star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да посрещнем малкия голяяяям паяк :-)  (Прочетена 10477 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #100 -: Март 24, 2018, 21:13:12 »

Разбира се, че от завист говорим. И всеки си знае най-добре какво му е, нищо не мерим с писанията ни. Чисто шегаджийски се закачаме, не го приемай така, моля те!
Надявам се в хиперактивност не влагаш онзи смисъл, защото има някаква тенденция в поставянето на подобни диагнози на деца, които просто са будни, енергични и любопитни Smile И ще избива и още, да не те отчайвам, но и ревност заради Павел ще усетиш, и врати ще се тръшкат, и ще те подминава като пътен знак. Ама деца са, нашите, и ги обичаме и ще ги водим. Ако ще и 18 години да не си спал и ял  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8551

« Отговор #101 -: Март 24, 2018, 21:42:22 »

Базикаме се, нищо сериозно не съм вложила в кратките си коментари. По сериозните теми ако си в настроение, бих изслушала (изчела). И коментирала сериозно.  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #102 -: Март 25, 2018, 10:26:39 »

Аделина е хиперактивна и не може да си задържи вниманието на нищо за повече от 5 минути и така вече почти 6 години. Да не говорим от раздялата с баща ѝ на какви места изби в поведението. А аз една година от нерви и стрес как бях станала 45кг и половината ми коса окапа, нали... Но всичко е точно Lol

Sad eyes
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2731

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #103 -: Юни 18, 2018, 09:43:08 »

Какъв по-подходящ момент да попиша за Павел, от изнервен такъв Lol Човекът снощи кукна буден и будува 2.5ч точно като тръгнах да си лягам, а тази сутрин безапелационно се събуди в 7 и наду гайдата. И е редовен номер де, не е нечувано Lol За капак с В. се изпокарахме тая сутрин, недоспали, той болен и на изпит днеска MrGreen MrGreen Cheesygrin купон.
Сега го затъкнах за първа дрямка с едно мляко и идвам да пиша колко го обичам!!! Wub
Павел е станал 76см и 9кг. Има си по три зъба отгоре и отдолу, а поне на няколко места има активност и ще се озъбва още повече в скоро време. Пълзи много пъргаво и се опитва да се изправя по всичко, защипвайки пръстета, тупвайки на гъзе... Не може да сяда сам, не се сеща как, ама де ли се изправя прав!
Успява да хруска солетки, но само да има някоя бучица в пюрето, ей!!! Почти с всичко е захранен, освен жълтък, риба, свинско и някои плодове и зеленчуци, но останаха малко.
Планираме да го водим на море с кака му след седмица, нали, не на почивка, ами на море с децата Lol Razz
Няма да повдигам и темата на Ади, тя расте, тества си границите постоянно, сега от занималнята с по-големи деца учи нови номера  и се отраква за прословутата ПГ в държавно училище Lol Танцува и даже имаха концерт наскоро. От юли съм ни взела и на двете карти за спорт и се хващам в ръце! След морето е подходящо Lol
п.п. всички смеещи се иконки са от недоспиване... Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: