star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)  (Прочетена 2550 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #50 -: Ноември 10, 2017, 22:19:02 »

Аз кат ти казвах, че е кеф, бързо и лесно...

За панадол не съм давала никога профилактично. Против съм. Темп е вдигала на всички ваксини без последните две, панадол дадож веднъж като стана над 38, иначе лепях само кулпачове.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #51 -: Ноември 10, 2017, 22:35:14 »

Аз не съм давала. Но не ми е и вдигал Т
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #52 -: Ноември 11, 2017, 11:27:23 »

Как може някой да не успява да върже слинг? Толкова е лесно, успях от първия път.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #53 -: Ноември 11, 2017, 14:45:33 »

И аз не знам Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #54 -: Ноември 11, 2017, 14:59:24 »

Буквално от първия път ми се получи, малкия му беше супер вътре, пазарувахме в кауфланд. Много млади хора ни се радваха, а лелички ни гледаха с безумие в очите Cheesygrin Само никой не ми каза, че "ще го удуша" за радост. А, всъщност, на малкия му беше толкова хубаво вътре да му топля коремчето, че после имахме massive blowout, направо го вкарах за къпане Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #55 -: Ноември 11, 2017, 15:18:06 »

Ахаха, абеее лесно се връзва, ама да се върже съвсем правилно се иска второ виШУ, или единият крак му е по-високо, или не са на М, или е стегнато, или е отпуснато... аз адски се нервирам, ма явно просто съм си некадърна   Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #56 -: Ноември 11, 2017, 15:39:27 »

Ми не зная точно колко правилно го връзвам, ама като се има предвид, че Аделина е носена в кенгуру, това бебе със сигурност е гледано по-добре Lol Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #57 -: Ноември 11, 2017, 17:23:54 »

Толкова сладък и благ Павел, че да ти се доще трето (ама няма Lol Razz). Разкошотарски е.

Паяк свеж и той...

Каката фурия няма да я коментирам изобщо. Същата бандитка като моята, ама СЪЩАТА. Прекъсва те като говориш, не й се стои на едно място, има впечатления от всяко нещо, бърза да изпълни точно онова, което си е наумила... Kiss Kiss Kiss

Радвам се много за якето, че ти става и че ще бъде от полза! Приготвила съм ти и 5-6 дрънкалко-чесалки от по-бебешкия тип, Тео вече е над тия неща... Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #58 -: Ноември 11, 2017, 18:07:29 »

Отново благодаря, якето ми е супер!!! Хаха, имах даже бонус, Феята си забравила пари в джоба Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

Ама аз ти казвам, ТРЯБВА да ги запознаем. Ако не се избият на 5тата минута (изпокарат де), ще станат най-добри приятелки  Lol Само нас не ни мисля с двете фурии на едно място... Пък и си живеем наблизо. Аз съм виждала само Тео, не е честно. Обаче пък и той един чуден, благ, изглеждаше такова мишленце в голямата си количка <3
А пък Феята е много добра и блага наживо, оставете я, че само се дърля тука Razz Lol Lol Аз си го знам де, щото съм я виждала и преди на 1-2-3 форумни срещи.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #59 -: Ноември 12, 2017, 08:53:48 »

Оф, за следващото директно слинг ще купувам може би. Веднъж съм слагала да пробвам, много по-удобно е от раница самото носене, сега за връзването не съм сигурна, помагаха ми. Скоро може би ще продам раницата, за да купя тодлър размер. Колкото и да не се носим често и продължително, много ми е удобно ей така за пазарувания, за до пазара, до лекарката, до аптека. Малко ме е яд, че не съм знаела за бебеносенето по-рано.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #60 -: Ноември 14, 2017, 14:39:59 »

Не ми разваляй имиджа Lol Razz
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: