star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Мъничката Яна проплака днес на Seek and Destroy
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мъничката Яна проплака днес на Seek and Destroy  (Прочетена 1289 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15254

« -: Март 12, 2019, 16:17:54 »

С толкова хубава новина влизам Smile)) Лора, която много искаше да се засечем с Дарко утре на 13-ти, има ново, сладко, със собствено мнение момиченце - Малка Яна  Wub
Каза, че е проплакала на Металика Smile) 2800гр родена, здрави, щастливи и много, много сладки.

Успях да я видя преди 2 дена пак с големия корем, след още 2 - с вързоп Smile

Да са честити това сладко семейство!
« Последна редакция: Март 13, 2019, 12:55:00 от bizzare » Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13812

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Март 12, 2019, 16:37:42 »

Прекрасна вест!Бъдете живи и здрави, Лор! Всички хубави неща на света да ви се случат!  
На малката Яна ѝ предстоят приказни моменти с батко си и кака си. Представям си колко се вълнуват да я видят и да се грижат за нея  Wub
Леко и бързо възстановяване и скоро да сте си вкъщи  Kiss
« Последна редакция: Март 13, 2019, 12:55:09 от bizzare » Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2739

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #2 -: Март 12, 2019, 17:25:07 »

Честита рожба, Лори  Kiss Wub
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
kateto
Newbie
*
Публикации: 4353

« Отговор #3 -: Март 12, 2019, 22:18:09 »

Браво на малката Яна - хубав избор на музика !
Жива, здрава, палава, обичаща, щастлива и много обгрижвана от мама, тати, бате и кака!!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9224

« Отговор #4 -: Март 13, 2019, 09:30:49 »

Аз с бременния си акъл чета заглавието и се чудя- "абе коя беше тази потребителка Seek and Destroy, която е родила...Помня Sahne, ама не и такъв ник"...после загрях  Lol

Супер яко, звучи ми като хоп решила да послуша музика и да роди нашата Лор  Cheesygrin

Да ти е здрава и весела малката принцеса, да я глезят и обичат всички до полуда и да израсне добър и стойностен човек като мама!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #5 -: Март 13, 2019, 12:44:09 »

О, борец значи, с гръм и трясък влиза!
Честита да е Яна, а лорет да се възстановява скоростно. И на милото бабче да му уври главицата Smile Хау!!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15254

« Отговор #6 -: Март 13, 2019, 12:55:44 »

Аз с бременния си акъл чета заглавието и се чудя- "абе коя беше тази потребителка Seek and Destroy,

Аз пък от бързане като първият човек съм го написала Cheesygrin
« Последна редакция: Март 13, 2019, 13:06:05 от bizzare » Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7789

Heart follower

« Отговор #7 -: Март 13, 2019, 13:37:42 »

Честито, Лор! Така се радвам Kiss Хубавите хора трябва да си правят още много хубави хора, това му трябва на света  Wub Бъдете много щастливи!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17596

A believer

« Отговор #8 -: Март 13, 2019, 14:11:35 »

Честита рожбичка, Лор! Да ви е мн любовно, приказно, бебешко и да се възстановиш светкавично! Гуш!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8614

« Отговор #9 -: Март 13, 2019, 16:06:30 »

Три за щастие  Wub
Честито, Лорет, сигурна съм, че и от това бебе ще излезе разкошен човек  Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1457

« Отговор #10 -: Март 14, 2019, 08:30:54 »

Честита принцеса, Лор, да ви е жива и здрава, едно пергектно попълнение към дома ви Smile
Активен
juliet
Newbie
*
Публикации: 1751

« Отговор #11 -: Март 14, 2019, 17:26:58 »

О, Лор, честита мъничка Яна! Да ви е много здрава, щастлива, слънчева и любопитна и да ви донесе много радост! Моят Митак е на 12ти. Много здрави нерви ти пожелавам Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2353

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #12 -: Март 15, 2019, 22:05:12 »

Честито!!!!  Kiss Да сте живи, здрави, щастливи и задружни цялото семейство!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12064

« Отговор #13 -: Март 17, 2019, 09:06:48 »

Много, много ви благодаря за хубавите пожелания  Wub Ние вече си се гледаме вкъщи, малката е невероятен сладур, всички сме тотално разтопени покрай нея. Баткото и каката са чудесни, много помагат и умират да я гушкат, но гледам постоянно да внимавам с тях, че явно им идват в повече емоциите и са доста чувствителни в момента.

Раждането беше супер, почти идентично с другите, само дето по стечение на обстоятелствата се наложи да сме в стаята за активно раждане - беше като хотелска стая, с вана, разни надуваеми топки и други джаджи за облекчаване на болката, много дзен атмосфера  Lol Та с мъжа ми си слушахме музичка и се забавлявахме с абсурдната болнична стая, общо взето  Big grin Лесно беше самото раждане, ама и бебка е миниатюрна, направо се изстреля накрая, за малко да я изтърват. Мъжът ми снима клипчета, не искам да ги гледам още  Lol

И така, всичко върви както трябва, в началото плачеше повече, но откакто имам кърма, е като ангелче. Не мога да ѝ се нагледам каква е малка и красива. Изписаха я 2600 г, копие на батко си е в лице, а баща ѝ най-накрая май ще си получи идеала за красота - тъмна коса и зелени очи  Lol

Гале, майка ми към края на бременността взе да разпитва активно, да се притеснява за всичко, да предлага помощ, отпуски и всякакви такива бабешки неща. Още си имам две наум и тя още не мога да кажа, че е съвсем адекватна, но се надявам да се кротне като види, че се справям добре и сме щастливи.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9224

« Отговор #14 -: Март 19, 2019, 09:50:19 »

Че какво й е било на стаята, за мен всяка стая за нормално раждане трябва да изглежда така ;) Супер звучи!

Дам, емоциите при каката и баткото сигурно са огромни първите дни...Помня близначките (особено едната) как се побъркаха от радост като видяха братчето си в болницата..не можеха да спрат да се смеят и да го галят. Толкова завладяващо беше, че и аз цял ден бях като дрогирана от еуфория...

Моето нали е момче и го гледам хич не се впечатлява от бебета и подобни, сигурно ще е- а, здрасти бебе и ще се върне към своите занимания  Lol

Все така приказно да ви е, да си остане красиво ангелче Яна Smile Спи ли?
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12064

« Отговор #15 -: Март 19, 2019, 15:58:19 »

Спи, даже прави пауза през нощта, което досега не ми се беше случвало, чак ми е странно колко съм наспана и свежа  Big grin Но е рано да се каже, де, още е много малка и доста жълта и може затова да е поспалива, пък после да ни го върне тъпкано. Засега е перфектно бебе и много лесно се гледа.

За Бо не се настройвай отсега, може да те изненада. По мои наблюдения, момчетата са по-покровителствени и грижовни, особено ако имат сестричка.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: