star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)  (Прочетена 7952 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16048

« Отговор #75 -: Януари 10, 2018, 23:25:17 »

Нямам Cheesygrin
На Ути е модерна.
Аз с Тео тръгнах да пиша и заебах на ред 2  Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2718

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #76 -: Март 11, 2018, 11:27:01 »

Все се каня да пиша, отварям страницата и дори написвам малко и се отказвам... Lol
Та да си попиша малко за гарджето.
Павел е на 6 месеца.. Не зная къде отиде това време. Гледам снимки какво е било малко чоче, е, относително малко де Lol Но сега е голямо човеченце.
Върти се, успява да пълзи, подскоквайки с гъзе и се подмества лекичко. Още не седи сам, но не го насилвам, още си упражнява пресата като вдигне едновременно краката и главата във въздуха Cheesygrin
Съвсем съзнателно, когато е в беда, ме вика, а ако съм в полезрението му, ме и гледа докато казва маа маааааа  Wub Също така, това вече не знае какво значи, но го е чувал много пъти, дали за него, или за котката - бее беееее Lol
Има и един друг номер, като му духна в лицето лекичко, колкото да си поеме въздух, преди се закикотваше, а отскоро събира устнички и духа самият той, получава се звук пппфффффффф и усещам полъх по лицето си, а той е адски самодоволен!

Захраних го на 5м и 10тина дни. Досега бавничко, без да бързам, съм въвела домашни картоф, тиква и морков и на Hipp сливи и банан. Планирам да продължа с други зеленчуци и още не съм заместила обедно хранене. Тъй като не го кърмя ексклузивно вече си хапва предимно АМ и кърмя най-вече сутрин или ако се събуди нощем и го взема в спалнята и 1-2 пъти през деня за закусчица между храненията. За антитела и близост Wub
Като казах антитела, имам чувството, че и нашето семейство си прехвърляме някаква бактерийка и влачим на почивки сополи от няколко седмици, след консултацията в понеделник, ще заведа всички във вторник сутринта на по един носен секрет и да видим..

Станал е почти 8кг и над 70см. Както винаги лекарят ще го изкара по-малко и в двете мерки, а аз си дадох везната на брата на В. защото ИМ СЕ РОДИ МОМИЧЕНЦЕЕЕЕ <3 И СТАНАХ ЛЕЛЯЯЯЯЯЯЯ  Wub Wub Wub Хихи. Много се вълнувам, защото аз самата нямам братя и сестри и все пак спечелих с новото семейство етърва *хахахах* и племенница, макар и неофициално, защото нито те, нито ние сме женени.

Още няма зъби, а не знам дали съм се хвалила, но не е имал колики никога и като цяло е едно много благо, добродушно и търпеливо бебе, което си комуникира проблемите и когато биват разрешени, продължава да е бебето еднорог Бечо <3
Трябва да излизаме след малко и не се сещам какво друго да напиша, но ако се сетя нещо, около годинката ще драсна пак Lol Lol Razz Лери ми се беше скарала, че само чета и да взема да напиша нещо!!! Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6307

Усмивка

« Отговор #77 -: Март 11, 2018, 14:08:23 »

Още няма зъби, а не знам дали съм се хвалила, но не е имал колики никога и като цяло е едно много благо, добродушно и търпеливо бебе, което си комуникира проблемите и когато биват разрешени, продължава да е бебето еднорог Бечо <3

Хайде, давай третото.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #78 -: Март 11, 2018, 16:06:05 »

Адабеда, да си разваля рахата!  Lol Lol Lol
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3064

« Отговор #79 -: Март 11, 2018, 19:03:41 »

Кое АМ приема? Много закъсах ,не иска нито едно, а кърмата си отива и сме в едни драми. Пробвах Хип,Лактана,Аптамил и преди малко плю по мен с това на ДМ.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #80 -: Март 11, 2018, 20:16:24 »

Пие Хип Комбиотик. Много се харесва. В началото се мусеше и той и плюеше, но си свикна. Но не съм сменяла и бързо се получи. Пробвала съм и аптамил, но по-скоро заради кутията и сега си я ползвам за Hipp-a.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17191

A believer

« Отговор #81 -: Март 11, 2018, 20:29:45 »

Явно сте много имотни, щом не ви се кърми, а ви се дават пари за АМ Razz Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3064

« Отговор #82 -: Март 11, 2018, 22:05:28 »

За сега Аптамил е най-приемлив. Мислех,че няма значение и вкусът е все един и същ, но явно бебоците знаят.  Ути,състезанието по кърмене не е ме вълнува.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #83 -: Март 11, 2018, 22:25:54 »

Не бе, щото каза, че си закъсала и се зачудих...ако кърмиш повече и на по-често няма ли да се регулират пак нещата? Щом не иска АМ си струва зорът.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #84 -: Март 12, 2018, 16:27:57 »

Да напиша и мерките след консултация. 71см и 7900гр. Според техните измервания е пораснал с 3см и 500гр между 5 и 6 месец.
И забравих да напиша, че дава "боц" с пръстче и после "пет" с длан. Уча си ги едно и също Lol Пея му ици бици спайдър и го гъделичкам, а той се кикоти. И много ми харесва телефона, защото отзад е шарен и като ме види да го блещя срещу него, веднага застава мирно и се нахилва Lol Дресиран Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #85 -: Март 23, 2018, 09:15:31 »

Павел има зъб Cheesygrin Долен десен. Сякаш и над него нещо се случва, но не ми дава да погледна.
Ама много благо бебе! Единственото, по което познахме, че на човека му расте зъб беше, че си вре ръцете и каквото докопа в устата, много се лигави и вечерта на 21ви март (изби на 22ри) преди да заспи мрънкаше два часа.  Wub
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6307

Усмивка

« Отговор #86 -: Март 23, 2018, 14:27:32 »

преди да заспи мрънкаше два часа.  Wub
Hammer Wall Glare Sneaky
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13626

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #87 -: Март 23, 2018, 17:55:58 »

'Начи как се дразня на такива бебета. То не ти ли реве сто часа и три седмици, не спи ли по цели нощи, никакво бебе не! Дразня се и на майките им, че се наспиват  Razz
Добре, че е Павката, на него не мога да се издразня, просто е очарователен! И голям!!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #88 -: Март 23, 2018, 18:19:35 »

Не е справедливо... Cursing
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8488

« Отговор #89 -: Март 23, 2018, 18:46:21 »

Аз не вярвам, сигурно Паяка има проблем със слуха  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16048

« Отговор #90 -: Март 23, 2018, 18:52:21 »

E. Споко, де. Още САМО 19 им остават Lol Не се знае знае ли се...
Между другото на Тео още 1 кучешки и 4те задни кътника и I AM FOREVER OFF, BITCHES!!!  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #91 -: Март 23, 2018, 19:00:52 »

Клуб на изтрещелите майки. Добре, че приключих за сега с бебешките периоди, ама кой знаЙ  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #92 -: Март 23, 2018, 19:35:44 »

Между другото на Тео още 1 кучешки и 4те задни кътника и I AM FOREVER OFF, BITCHES!!!  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

1:1 и у нас Cheesygrin Не форевър, де, ама поне засега, ахах
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #93 -: Март 23, 2018, 20:57:03 »

О, след тримесечния денонощен рев на Аделина от колики ми се полагат поне 3 бебета еднорог! Razz Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7731

Heart follower

« Отговор #94 -: Март 23, 2018, 21:39:44 »

Хайде чАстито  Cheesygrin
Аз да не съм черна станция, ма и при Дамян първите избиха с точно едно промрънкване.... сега растат отгоре четири! Ииии не, вече не спим, и той не спи, никой не спи  Lol Хайде дано при вас е по-добре Stuart
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #95 -: Март 23, 2018, 21:48:41 »

Сладурана! Ние с три години ревящи чудовищенца колко еднорози да очакваме  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #96 -: Март 23, 2018, 22:03:32 »

По десет  Lol
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8488

« Отговор #97 -: Март 24, 2018, 17:28:37 »

По десет  Lol
Пупи, не се хващай.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
paiachka
Newbie
*

« Отговор #98 -: Март 24, 2018, 18:58:17 »

Smile Много сте интересни. Някой не е плямпало и не се оплаква на всеки 5 минути от живота си, защото го намира за безумно тъпо, и веднага се оказва, че животът му е перфектен, децата са ангелчета и от тавана капе мед Lol Аделина е хиперактивна и не може да си задържи вниманието на нищо за повече от 5 минути и така вече почти 6 години. Да не говорим от раздялата с баща ѝ на какви места изби в поведението. А аз една година от нерви и стрес как бях станала 45кг и половината ми коса окапа, нали... Но всичко е точно Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #99 -: Март 24, 2018, 19:55:41 »

Аз лично просто завидях, че спиш. Не си мисля такива възвишени неща, ахаххаха Lol
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: