star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star И аз ще ставам мама :)
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз ще ставам мама :)  (Прочетена 1233 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13517

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #25 -: Февруари 27, 2018, 14:00:03 »

Да бе, айде сега. Усложненията не са никак безобидни. Хората правят пневмонии, бронхити, че и бъбречни инфекции. На нас ни се размина, особено при децата, че бях и доста по-постоянна, мина супер бързо. Аз влачих кашлица още седмица, но мина всичко. Че и цигарите спрях ахахах
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17010

A believer

« Отговор #26 -: Февруари 27, 2018, 14:21:45 »

Ами то срещу усложнения няма лек, взимаш мерки и се надяваш
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Tess
Newbie
*
Публикации: 1375

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #27 -: Февруари 28, 2018, 08:25:20 »

Ахахах, не. Не сме заедно вече Smile Не, че не се очакваше Smile
Със сегашния ми приятел сме от 5 години заедно, като в началото се бяхме разделили за малко, после се събрахме пак и така до сега. Много е мил и грижовен 😊
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
Tess
Newbie
*

« Отговор #28 -: Март 20, 2018, 13:01:22 »

Здравейте момичета,

влязох в петия месец  Big grin И тъй като идва лятно време, исках да Ви питам някой ползвал ли е козметика на Dr. Scheller и по - специално Dr. Scheller Natural & Effective Серум за лице против стареене и пигментация с дива роза ? Чудя се дали да не си взема такъв и да се мажа с него вечер за изглаждане на тена?

Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15953

« Отговор #29 -: Март 20, 2018, 13:03:30 »

Ей, времето си лети Smile
Не съм го ползвала, но едно мога да ти кажа - вземи си лек крем за лице, най-добре гел, с висока слънцезащита - 50 ф.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13517

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #30 -: Март 20, 2018, 13:03:53 »

Стига да няма парабени, не пречи да си ползваш каквато искаш козмети. Колкото по-натурална, толкова по-добре. От друга страна, ако имаш пигментации заради бременността, не разчитай с крем да ги заличиш Smile
Активен

Tess
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 20, 2018, 13:26:26 »

Засега май нямам пигментации, само от време на време се появяват червени петна, ама после изчезват. Засега нямам нещо перманентно Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7721

Heart follower

« Отговор #32 -: Март 20, 2018, 20:08:36 »

Не съм ползвала тази козметика, но моята кожа се изсуши адски, избиха ми червени петна по лицето, които чак не боляха като ги намокря. Овладях донякъде положението с Ducray Ictyane. Ако и твоята се изсушава така, също препоръчвам лек и хидратиращ крем, този е с консистенцията на тоалетно мляко. И наистина ме спаси.
Активен

Tess
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 23, 2018, 08:28:01 »

Благодаря, ще го пробвам Smile
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: