star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star И аз ще ставам мама :)
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз ще ставам мама :)  (Прочетена 4890 пъти)
juliet
Newbie
*
Публикации: 1738

« Отговор #50 -: Септември 09, 2018, 10:03:31 »

Честито! Да е здрава, усмихната и щастлива! Много да ви радва и да създадете безброй щастливи моменти заедно!
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2342

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #51 -: Септември 15, 2018, 08:32:01 »

Честито  Wub
Активен

Tess
Newbie
*
Публикации: 1382

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #52 -: Септември 30, 2018, 19:58:45 »

Благодаря за прекрасните пожелания!
Малката се роди на 4ти септември, от лятно стана есенно бебе Smile
Постъпих в Майчин дом 2 дни след термин, за преносване. До последно всички ме убеждаваха и аз убеждавах всички, че ще родя нормално. Но дните си минаваха, то овете на бебка от 160 и нагоре спаднаха до 130... След една неуспешна индукция / предизвикване на нормално раждане със системи окситоцин/, след която си изплаках очите, че не съм родила, в крайна сметка докторите ме срязаха :(
И така, 10 дни по-късно, на бял свят се появи малката Бубу с юнашките размери от 52 см и 4140 гр.
Операцията мина успешно, след упойката  вече не ми пукаше особено какво ще правят Smile Само катетъра в началото беше ужасен, после като започнаха да ме режат дори се смеех истерично, защото ме беше гъдел...
След като извадиха бебка ми я показаха и я отнесоха да я измерят и изкъпят. След това ми я донесоха и ми я сложиха на рамото. Малкото вързопче спря да плаче и се сгуши в мама, а от радост напишка докторката. 💓💓💓 Най- щастливия момент в живота ми!!!!! 💗💗💗💗💗💗💗💗💗
После за съжалениея отнесоха, но няма как. Трябваше да бъде на топличко.
Приключи операцията, зашиха всичко де що можеше да се зашие и ме откараха в реанимация.
След малко гледам мъжа ми, ама го водят при друга жена 🤣🤣🤣 Аз махам, махам, ама той не идва.🤣 Голям цирк беше.. Оказаха се, че доктора объркал, та освен друга жена му бяха показали и друго бебе 🤣🤣🤣
Така де, ще има с какво да запомним раждането 😂😂😂
После имахме малко премеждия в реанимация, тъй като през нощта не се появи никой да ни смени катетрите и торбите бяха наводнили залата... Малко гнусна история..
На другия ден сутринта имаше раздвижване, с което не се справих особено добре, защото бях пила твърде малко вода вечерта, но все пак станах. След половин час вече бях на седмия етаж. После взех бебка, мъжа ми дойде и товА беше най- щастливия момент за нашето семейство 💓
И така раждането премина, болката също за около 5 дни - вече бях доста добре, дори кихах и кашлях без проблем..
Малката е прекрасна 💓 Толкова много я обичам!!
Татко й много ни помага за всичко, майка ми също.
И така, растем и хубавеем Smile И много ревем! Ахахахах
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17533

A believer

« Отговор #53 -: Октомври 02, 2018, 21:48:49 »

Супер сте, не съжалявай, такова голямо бебе по-добре секцио, не искам да си представям как щеше да те разпори иначе Cheesygrin Като знам моята фина госпожица какво ме направи Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13795

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #54 -: Октомври 03, 2018, 10:23:09 »

Бързо ми мина съжалението, че не съм родила нормално! По-важното е, че раждането е протекло успешно и си гушкаш прекрасно и здраво бебе!
Браво и за разходките, това са си сериозни разстояния Smile
Активен

Tess
Newbie
*
Публикации: 1382

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #55 -: Октомври 05, 2018, 05:03:27 »

Благодаря! Стараем се - парка е близо и не се усещат толкова много разстоянията, само като се приберем после и понякога съм твърде изморена, но си заслужава Smile
Днес стана на един месец малката госпожица Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7767

Heart follower

« Отговор #56 -: Октомври 05, 2018, 14:59:06 »

Така и не бях разбрала, че си родила със секцио  Stuart Най-важното е, че и двете сте добре, секциото хич не е болка за умиране, даже си има плюсове  Cheesygrin Честита месечинка на малката красавица! Показвай ни я от време на време, много сладка муцунка има Love eyes
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: