star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)  (Прочетена 6159 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13517

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #100 -: Март 24, 2018, 21:13:12 »

Разбира се, че от завист говорим. И всеки си знае най-добре какво му е, нищо не мерим с писанията ни. Чисто шегаджийски се закачаме, не го приемай така, моля те!
Надявам се в хиперактивност не влагаш онзи смисъл, защото има някаква тенденция в поставянето на подобни диагнози на деца, които просто са будни, енергични и любопитни Smile И ще избива и още, да не те отчайвам, но и ревност заради Павел ще усетиш, и врати ще се тръшкат, и ще те подминава като пътен знак. Ама деца са, нашите, и ги обичаме и ще ги водим. Ако ще и 18 години да не си спал и ял  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8459

« Отговор #101 -: Март 24, 2018, 21:42:22 »

Базикаме се, нищо сериозно не съм вложила в кратките си коментари. По сериозните теми ако си в настроение, бих изслушала (изчела). И коментирала сериозно.  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15953

« Отговор #102 -: Март 25, 2018, 10:26:39 »

Аделина е хиперактивна и не може да си задържи вниманието на нищо за повече от 5 минути и така вече почти 6 години. Да не говорим от раздялата с баща ѝ на какви места изби в поведението. А аз една година от нерви и стрес как бях станала 45кг и половината ми коса окапа, нали... Но всичко е точно Lol

Sad eyes
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: