star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Буболече номер 2
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Буболече номер 2  (Прочетена 16774 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15633

« Отговор #25 -: Януари 21, 2017, 18:53:02 »

И аз бях така...До 6 м не ползвах парфюм, защото просто ми беше тежко да ми мирише... Razz
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2680

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #26 -: Януари 21, 2017, 19:17:48 »

И съм такава зла на моменти, чеее... Lol Седя си кротко и не пиша в интернет да не създавам крамоли Lol гушкам Ади, която е супер добричка в последно време, нищо че непрекъснато мели. Слуша, яде, спи следобед и само ми говори как бебето това, бебето онова, ама някакво потенциално бебе де, не съм ѝ казала още. А едва се сдържам. Единствено от гледна точка да не се тормози ако нещо стане, още не съм ѝ казала. Само я дебна като каже нещо за "бебето" да я разпитам как ще помага ако стане кака и какво ще прави. Казва, че баба ѝ не ѝ давала да гушка детето на вуйната на бившия (на 6м.) и е много тъжна и аз ѝ обещах много да гушка "нейното" бебе като стане кака. Wub
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #27 -: Януари 22, 2017, 11:33:01 »

Wub Между другото, и на брат ми така не са му давали да гушка братовчедките ми и майка ми го е успокоявала, че ще му роди едно бебе да си го гушка  Lol И ей ме на.

Иначе и аз надушвам като някой влезе във входа с цигара  Lol И все още не ползвам парфюми. Вече ми се пооправи поносимостта към миризма на козметични продукти (сапуни, кремове и т.н.), но парфюм още не ми понася, само като излизам слагам, и даже тогава пръскам буквално една капка и я размазвам където трябва  Lol И пак се чувствам все едно съм се обляла.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #28 -: Януари 22, 2017, 11:45:02 »

Казах само на баба ми досега, на нея първата реплика ѝ беше - много бързаш Lol

Якото бабе! Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #29 -: Януари 22, 2017, 15:41:22 »

Яко то.. Начи с първото бебе една радост, едни всенародни тържества, нищо, че на 3тия месец от връзката. А сега "Ма много бързаш.." И "НИЕ с едно едва се оправяме, пък и майка ти е болна...".. На което ѝ бе обяснено вече, че не мога цял живот да се съобразявам със всички, за да живея собствения си такъв, ако толкова ИМ тежи (което дори болната ми майка не казва, а си търси внучето да го гледа докато може, че ѝ липсва) няма да им давам нито едно! И какво да седна да чакам майка ми да умре ли та да си имам още едно дете, така и не можах да схвана идеята зад дебилното изказване... Първо, че аз сега нямам енергия и нерви да гледам деца, камо ли след неопределеното количество време, когато явно ще е ок според нея. Второ, че те и сега ще имат огромна разлика, камо ли ако изчакам още малко...Уф, аман, ядосвам се и сега като го пиша.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #30 -: Януари 22, 2017, 15:55:16 »

Паяк,не се нерви,баба ти сигурно много се тревожи за майка ти най - вече. Все пак тя е нейното дете. От друга страна баба ти и се ще да помага за всичко, но няма как. Ти си на голяма далавера,връчваш Ади на родителите на баща й, бебето на родителите на баща му....Имаш двойна доза възрастни да се грижат.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #31 -: Януари 22, 2017, 16:27:05 »

Разликата им си е екстра. А сопри се и ти. Стига вилня. Който си има деца, ще си ги гледа!
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 22, 2017, 17:46:14 »

Баба ми точно не е от най-помагащите, има истории, както и да е. Ама да ми се изказва по тоя начин.. Тя в нейните очи си е вечният авторитет. И тя адвокатства на мама, която ама грам няма нужда за момента от адвокатстване и съм сигурна, че като ѝ кажа, само ще се зарадва за мен. Не съм ѝ казала точно по същата причина, по която не съм казала и на Ади още.
И не, няма да се сопра, ще си приказвам и пиша ама точно каквото си искам! Cheesygrin Гледам си аз, напоследък общо взето мама и тате ми звънят да ме питат няма ли да им давам Ади все пак от време на време.. Аз ги щадя уж, а те си искат внучето и му купуват рокли Lol
« Последна редакция: Януари 22, 2017, 17:49:29 от paiachka » Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 22, 2017, 19:13:31 »

Гледай я тая оса Razz Приказвам ти да не се пенявиш и ядосваш за глупости, а не да не си пишеш, ма  Lol Ей, че си...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #34 -: Януари 22, 2017, 19:18:40 »

Аре, тия, на които бабите си искат внуците да не мрънкат, моля! Razz Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 22, 2017, 19:27:19 »

Razz Razz Kiss Аз ви казвам, че съм оса, вие не ми вярвате Lol А в момента съм гладна и ми е лошо и нищо не ми се яде освен супа, с каквато не разполагам...
Просто баба ми като го изтърси това без грам да помисли сууупер много ме издразни. Някво аз ѝ доверявам нещо, което на почти никой друг не съм казала и тя ми говори някакви глупости, без да се съобрази ама изобщо. Напротив, после изтърсва как аз трябвало да се съобразявам. Е, сори. Lol

Повече от щастлива съм, че е имало кой да гледа Ади и то с кеф. Не съм съвсем убедена, че аз ще искам да си гледам внуците обаче  Lol
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #36 -: Януари 22, 2017, 20:08:27 »

От друга страна е много яко,че може да довериш на баба си нещо,да разговаряш с нея. Независимо какво ги изсипва бабешки. Родителите на таткото изглеждат ли гледащи внуци?
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 22, 2017, 20:18:00 »

Яко е. Няма спор. Ма е невъздържана, на кой ли съм се метнала Lol

Баща му е починал, а майка му е немесеща се жена, за разлика от бившата свеки, която обаче доброволно искала на комшиите си децата да ги погледа мъничко. Сигурно има общо с факта, че е самичка вече Rolling Eyes Големият ѝ син се ослушва стабилно, та май ще изпреварим Big grin Ще си проличи тепърва. Още дори не зная как ще реагира на новините, дано не изтърси нещо като баба ми Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #38 -: Януари 26, 2017, 19:50:58 »

Така. Куриоз.
Одеве ми беше толкова лошо, че ми се доповръща, тръгнах към банята. С отварянето на вратата на хола установих чрез безпогрешния си нюх, че някоя котка се е БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ изсрала. Ами, реших да не се лигавя чак толкова и ето ме, на, 10 минути по-късно щастливо вечерям и вече не ми е лошо. Lol Начи няма толкова гнусни животни. И как па няма да ида ся да го чистя, нали
ще им повърна директно в тоалетната. Razz Пуснах вентилатора и като дойде мъжа да се оправя.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 27, 2017, 12:31:37 »

Бях на лекар. Нещо на ехографа на лекарката ѝ се видя много мъничко ембриончето, та ме вика пак на 9ти да видим как се развива. Вече има сърдечни пулсации, каквито не се видяха като бях на 16ти при друг лекар.
Прати ме на изследвания другата седмица. Взе ми секрет и каза, че имам полип на шийката на матката, заради който е възможно да прокървявам. Чудно.
И последно как се броят тъпите седмици, от последния цикъл или от две седмици след това, когато се очаква да е била овулацията?
« Последна редакция: Януари 27, 2017, 12:33:42 от paiachka » Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #40 -: Януари 27, 2017, 12:37:41 »

Гестационните се броят от датата на последната менструация. Какъв е този полип? Не съм чувала...
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #41 -: Януари 27, 2017, 13:00:01 »

Интересно, много рано за изследвания?

Да, от датата на последния цикъл се броят. Ти да не броиш грешно Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 541

« Отговор #42 -: Януари 27, 2017, 13:09:00 »

И аз имах полип, никак малък, махнаха ми го съвсем в началото, май пета-шеста седмица. Не беше много приятно изживяване.
« Последна редакция: Януари 27, 2017, 13:14:51 от Liliq » Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 27, 2017, 13:20:06 »

Ами прати ме, така и така ме записа вече за Ж.К., поне да видим изследванията. Сигурно ще ми е ниско желязото примерно, била съм бледа Lol
Ами, ако се броят от последния цикъл значи съм в 7ма, а ембриончето ѝ се видя малко, като за 6та. Но пък има сърдечни пулсации, каквито не се видяха преди 10 дни. Не знам вече. Спирам да го мисля. Ще ходя на изследвания, ще ида пак при нея на 9ти и ще видим какво се случва.
Ще ме е яд ако толкова време съм страдала за нищо Lol Пък и съм на 100% решена при най-малкия признак за нещо нередно да го махна, грам не съм широкоскроен човек, готов да си жертва живота, за да гледа дете с увреждания примерно... Ениуей.
Ще я разпитам за полипа, предполагам и цито ще ми пусне като се видим пак, засега все само секрет.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #44 -: Януари 27, 2017, 13:21:45 »

Ааа, е нормално, щом те е написала на ЖК. Кога ти е бил последния цикъл? По тикер си в 8ма седмица Cheesygrin Напълно възможно е да си имала малко по-късна овулация
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 27, 2017, 13:24:17 »

Ми уж си я знам овулацията, усещам я, хем ме боли, хем ми се прави секс, обилна секреция с рядка консистенция. Факт, че усещанията се повториха и след седмица, но не ми се вярваше.. Каквото дойде. Спирам да го мисля, пускам си няколко филма и ще ям ябълки!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #46 -: Януари 27, 2017, 13:45:13 »

Ще я разпитам за полипа, предполагам и цито ще ми пусне като се видим пак, засега все само секрет.

Моята докторка каза, че цитонамазка не се прави по време на бременност, защото я питах дали ще ми пусне.  Rolling Eyes

Дано всичко да се развива нормално!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #47 -: Януари 27, 2017, 14:13:23 »

Моята докторка също ми беше забранила да разрешавам цити (друг ми водеше ЖК-то) и ме беше инструктирала да подписвам каквото искат, ако искат, но цито не. Стискам палци всичко да е ок.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #48 -: Януари 27, 2017, 14:14:52 »

Което е странно, защото понякога правят дори конизация по време на бременност ако се наложи, а проблемът се установява с цито. Но и аз не бих дала иначе.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #49 -: Януари 27, 2017, 14:33:30 »

На мен на държавното жк ми правиха цито бременна, защото трябвало. Щом ти се гади и тупа сърцето, все тая кога се е хванало,развива се.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: