star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)  (Прочетена 12272 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17533

A believer

« Отговор #50 -: Ноември 10, 2017, 22:19:02 »

Аз кат ти казвах, че е кеф, бързо и лесно...

За панадол не съм давала никога профилактично. Против съм. Темп е вдигала на всички ваксини без последните две, панадол дадож веднъж като стана над 38, иначе лепях само кулпачове.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6356

Усмивка

« Отговор #51 -: Ноември 10, 2017, 22:35:14 »

Аз не съм давала. Но не ми е и вдигал Т
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2734

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #52 -: Ноември 11, 2017, 11:27:23 »

Как може някой да не успява да върже слинг? Толкова е лесно, успях от първия път.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #53 -: Ноември 11, 2017, 14:45:33 »

И аз не знам Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #54 -: Ноември 11, 2017, 14:59:24 »

Буквално от първия път ми се получи, малкия му беше супер вътре, пазарувахме в кауфланд. Много млади хора ни се радваха, а лелички ни гледаха с безумие в очите Cheesygrin Само никой не ми каза, че "ще го удуша" за радост. А, всъщност, на малкия му беше толкова хубаво вътре да му топля коремчето, че после имахме massive blowout, направо го вкарах за къпане Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7767

Heart follower

« Отговор #55 -: Ноември 11, 2017, 15:18:06 »

Ахаха, абеее лесно се връзва, ама да се върже съвсем правилно се иска второ виШУ, или единият крак му е по-високо, или не са на М, или е стегнато, или е отпуснато... аз адски се нервирам, ма явно просто съм си некадърна   Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #56 -: Ноември 11, 2017, 15:39:27 »

Ми не зная точно колко правилно го връзвам, ама като се има предвид, че Аделина е носена в кенгуру, това бебе със сигурност е гледано по-добре Lol Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #57 -: Ноември 11, 2017, 17:23:54 »

Толкова сладък и благ Павел, че да ти се доще трето (ама няма Lol Razz). Разкошотарски е.

Паяк свеж и той...

Каката фурия няма да я коментирам изобщо. Същата бандитка като моята, ама СЪЩАТА. Прекъсва те като говориш, не й се стои на едно място, има впечатления от всяко нещо, бърза да изпълни точно онова, което си е наумила... Kiss Kiss Kiss

Радвам се много за якето, че ти става и че ще бъде от полза! Приготвила съм ти и 5-6 дрънкалко-чесалки от по-бебешкия тип, Тео вече е над тия неща... Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #58 -: Ноември 11, 2017, 18:07:29 »

Отново благодаря, якето ми е супер!!! Хаха, имах даже бонус, Феята си забравила пари в джоба Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

Ама аз ти казвам, ТРЯБВА да ги запознаем. Ако не се избият на 5тата минута (изпокарат де), ще станат най-добри приятелки  Lol Само нас не ни мисля с двете фурии на едно място... Пък и си живеем наблизо. Аз съм виждала само Тео, не е честно. Обаче пък и той един чуден, благ, изглеждаше такова мишленце в голямата си количка <3
А пък Феята е много добра и блага наживо, оставете я, че само се дърля тука Razz Lol Lol Аз си го знам де, щото съм я виждала и преди на 1-2-3 форумни срещи.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #59 -: Ноември 12, 2017, 08:53:48 »

Оф, за следващото директно слинг ще купувам може би. Веднъж съм слагала да пробвам, много по-удобно е от раница самото носене, сега за връзването не съм сигурна, помагаха ми. Скоро може би ще продам раницата, за да купя тодлър размер. Колкото и да не се носим често и продължително, много ми е удобно ей така за пазарувания, за до пазара, до лекарката, до аптека. Малко ме е яд, че не съм знаела за бебеносенето по-рано.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #60 -: Ноември 14, 2017, 14:39:59 »

Не ми разваляй имиджа Lol Razz
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #61 -: Декември 05, 2017, 14:26:53 »

Малкият голям паяк днес се разсмя с глас. Докато му връзвах връзките на шапката явно го погъделичках по вратлето и той се изхили. А аз умрях от кеф Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #62 -: Декември 12, 2017, 14:35:19 »

Павел е станал 64см и 6400гр. Отново везната в кабинета показа по-малко, ама слабо ме касае, аз си го меря вкъщи и по-ме устройват тия резултати Lol
Сложихме и втория прием ротарикс и другите две ваксини. Днес плака точно 20 секунди и то на втората ваксина, че явно е по-гадничка. Сложих кулпач и се надявам като Ади да му понасят по-лекичко след първите и да не е киселчо като миналия път, че и с малко температурка. Този път си дадох панадол ей сега като се прибрахме да ми е мирна главата.
Много е подвижен, само ръкомаха и рита. Новото, което прави е да си вдигне и двата крака и супер координирано да си сложи ръцете пред очите и да си ги гледа. Започна да гепи вече и всичко отива към устата. Все така си се заиграва в активната гимнастика, но максимум 15тина минути и после вече иска внимание. Страшен добродушко е, плаче само като има някаква драма от сорта, че е много гладен или му се спи, но не може да заспи. Иначе гледа с едни големи очета и само чака някой да му се мерне пред погледа, за да започне да му приказва и да пуска усмивки до ушите. С едни дълги изречения обяснява, агууудуууъъъдаггаааууудууу Cheesygrin И аз седя насреща му и като една истинска майка гугутка си приказвам с него.
За Коледа му взех играчки - дрънкалки, гризалки и една бебешка шумкаща книжка. И едно коледно комплектче като заходим по роднини да е на ниво. На кака му само Коледна блуза взех, ще я съчетая с клин. Иначе и за нея играчки - говореше ми преди за касов апарат и сега съм ѝ взела, заедно с много неща тип продукти и едни пари за игра, за да се забавлява. Кой знае колко покупки ще се наложи да направя  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #63 -: Декември 12, 2017, 16:29:24 »

От опит - достатъчно, за да ти иде да си отвинтиш главата.
За покупките, де Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #64 -: Декември 12, 2017, 16:35:38 »

Подозирам, да. Но пак е добре, баща ми ме информира, че искал да ѝ взима микрофон/барабани. Аз му казах, че ако вземе ще си стоят при тях или мистериозно ще се счупят. Той се хилеше. Значи чак толкова да ме мрази... Lol Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #65 -: Декември 12, 2017, 16:49:03 »

М да. Ние имаме микрофон от преди 2 Коледи. Потерс. Имаме и акордеон някъде от това време...Крах.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #66 -: Декември 12, 2017, 16:50:55 »

И аз съм взела супермаркет. Паяк, ще споделяме кой какви покупки прави, ахахха
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2342

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #67 -: Декември 13, 2017, 08:50:31 »

О, бебешки акордеон и ние имаме. Голям хит, малката още не знае как да го използва, обаче голямата  свири нещо безразборно и пее едновременно  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #68 -: Януари 10, 2018, 00:03:20 »

Да напиша нещичко за Павел Smile Мисля, че чукна 7кг, на дължина не съм го мерила, но дрехите за 6м му стават идеално. Давам и АМ от време на време, имам си стерилизатор, купих няколко шишета, че се мъчехме с едни малки. Давам вода като се сетя Lol Не беше трудно да го науча да я пие, малко поправи физиономии в началото, но аз му я тикам и разправям - хайде, маме, водичка, аз много обичам Lol
В активната гимнастика съм му направила цял панаир, забавлява се да дърпа и удря/рита с всичка сила и да цвърчи радостно. Непрестанно се обръща супер професионално по корем, дори не си заклещва ръката Lol Може и наобратно, но по-често главата му натежава преди да се сети да се обърне обратно по гръб и забива нос и почва да се жали. Като изпадне в някаква беда вика мъъъъм мъъъъм.
Дава ми боц с показалец! Big grin Ще го науча и ПЕТ Lol
Много иска да седи. Направи преса от толкова напъване да седне в шезлонга.

п.п.
Ще замоля Феята да ми прати на мейла the new and improved таблица за захранване, каквато съм сигурна, че ѝ се намира Lol Kiss Няма да захранвам де, само да си чета.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8566

« Отговор #69 -: Януари 10, 2018, 09:07:53 »

Паяк, защо се реши на дохранване? Какво те обезпокои?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Януари 10, 2018, 09:09:13 »

Паяк, аз ще ти я пратя. Имам и фейската 😃

Паяк, излагаш се с тва дохранване, нямаш нужда. Мързел ахаха
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #71 -: Януари 10, 2018, 09:49:08 »

Паяк, излагаш се с тва дохранване, нямаш нужда. Мързел ахаха

+1

Добавих те във великата група за захранването у фейса. Чети и там.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #72 -: Януари 10, 2018, 11:16:53 »

А, нищо не ме безпокои, всичко е наред Cheesygrin Нека кажем, че не съм толкова отдадена на кърменето и да приключим въпроса. Мисля на 6м да го приключвам и без това +/- някоя седмица.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1738

« Отговор #73 -: Януари 10, 2018, 13:43:41 »

Смайлс, мисля че паяка в оная група няма да оцелее  Lol
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #74 -: Януари 10, 2018, 14:00:26 »

Смайлс, мисля че паяка в оная група няма да оцелее  Lol

Хахаха. Аз вярвам в нея! Да чете там, в името на отрочето.

Иначе и аз онзи ден щях да скачам на бой в групата за дългото кърмене на една. После на още една. Ама първата напусна групата и после направо реших да си заключа поста за коментари Lol
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: