star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Да има ли редакция - по същество.
Анкета
Въпрос: Редакция?  (Гласуването приключено: Декември 17, 2006, 13:42:25)
Искам да има редакция без никакви ограничения. - 19 (54.3%)
Не искам да има редакция. - 1 (2.9%)
Нека да има редакция само ограничено време след пускането на мнението. - 8 (22.9%)
Само първото мнение на всяка тема да не може да се редактира. - 4 (11.4%)
Мнението да може да се редактира само докато не бъде пуснато следващо мнение след него. - 3 (8.6%)
Да има пълна редакция само в някои раздели, а в други не. - 0 (0%)
Общ брой гласове: 35

Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да има ли редакция - по същество.  (Прочетена 13155 пъти)
Guest
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #50 -: Декември 18, 2006, 00:01:21 »

Цитат на: "Bianka"
Не,не се чуствам лично засегната,но ми става ясно какъв е.

Bianka, нали каза, че знаеш как се пишело чувство? Май ме поизлъга, а?  Lol  Lol  Lol

Фейо, не зная как да се обърна към теб та да не кажеш, че си фамилиарнича, така че очаквам да споделиш, какво обръщение желаеш. Можеш да ми кажеш и как да се обръщам към Христина, защото аз не се сещам за друго обръщение освен единственото име, с което се е представила тук. Сега нямам време да пиша, че вие сте се съсипали от постове докато ме нямаше, а аз искам да ви уважа всички и да ви отговоря както си му е реда. И особено на Феята, че тя милата много време ми е отделила.

За съжаление утре започва работната седмица и няма как да пиша през деня, но ако вечерта ми остане време ще се включа с някакъв отговор, че да не си помислите, че съм избягал. И стига сте ме плюли, че не мога да ви отговоря на всичките, а няма да е справедливо да пропусна някой. Нека първо ви отговоря на обвиненията дотук и после може да почнете да плюете отново. Е сега ако някой чак толкова не се сдържа да си продължава ама после ако пропусна да му отговоря да не се сърди, толкова са ми възможностите.

П.С. Bianka, ти недей да чакаш отговор на коментарите ти, защото вече ми стана прекалено ясно, че ти ни приемаш ни предаваш. За теб каквото и да кажа винаги съм крив, а ти си права. Мисля, че в примера, който дадох няма нищо обидно и ако не го беше повторила десет пъти никой нямаше да обърне внимание, защото ясно съм подчертал, че това е пример. Твоите квалификации са не по-малко обидни, но аз нищо не съм ти казал. Все пак няма как всички да ме харесват.
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #51 -: Декември 18, 2006, 00:25:47 »

"Искам да има редакция без никакви ограничения "

това е моят отговор.
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #52 -: Декември 18, 2006, 02:31:01 »

Цитат на: "Xpucu"
Може да измислите вие графика. Кой имаше такива желания - госта и TOI?

Виж какво г-це Недкова, не искам да се шегуваш с мен! Казах каквото имах да кажа, ако ще злобееш го направи както някой го направиха докрай, ако ще си кажеш мнението по въпросите ми- кажи си го. Друго не ме интересува. Когато искаш си ъпдейтвай и квито искаш графици си спрягай. Твоя си работа. Аз искам да пуснеш редакцията и да оставиш форума на самотек. Казах ти да не ми се правиш на страдалка не падам от небето. Личния ти живот няма нищо общо с форума, за да го намесваш, защото не съм те видял да си чупиш краката да бързаш да правиш нещо за него. Само оплаквания и големи идеи на думи виждам. На мен лично ми е все тая.

Това е или постъпваш като администратор или постъпваш пак като администратор, ама като тоя на Лейдипил. Айде със здраве и дано се разбрахме. Край!
Активен

las cuentas
Bianka
Newbie
*
Публикации: 264

« Отговор #53 -: Декември 18, 2006, 02:47:48 »

От кое ми действие си извадил изводи ,че ни приемам ни предавам?

Аз съм длъжна да запазя поне достойнството си,като си отстоявам мнението докрай,защото няма да вляза в ролята на фурнаджийската лопата.Именно по тази логика аз не се конфронтирам с теб.Ако си очаквал всички да ти правят метани заради свободолюбивите ти възгледи си се надценил.Определено.И понеже мнението ми е различно от твоето -приемаш това за злоба.Мислиш,че с евтиния си пример,който даде тънко ще ме засегнеш,така ли?Смятам,че подобни непристойни реплики не бива да влизат в употреба тук,защото има хиляди примери,които можеш да дадеш,но не и с подобен епитет.Че и се засегна ,че това ми е направило впечатление-колко си чуствителен само Shocked а ти какво очакваше??И ми засичаш ,че след час съм се върнала да напиша мнение.Жалка история.Като ще ме молиш да ти пропускам постовете,то бъди така мил да не не ме окачествяваш дали приемам и дали предавам,а направи анализ на собственото си поведение и се опитай да се погледнеш отстрани.Ако си толкова начетен,за какъвто се опитваш да се представиш ,приеми критиката за градивна,а не си служи с каруцарски понятия.

Приятна ти и ползотворна работна седмица Exclamation

Не се съмнявам,че ще обърнеш внимание на всеки един пост,тъй като очевидно се радваш на неангажираност в личния живот и свободно време Tongue
Активен

Bianka
Newbie
*
Публикации: 264

« Отговор #54 -: Декември 18, 2006, 02:51:42 »

edit:Да се чете навсякъде "чуствителен"

Сърце не ми дава да ти отнема и тази радостчица Laugh
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #55 -: Декември 18, 2006, 09:45:45 »

Естествено, че трябва да може да се редактира мнението - може грешка да стане, може погрешно да постнеш част от мнение само...Може впоследствие да искаш цялото се мнение да изтриеш....Не виждам защо трябва да се ограничава това право на потребителя - никаква логика и смисъл няма в това ограничение Mad
Активен

blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #56 -: Декември 18, 2006, 09:58:50 »

"Искам да има редакция без никакви ограничения."
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #57 -: Декември 18, 2006, 11:30:53 »

Цитат на: "TOI"
Аз искам да пуснеш редакцията и да оставиш форума на самотек.

ОК, само че на самотек нито това ще му е адреса, нито ще е на тази машина.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #58 -: Декември 18, 2006, 11:34:07 »

Цитат на: "Мила"
Хриси, никой не е казал - свърши го днес на момента. Всеки си има ангажименти и всеки ще те разбере. Разбираш ли кое подразни някои от форумистите? Не това, че не "изпълняваш" веднага "командите ни". А това, че не каза чисто и просто, човешки - Хора ще го свърша след една, след две седмици. Ей, това лично мен ме беше подразнило.

Ок, да права си.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #59 -: Декември 22, 2006, 08:46:04 »

Искам само да кажа...
Хриси, благодаря.
Форумът е прекрасен!
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #60 -: Декември 22, 2006, 11:12:44 »

Хриска, страхотно е! Благодаряяяя Kiss

Весели празници Kiss
Активен

Моето име е Любов.
Мила
Newbie
*
Публикации: 269

« Отговор #61 -: Декември 22, 2006, 11:40:48 »

Екстра  е:)
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 17488

A believer

« Отговор #62 -: Декември 22, 2006, 12:05:22 »

Браво, Хриси, страхотно е Wink
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: