star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Сладурски изрази по повод една бременност
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сладурски изрази по повод една бременност  (Прочетена 5899 пъти)
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« -: Декември 18, 2006, 09:14:29 »

здравейте, тук малко сме бременните и майките, но всеки около вас има или е имал позната бременна и все е чувал как някой я нарича сладурски с различни епитети или словосъчетания; бебко също; както и самият факт на бремеността.
споделете.....:

аз вече ви казах, как в един ден, в който имах неблагоразумието да смеся три вида плод с прясно мляко, и ефектът беше взривоопасен /буквално  Surprised /, се оправдавах на мъжа ми: 'пиле, аз не пръцкам, бебко въздиша....!!!!!".

в събота мъж ми стои в едната стая на компютъра, а аз в другата гледам телевизия и той се провиква 'бонбоне, ела да видиш нещо....". аз ставам тежко и се запътвам към спалнята, заставам на вратата, подпирайки се, и казвам: 'аз вече не съм само бонбон, аз съм вече бонбон с пълнеж.....!".  Big grin
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #1 -: Декември 18, 2006, 11:36:58 »

Алекс, ти си сладур Kiss
Аз като бях бременна неможех да си завржа обуките. Даже, сега като се гледам на снимките и се моля, никога да не ставам пак такова чудовище Cheesygrin
Най-смешното беше, че съм била някъде към 6-7 месец и съм седнала на една спирка да чакам автобус. Едни момчета седнаха до мен и започнаха да ме свалят. Предложения разни, безоразни ми правиха, аз се усмихвах. Дойде автобуса, станах от пейката, като им видях слисаните физиономии се спуках да се хиля. Попитах ги дали предложението остава. Те мълчаха сконфузено и нищо не казаха Cheesygrin
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #2 -: Декември 22, 2006, 15:58:31 »

Ха ха ха, Алексе, сладурка Kiss
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #3 -: Декември 22, 2006, 16:57:28 »

Мен любимият ме наричаше "Коремчо", защото внезапно пораснах на корем за 1-2 седмици.

Докато бяхме на море имах и аз случай със сконфузената физиономия на един продавач на билетчета за чадъри. Бях легнала на хавлията си и той дойде да ми иска пари. Аз подскочих и тръгнах да си търся портмонето, а той се изчерви и почти се затича да си тръгне  Big grin

Изобщо, умирах от кеф при вида на мъже, подскачащи щом съзрат "Коремчето" Smile

Наай-готиният случай беше с една келнерка. Бяхме седнали да пием кафе и тя си похапваше диня в другия край на заведението. Всъщност, аз дори не бях забелязала. Разбрах, когато момичето дойде с една чинийка и парче диня за мен.
Готинко ми стана  Wink
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #4 -: Декември 22, 2006, 21:14:36 »

И моят беб ме нарича "коремчо" , а откакто започнах да ставам претъркалвайки се , ми вика и "Хъмпти-Дъмпти"  Cheesygrin
Наистина е голям кеф да стресираш разни нежелани обожатели с коремището Smile))))
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #5 -: Декември 23, 2006, 18:43:12 »

Аз помня,че вуйчо ми беше казал,че пъпчето стърчало,защото това било нослето на бебето. Confused

А снаха ми казваше "Взимам си сладкото проклятие и идвам"-ставаше дума за корема й,който много и пречеше.

А брат ми я подкупваше с "Ще ти дам двайсет лева,ако си направи от пъпната връв пишле"-/има дъщеря/.
Активен
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #6 -: Декември 23, 2006, 21:30:46 »

Хаха, много готина тема. Обаче или аз живея в миналия век или съм страшно неинформирана - Алекс и ти ли, Бруте?!

Та за смешни названия не се сештам баш сега, но се сещам за моя приятелка, която като ходеше на плажа и искаше да се пече по корем, си изкопаваше дупка за тумбака и лягаше по корем. Смешното беше когато стане и първо става тя, после излиза корема от дупката  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #7 -: Декември 24, 2006, 10:14:41 »

Lol за този номер не съм се сещала, Пърли... При следваща бременност, определено ще го опитам  Wink
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #8 -: Декември 24, 2006, 11:38:26 »

Аз си правя дупка за гърдите в пясъка  Lol  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13813

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9 -: Декември 24, 2006, 14:33:18 »

Ей, маминки, искрено ви се забавлявах на историйките!
Помня една приятелка беше бременна с второто си детенце. Та първото й, беше на 5 годинки, все я гушкаше и я стискаше за коремчето. Довода беше, че помага на бебо да излезе по-рано.  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #10 -: Декември 24, 2006, 15:02:03 »

Цитат на: "Enti"

Моя приятел си правеше за чурчопа,а аз нарочно си мажех голите цицони с лосион с мирис на пъпеш. Cheesygrin  Razz
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #11 -: Декември 27, 2006, 09:19:26 »

и аз, пърли, и аз! вече съм към средата на 6 месец.

коледните празници изкарах при маминка в стара загора и само на мен не ми личеше колко много съм преяла!...... Lol

моята племеница само се буташе в мен и умираше от кеф, когато бебко я побутнеше с краче или ръчичка през корема ми. разказах й как сутринта на коледа ме е събудило в 7 часа, скачайки в мен като на трамплин и тя ми каза: 'ами да, лельо, нали ти когато го видя за пръв път му купи книжка 'мечо пух' и в нея му написа, че е голямо, колкото очето на Ру? то сега е като Ру, скача като кенгуро в теб....."
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #12 -: Декември 27, 2006, 14:26:50 »

Цитат на: "Enti"

Завалийка.... Lol  Lol  Lol  Lol
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #13 -: Декември 27, 2006, 19:50:27 »

Цитат
моя приятелка, която като ходеше на плажа и искаше да се пече по корем, си изкопаваше дупка за тумбака и лягаше по корем. Смешното беше когато стане и първо става тя, после излиза корема от дупката
Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

Цитат
Аз си правя дупка за гърдите в пясъка
Lol Ентиелаа  Lol  Cheesygrin  Kiss
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #14 -: Декември 30, 2006, 12:10:33 »

Сладурско  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Това за бонбона с пълнеж ме израдва много.Да сте живи и здрави,и коремите ви,и "пълнежът" им Smile
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: