star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Forever's baby :)
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Forever's baby :)  (Прочетена 2054 пъти)
foreveryours
Newbie
*
Публикации: 531

« Отговор #25 -: Ноември 06, 2019, 17:04:50 »

Подтикната от съфорумец се появявам с дълго отлагания разказ, за който събирах сили. Ще гледам да съм сравнително кратка.

Имах доста проблеми през бременността, които отпадаха с времето, но накрая все пак имаше проблем и се наложи да родя месец по-рано от очакваното. Излишно е да казвам, че беше шок, но пък мисля, че се държах мъжки. Самото раждане мина перфектно, единственото кофти беше чакането да дойде часът на операцията....  Smile Всички от екипа бяха страхотни, анестезиоложката не спираше да ме гали по главата и да ми говори, което беше голяма подкрепа. И така, малчо се появи на 30 август, съвсем мъничък и прекрасен, тежеше по-малко от 2 кг, но пък имаше доста коса   Smile Последваха трудни дни, в които се притеснявахме дали всичко ще е наред.  Особено тежко ми стана, когато същата вечер донесоха бебетата на другите момичета от стаята, но не и моето. Това обаче ми помогна да се събера още по-бързо след операцията и още на следващата сутрин да бързам по коридора, за да видя бебето си. Следващият труден момент...прибирането вкъщи без бебе...защото се налага да остане в болницата. Три седмици всеки ден отивахме до болницата, за да го виждаме и да му говорим, че всичко ще е наред и скоро ще бъдем заедно вкъщи.Така и стана и вече месец и половина сме заедно, гушкаме се много и се надяваме всички трудности да са зад гърба ни.   Smile Бебчо расте много бързо, вече е приблизително с размерите на връстниците си  Smile  Wub
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2741

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #26 -: Ноември 06, 2019, 20:10:00 »

Милото котенце  Kiss Прегръдки и всичко да е прекрасно вече!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #27 -: Ноември 07, 2019, 21:43:58 »

Честита рожба, ужасно е, че се е наложило да преминете през това. Сега ще наваксаш с гушкането Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 531

« Отговор #28 -: Ноември 08, 2019, 08:23:38 »

Благодаря, момичета!  Wub
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #29 -: Ноември 08, 2019, 22:56:32 »

Честита радост, Джъст! Дано трудностите са зад гърба ви! Наслаждавай се на всеки миг с малкото човече  Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7090

« Отговор #30 -: Ноември 11, 2019, 11:52:52 »

Дано трудното е останало в миналото! Честита радост  Kiss
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: