star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Кпацуви
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кпацуви  (Прочетена 1396 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« -: Септември 20, 2017, 21:14:38 »

Ако съм вярвала, че някога ще напиша и аз такава тема тук ...
Просто сега четейки темата на Паяка изведнъж осъзнах, че това, което си спретнахме изминалия петък беше само и единствено, заради това място Smile

И така, с моя мъж си направихме бързо помеждудругото организирана градинска сватба, която някак си се получи адски свежо, запомняща се и много красива.
Нашите си купиха преди 2 години къща в едно село до Варна, която има прекрасен двор и всъщност имахме няколко прости точки да покрия:
- на 15.09, когато преди 10 години отидох вече наживо да кажа на този kpacu от форума колко го обичам
- да е на селото
- да сме само от първа ръка близки и роднини
- за ритуала и организацията много държах да има единствено от тези едновремешните кърпички, които се закачат на ревера и пише "Сватбата на..."
- исках лек фоклорен елемент, който избухна в това всички гости почти да се обзаведат с шевици

От там нататък - сестра ми се зае с дизайна на кърпичките, вместо букет направих на мен и Бояна венци, купих си много готина рокля за 20 лв от аутлет бутик; тортата беше подарък и изненада от знаете кой и знаете каква фантазия означава това; кметицата на селото дойде в дворчето и спретна реч със свои думи, без нищо общо с гражданския ритуал и беше много развълнувана; случайно открих, че имам приятели, които пеят и свирят родопски песни с каба гайда и ги поканих.

Всичко беше танцувално, лежерно. Леля ми снима почти професионално и ни направи страхотни снимки. Отделно си бях поръчала еднократни фотоапарати и чакаме сега да ги проявят. В заключение - голям купон и изобщо нестрашна сватба откъм ритуали, внимание към булката и сметки.

Мога да пратя снимки, на който иска.

П.С. честно казано не държа да се фукам, но направих си семейство от това място, дължа му го Smile))
« Последна редакция: Септември 20, 2017, 21:34:38 от bizzare » Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #1 -: Септември 20, 2017, 21:56:41 »

Звучи като сбъдната мечта!! Ама тя цялата Ви история е една такава приказка! Пожелавам Ви още дълги години такова щастие и разбирателство!
Тортата наистина беше уникална от това, което видях..
Нареждам се и за снимки:)
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #2 -: Септември 20, 2017, 22:11:16 »

Много, много хубаво изглеждаше и на снимките!
Обичаме ви, Кпацуви!

P.S. вече си Кпацува и ти Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #3 -: Септември 21, 2017, 01:48:34 »

Звучи мнoгo красиво и лежерно!  Smile Ще се радвам да видя снимки, акo мoже. Звучи ми тoчнo катo пo мой вкус. Тортата я видях във лицевата книга и мнoгo ми хареса!

А, и Честитo, госпожа!  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #4 -: Септември 21, 2017, 09:59:17 »

Тъкмо мислех, че този форум окончателно умря, и виждам нова тема, и то каква!
Много хубаво сте го решили, дано и следващите поне 5*10 години са ви толкова влюбени и вълнуващи колкото първите  Kiss
А снимки винаги искам да гледам, още и още  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #5 -: Септември 21, 2017, 10:00:54 »

Честито, семейство Кпацуви! Още много години да ви е любовно-идилично и сега на медения месец да си направите трето Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #6 -: Септември 21, 2017, 11:31:58 »

Аз като видях снимката и се ухилих толкова доволно...Хем бях много изненадана, хем точно във ваш стил и си беше очаквано. Страхотно си описала всичко, ей така кратко, маркирано, но си личи колко яко и колко истинско е било всичко...
Няма какво да се пише, стандартните пожелания ми идват клиширани, просто много ви се радвам и аз и си останете честити  Kiss
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #7 -: Септември 21, 2017, 12:55:08 »

Честито, семейство мечета Kiss Много ми хареса от снимките как сте босички. Децата са много пораснали, а Бояна е чудна Wub Wub
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #8 -: Септември 21, 2017, 21:29:17 »

Честито ви тук, мечаци  Kiss
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #9 -: Септември 21, 2017, 22:15:21 »

Честито! Звучи вълшебно и точно такова, каквото трябва да бъде! Все така да се обичате!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #10 -: Септември 22, 2017, 18:51:02 »

На мен ми стигаше и онази снимчица във ФБ, заредвах се много, много силно, не че има голяма разлика дали сте официално и законово женени...И все пак!
Но благодаря за милото разказче тук, сега си го представих в още по-голяма пълнота, много ваше е било цялото нещо.
И с двете дечиня Wub
Мечта.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #11 -: Септември 23, 2017, 20:16:09 »

Благодаря ви Smile Като имам време ще отделя няколко и за ФБ направо.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #12 -: Октомври 10, 2017, 10:06:27 »

Аз покрай рождения ден на Гошо съвсем нямах време за форума, а във фейса нещо не ме искаш  Lol Честито! Много се радвам! Още много пъти да съберете любимите хора по хубави семейни поводи! Пример сте!
Сподели някоя снимка в групата, моля те, моля те, моля те!
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: