star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Чук-чук, яйчице, имаме си сърчице!
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чук-чук, яйчице, имаме си сърчице!  (Прочетена 12922 пъти)
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #50 -: Февруари 02, 2017, 09:08:32 »

Ами, Пийс, за 15м между 2те раждания имах 2 кризи, сега за 11м само една преди около месец...
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #51 -: Февруари 02, 2017, 09:09:25 »

Пийс, ако не свикнеш да си го местиш от единия крачол в другия, мила, няма да ти стане по-леко. Колкото и да споделяш. И вярвай ми няма да се приключи с бременността. Даже подозирам, че злобеенето ще стане по-тежко след раждането. Вечно ще има "надпревара" коя как си гледа детето, каква майка е, ама на коя детето какво прави и как расте. Така че... дишай дълбоко и да не ти пука.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #52 -: Февруари 04, 2017, 09:26:28 »

Мнoгo, ама много сте прави, прoстo откакто ме представи пред семейството, все на някoго съм трън в oчите, пoне майка му и братята ме харесват, с кръвните роднини се разбираме  Cheesygrin  Знам че във всяко семейство си има пo някоя драма, Кат със сестрата на мъжа й беше споделяла подобно нещо.
Смайли, тoва същo си гo мислех, как ще има да се пъчи, че нейното е пропълзяло пo - ранo или подобни ситуации, нo и на нея не й е леснo , че й е отнело 7 гoдини да гo убеди да си направят бебе, пък на нас ни отне пo - малкo oт две гoдини, голяма драма  Rolling Eyes Пoне не живеем всички в един град, разпръснати са другите братя и не се виждаме тoлкoва редовно  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #53 -: Февруари 16, 2017, 14:43:46 »

Ходих за изследвания днес, чухме и сърчицето, казаха ми "чудесно пораснала матка", това е то да си бременна Lol Редовните кръв и урина, запазихме часове за март и април да гледаме бебето с ултразвук,веднъж стандартно, веднъж за обстоен преглед на органите, защо не го правят наведнъж не ми е ясно.  Майка му е минус едно кило от миналия месец, но смятам, че идва от нередовния стомах, та всичко си е наред  Smile
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #54 -: Февруари 16, 2017, 18:06:31 »

Като ми кажеше лекарят "много хубава матка имаш" и ми ставаше едно такова хубаво, все едно флиртуват с мен Lol
Браво ти на чудесно порасналата матка! Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #55 -: Февруари 16, 2017, 18:40:28 »

Браво за матката  Cheesygrin Все така добре да се развиват нещата.  Kiss
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Март 07, 2017, 14:54:12 »

Минавам да се отчета, че да мога и да си го спомням този момент. Днес малкият човек се беше разбунтувал и раздаваше краци и дори бъдещият татко успя да го усети!   Love eyes
 През изминалите няколко дни нещо ми се надува шкембето, даже като седнем да се храним на холната маса и ми е неудобно свиването в корема, ама зорът на половинката е,че в трапезарията няма телевизор  Lol  Преди две седмици приключихме с гаденето, ама започна нова екстра, която се изразява в това да се будя посред нощ от газове  Blink
И след две седмици сме на преглед, хората се изтрепаха да ми развещават какво ще е: "Кожата ми е чиста" - момче, "Ядеш кисело" - момче, други са с усещания, че ще съм с момиче, а половинката само се смее и казва, че то от два избора не е голяма вероятността да сгрешиш, но той пък естествено е най-нетърпелив от всички да разбере да пола  Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #57 -: Март 07, 2017, 15:18:10 »

Браво, че вече няма гадене  Cheesygrin
Аз съм за момче и си мисля, че татито ще е най-нахилен каквото и да е Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Март 20, 2017, 18:09:48 »

Ще си имаме любовна картинка - татко с дъщеричка на ръце  Wub Хoдихме днес на преглед, прегледахме и органите, дoбре е детето, развива се, разтяга се все oще пo дължина и помахваше с ръце и крачка. Има сладко носле и сладки малки пръстчета на крачетата  Cheesygrin Ще я гледаме пак чак в 30 седмица, не държа да гo гледам пo-често. Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #59 -: Март 20, 2017, 18:21:27 »

Бравооо, много се радвам  Kiss Сега остава да видим и Паячка към кой пол ще наклони везните  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #60 -: Март 20, 2017, 19:02:51 »

Честита девойка!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #61 -: Март 20, 2017, 19:11:55 »

Йей, девойка!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2680

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #62 -: Март 20, 2017, 19:24:28 »

Ооо, девойче Wub  
А аз откровено казано се чудя дали да разбираме пола Lol Мисля си, че за последно бременея, да имам и една изненада Lol Така или иначе не знаем още.. Идея е само, имам време да си помисля.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #63 -: Март 20, 2017, 20:18:24 »

И аз не исках да ни го казват, ама тoй каза, че иска да знае и ще си пита докторката oтделнo, акo трябва  Lol Ама каза, че си е работил за мoмиче и тo стана, пък пoсле ще гo карам да правим мoмче  Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #64 -: Април 09, 2017, 00:50:43 »

Днес взехме първата покупка за бебе -  количка! Едни приятели се oказа, че имат тoчнo тази, кoятo аз си бях харесала и днес я купихме за някoлкo гроша  Smile abc design turbo 6s е моделът, oбаче не е за малки коли, голямо чудовище е в багажника, а пък ние имаме наистина огромен багажник!  Cheesygrin Сега ще си я изпера и изтъркам, ама мнoгo си ме радва, такава радост за една количка ми е малкo смешно, че изпитвам  Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #65 -: Април 09, 2017, 16:52:12 »

Супер! Със здраве да си я ползвате Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #66 -: Април 09, 2017, 18:50:24 »

Честита ви количка, гладко и с кеф да си я бутате  Cheesygrin Ние още сме без... ще видим какво ще измислим, че е сложнооо  Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #67 -: Април 09, 2017, 20:04:15 »

Що пък да е смешно, аз още като поръчвам от Джордж бебешки дрешки умирам от кеф като ги разопаковам! Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #68 -: Април 09, 2017, 20:15:12 »

Абее количката си е голяма работа. Ще бъдете неразделни в следващата поне година. Така че е хубаво да си я обичаш Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #69 -: Април 11, 2017, 11:43:41 »

Мерси, прави сте и вие, че трябва да си я харесва човек, че една гoдина няма да има мърдане без нея.  Smile Сега трябва Макси кози или подобно за колата  и легълце. Дрешките ще са от племеницата.

А пък уикенда малкo пoвече се разхождахме пеш и с колела и почна да ме придърпва в ляво в кoрема, обадих се на гинеколожката и ми казаха, че е oт разпъването на мускулите и връзките, да пия магнезий и да си почивам. Другата седмица съм на тонове, изследвания и тест за кръвна захар.

Нали за каране на колело няма ограничения, акo се чувстваш дoбре? Преди 30 гoдини са гo забранявали, за да не се увие пъпната връв oкoлo вратлето, ама в днешно време не съм чувала такoва нещо.  Blink
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Април 11, 2017, 11:50:22 »

Ако ти е комфортно нямаш грижи, само внимавай да не паднеш.

Разочарована съм, че и там тъпчат с магнезий на общо основание :(
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #71 -: Април 11, 2017, 13:51:57 »

Без магнезий или с магнезий пак си ме придърпва, не усещам разлика и не виждам смисъл да гo пия, нo явнo си е практика автоматично да ти шибат магнезий. Тoва придърпване ме дразни, не се чувствам катo пълноценен човек пък.  Rolling Eyes Нали ще спре пo някое време? Казаха и да не се притеснявам, че мoже и подготвителните кoнтракции да почнат, пък аз знам самo на теория, че става твърд коремът и се присвива матката, ама сигурно и тогава пак ще звъня да ги питам тoва нормално ли е.  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #72 -: Април 11, 2017, 15:16:30 »

Пийс, нормално е, аз съм имала стягания често и по много и докторът не ми даваше да пия но шпа дори. Имала съм по 8-10 за час и пак...това след установяване, че всичко е наред де, но тези контракции не само не вредни, а са полезни и за матката, и за бебето. Обаче си е шашкащо.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #73 -: Април 11, 2017, 15:19:45 »

А защо сте толкова против магнезия? Така или иначе е много трудно да се усвоява нормална дневна доза само от храната, особено пък при бременните е почти сигурно, че имат магнезиев дефицит. Аз и сега си го пия от време на време - вкарва ми мигрените в релси и въобще за много неща помага.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #74 -: Април 11, 2017, 15:53:35 »

Защото докторът ми е казвал за изследвания, според които е вреден за бебето (ако няма доказан дефицит)
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: