star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Буболече номер 2
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Буболече номер 2  (Прочетена 16775 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #125 -: Юли 15, 2017, 23:52:27 »

Ох, аз за тоя сезон писах, съвсем забравих, че ти след 2 месеца ща раждаш всъщност. Значи малко повече бодита с дълъг ръкав, гащеризони и ританки. Аз мноооого рядко съм обличала на два ката. Само в най-голямата зима слагах боди и блузка за навън. Иначе оцеля само на гащеризони цяла есен и зима. Но и аз мноооого носих с раницата зимата.

Ританките са сто пъти по-удобни от клинчета с чорапи. Чорапите мигновено се свалят. А за ританките си купи 2 ластика за коса по-широки - слагаш на глезените на бебето и забравяш за ефекта "изритване". А ако е хладно - вместо ластици чорапки върху ританките, пак ги фиксират много добре Smile Супер удобно ако са по-големки.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2680

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #126 -: Юли 16, 2017, 00:11:33 »

Знам аз принципа ританки с чорап/терлик отгоре, ето едно шарено бебе за доказателствоhttp://prikachi.com/images.php?images/900/9147900C.jpg Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
bella
Newbie
*
Публикации: 666

« Отговор #127 -: Юли 16, 2017, 08:30:50 »

Малка сладичка мишка! А колко бързо растат..... Щом Алекс вече идва да ме пита дали искам мляко и ходи да казва на баща си в кухнята.... Смятай....

Паяк, имай предвид, че и подаръци ще получи бебока. То просто се събира. Аз вчера набарах случайно голямо намаление на марката слинг, който ми беше много удобен предния път, а незнайно защо продадох. Та купих го и то както се очертава сме готови за номер 2  Lol Lol Lol Количка, макси кози и повивалник си имаме супер запазени от Алекс, кошара ще мисля на по-късен етап, ще помоля една много близка приятелка да ни заеме нейната люлка за в началото. Дрешки ще взема като наближи и смятам този път да не се оливам, че още имам толкова тоалети, чисто нови от Алекс....
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #128 -: Юли 16, 2017, 10:22:27 »

Баси, само ние ли не получихме подаръци 😂😂😂
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #129 -: Юли 16, 2017, 10:56:31 »

За Ади получих много дрехи, както от пораснали дечица, така и във вид на подаръци, но в случая се съмнявам честно казано. Освен ако не реша да правя събиране от някакъв сорт след раждането, например погача.
Предполагам, че мама и баба ще купят по нещичко, както и майката на мъжо (тя като чу че сме понапразарували и се обезсърчи, вика "Е, а на мен нищо ли не оставихте Shocked" Lol), но честно казано не очаквам някой да ме затрупа конкретно с дрехи.
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #130 -: Юли 16, 2017, 12:45:39 »

Ами Ути, двете баби искаха да му купят по нещо, бяхме се разбрали майка да взима за в началото, свеки малко по-големи дрешки. Сестра ми и зълва ми също му подариха туй-онуй, двете ми лели му бяха изпратили подаръци, кумата ни също. Две приятелки ми бяха дали малко бодита и гащеризончета от техните момченца и то просто се насъбраха. Като имаш предвид, че нито бейби шауър, нито погача сме правили....
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #131 -: Юли 16, 2017, 12:48:50 »

Супер, така се прави Smile
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #132 -: Юли 20, 2017, 09:32:43 »

Гошо се отглежда с дрехи подаръци, аз съм купила не повече от 10-15 неща и то предимно за новородено, защото всички подаряват по-големи. Аз правих и бейби шауър, и погача и действах по списък.  Каквото ми беше останало за докупуване, купиха ми го. На кръщенето си исках пари, имам си идея за тях. И сега вече сме готови за есен-зима, приятелите от Испания дойдоха с два плика дрехи от разпродажбите. Така че, Паяче, аз бих си използвала смело по-близките хора, за да не се купуват неща, които не харесваш или са ненужни.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #133 -: Юли 23, 2017, 19:43:24 »

Чакайте един бисер от баща ми скорошен да споделя. Вдъхнових се от темата за свекървите в бг-мама, която чета отново отначало и съм се попикала от смях.
Говорим си по телефона и аз горда казвам, ние избрахме име на бебето, ще се казва Павел и отсреща просто усещам как се намръщва и изрича нещо като "ми то звучи като Павел незнамсикой (очевидно някакъв конкретен човек, за който не съм и чувала) или *** (казва неприятен герой от някаква книга). Ма нищо, имате още време да си помислите..." Shocked  Lol Lol Уби ме, посмях се много след това.
Днес напазарувах още дрешки за мъника, а имам и столче за кола вече, много съм доволна. Ся остава да родя след РДто ми някъде, а не чак средата на септември, защото коремът ми легитимно вече е голям колкото като родих Ади, не знам накъде още може да расте, разцепила съм се като диня вече Razz
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #134 -: Юли 24, 2017, 11:27:47 »

Оф, той кат мъжа ми. Това ми звучи еди си как, напомня ми на еди си кой, не ми харесва Lol Голямо мислене беше, тъй като за момче нямах измислено име. Но! Вече с второто няма да имаме такъв проблем, вече съм го измислила ако е пак момък. А за мома както бях намислила, така и леко се разколебавам. Амаааа имам още няколко години да го мисля Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #135 -: Август 09, 2017, 08:33:24 »

Вчера бях на консултация. Срам ме е да кажа, че съм 78кг, а док ме успокои, че имала бременна 100кг  Lol Не се успокоих особено Lol
Премери ми таза и ми рече "ти си класика". То обидно чак LolХахахахах. На обиколка съм била пораснала бая, ама то си е така, огромен корем имам, разбирам я Уна като разправяше, че все едно чака близнаци.. Чочко си расте, подритва ме на любимото място на Ади отляво, мисля, че имам дупчица вече там от острото краче.
Купих всичко вече, сглобихме си и леглото. Остават ми козметичните дреболии, евентуално нов стерилизатор, защото стария е подарен някъде да се ползва  отдавна.
Ей, как не ми се кърми ако знаете. Хваща ме мъка само като си помисля... Знам, знам, аз съм ужасна майка, все тая. Направо се изприщвам при мисълта като се сетя какви мъки бяха с Ади и тя месец и половина гладува докато започна да ѝ давам АМ, та да стане нормален човек...
Един приятел, който не ме беше виждал тая бременност вчера отдалече "мале, маци, КОЛКО СИ ГОЛЯМА!!". Щях да го удуша, похилихме се.
И така. Търкалям се вече, страдам в жегите и си чакам.
« Последна редакция: Август 09, 2017, 08:36:25 от paiachka » Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #136 -: Август 09, 2017, 08:47:21 »

Паяк може пък да засуче малкия... ако не стане - почваш АМ и да не ти пука... недей така негативно от сега: ) за кг няма се плашиш
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #137 -: Август 09, 2017, 09:25:58 »

То тя и Ади си засука, може би не е било правилно, в последствие си открих грешките. Едното зърно ми е физиологично удебелено и болеше всеки път, даже след като ми минаха рагадите.. Сещам се само и се изприщвам Lol Ще пробвам де, няма да се отказвам без да съм пробвала, просто изпитвам лек ужас отсега.
Килограмите никога не са ме притеснявали, ще ги смъкна, пак ще стана чироз. Но в момента ми тежат, пуфтя, горещо ми е. Не си е работа човек да е дебеличък, честно.
В общи линии нямам търпение вече да излиза човечЕто. Искам да му видя физиономийката  Wub
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15633

« Отговор #138 -: Август 11, 2017, 16:29:48 »

Аз родих 78. Мноу важно
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #139 -: Август 11, 2017, 17:42:12 »

Дебелани 😂😂😂

Не се сдържах :-*
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #140 -: Август 11, 2017, 17:46:59 »

Ми половин година по-късно бях по-слаба отколкото по време на забременяването. Дреме ми.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #141 -: Август 11, 2017, 18:30:35 »

И аз. Ма сега съм 3кг отгоре 😂
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #142 -: Август 30, 2017, 10:47:01 »

ИСКАМ ДА РАЖДААААМ. Толкова ми тежи, така ми хрупти тазът. А днес в МД на тонове жената на регистратура предположи, че са близнаци... Тоз корем огромен значи Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #143 -: Септември 01, 2017, 19:40:28 »

Ей го де е. 12 дни  Shocked
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #144 -: Септември 01, 2017, 20:26:49 »

Но аз искам утре, днеска? Big grin Нямам търпение вече да гушкам бебока дето само хълца и се опитва да излезе от ляво с петичка Wub
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #145 -: Септември 02, 2017, 18:37:47 »

Минавам само да пожелая леко раждане!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #146 -: Септември 04, 2017, 14:23:37 »

Айде, свърши курорта Cheesygrin Леко и после добро бебе.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #147 -: Септември 04, 2017, 14:36:26 »

Хайде, Паяк, не остана! Скоро ще си имаш две буби, дупе да ти е яко  Kiss Леко раждане и прекрасна първа среща с малкия човек!
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #148 -: Септември 04, 2017, 14:40:12 »

Благодаря ви, много сте мили, обаче малкият няма абсолютно никакво намерение да излиза. Чудно си му е. Smile А коремът ми е огромен, не знам как ще се раждаме, дет се вика, дупе да ми е яко Lol
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #149 -: Септември 04, 2017, 16:22:50 »

Паяк, дано младежа си промени все пак скоро решението. Леко да е, то наистина си му е време, не остава много!  Kiss Clover
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: