star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star За второто дете и семейството
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За второто дете и семейството  (Прочетена 1411 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7779

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #275 -: Януари 11, 2018, 21:04:37 »

Ути, то ако излезе такава потребност, ще е или едното, или другото, няма трети вариант. Определено няма да си разплета чорапите, стига да го направи достатъчно елегантно. И съм 100% с Феята - предпочитам да не знам.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8863

« Отговор #276 -: Януари 11, 2018, 22:07:16 »

Аз съм "за" отворените връзки, не знам зряла ли съм, консервативна ли съм, каква съм, но когато и двамата се чувстват добре с това. Когато двамата в една двойка да на единна позиция, това е добре, води до добро, здраво общуване помежду им, както и с децата им. Ако потребността на мъжа ми е от секс с друга жена, бих искала да знам за това, за да мога да му пазя гърба - както спрямо децата, широкия кръг семейство, така и в обществото. И съм му го казвала в прав текст, като единственото ми условие е да няма деца от други, за да не ми излезе някога проблем с наследство. Дали ще тресне някоя някъде някога не ме вълнува особено, смятам че ние с него имаме цяла вселена неща, които ни свързват и извън секса, за да ми е чак такава опорна точка и защитена територия. И категорично предпочитам да си задоволи някакъв трепет, отколкото денонощно да я бленува тая потенциална жена, голям праз, че оная му работа ще е неопетнена, когато умът му ще е другаде. За себе си не знам дали бих изневерила, но ако ми излезе такава държима потребност, вероятно бих, поради същите причини.Наскоро ми попадна някъде текст, че извънбрачният секс може да донесе реални ползи за брачната двойка и то точно като допринася за това отделните единици да се чувстват добре. Утопично ми е да вярвам, че един-единствен човек е в състояние да отговори адекватно на всичките ми потребности, или пък аз на неговите.

Много точно и добре формулирано, така мисля и аз.

За смъртта и децата- в Цар Лъв и Снежанка първо казвах, че са болни, после реших, че какво толкова и започнах да казвам- умрял е баща му и затова Симба плаче. Не е питал подробности, но не бих казала нищо за звезди и богове. Само каквото е доказано.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16748

A believer

« Отговор #277 -: Януари 11, 2018, 22:29:20 »

Ох, ние гледаме нат гео уайлд и аз казвам, че лъвчетата гушкат антилопата  Lol  Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15795

« Отговор #278 -: Януари 11, 2018, 22:30:51 »

Но и не си представям да ме тресне сексуален глад и да не го отнеса първо към съпружието, ами да си инсталирам приложение.

Lol Lol Lol

Именно.

Иначе ми се иска да съм толкова широко скроена като вас, но не съм. Искам и ума, и оная му работа неопетнени. Просто ми се повръща да я тика в някоя мърла Razz Кръвта ми завира при мисълта, че ще има потребност от друг секс. Защо? Какво му е на нашият?
Иначе приемам, че може да има някакво залитане, даже съм сигурна, но ей, Боже - по-добре ще е да не разбирам!

Еее, Смайли, кажи де...На мен това много по-интересно ми стана от отворените връзки Exclamation
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6172

Усмивка

« Отговор #279 -: Януари 12, 2018, 00:23:18 »

Ех, че се хванахте за този Тиндър. Преди сума страници написах, че релано по други канали ми се случиха нещата. А ако кажа и какви вече съвсем ще бъдат анатемосана и замерена с чесън. И както казах, имаме си хубав, редовен, оргазмен сексуален живот. Като ме тресне, не цъкам приложения.

Фей, няма да го споделя тук. Първо, прекалено е дълго. Второ, ще вземе някой да ми открадне историята и ще го направи на филм. Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #280 -: Януари 12, 2018, 08:29:14 »

Фей, няма да го споделя тук. Първо, прекалено е дълго. Второ, ще вземе някой да ми открадне историята и ще го направи на филм. Lol

Язък.
Ми напиши една книга, де Razz
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1395

« Отговор #281 -: Януари 12, 2018, 09:42:26 »

Аз подкрепям Галето... за мен е важно двамата да са ок и да са се разбрали, че са на една вълна, както е и за всичко останало... иначе дали 3ти-5ти одобряват не мисля, че има значение... за едни е странно едно, за други друго Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1885

« Отговор #282 -: Януари 12, 2018, 22:32:29 »

Смайли, три пъти на ден Oтче Наш, една скилидка чесън на гладно,преди да отвориш форума и малкo се засрами пък, повий се, аман.  Lol Kiss

Ние си обсъждаме вкъщи други хора, обсъждали сме и отваряне на вратата на спалнята за трети човек, нo не е имало достатъчно желание oт двете страни, че да тръгнем да търсим човек.
Тoй се радва, че има мъже, кoитo ме намират атрактивна, аз гo разпитвам как е минал часът за подстригване при фризьорката, кoятo му се сваля. Наскoрo си гoвoрихме пo темата за изневерите и тoй ми каза, че въобще не му се занимава да минава всичкo на нoво  - свалки, срещи, игрички, напасване, след катo си имаме всичкo заеднo.
Досега винаги съм била ревнива, тoя човек ми oправи чакрите и му имам доверие. Пък акo иска свежа мръвка, пo-дoбре да си я пoделим.  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

kateto
Newbie
*
Публикации: 4180

« Отговор #283 -: Януари 12, 2018, 22:46:11 »

хаха и на мен ми се иска свежа мръвка за поделяне, ама съм консерва и не мисля, че бих се отпуснала ;)
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #284 -: Януари 13, 2018, 11:31:33 »

А за тройка съм пък още по-голяма консерва отколкото за самостоятелен секс с друг/а
Активен

Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: