star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Блага новина дойде, роди се артистичното дете!
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блага новина дойде, роди се артистичното дете!  (Прочетена 4848 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« -: Юли 09, 2017, 13:10:39 »

И такааа, имам щастието да обявя официално новината- роди се Дамян! В 11.03, с мерки 3430 и 50 см. Мама Катрин сега ще спи и ще се възстановява, ще я чакаме да се включи с цялата емоция на събитието.
Орисвам Дамян да е силен и красив като името си, талантлив и интелигентен като родителите си, да има прекрасен и пълноценен живот!
Вълнувам се много, пиша това край морето след една емоционална сватба и нямам повече думи, оставям на вас да се пълни темата с красиви пожелания!
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #1 -: Юли 09, 2017, 13:18:47 »

Добре дошъл на света, бебе Дамян! Нека е здрав, палав, любопитен към света и вдънхоевен и артистичен като мама и тати! Бързо възстановяване мамо Кат и много усмивки с малкия човек!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #2 -: Юли 09, 2017, 13:26:12 »

Честито, мамо Кат, честито, мило сeмейство! Честит ви син! Ох, тоооолкова се вълнуваааам, все едно аз съм родила Cheesygrin

Да е жив и здрав малкият красавец Дамян, да е толкова спокоен, уравновесен, щастлив, вдъхновен, артистичен, умен, мил и отговорен като мама и татко!

На мама светкавично възстановяване и скоро да се гушкат с малкото сладко вързопче!

Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #3 -: Юли 09, 2017, 13:37:41 »

Мъничъъъък  Wub Wub Wub Wub Clover Clover Clover Clover
Да е здравичък малкия чочко и бързо възстановяване на мама Kiss
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #4 -: Юли 09, 2017, 13:44:35 »

Честит Дамян, Кат! Да ви здрав, умен и прекрасен, да вземе най-доброто от вас и да ви надмине. Аз го орисвам да е благо и послушно бебе, да спи, да слушка и мама да се наслаждава на майчинството!
Желая ти бързичко скокване на крака и още по-бързо възстановяване.
Цял ден опаковам кутии, творя магични гифт боксове и си мисля за вас.  Wub Love eyes
Добре дошли в клуба на родителите  Kiss
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Юли 09, 2017, 18:17:23 »

Корни, завъртяхме се, пак е твой ред, ахахах Tongue
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #6 -: Юли 09, 2017, 18:34:13 »

Честито прекрасно бебе на вашето семейство. Бъдете здрави и сплотени.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #7 -: Юли 09, 2017, 19:33:33 »

Много ви благодаря!  Wub И специални благодарности на Корни за темата!  Kiss
Вчера вечерта ме хвана паниката и си поревах дали всичко ще е наред, дали ще се справя. Наядох се със сладолед за утеха (преди 20 ч. Cheesygrin). Наревах се, после си поспах добре през нощта и в 6:30 бях кукуряк, изпълнена с оптимизъм и готова за голямата среща. И тръгнахме към болницата с мъжа ми, мама и свекър ми. Май аз бях най-малко нервният човек в колата  Cheesygrin Стигнахме, попълних цялата докуметация, облякох си нощничката, мериха ми кръвното, правиха запис на тоновете, набодоха ме за кръвни изследвания и ми сложиха система, гледаха бебо на ехограф и после ме качиха към операционната. От всичко най-дълго ми.се стори попълването на бумагите  Lol Междувременно свекър ми бил на тръни, казал, че му се иска да присъства, но не знае дали аз ще съм съгласна. И мама веднага казала „Съгласна е”  Lol Та и той е бил в операционната, но аз хич не го видях. Та качиха ме в операционната, пльоснаха ме на масата, дойде анестезиоложката и всичко се случи адски бързо. Най-страшното ми беше спиналната упойка, като ми каза да се свия, бодна ми игла в гръбнака и каза „При никакви обстоятелства недей да мърдаш!”  Surprised Шубеее... е, не мръднах. Много бързо ме хвана упойката, сложиха ми катетър, опънаха ми краката, дойдоха лекарите и аз докато се настроя, че ще ме режат будна, анестезиоложката каза „Вадят го!” и след малко видях малкото вързопче и чух как измяука  Wub Лекаритеката ми каза „Аууу, много е хубав!” и изкоментираха, че бил доста надарен  Lol Показаха ми го и го отнесоха, аз се успокоих и така. След малко го донесоха изкъпан и повит и ми дадоха да му нацелувам бузките  Wub Направи ми впечатление колко е беличък. После го отнесоха, а аз си останах да ме шият, вече спокойна, даже почти подремнах на операционната.  Cheesygrin Казаха, че било изключително леко секцио с много малка кръвозагуба. Преместиха ме в реанимация, на път за там видях моите хора, всички с блеснали от сълзи очи, а аз нахилена като ряпа. После в реанимацията всички дойдиха да ме нацелуват, много емоционално беше. Мъжът ми ме гледаше като богиня, все едно кой знае какъв подвиг съм извършила, пък аз просто си лежах  Red face И мама и свекър ми ме разцелуваха, после ни оставиха с мъжа ми и той само ме целуваше и ми повтаряше, че ме обича и колко е щастлив, и колко прекрасен син имаме  Wub Направо няма такова щастие... Сама съм в реанимация и е доста спокойно, нали е неделя. Подремнах си следобед, минават да ме наглеждат сестрите от време на време и всичко е спокойно. Пия си водичката, преди час ме раздвижиха и беше доста добре. Трудно, но аз съм борец и не се глезя.  Razz От пустия катетър много ме беше страх, но сега съм благодарна, че го има  Cheesygrin Покървих си доста отдолу, но май в рамките на нормалното. Температура нямам. И така... само телефонът ми е развлечението сега. Ще гледам да си почивам, че утре предстои втора среща с Дамян и искам да съм в кондиция. Много се вълнувам, много искам вече да го гушна! Стискайте палци да потръгне кърменето! Оххх, няма такава емоция, нечовешко е  Love eyes
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юли 09, 2017, 20:17:02 »

Оххх, чета и рева, като някоя баба съм сатанала Smile) страхотно звучи всичко, особено тази част как мъж ти те е гледал като богиня.. прекрасно семейство имаш  Wub
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 666

« Отговор #9 -: Юли 09, 2017, 21:33:26 »

Честито, Катрин! Бъдете здрави и много щастливи! Нека Дамян е здрав, палав, любознателен и бъде вашата гордост! Clover Clover Clover
Звучиш много въодушевена и позитивна, браво! Ще се подредят нещата и бързо ще се нагодите, ти знаеш, че можеш да разчиташ на съвети тук.
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #10 -: Юли 09, 2017, 21:37:04 »

Sad eyes Sad eyes Sad eyes колко щастие ви чака оттук насетне.... Казах вече, съвършен Дамян!!!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #11 -: Юли 09, 2017, 22:32:28 »

Честито, Катрин! Да сте много щастливи, много хармония и любов да ви донесе Дамян!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #12 -: Юли 10, 2017, 08:22:50 »

Честито! Love eyes
Да е жив и здрав и да расте много щастливо дете!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #13 -: Юли 10, 2017, 08:27:07 »

Хайде, Кат, честити да сте! Здрав да ви е Дамян. Желая ви обич, топлина и взаимност! Бъдете благословени!
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #14 -: Юли 10, 2017, 08:31:21 »

Честит син, прекрасно семейство! Да е здрав и много щастлив!
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #15 -: Юли 10, 2017, 09:09:48 »

Честито вързопче!!! Много, много да ВИ радва, обича, слуша и изненадва!!
Бързо нагаждане един към други на теб бързо възстановяване!!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #16 -: Юли 10, 2017, 12:07:59 »

Отново - честит син, милo семейство!  Kiss Мнoгo страшно ми звучи тoва секцио пък, нo ти си се справила геройски! Сега да се нагушите и да се накърмите еднo хубавo! Леко възстановяване и скoрo да сте си вкъщи, да се гледате тримката влюбено.  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #17 -: Юли 13, 2017, 10:07:34 »

Кат, как сте? Изписаха ли ви вече?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юли 13, 2017, 10:09:21 »

И аз чакам новини, първи опити за кърмене, мама как е и т.н.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Юли 13, 2017, 10:58:06 »

Стискаме палци да ги изпишат днес Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #20 -: Юли 13, 2017, 12:34:48 »

Здравейте! Изписват ни след малко и съм много щастлива. От вкъщи ше пиша повече като се поокопитя. Добре сме, даже чудесно, и двамата сме с отлични изследвания, даже жълтеничката му е много лека и почти е отшумяла. Имахме проблем със свалените грамчета, педиатърката заплаши вчера, че ако продължи да сваля няма да ни изпишат днес. Вчера затова падна лудо кърмене и дохранване, само и само да ни пуснат. Днес не е свалил повече и си отиваме. Изписват го 3170 гр. Аз имам мноооого кърма, направо се изненадвам, не очаквах така бързо и лесно да слезе честно казано. Дамян е поспалив и го понамързява, но иначе като хвана цаката на сученето, си суче с ентусиазъм и правилно. Аз само като го помириша, гърдите ми протичат като реки, сега се уча да балансирам с помпата така че да не направя някой мастит, нито да си докарам хиперлактация. Иначе детенцето ми е много миличко, ама знам, че в болницата повечето са така и не съм се успокоила съвсем. Преброих 36 часа, в които изобщо не се разплака, за нищо! А последните две нощи си спинка при мен, та сме почти постоянно заедно. Голям бонбон е и искам да го изям понякога, особено.като ме погледне с тоя синеок поглед отнесен. Сега съм ужасно.щастлива, че си отиваме, но и треска ме тресе как ще се справям без помощния персонал в болницата. Макар че ме ядосват как всяка смяна нещо различно казват и май предпочитам сама да се оправям по свое усмотрение.  Razz Стискайте палци бързо да се адаптираме  Kiss
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #21 -: Юли 13, 2017, 13:05:17 »

Стискаме палци! Първото денонощие е малко стрес, после си влизат в релси нещата, а и ние сме тук да помагаме ако имаш нужда, не се тревожи! :-* Ама той щом си засука вече, няма да имаш проблеми никакви Smile Кърменето е най-страшното Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #22 -: Юли 13, 2017, 14:02:01 »

Абе, Кат, много ти се кефя. Трябва да ми простиш, но мислех, че ще си майка орлица, параноичка и всички екстри, а ти си такава спокойна, умерена, балансирана. Браво, бе! Блаво. Само така.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юли 13, 2017, 16:25:12 »

Супер звучиш, Кат, и Ут май беше права като каза, че ще ви се падне бебе-ангелче и ще си плувате  в розова семейна хармония  Wub

Щом кърменето е тръгнало, наистина нямаш повод за терзания идните седмици/месеци  Cheesygrin

Аз така и не разбрах как става това с потичането на мляко чак до втория месец, никаква кърма не виждах, явно каквото и да разправят консултантите, си има жени с повече и по-малко кърма.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Юли 13, 2017, 17:00:56 »

Корни, някои приятелка текоха по 6 месеца, аз примерно 1. Но още си имам кърма де.

Фей, аз мислех, че ще съм от майките, дето за всяко падане/сопол/кихане ще откачат, няма да я пускат сама да мръдне и на милиметър и ще я слушам вечер дали диша, ама нищо подобно Cheesygrin Изненадана съм от себе си, поне в това отношение съм много дзен. (тва звучи мн странно, знам)
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: