябва да има нещо, което да не ми е наред.
Винаги трябва да съм в екшъна, немога да живея спокойно, около мен трябва да кипи живот, иначе изпадам в дипресии.
и мн др.....
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #15 -: Януари 12, 2007, 19:13:30 »

Ами броя си до четири. От дете го правя. Като минавам през плочки си броя - 1, 2, 3, 4. И пак и пак. Броя си коли, дървета пръчките на оградите, всичко.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Януари 12, 2007, 19:13:37 »

Не, тя ми го е казвала, сигурна съм Smile Гледай заради едни уши ще изпитам близост сега  Cheesygrin
Аз напоследък много обичам да си ги човъркам, не знам какво ми става.

А сетих се нещо - нормално ли е да си харесвам само единия профил, а другия не ? Т.е. възможно ли е да се различават или съм откровено луда ?
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #17 -: Януари 12, 2007, 19:15:08 »

И аз спя на четворка. И също така преди да заспя си завирам одеалото между пръстите.
Имам и един много гнусен навик-хапя си устата от вътрешната страна, което погледнато отвън представлява много грозни гримаси. Mad
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #18 -: Януари 12, 2007, 19:15:40 »

Ми аз принципно не съм суеверна, но  не стъпвам върху шахти.! Ама изобщо  Blink И понеже сигурно ми е навик от не знам колко години, не ми прави никакво впечатление и изобщо не се усещам ,че ги заобикалям Smile И има, няма ме бъзикат, а аз дори не го правя съзнателно, някак ...  Blink

Това с веждите,което спомена амбър4е, много рядко ми се е случвало и на мен.

Иначе като заспивам обичам да се покривам отвсякъде Smile Захлупвам се ,по уютно ми е.

Але, това ,само че само с едното уше  Big grin  и на мен ми се случва винаги..

Аз от лоши погледи се пазя с някаква мисловна преграда или рядко с прехлупване на пръстчета.Като цяло е хубаво да имам нещо мъничко и синичко.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #19 -: Януари 12, 2007, 19:16:40 »

Различават се според мен.Не специално твоя,ами по принцип.

Хахаха Алин обаче ме изкърти с нейното броене.

Оооо сетих се едно много смахнато мое нещице-като чуя някоя реплика от филм,който не следя внимателно и после си я пиша с нокът на баджака.Примерно чувам "Това не беше ли ти?" и си я пиша ръкописно върху анцунга.Не знам защо и откога,но е от много години.

Другото,което е понякога си се смея на ум,много ми е странно,даже и съм избухвала в смях,ама не си личи,само на ум се кикотя.

Е,не вече съм за риза.

Ха-ха МИНА!!!!!ХА-ха
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8614

« Отговор #20 -: Януари 12, 2007, 19:20:39 »

Не мога да ям в големи чинии. Ям в чинийки от сервиз за кафе. Винаги, като съм вкъщи, че и в приятеля ми вече ми научиха номерата. Също така ям с малки прибори. Големите ми се пречкат в ръцете и имам чувството, че ям с черпак.
Трудно седя на едно място- особено на масата. Обикновено всички- майка ми, баща ми, приятелят ми- се нареждат като бели хора на масата, а аз сядам на подлакътника на дивана, стъпвам на дивана, и ям в малка чинийка с малък прибор. Когато имам гости, или съм на гости, не върви да седна на подлакътника, затова просто сядам по турски, или просто си седя на краката, до като изтръпнат. Като съм на заведение пак си виря копитата някъде- или на рамката на стола, или под масата ако има някакъв лост. Дори в момента съм стъпила на кошчето за боклук.  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aleto
Newbie
*

« Отговор #21 -: Януари 12, 2007, 19:22:07 »

А и аз винаги стъпвам на нещо,мега се дразня ако няма такова.Веднъж се засилих и отдолу нямаше нищо и изтропах като кон.

Представих си толчава магарица да яде в малки чинийки- Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #22 -: Януари 12, 2007, 19:27:23 »

Tongue  много е яко даже  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #23 -: Януари 12, 2007, 19:35:19 »

А аз вървя вкъщи по плочките в ход на коня- Г-образно  Lol
Във всичко си имам някаква последователност от действия-кое след кое трябва да свърша.
Когато ме гледа някой и се притеснявам, си пипам носа-това скоро го забелязах. Все едно си закривам лицето с ръка. Много странно  Confused

Але и аз пиша ръкописно във въздуха разни неща. По едно време ми беше станало навик.

Когато уча нещо и се опитвам да се концентирам или си пипам косата до умопобъркване или почвам да си ровкам всяка неравност по кожата, докато не стана цялата на червени петна...Ужас

Леле, май всички сме луди
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #24 -: Януари 12, 2007, 19:40:28 »

Аз като пиша и си джвакам долната устна замислено.По-скоро я присвивам,все едно ще свирна,ама не свирвам.Бившата ми съквартирантка беше ми казала и оттогава редовно се хващам.

Аз не ги пиша във въздуха,а на баджака.Да не ме види никой.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #25 -: Януари 12, 2007, 19:43:45 »

Като ми е притеснено си ям бузите и устата- ужасно е. Майка ми ми се дразни много и винаги ме познава като пусна този "съсредоточен" поглед(както обича да го нарича).

Не мога да седя като нормален човек. Винаги като съм сама или с близки хора си подвивам краката, сядам по турски или върху тях. Дядо ми днеска ми заяви, че капачките ми са накриво, защото седя така и сега само да ме мерне, че дори съм си прекръстосала краката изпада в нервна криза:)

Ужасен навик ми е да се втренча в някой и той да си мисли, че го гледам, а аз всъщност гледам през него Shocked Когато пътувам в тролеите много обичам да наблюдавам хората, реакциите им и да разглеждам някое красиво лице(ако видя такова), което понякога не остава незабелязано.

Яле, разби ме с боклука и ушите. Умрях от смях и даже четох на майка ми:)
Активен

Моето име е Любов.
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #26 -: Януари 12, 2007, 19:45:48 »

Това с човъркането на неравностите по кожата ми е ужасен навик и на мен. Например като ми е суха кожата и ми се бели носът, вземам една пинсетка и докато не го обеля целия така, че да стане червен и гол, не се спирам. Ужасно наистина.
Също ужасно много си мия ръцете. И след това не пипам нищо, или пипам през ръкава на блузата си.
Не пия от чужда чаша, не мога да ям от чужда вилица или да гризна там, където друг е гризал... много ми е гнусно.
Винаги ходя боса - не понасям чехли или чорапи в къщи.
Не се бърша в хавлии като си измия лицето или ръцете - винаги в салфетки. Чужди хавлии не докосвам по никакъв повод.
Като седна на стол и съм без обувки, единият ми крак е сгънат и всъщност седя върху него.
Не понасям главата ми да е покрита като спя.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #27 -: Януари 12, 2007, 19:47:36 »

Това с човъркането на неравностите по кожата ми е ужасен навик и на мен. Например като ми е суха кожата и ми се бели носът, вземам една пинсетка и докато не го обеля целия така, че да стане червен и гол, не се спирам. Ужасно наистина.

Винаги ходя боса - не понасям чехли или чорапи в къщи.

И аз....
Активен

Моето име е Любов.
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #28 -: Януари 12, 2007, 19:47:57 »

И аз редовно се взирам в хората и ги разглеждам как са облечени, какво си говорят... Даже ако са двойка и се мляскат, пак ги гледам... не знам защо, не е като да съм останала на сухо, просто го приемам като филм.
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #29 -: Януари 12, 2007, 19:52:23 »

Като са ми по-дълги ноктите, постоянно, ама постоянно си ровя с нокътя на показалеца под всички останали нокти. След няколко дена става болезнено и се налага да си отрежа ноктите. Затова и през повечето време са ми късички.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #30 -: Януари 12, 2007, 19:54:39 »

Като са ми по-дълги ноктите, постоянно, ама постоянно си ровя с нокътя на показалеца под всички останали нокти. След няколко дена става болезнено и се налага да си отрежа ноктите. Затова и през повечето време са ми късички.

И аз непрекъснато си чопля ноктите, до такава степен, че по плочката стават ивици и също ноктите на палците и покзалците са ми станали по-тънки от другите. Само ги човъркам. Даже сега като спра да пиша, го правя. Леле
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #31 -: Януари 12, 2007, 19:57:50 »

И аз спя по диагонал. Голям е кеф.  Stuart Научих и Наско да спи така, за да сме в тон.
Обичам да разделям всичко в чинията си. Картофчетата на една купчинка, морковите на друга, малките парченца чушки на трета. Докато не пренаредя всичко на купчинки не мога да хапна нищо. А нещата, които не харесвам ги редя по дължина на ръбчето на чинията. Имам любими прибори, с които се храня и специална лъжичка за кафето.
Обичам да запълвам с химикал всички кръгчета на буквичките о, а, в, р, ъ и т.н. от някой вестник, който ми е попаднал случайно.
Оглеждам се в очилата на хората по улиците. Сигурно ме мислят за пълна откачалка като започна да се взирам, да присвивам очи и да се местя бързо...докато успя да е огледам. Unsure
Имам и други идиотски навици, но не се сещам в момента.  Cheesygrin
Утопия ме разби с нейната балетна стъпка по плочките. Lol Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 12, 2007, 20:00:21 »

Ха-ха и мен.

Аз преди като стъпвах по старите плочки на центъра ни и гледах да съм точно посредата на линиите им-така съм се чекнала  Shocked
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #33 -: Януари 12, 2007, 20:07:36 »

Като ученичка стъпвах само на белите квадрати по коридорите.  Big grin  Big grin  Big grin Постоянно вървях диагонално, защото подът беше шахматен. Lol
А сега стъпвам избирателно. Ако някой вид плочки не ми допаднат - не стъпвам на тях, с което понякога правя несъзнателно огромни крачки, за да избегна скупчването на неприятните за мен. Cheesygrin
Сетих се и аз нещо за броенете........Когато изкачвам стълби и винаги броя мислено стъпалата. Дори тези в моя блок, на които знам до болка бройката, но си ги броя. Big grin
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #34 -: Януари 12, 2007, 20:33:47 »

Където и да стоя съм винаги с кръстосани крака. И гледам да си ги подпра на нещо отголу,не обичам да съм стъпила на земята.

Ям с малка виличка. Не мога да ям само едно нещо. Към основното виняги трябва да има салата или някаква туршия,каквато и да е.

Преди заспиване си мърдам крака. И винаги сутрин се събуждам с отворена уста. Когато спя с някой се вкопчвам в безименния му пръст и не го пускам.

Гледам номерата на колите по улицата. И си ги повтарям наум. Ужасно е. Винаги ги сравнявам с номера 8833. Примерно виждам кола с номер 8283 и си казвам:"Ето първата и последната съвпадат".

Когато си чистя лявото ухо,винаги кашлям.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #35 -: Януари 12, 2007, 21:19:53 »

Навик ми е всяка вечер да заспивам на лявата си страна.Ако съм в някакво друго положение дълго не мога да заспя.Също ако спа някъде другаде като легна си представям разположението на леглото в къщи и чак тогава заспивам  Lol
Друг навик ми е като се наям да си отсервирам приборите веднага,защото не мога да търпя пред мен да има чинии примерно  Rolling Eyes
Също ми е навик да хващам някой от пръстите на ръката на офлюфчето ми докато се разхождаме  Lol
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #36 -: Януари 12, 2007, 21:41:10 »

Тананикам си измислени мелодийки.Проверявам по 2 пъти дали съм заключил вратата при излизане,и винаги забравям да я заключа като се прибирам.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Lady
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 12, 2007, 22:16:46 »

Цитат на: "Blow"

Гледам номерата на колите по улицата. И си ги повтарям наум. Ужасно е. Винаги ги сравнявам с номера 8833. Примерно виждам кола с номер 8283 и си казвам:"Ето първата и последната съвпадат".

Когато си чистя лявото ухо,винаги кашлям.

Аз ги събирам  Confused  незнам защо
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #38 -: Януари 12, 2007, 22:31:43 »

Постоянно си въртя пръстена на показалеца... Много гаден навик и се разранявам понякога....

оффтопик... Лейди, намали си аватара, моля.
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Lady
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 12, 2007, 22:57:51 »

немога  Confused
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13813

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #40 -: Януари 12, 2007, 23:08:21 »

Не мога да седя на масата като нормален човек. Карката ми трябва или да са покатерени на стола, или да съм седнала на тях или да са опрени на масата. Като отида на заведени обикновено не издържам и час и започвам да нервнича да си ходя.
 Виждам, че и други си хапят бузките от вътре. Ужасно е. Не мога да се отуча, а съм вечно на ранички.
 Не мога да заспя, ако не съм по корем.
 От както нося токчета, гледам да не стъпвам по фугите на плочките. Стриктно гледам да стъпвам по средата на всяка, даже и да съм с обикновени обувки.
 Преди изпит винаги си пукам пръстите. Все едно казвам: Ей ся ш'ви обадя Cheesygrin
 Когато уча, задължително трябва да слушам музика. Разсейва ме, ама пък тишината ме дразни.
Ооо имам още много, ама като се сетя ще добавям Razz
Активен

JENKA
Newbie
*
Публикации: 129

« Отговор #41 -: Януари 12, 2007, 23:13:03 »

Леле Дита , ти да не си моята сродна душа  Smile  Това за разпределянето на храната в чинията и избирателния принцип на плочките все едно аз съм го писала, даже се изненадах, защото на мен самата ми се е струвало странно!
Активен

img]http://images10.snimka.bg/001220794-big.jpg[/img]
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #42 -: Януари 12, 2007, 23:28:06 »

Леле и аз гледам да не стъпвам по фугите.  Lol

Блоу като каза за номерата на колите...аз знаеш ли какво правя? Смятам ги по двойки или ако се получат 2 еднакви суми (примерно 8677...8+6=7+7=14), значи е на късмет... Lol  Lol  Lol
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #43 -: Януари 12, 2007, 23:30:25 »

разделянето на храната в чинията и при мен го има. Ммного мразя да ми се смесват различните храни. Обожавам да дъвча нещо докато гледам телевизия. Особено ако дават някой готин филм или сериалче. Не мога да си легна преди 12-01 вечер. Не мога да не подредя нещо в стаята ми. Не понасям да не си оправя леглото след като съм станала вече сутрин - това ме побърква, ако не е оправено.
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #44 -: Януари 12, 2007, 23:53:56 »

когато съм излезнала, и се наложи да се върна вкъщи(ако съм забравила нещо),задължително на влизане се поглеждам в огледалото. като си вървя по улиците, търся някакви поличби( примерно петно от мастило в някаква конкретна форма). определям си късмета по първата песен, която чуя като стана.
спя без възглавница, ниско долу ( примерно до кръста на тоя който спи до мен)
когато ми е неловко, притеснено ( примерно подранявам за среща или някой ме зяпа или съм бясна а не искам да си издавам яда), се правя, че говоря по телефона хахаха и така се е случвало с часове сама да си водя измислени диалози пред хората ;)
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 13, 2007, 00:03:06 »

Оооо аз с телефона и цигари съм си вадила.

Редовно се правя,че си приказвам с някой.Веднъж цял филм разиграх/тогава като пътувах от София за Бургас/ и имаше една яка мацка до мен и аз да и натрия носа прас.На немски ли не говорих,на руски ли не сричах,правих се на бизнес дама с операции пластични.

А веднъж в автобуса от Бургас за Хаскуу и ми се пуши-а вътре само 2ма човека,то в 12 часа през нощта.И аз зад шофьора и викам "Абе остави,че ми се пуши,че направоо..." и като прекъснах "разговора" шофьора даже и цигара ми предложи.
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #46 -: Януари 13, 2007, 00:03:52 »

Цитат на: "utopia"

Блоу като каза за номерата на колите...аз знаеш ли какво правя? Смятам ги по двойки или ако се получат 2 еднакви суми (примерно 8677...8+6=7+7=14), значи е на късмет... Lol  Lol  Lol

Shocked  Ма ти що ме копираш  Exclamation
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #47 -: Януари 13, 2007, 00:05:44 »

Цитат на: "lioness"
Цитат на: "utopia"

Shocked  Ма ти що ме копираш  Exclamation

Лелееее...Луди смеее
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #48 -: Януари 13, 2007, 00:10:15 »

И аз като кики ако се върна вкъщи и се поглеждам в огледалото, само че 3 пъти  Lol Винаги излизам от къщи с десния крак напред. Понякога получавам факсове от феята на чистотата и започвам да чистя като изтървана, по всяко време на денонощието. Снощи например реших, че стаята ми е адски прашна и затова се задушавам и кашлям. Решението беше да оставя цяла нощ отворено да се проветри, а аз отидох да спя при майка. Странен навик ли е, че обожавам да мия чинии?  Blink
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #49 -: Януари 13, 2007, 00:34:03 »

не е страннен навик,аз умирам да гладя  Cheesygrin
ле лее добре че е тая тема да разбера,че не съм само аз луда  Lol  Lol  Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #50 -: Януари 13, 2007, 00:49:37 »

Мразим да гладим  Razz  Ама много  Razz
Лейди, с теб се допълваме, а с Утопия имаме общи интереси  Cheesygrin  Сега се чудя коя би била по-добра партия  Cheesygrin
Активен

deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #51 -: Януари 13, 2007, 02:05:49 »

Аз не съм от най-добрите домакини, обаче съм пословична сред приятелите, когато става въпрос да си мия банята-задължително с малка гъбичка за чинии, с която изтърквам всичко, обаче интересното е, че това се случва винаги когато съм с махмурлук Big grin
Иначе и аз нямам здрава част отвътре на устните Rolling Eyes
Обичам да гладя, но само ако имам време да се туткам, много обичам да правя макети, бижутца и всякакви такива пипкави творчески нещица. Ама и за тях много време нямам, освен за макетите, обаче гледам като правя подарък поне опаковката да е hand made Big grin
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #52 -: Януари 13, 2007, 09:46:47 »

Ба маа му! И аз си мислех вчера да пускам такава тама...
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #53 -: Януари 13, 2007, 10:13:54 »

Заспиването - може да се случи само ако съм в лявата част на леглото, веднъж попаднах на мъж, който за всеобщ ужас имаше същия навик - е голямо будуване и връткане беше  Lol......обаче пък дамската чанта не мога да я нося на лявото си рамо, да ме убиеш - не мога!!! Другото, което се сещам е, че много обичам да си играя с обеците си - на едното ухо имам 5 пиърсинга от бурния пубертет, от които единия е с две шипчета и пръста ми е винаги между тях.....особено ако трябва да се взема някакво решение или говоря по телефона  Blink луда работа  MrGreen
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #54 -: Януари 13, 2007, 11:11:40 »

Уааа луди смеее Razz
 Докато говоря по телефона да си драскам на някое малко листче. Обикновено "рисувам" сърчица, щото друго не мога.
 Като звъня, ако не ми вдигнат още първия път, набирам отново, за да се уверя, че не съм сбъркала номера.
 Вманиечена съм на тема скубене на вежди. Всеки божи ден се скубя, заплашват ме вече, че ще ми ги обръснат, щото само кисна пред огледалото Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #55 -: Януари 13, 2007, 14:43:29 »

Ужасно много обичам да чистя и ми е много гадно, когато нямам време за тази дейност. Казахте за миенето на чинии - това е нещото, което ужасно ме успокоява и щом се скарам с някого съм първа на мивката!

Странност ли е, че не ям плодове и зеленчуци ( Моля не ме почвайте с речите тип - Знаеш ли колко витамини има в тях! ) ?????
Спряла съм да ги ям още като бебе - 8-10 месец. Абсолютно съзнателно и естествено е за мен, ама всички ми се чудят. Досега не се е появил човек, който да ме обеди да проям.
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #56 -: Януари 13, 2007, 15:02:08 »

Але голям фен съм ти. Такова лудо нещо през живота си не съм срещал. Тръпна да се запозная с теб на живо Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

las cuentas
aleto
Newbie
*

« Отговор #57 -: Януари 13, 2007, 18:29:45 »

Цитат на: "TOI"
Але голям фен съм ти. Такова лудо нещо през живота си не съм срещал. Тръпна да се запозная с теб на живо Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

И това е в добрия смисъл,нали?

Аз си намерих друг странен навик-като пея,ако има нещо,което не мога да дозикусуря и го пея с гласа на жабока Кърмит.Басово и треперещо.
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #58 -: Януари 13, 2007, 18:47:16 »

Цитат на: "lioness"
Мразим да гладим  Razz  Ама много  Razz
Лейди, с теб се допълваме, а с Утопия имаме общи интереси  Cheesygrin  Сега се чудя коя би била по-добра партия  Cheesygrin

Давай ми прането и почвам  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #59 -: Януари 13, 2007, 18:51:17 »

Цитат на: "aleto"
И това е в добрия смисъл,нали?

E съмняваш ли се, много ясно Kiss
Активен

las cuentas
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #60 -: Януари 13, 2007, 18:58:40 »

Срамувам се да говоря по телефона. Когато се обаждам на някой задължително несъзнателно се залепвам за прозореца явно търся някаква свобода за срама си. Често не вдигам тел по същата причина.

ТОЙ: абе облика ти в един момент прилича адски на Азис.. Rolling Eyes
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2747

« Отговор #61 -: Януари 13, 2007, 19:09:25 »

Като чета темата и си мисля,че явно някои навици, които съм мислила за странни и необичайни, всъщност изобщо не са такива. Smile Защото повечето от тук имат такива навици, а и сигурно не само от събралите се тук, а и като цяло. Явно просто никой не говори за тях. Cheesygrin

Аз когато вървя и гледам да не настъпвам по очертанията на плочките, а само на цялата плочка.  Cheesygrin Този навик си го имам от дете и тогава редовно си вървях така, сега по-рядко. Но ако ми е скучно докато вървя и започвам да внимавам да не настъпя очертанията.  Cheesygrin
Другите ми странни навици са свързани с числа. Каквото и да видя - тел. номер, номер на кола, някакви числа, винаги ги сравнявам, събирам... и аз не знам защо.  Cheesygrin
Също така понякога, когато си седя сама и си мисля нещо, мислено си представям как натискам копчетата на клавиатурата и как ще изглежда думата - колко букви една до друга ще има, дали думата е от четен брой букви и т.н.  Rolling Eyes Понякога си представям и с копчетата на телефона.  Cheesygrin

Ами засега това се сещам. Smile

Бизар, дишай спокойно, не си луда. И на мен в профил едната ми страна повече ми харесва отколкото другата.   Lol Даже ходихме с приятелки да се снимаме във фотото и така се наредихме,че останах от лявата страна от края. Но ги помолих да се разменим и да отида от дясната страна, за ми се вижда дясната половнка на лицето, щото повече си я харесвам.  Stuart  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TOI
Newbie
*

« Отговор #62 -: Януари 13, 2007, 19:18:38 »

Цитат на: "Enti"
ТОЙ: абе облика ти в един момент прилича адски на Азис.. Rolling Eyes

Чак пък Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #63 -: Януари 13, 2007, 19:18:43 »

Олелеее всички с номерата си Lol
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #64 -: Януари 13, 2007, 22:18:19 »

Определено си харесвам едната страна на лицето повече от другата, но не го намирам за странно, защото имам само една трапчинка. От тази страна е чаровно, а централно гледано изглеждам леко дефектна  Lol
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #65 -: Януари 13, 2007, 23:20:49 »

На мен пък двете ми вежди са различни... всъщност и двете ми очи: едното е малко по-заострено като форма от другото, ама това само аз си го забелязвам, защото съм луда и се гледам по 2 часа в огледалото. Много съм си интересна.
И аз не стъпвам на очертанията на плочките.
Когато съм сама в къщи, а понякога и пред хора, си правя мустаци от кичур коса. Явно е трябвало да се родя някой мустакат чичко  Confused
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #66 -: Януари 13, 2007, 23:20:54 »

Като бях малка като се качвах на асансьора да слизам за игра и окрещявах всичко.Мислех си,че никой не ме чува та по тая причина се дерях като заклана.Всички гласни плюс думи като  "ГУРАХХХХХХХХХХХХ" и т.н.

Докато веднъж като слезнах долу,татко ми свирна отгоре и вика "Абе ти ли крещиш така всеки път?"-стана ми сконфузно и оттогава не съм крещяла...често. Cry
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #67 -: Януари 14, 2007, 10:53:23 »

Много се радвам, че не съм единствената, на която й е трудно да говори по телефона. Понеже живея надалеч от мъжо, всяка вечер си викам такси. Преди три години пелтечех, мъжо все ми се смееше, че съм била смотана. Сега се понаучих да разговарям с дамата отсреща, ама от притеснение ли, от какво, често казвам моя адрес, вместо тоя на който съм. Глупава работа! Ако ми звъни непознат номер, незабавно си притиквам телефона на някой приятел, той да говори, докато се изясни кой е! Lol
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #68 -: Януари 14, 2007, 10:59:54 »

Але.... хахахаха.... хахахах    
Направо ме разби.....  
Ти си пълно куку  в шантавия смисъл на думата.    

Иначе аз понякога като си вървя по улиците и като виждам че няма хора и си тананикам някоя песничка на глас   . Случвало ми се е дори да повишавам тон и да пея по-силно и се оглеждам като престъпник за хора...  Cheesygrin   Сигурно хората са си мислили,че съм някаква съмнителна откачалка.

Когато говоря по телефона и обикалям всички стаи. Не мога да стоя на едно място докато говоря.   Cheesygrin

амберче, и аз имам същия проблем с очите.  Cheesygrin  И моите две очи се различават, но разликата е толкова малка, даже почти никаква, че само аз мога да си я забележа и то не винаги.  
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #69 -: Януари 14, 2007, 11:49:57 »

имам навик като си легна да спя да се завия през глава и да си направя дупка от под юргана за да мога да дишам , също да спя на пуснат телевизор , защото иначе ме е старх Unsure  Cheesygrin А като спим с приятеля ми имам навика да го избутвам от леглото и като го усдетя че е накрая да го придърпвам навътре Cheesygrin
Най-лошия ми навик е да си говоря сама , а когато съм пред огледалото и не си харесам нещо дори ми се е случвало да се обиждам  с доста гадни думички:lol:  Lol  Lol  случвало ми се е и на улицата да се усетя че си мрънкам нещо или си пея нещо , ама бързо се усещам и спирам де Lol  Lol  Lol
Не се сещам за друго сега , ама сигурно има още хиляда глупсоти , които са ми навик  Smile
Цитат
И аз не стъпвам на очертанията на плочките.
и аз  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #70 -: Януари 14, 2007, 12:35:10 »

Цитат на: "veselushka"
амберче, и аз имам същия проблем с очите.  Cheesygrin  И моите две очи се различават, но разликата е толкова малка, даже почти никаква, че само аз мога да си я забележа и то не винаги.   [/i][/color]

Нормално е да не е симетрично лицето. Че и цялото тяло даже. Според някой изследвания по-симетричните лица са по-привлекателни. И не само това, но хората със по-симетрични лица и тела, са по-способни като цяло. Изследвали са някакви атлети и тези, които са давали най-добри резултати, са били най-симетрични.
А съм чувал също така, че ако си снимаш лицето в анфас, отделиш само едната половина(няма значение лява, дясна), обърнеш я огледално и ги събереш пак за да си получиш лицето, то ще изглежда чувствително по-различно Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
kiki
Newbie
*

« Отговор #71 -: Януари 14, 2007, 12:44:18 »

ами да, при всеки човек е така. моите профили също са различни, а ако наистина закрия всяка половина от лицето си поотделно, изражението ми се променя много.
да не говорим, че дясното ми стъпало е по-широко от лявото;)
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #72 -: Януари 14, 2007, 12:49:51 »

А дясната гърда по-голяма ли ти е от лявата?  Tongue
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #73 -: Януари 14, 2007, 13:05:37 »

Аз снощи се сетих още - махам корите на пицата и не ги ям. Бях се сетила и още едно, но сега не го помня...Блоу да ме подсети...
Активен

kiki
Newbie
*

« Отговор #74 -: Януари 14, 2007, 13:58:21 »

Цитат на: "Салсеро"

да:)
ама сериозно да Smile
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #75 -: Януари 14, 2007, 14:17:57 »

Аз снощи се сетих още - махам корите на пицата и не ги ям. Бях се сетила и още едно, но сега не го помня...Блоу да ме подсети...

аз най-много корите харесвам на пиците  Cheesygrin
фей айде на пица  Tongue
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #76 -: Януари 14, 2007, 14:29:27 »

Цитат на: "kiki"

да:)
ама сериозно да Smile

Би ме учудило, ако някоя заяви, че й са еднакви Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #77 -: Януари 14, 2007, 14:41:44 »

Тея пък си говорят докато вървят- Lol

Преди време слизам надолу към центъра и си зяпам и видях едно пухче от тополите и върху него паяче.Лети точно към мен и аз в паника,залегнах ниско и после се усетих,че хората отстрани не са могли да видят паячето и защо тая шматка изведнъж се сниши и ми стана много смешно.

Често си припомням смешни моменти,а има някои,които цял живот ме разсмиват и се прихвам от смях като лудите.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #78 -: Януари 14, 2007, 14:43:53 »

До сега разглеждах една стара тема-"Най-смешбия ви секс". Определено се посмях, но тая тема бие от всякъде! Але, душицо, голям си шемет!! Cheesygrin  Kiss
Активен

Жени
Newbie
*

« Отговор #79 -: Януари 14, 2007, 15:08:07 »

Преди време слизам надолу към центъра и си зяпам и видях едно пухче от тополите и върху него паяче.Лети точно към мен и аз в паника,залегнах ниско и после се усетих,че хората отстрани не са могли да видят паячето и защо тая шматка изведнъж се сниши и ми стана много смешно.
 Cheesygrin  Веднъж пътувахме във влак с едни приятели, от онези мазните влакове без разделение на купета, беше много слънчево и един такъв пух се вмъкна в коридора до нашите седалки....духнах го - а той литна към единия приятел и той с ръка го посреща и ми го връща....и аз правя същото и почнахме да си го прехвърляме във въздуха  Stuart ....а от слънцето хората около нас не виждат пухчето и ни гледаха много странно какво сме се размахали така периодично един срещу друг, та и чак следим нещо с поглед и залягаме, и се стараем, и си се радваме  Cheesygrin

Иначе за странностите си, се сетих за още нещо откачено - когато някой ме гали или докосва по лявото ухо - ми настръхва лявата ръка и левия крак, а ако ме докоснат по дясното уше - ми настръхва дясната половина....ама винаги се получава,...кукувица  Confused
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #80 -: Януари 14, 2007, 17:53:58 »

Подреждаш парите по големина,лентичката да съвпада и т.н. Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #81 -: Януари 14, 2007, 17:59:51 »

Че то и аз си подреждам парите в порфейла. И не мисля, че това е странен навик. Даже си е много полезно Smile

А вие всичките сте за освидетелстване   Stuart
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #82 -: Януари 14, 2007, 18:25:52 »

Аз съм човека-тъп навик.

Обичам да спя на четворка,ама реших,че не е на добре и за тва си самозабраних да спя така.Ако случайно заспя така-нещо лошо ще се случи.И аз си казвам молитвата вечер и не заспивам преди да я кажа.В леглото си винаги имам 4 плюшени играчки и преди да заспя трябва да ги подредя в определен ред,който се сменя всяка вечер.Когато се качвам по стълбището винаги трябва да прескачам стълбите по определен начин.Когато видя празен лист или част от нещо,което позволява драскане и имам нещо пишещо под ръка,рисувам очи!Понякога и само вежди.Всичките ми учебници са в очи!И лекциите ми-срам ме е да ги давам на колегите да ги снимат.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #83 -: Януари 14, 2007, 18:34:02 »

Tова с русиването на очи си имаше конкретно тълкувание.. Ама не мога да зацепя сега.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #84 -: Януари 14, 2007, 18:35:36 »

И аз рисувам очи като не мисля,обикновено само дясно око.А когато преднамерено съм решила да си драскам,рисувам пейзажи или смеска между динозаври и извънземни.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #85 -: Януари 14, 2007, 19:07:59 »

Неизразходвана сексуална енергия означава несъзнателното рисуване на очи...
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #86 -: Януари 14, 2007, 19:27:01 »

Аз пък винаги, когато имам да рисувам нещо, рисувам сърчица. И знам че това означава,че тайната ти и несбъдната мечта е споделена любов. В което има известна доза истина.  Big grin

А иначе това за несиметричността на тялото не го знаех.  Huh Но вече ми се изясниха някои нещица и ми стана по-спокойно.  Stuart  Cheesygrin
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #87 -: Януари 14, 2007, 19:42:03 »

аз обичам да рисувам цветя , много ме успокояват . Последната рисунка я направих снощи , не мога да разбера ваза е или саксия , квото ми дойде тва рисувах  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  ето : (гледайте абстрактно моля  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  )
Активен

Жени
Newbie
*

« Отговор #88 -: Януари 14, 2007, 22:21:57 »

хахах, хареса ми подписа - ПИКАСОня  Stuart
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #89 -: Януари 14, 2007, 22:41:02 »

Цитат на: "Sahne"
аз обичам да рисувам цветя , много ме успокояват . Последната рисунка я направих снощи , не мога да разбера ваза е или саксия , квото ми дойде тва рисувах  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  ето : (гледайте абстрактно моля  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  )

Много е грозно.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #90 -: Януари 14, 2007, 23:11:42 »

е общо взето не очаквах никой да го хареса  Cheesygrin  но очаквах кой ще каже че не му харесва - але , ставаш предсказуема Lol  Lol  Lol
Въпроса е че дори и едно такова грозно рисуеане успокоява Cheesygrin

Това може да се приеме като навик - рисуване на грозни картини  Cheesygrin
Нали знаете че творците не биват оценявани приживе.
Може някога моите творби да струват майка си и баща си  Lol  Lol  Lol

Жени , а подписа го използвам от училище още Smile  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #91 -: Януари 14, 2007, 23:15:15 »

Да,да.Много добре знаеш,че тука се играе игра на четкане.

"Къде си татко?" е предсказуем,аз съм откровена. Razz  Razz  Razz

Отсега почвам да пиша мемоари,в които да е сигурно,че картините ти няма да се продават...харесва ли ти определението "Луда куртизанка някъде от Бавария,използваша псевдонима ПИКАСОня" Razz  Tongue
Активен
veselushka
Newbie
*

« Отговор #92 -: Януари 14, 2007, 23:18:48 »

И на мен подписа ми направи впечатление.  Cheesygrin Много оригинално.
Мен пък ме кефи рисунката. Много е интересна и абстрактна. И не го казвам просто от любезност, а защото наистина ме радва.  Big grin
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #93 -: Януари 14, 2007, 23:32:06 »

хахахаха за алето  Cheesygrin
и
хахахаха за веселушка  Cheesygrin

але това бе разби :
Цитат
Отсега почвам да пиша мемоари,в които да е сигурно,че картините ти няма да се продават...харесва ли ти определението "Луда куртизанка някъде от Бавария,използваша псевдонима ПИКАСОня"  
 Lol  Lol  Lol  Lol  Kiss

веселушке  Cheesygrin  радвам се че ти е харесало , но аз наистина си мислех че на никой не може да му хареса щом незнае какво ми е било в душата докато съм го рисувала.А тогава точно бях много зле и имах нужда да нпарвя нещо шарени , което да грее , макар и да не е красиво , а какво може да излъчва по голяма чистота от цветята  Smile
радвам се че ти хареса , въпреки че май наистина погледанато отъсрани се вижда няква мацаница ;)  Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #94 -: Януари 14, 2007, 23:34:53 »

А тогава точно бях много зле и имах нужда да нпарвя нещо шарени , което да грее , макар и да не е красиво , а какво може да излъчва по голяма чистота от цветята  Smile

Що не нарисува шарени бебенца,те са по-чисти от цветята-има едни,дето убиват пчелички Confused
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #95 -: Януари 14, 2007, 23:37:45 »

А тогава точно бях много зле и имах нужда да нпарвя нещо шарени , което да грее , макар и да не е красиво , а какво може да излъчва по голяма чистота от цветята  Smile

Що не нарисува шарени бебенца,те са по-чисти от цветята-има едни,дето убиват пчелички Confused
Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  тва за бебенцата го оставм ти да го нарисуваш , моя талант не е дорсаъл до толкова явно  Lol  Lol  Lol
въпреки че като се замисля започва да ми идва една идея за едни пчелички , ама бебнецата се чудя къде ше ги вклча Lol  Lol  Lol
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #96 -: Януари 14, 2007, 23:46:19 »

а това го нарисувах след цветята , щото като рисувах цветята гаджето си мислеше че рисувам него  и за да се реванширам че рисувах цветя репих да нарисувам и него , ето го :  Cheesygrin

картината се казва : "изповед на един Джек" от ПИКАСОня Lol  Lol  Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #97 -: Януари 14, 2007, 23:48:59 »

а това го нарисувах след цветята , щото като рисувах цветята гаджето си мислеше че рисувам него  и за да се реванширам че рисувах цветя репих да нарисувам и него , ето го :  Cheesygrin

Ако това е приятелят ти,се чудя защо го чакаш вече 3 години Razz  Lol  Lol  Lol
Активен
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #98 -: Януари 14, 2007, 23:50:44 »

Хм..странни навици...

Май сме много тези , които режем и оставяме коричките от пицата  Cheesygrin

Често чукам на дърво/=глава Cheesygrin ...намислям си,че нещо няма да стане ако не направя друго еди колко си пъти (много тъпо,нали?! Red face ) , говоря си сама на себе си,понякога на образа си в огледалото (и това звучи налудничево,но съм сигурна че доста много хора го правят Rolling Eyes )  ..и още кой знае колко много , за които не се сещам и по - добре,че ще ме освидетелстват   Cheesygrin
Активен
blonde
Newbie
*

« Отговор #99 -: Януари 14, 2007, 23:51:32 »

Ако това е приятелят ти,се чудя защо го чакаш вече 3 години Razz  Lol  Lol  Lol

Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #100 -: Януари 14, 2007, 23:55:16 »

е тотално ме затапи , няма какво да отговоря  Lol  Lol  Lol
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #101 -: Януари 14, 2007, 23:58:03 »

Аз понякога тръгвам да правя нещо и спирам,после си викам ако не го направя ще стане....еди какво си(нещо гадно) и го правя.Това е например да запаля лампата на стълбите,да отворя пощата или да хвана клонче,все смислени неща  Lol
а на коричките какво не им харесвате,аз пък тях най-много ги обичам-хрупкави едни такива ммм супер  Tongue
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #102 -: Януари 15, 2007, 14:24:53 »

Аз си имам един много странен навик - когато сутрин много ми се спи, а се налага да стана по-рано от обичайното (най-често когато трябва да ходя на изпит), оправям възглавницата, слагам плюшената си мечка и я завивам с одеалото. Така я оставам спи вместо мен. (и да ми топли меглото докато се върна да си наваксам)  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #103 -: Януари 21, 2007, 12:19:05 »

Използвам темата да ви кажа чао и до скоро.

Целуфки на сите. Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #104 -: Януари 21, 2007, 12:21:01 »

Къде, бе, Але? На изток ли?
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #105 -: Януари 21, 2007, 12:27:17 »

Използвам темата да ви кажа чао и до скоро.

Целуфки на сите. Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

Kiss  до скоро шматко Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #106 -: Януари 21, 2007, 12:28:05 »

Мда,на изток.Май  Rolling Eyes Бе на морето.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #107 -: Януари 21, 2007, 12:35:09 »

Като влизам в тоалетна да пикая и обикновено се изплювам във водата. Нямам си и идея защо...
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #108 -: Февруари 08, 2007, 04:25:00 »

Пея под душа.Много вдъхновено. Lol
Активен

Nasko
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #109 -: Май 07, 2007, 01:05:29 »

Като влизам в тоалетна да пикая и обикновено се изплювам във водата. Нямам си и идея защо...

ахаха и аз. аз се опитвам да оцела струйката Cheesygrin:D:D:D:D
като спя се увивам със завивките като в пашкул и винаги по корем
и аз не знам къде да си държа краката-винаги са в някакво странно положение
и аз понякога внимавам за центъра на плочките
и да и аз си говоря сам понякога
аз пък обичам цялата пица еднакво
а като ям месо винаги го оглеждам добре-мразя хрущяли и кожички някак си ми е гнусно и ми се доповръщва от тях
изпитвам панически страх от хлебарки-последният път беше много гадно-нощ, ставам до тоалетната, свършвам си работата, измивам си ръцете и се навеждам да пийна вода от шепата си, забравих да кажа че не паля лампа-разчитам на лунната светлина за да не се разсъня, та както се навеждам с периферното зрение виждам някакво черно петно да пада и чух тупване. Запалих още сънен и видях гигантската и тлъста хлебарка в ъгъла на банята-седи, не мърда и се прави че не там. Викам си "Така лиииииии, а?" и отидох до чекмеджето с инструменти награбих големия чук иии....БОЙ....
та така-чета си аз темичката то си става 1 часа(ще ставам в 6и20) така че чао за сега... Kiss
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #110 -: Май 07, 2007, 01:13:59 »

Хах, Наско, достатъчно си freak, за да си един от нас  Lol

Лека и от мен, че и аз бия отбой.
Активен

Nasko
Newbie
*

« Отговор #111 -: Май 07, 2007, 01:18:04 »

10х Lol  Lol  Lol
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #112 -: Май 07, 2007, 01:43:28 »

Мен преди две лета ме беше полазила една докато спя.  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad
Умрях от гнус.

Ааа пък иначе, някой път като съм на тоалетната имам чувстовото че някой ще ме наръга с нож или нещо такова отдолу.  Rolling Eyes
Много често за нещо което се знае от всички, примерно че водата е мокра, започвам да си мисля 'ми ебати, аз не вярвам че е мокра, щото кой определя какво е мокро?' и някакви такива идиотщини. Знам че е вярно, обаче не искам да е така, защото всички го мислят, пък аз не искам да съм просто една от тези всички, и започвам да си се оправдавам пред себе си с некви изрудски сценарии.  Confused
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #113 -: Май 07, 2007, 10:46:51 »

Аз пък всеки път като отворя вратата на тоалетната , преди да светна лампата , се опасявам , че ще видя трупа на пра-баба си.Ама като светна няма никой Stuart
Към всички бъдещи и настоящи майки се обръщам с молба да не разказват на малките си дечица по какъв начин разни техни роднини да починалиСъщо така и да не позволяват на бабите да внасят смут в положението.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1901

« Отговор #114 -: Май 07, 2007, 11:32:19 »

Сутрин като ставам за даскало,тъй като по принцип си лягам късно и сутрин ми е супер трудно да стана в 5:30, и когато ми звънне алармата на телефона аз си го взимам в едната ръка и я протягам извън леглото,така че да виси,и тъй като телефона ми е много ценен и така не мога да заспя щото внимавам да не си изпусна телефона :Р ..
Когато съм в асансьора и на всеки етаж си сменям крака на който седа.
По улиците винаги внимавам да не стъпвам на ръба на плочките или там където има някаква черта.
Избягвам шахти.
Като мисля за нещо и си дърпам джуките .. :Р ..също така си ям устата отвътре,обаче съм намерила лек за т'ва-дъвча дъвка:)) ..
Не мога да седа и аз нормално,винаги заставам в няква поза ;> .
Като искам нещо да стане и си намислям нещо,след което другото ще стане. хахаха ..
Като се сета др ше допълна ..

П.П. Отне ми доста време докато се съвзема след като прочетох повечето мнения   Lol
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

blonde
Newbie
*

« Отговор #115 -: Май 07, 2007, 11:49:07 »

Цитат
Като искам нещо да стане и си намислям нещо,след което другото ще стане.

Това май всички го правим Cheesygrin
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #116 -: Май 07, 2007, 19:05:19 »

сега се сетих, че понякога ме е страх, че от тоалетната ще излезе някоя смя и ще ме захапе докато пишкам Red face
Много ме е страх от къщи(още от малка) и сега като ходих на вилата на братовчедка ми умирах от страх да се кача сама на последния етаж...също бях сигурна, че в празната стая на баба й има някой....за няколко дни там не посмях да влезна в стаята дори и с братчедката...
Активен

Моето име е Любов.
Nasko
Newbie
*

« Отговор #117 -: Май 07, 2007, 19:29:34 »

аз като малък се страхувах от тъмното и все си представях духове и подобни Stuart
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #118 -: Май 07, 2007, 21:25:05 »

Цитат на: "elito"
сега се сетих, че понякога ме е страх, че от тоалетната ще излезе някоя смя и ще ме захапе докато пишкам Red face

Още от баба знам, че смите не хапят  Lol
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #119 -: Май 07, 2007, 22:06:24 »

Като ям сладолед/шоколад над 60% от материала остава по дрехите ми и навсякаде около мен  Lol  Lol
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #120 -: Май 07, 2007, 22:14:30 »

Още от баба знам, че смите не хапят  Lol

Салси Kiss

СМИЯ...мамка ми дори ме е страх да я напиша тази дума...днеска каква история ми разказаха за една змия...ужас!
Активен

Моето име е Любов.
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #121 -: Май 07, 2007, 22:16:10 »

ЗМИЯ...шит...
Активен

Моето име е Любов.
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #122 -: Май 07, 2007, 22:17:03 »

Аз пък като пишкам в храстите (не че толкова често се случва де Lol ) и имам чувстовото, че нещо ще ми бръкне в дупето отдолу/отзад. Shocked
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Pupi
Newbie
*

« Отговор #123 -: Май 07, 2007, 22:19:30 »

Е не! Ели същата съм. Като съм на гости, в чужда тоалетн ами е голям зор Smile Ама буквално. И съм супер бърза, да не би нещо изневиделица да изкочи  Lol
Колкото до хлебарките, имахме един период, в който буквално ни бяха нападнали. Сега като видя петънце се оглеждам щателно. Вече съм параноясала!
Секси, в храстите, а  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #124 -: Май 07, 2007, 22:20:08 »

Цитат на: "sexy"
Аз пък като пишкам в храстите (не че толкова често се случва де Lol ) и имам чувстовото, че нещо ще ми бръкне в дупето отдолу/отзад. Shocked

И аз имам такова чувство, ама не само в дупето Shocked

А от едно пишкане "в храстите" имам белег....
Активен

Моето име е Любов.
sexy
Newbie
*

« Отговор #125 -: Май 07, 2007, 22:21:36 »

Цитат на: "Pupi"

Е на всеки се случва.  Tongue
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #126 -: Май 07, 2007, 22:24:50 »

Ние ходим винаги заедно в храстите...нали сексита Demon  Alucard Както в училище момичетата ходят заедно до тоалетната, но ние не ходим просто заедно ;)
Активен

Моето име е Любов.
Nasko
Newbie
*

« Отговор #127 -: Май 07, 2007, 22:25:52 »

И аз имам такова чувство, ама не само в дупето Shocked

А от едно пишкане "в храстите" имам белег....

ебаси майката........... Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol няма такъв хилеж........дабре че не мога да падна от стола Cheesygrin:D:D:D:D:D:D:D:
Активен
gunavara
Newbie
*

« Отговор #128 -: Май 07, 2007, 22:30:27 »

Цитат
Ние ходим винаги заедно в храстите...нали сексита Demon  Alucard Както в училище момичетата ходят заедно до тоалетната, но ние не ходим просто заедно ;)

Интересно, интересно  Lol  Lol
Активен

www.xes.bg
sexy
Newbie
*

« Отговор #129 -: Май 07, 2007, 22:33:13 »

Мноу ясно. Трябва да се грижим за дупетата си.  Tongue  Tongue  Tongue
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #130 -: Май 07, 2007, 22:42:22 »

Мноу ясно. Трябва да се грижим за дупетата си.  Tongue  Tongue  Tongue

И не само за тях....кога ще правим свирки пак? Аз ходих пак там и пак правих...тоя път я лапнах цялата и погълнах цялото количество...ах как обичам Бейлисссссс....
Активен

Моето име е Любов.
TOI
Newbie
*

« Отговор #131 -: Май 07, 2007, 22:46:02 »

кога ще правим свирки пак? Аз ходих пак там и пак правих...тоя път я лапнах цялата и погълнах цялото количество...ах как обичам Бейлисссссс....
четейки ми стана нещо Rolling Eyes  добре, че  го имаше СЛЕД многоточнието, че щях да припадна Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

las cuentas
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #132 -: Май 07, 2007, 22:49:46 »

кога ще правим свирки пак? Аз ходих пак там и пак правих...тоя път я лапнах цялата и погълнах цялото количество...ах как обичам Бейлисссссс....
четейки ми стана нещо Rolling Eyes  добре, че  го имаше СЛЕД многоточнието, че щях да припадна Lol  Lol  Lol  Lol

Цеци, ама ние със сексита не само такива...свирки...влладеем...тя НЕ ги владее;)

Опиши го това преди многоточието...забрави за текста след...

Пс Само чаках да се включиш!
Активен

Моето име е Любов.
gunavara
Newbie
*

« Отговор #133 -: Май 07, 2007, 22:58:14 »

Момичета, айде имайте малко милост е такова Smile Smile  Lol  Lol
Активен

www.xes.bg
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #134 -: Май 07, 2007, 23:01:09 »

Цитат на: "gunavara"
Момичета, айде имайте малко милост е такова Smile Smile  Lol  Lol

каква милост бе!!! Аз съм откачила тука...той за мислот ми говори!!! Хормона не прощава, драги ми Смехурко;)

Той не ми отговори Cry Лека и мека на всички мъже  Lol
Активен

Моето име е Любов.
Nasko
Newbie
*

« Отговор #135 -: Май 07, 2007, 23:03:30 »

Лека и мека на всички мъже  Lol

е такова пожелание за лека непожелавам никому...особено на разгонените дами  Wink
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #136 -: Май 07, 2007, 23:06:27 »

Aaaa taka nqma  да се разбереме Mad Ей затова ще изпушиш като пожелаваш меки работи Mad  А за сексита не ми говори тя твърдо ме съмнява, че ми е конкуренция Mad
Активен

las cuentas
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #137 -: Май 07, 2007, 23:10:48 »

Aaaa taka nqma  да се разбереме Mad Ей затова ще изпушиш като пожелаваш меки работи Mad  А за сексита не ми говори тя твърдо ме съмнява, че ми е конкуренция Mad
Като не ми обръщаш внимание мека ще ти я пожелавам! Ама ха! Ама айде простено ти е...лека нощ, Цеци....да ме сънуваш как правя арабска свирка;)

ПС Аз си падам по мъже и само по тебе, ама не казвай на секси!
Активен

Моето име е Любов.
TOI
Newbie
*

« Отговор #138 -: Май 07, 2007, 23:34:33 »

Като не ми обръщаш внимание мека ще ти я пожелавам! Ама ха! Ама айде простено ти е...лека нощ, Цеци....да ме сънуваш как правя арабска свирка;)

Жалко, че не мога да  чета малки букви Unsure  Unsure  Аз теб те сънувам вяка нощ, а ти ме омекотяваш Mad
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*

« Отговор #139 -: Май 07, 2007, 23:35:08 »

Цеци, ама ние със сексита не само такива...свирки...влладеем...тя НЕ ги владее;)

A бeee. Това, че нарочно ни дадоха от ГОЛЕМИТЕ, не значи, че не ги умея аз тези неща. Айде следващя път ще видим гой по- добре го лапа... питието де  Tongue
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #140 -: Май 07, 2007, 23:36:12 »

Лелеееее. Никакви свирки за теб от мен. Казах!  Razz
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #141 -: Май 07, 2007, 23:59:36 »

Активен

las cuentas
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #142 -: Май 08, 2007, 00:05:38 »

Мръсници  
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #143 -: Май 08, 2007, 00:45:16 »

Kакво напираш така бре, момченце  Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #144 -: Май 08, 2007, 01:22:32 »

"Най-обичам лятно време
да сера върху трева,
че опит туй го зная
влизат сламки във гъза"

Lol  Tongue  Cheesygrin

Това от Черно Фередже. А аз какво мога да кажа - друго си да е можеш да пикаеш прав, без да подлизваш като спукана дамаджана...
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #145 -: Май 08, 2007, 21:25:00 »

Салси Kiss

Ще си пусна и тук два поста подред, какво да се прави...  Rolling Eyes
Като изключим темата за рожденния ми ден, това е първата ми целувка във форума. Кажи си цялото име, че да кръстя първородното си на теб!
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #146 -: Май 08, 2007, 21:57:54 »

Жалко, че не мога да  чета малки букви Unsure  Unsure  Аз теб те сънувам вяка нощ, а ти ме омекотяваш Mad

sexy написа:
elito написа:

Лелеееее. Никакви свирки за теб от мен. Казах! Razz

Добре ли виждат очите ми, ТОЙ???? Я се стегни, моля те! И после да не съм мъжемразка!!!

elito написа:
Салси Kiss

Ще си пусна и тук два поста подред, какво да се прави... Rolling Eyes
Като изключим темата за рожденния ми ден, това е първата ми целувка във форума. Кажи си цялото име, че да кръстя първородното си на теб!

И други първи неща можеш да имаш с кака Ели:wink: Радвам се!
Активен

Моето име е Любов.
sexy
Newbie
*

« Отговор #147 -: Май 08, 2007, 22:38:52 »

Kака Ели май е on fire  Big grin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #148 -: Май 09, 2007, 08:43:15 »

Ама дали ми е кака? Smile
Активен

Oberon
Newbie
*
Публикации: 147

« Отговор #149 -: Юли 10, 2007, 15:27:24 »

peace&violence ме отнесе с тва за телефона. Много се смях:))

Аз сутрин си навивам алармата за 7:30. Онуй като дрънне, го взимам в ръка, цъкам на Snooze, за да звънне след 5 мин., после пак цъкам , после пак, и ставам в 8:15...
Само карам жената да ми гледа гърба, а тя само ми обеснява че няма грам пъпка:)
Тва с номерата на колите и аз го правя:)
Някой път си наумявам нещо и си казвам: Ако видя червено, ще се случи и се обръщам на някъде...ако видя, червено много се кфя хахаха.
Спа гол, и гледам да не си мачкам младежите там долу, че като увиснат...
Обичам да чистя банята, адски ме кефи да изчиствам фаянса. Мистър Пропър като се появи, го плескам зад врата и оня се скатава:)
Като си чистя ушите, не мокря памука, а всички го правят, и ми обесняват, че така трябвало..хм...
Откакто класната по биология ни каза в 7 клас, че пукането на пръсти е вредно, гледам да го избягвам.
Като цъкам на компютъра, се почесвам по корема и ми е адски кеф:)
Жената винаги си качва единия крак в/у мен. Ако спим така, че аз да съм с лице към нея, а тя с гръб, ми е адски яко да си завра носа в хубавата и коса и да заспя омаян, аргх!
И тн:))
Активен

n the Kingdom of the Blind, The One-eyed are Kings !
Блондинка
Newbie
*
Публикации: 191

« Отговор #150 -: Юли 10, 2007, 20:13:22 »

А на мен ми викат МОНК, да обяснявам ли по нататък?!  Lol
Не мога да заспя спокойно, ако имам оставени чинии или нещо друго да ми е разхвърляно и мръсно у дома не понасям и не мога да стоя спокойна, докато не го направя!
Не мога да заспя, ако някой ме гушка  Cry Това ми е голям проблем, защото моето момче винаги много се сърди. Имам си специална поза в която заспивам на една страна, по друг начин не мога  Cry
Активен

Женското предположение е много по-точно от мъжката убеденост. Ръдиард Киплинг
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #151 -: Юли 10, 2007, 20:16:34 »

И аз съм МОНК Unsure  Unsure  Unsure Ама в по-лекичка форма  Lol
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #152 -: Юли 11, 2007, 01:58:07 »

Ми примерно мъжа ми има десен и ляв чорап. Не ги обува безразборно. Той е Монк в някои отношения, аз в други. Демек сме семейство Монкови.

Аз не мога да търпя ако има отворен гардероб, или шкаф. Все си мисля, че нещо ще излезе. Не ме е страх, дразни ме.
Активен

gunavara
Newbie
*

« Отговор #153 -: Юли 11, 2007, 02:13:13 »

Аз пък откачам при вида на варени моркови Smile
Активен

www.xes.bg
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #154 -: Юли 11, 2007, 02:22:11 »

Ами всички сме луди  Smile
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #155 -: Юли 11, 2007, 03:07:48 »

Freaks  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #156 -: Юли 11, 2007, 09:00:59 »

Мене Enti ми каза че съм като МОНК на форумната среща в Края на вселената,така и не разбрах защо  Unsure
Активен

Блондинка
Newbie
*

« Отговор #157 -: Юли 11, 2007, 09:20:30 »

Цитат на: "Garfield"
Мене Enti ми каза че съм като МОНК на форумната среща в Края на вселената,така и не разбрах защо  Unsure

Кажи ми какво правиш, и аз ще ти обясня защо  Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #158 -: Юли 11, 2007, 09:27:33 »

Какво ще рече "монк"?
Активен

Блондинка
Newbie
*

« Отговор #159 -: Юли 11, 2007, 09:33:53 »

Дават един филм по БТВ, един дедектив, който има страшно много фобии. Всяко нещо в дома му си има място, и не издържа, ако нещо не е на мястото си, например накриво сложена картина и пр.При контакт с хора или просто здрависване, той се забърсва с мокра кърпичка, не може да яде и да пие на обществени места и т.н. Lol
Активен

Oberon
Newbie
*

« Отговор #160 -: Юли 11, 2007, 12:09:17 »

Като споменахте чорапи, имам неописуемо влечение към моите..
Като скъсам единия, го заделям настрани, и чакам да се скъса от друг чифт единия, и после си ги комбинирам...И те са все с някакви картинки отстрани - я тенисистка, я футболист...
Като ученик, няколко поредни пъти ходих само с брада, после само с мустаци, веднъж отидох с наполовина брада, и шахматно наполовина мустак. Никой не забеляза до 4-ия час Smile)))
Винаги като гледам съзвездие Орион, се сещам за една сцена от филма "Беглец по острието", в която андроидът държеше Харисън Форд отстрани на покрива на една сграда, валеше дъжд..и той му каза: " I have seen..attack ships on fire over the Orion's belt.."  и си го повтарям наум..

Оберон
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #161 -: Юли 11, 2007, 15:33:39 »

Цитат на: "Oberon"
веднъж отидох с наполовина брада, и шахматно наполовина мустак. Никой не забеляза до 4-ия час Smile)))

Кой знае колко рехав косъм си имал  Lol  Lol  Lol
Активен

Oberon
Newbie
*

« Отговор #162 -: Юли 11, 2007, 15:52:34 »

Хм, тука май много обичате да се бъзикате с мъжете:)))
Още в 8 клас имах черна и твърда брада, щото като се помотах няколко месеца с мъховете и се наслушах на "Твойте мустачки на наште мъ..е чистачки", и бащата ме заведе на бръснар, и оттогава настана едно буйно растене и втвърдяване:)))
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #163 -: Юли 11, 2007, 16:10:10 »

Тук мъжете са мезе. Женско царство  Cheesygrin

Ох, не ми говори за твърда брада на 1 ден... направо реже.
Активен

Vanio
Newbie
*
Публикации: 153

« Отговор #164 -: Юли 11, 2007, 16:13:13 »

Батка те не знаят че има
хора дето са като мъжете
и има едни други които са като овцете
пък ти лично май си брасчед на Буги Барабата
Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Активен

http://youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #165 -: Юли 11, 2007, 16:18:26 »

Това, Ваньо беше леко тъпо,
но все пак оценихме прозата ти, скъпи.
Искам да ти кажа само,
че заблудата ти е голяма.

Иначе ако за бради говорим
тука няма за какво да спорим.
Всичко стана доста стихотворно
символично, смехотворно.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #166 -: Юли 11, 2007, 16:25:03 »

Мии пренареждах там...оливарниците и солничката и другите работи на масата.Щото ме дразни нещо е грозно и неправилно поставено  Unsure
Активен

AlwAyS_Will_Be
Newbie
*
Публикации: 174

Ramones

« Отговор #167 -: Август 01, 2007, 02:59:34 »

Никога не ме е било кой знае колко страх от змии ,ама като видях една до крака ми на морето както си газех за да мина на другата скала ,че беше близко и побягнах  Lol  Lol .Ми стори ми се не малка ..  Cheesygrin
Иначе имам навик да погаля кучето ми преди да изляза от нас ,за каквото и да е  Smile .
Често си броя крачките ,броя до 50 най-често и отначало почвам.
Когато ми е тъжно и тежко,  не мога да заспя без да съм гушнала едно плюшено зайче от приятелят ми Smile .
Когато съм нервна си пипам косата постоянно,връзвам я ... пускам я и пак я ,връзвам и т.н.
Ако дъвча дъвка преди да заспя и съм в леглото си ,и тя вече няма вкус я залепям от другата страна .. та да не се вижда ...  8)  Big grin  сега има една купчинка и не са паднали още .. стоят здраво  Cheesygrin .
Ами има и много други неща  Wink  ..
примерно винаги се преобличам по няколко пъти за да реша какво ми се носи наистина за навънка  Confused  Smile .
Другият ми странен навик е ,че винаги си взимам безопасни игли с мен.
А карабинера ми винаги виси от някоя моя дреха ,стига да има място за колан ..и карабинера е там.
 Big grin
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #168 -: Август 01, 2007, 03:26:40 »

Като всеки и аз имам странни навици. Не знам дали другите са ги забелязали в мен. Но когато се хвана, че правя нещо от тях, понякога се питам какво ли си мислят хората за странното ми занимание в този момент...
Едно от странните ми занимания е когато видя човек с боси крака (дали на плажа или просто разхождащ се със сандалки) да преброя пръстите му. Винаги... Все едно вероятността да се случи човек с повече или по-малко прзсти на краката е огромна  Cheesygrin
Обичам да стъпвам по плочките на тротоара по точно определен начин, да не настъпвам очертанията на отделните, както и взависимост от размера им да стъпвам точно в средата на всяка или пък в средата на всяка втора... Съответно картинката отстрани сигурно е доста забавна, защото понякога плочките са бая големи и правя огромни разкрачи, за да постигна заветната цел Lol
Иначе имам няколко фобии, които според приятелите ми са смешни, но според мен пък са си съвсемм оправдани...
Най-голямата ми фобия е от птици. Случвало се е доста често да преминавам на отсрещния тротоар или да си избирам маршрута спрямо вероятността да се натъкна на някакви ята от птици... (живея в Германия и тук е пълно с гарги ли, врани ли, и аз не знам точно, но са много и са адски нахални и грачат ...зловещо и ме гледат лошо).
Другата ми фобия е от падане по стълби. Някак си винаги, когато слизам постълби и си представям как падам  Unsure

Толкоз от мен  :(
Активен
SweetHeart
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #169 -: Август 22, 2010, 00:23:09 »

Аз честно казано не мога да седя нормално.Краката трябва да са опънати, вдигнати или каквото щеш друго, само не и в нормално положение.  Rolling Eyes Някои хора ми се чудят, обаче аз изпитвам голям комфорт, когато си седна по моите си начини.  Cheesygrin
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #170 -: Август 22, 2010, 21:53:54 »

Това, ако е странен навик, значи го имам и аз. Гледам постоянно да се изчекна нещо Lol Не мога да седя нормално, дискомфортно ми е.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #171 -: Август 24, 2010, 22:20:35 »

Оле Бамб, не мога да си те представя натокана и с вирнати крака на масата  Lol
Щото аз и така седя, за мен е мисия невъзможна да съм с нормално, по дамски, кръстосани крака. Пък ако съм някъде, на среща, заведение, си е направо изтезание. Даже в момента съм с едн сгънат крак, а другия под дупето....все ми се кара мъжо, че заради неправилната поза на тялото ме боли гърба  Lol И мога да откарам часове така, друг е въпроса, че после като стъпя с крака, който е бил под дупето, съм паднала на земята от изтръпването  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #172 -: Август 26, 2010, 19:48:43 »

Хаха, натокана, не бе, вкъщи Lol Навън се сдържам Cheesygrin По-скоро ги допирам едни до други и леко килнати, кръстосаните крака са ми неудобни, + това образуват целулит Cheesygrin
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: