star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Чук-чук, яйчице, имаме си сърчице!
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чук-чук, яйчице, имаме си сърчице!  (Прочетена 12897 пъти)
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« -: Януари 16, 2017, 15:21:29 »

Драги ми смехурко, бързам да ти пиша, че ще ставам мама  Smile Имаме си чертички, точица, сърчице и вече прекрачихме заветните 12 седмици и ми е позволено да му се зарадвам  Big grin С таткото много се радваме, искано е детето и беше планирано да го започнем тая година, ама то си реши, че ще ни зарадва малко по-рано  Smile С Кат ни делят някакви си 10-тина дни, та малко след като тя пусна тема и аз разбрах, и от два месеца подскачам и нямам търпение да й кажа, че не е сама. Отивам да слагам тикер  Smile
« Последна редакция: Януари 16, 2017, 15:27:57 от peace&violence » Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #1 -: Януари 16, 2017, 15:22:58 »

Ооо, честито, Пийс! Много се радвам Smile Лека бременност и здраво и КРОТКО бебче Smile

Знаех си, че в тоя форум никой никога не бременее сам. Единици останаха тия без деца вече хахах

Разкажи повече, как се чувстваш, таткото глези ли те, как се решихте Smile
« Последна редакция: Януари 16, 2017, 15:33:41 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #2 -: Януари 16, 2017, 15:46:29 »

Ехааа, страхотно, много се радвам!  Kiss
Ти си по-търпелива от мен, виж колко много време си чакала, за да споделиш, аз всичко си изпях още като видях точката Razz
И аз искам повече подробности около цялата работа  Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #3 -: Януари 16, 2017, 15:58:24 »

Благодаря, благодаря  Cheesygrin

Чувствам се добре, вечерното прилошаване почти ми мина, като цяло други оплаквания нямам, освен че се муся на всякаква храна и няколко дни карах на кисели ябълки, кисело мляко и крекери. Таткото е много грижовен, веднъж забрави, че съм бременна и ми метна една тежка чанта с покупки,но иначе ми е забранил да карам колело, да дигам каквото и да било и си ме пази.

Решението дойде от самосебеси, обмисляхме да го правим за 2018, но в един момент спряхме да се пазим и дори не сме го правили осъзнато, просто след реалното зачеване, видяхме че предишния ден ми е била овулацията и той ми вика "И какво сега? Бременна ли си?"  Lol
Терминът според докторката е 01.08, нищо че аз го изчислявах 28.07 и си му знам датата на зачеването, не че съм за 4 дни  Razz

Кат,  Kiss
търпелива съм, защото имах едно леееко зацапване, което ме стресна, язък ми за десетте години в тоя форум, хем ми е ясно, че е нормално, хем ревах в болницата, една загубена докторица като изпищя "Имате кървене?! Много лошо!" Rolling Eyes
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #4 -: Януари 16, 2017, 16:07:38 »

Ей това е страхотно, че така спонтанно се е получило, хем планирано и желано, хем без излишните нерви (които аз похабих например  Razz) в засичане на овулации, тестове и рев като ти дойде  Lol  Аз не че съжалявам, хубав маратон си бяхме спретнали, ама като не става известно време си е гадно и изнервящо  Razz Затова при вас много добре се е получило наистина  Stuart Ами страхотно много се радвам. Реколта 2017 е сериозна. Само че аз първа трябва да раждам и ме е шубе вече  Lol Да не се появи някоя по-напреднала и потайна?  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #5 -: Януари 16, 2017, 16:34:00 »

Йей, новата вълна бременни се задава!
Честито, Пийс! Много се радвам и ти пожелавам без повече напрегнати моменти и всичко да мине гладко и безпроблемно.
Наистина, много, много ме зарадва  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #6 -: Януари 16, 2017, 17:46:31 »

Ех, че хубава новина! Честито, Пийс, дано бременността ти мине безпроблемно и се радвате на красив резултат  Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #7 -: Януари 16, 2017, 19:53:15 »

Честито, Пийс! Лека бременност Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #8 -: Януари 16, 2017, 19:59:23 »

Хайде заформи се традиционната групичка бременни  Cheesygrin честито сърчице! Да ти е много леко, вълшебно, безпроблемно и вълнуващо бременеенето!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #9 -: Януари 16, 2017, 20:29:16 »

Пииииййссс Kiss Kiss Kiss
Супер! Много се радвам! Айде, лекичко бременеене и на теб.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #10 -: Януари 16, 2017, 20:50:39 »

Страхотно! Честито! Събрахте се! А сега бременейте и хубавейте на воля и бъдете здрави! Kiss
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #11 -: Януари 16, 2017, 21:06:58 »

Честито и нека само хубави вълнения и емоции съпровождат бремеността ти!
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #12 -: Януари 16, 2017, 23:21:25 »

Честито!!! Лека бременност и финал на края Smile Най-после се появи групичката за тази година!! Пу-Пу!
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #13 -: Януари 17, 2017, 07:27:45 »

Ехааа,хубаво е,че си имаме бременни и тази година  SmileЧестито и лека бременност!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #14 -: Януари 17, 2017, 09:11:07 »

Честито, Пийс! Ти отдавна питаш и разпитваш и мислите в тая посока, така че не ме изненадваш много (макар че очаквах първата тема да е от Паяка).

Много лека бременност желая засега!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #15 -: Януари 17, 2017, 10:06:54 »

Ама мнoгo сте мили , благодаря за хубавите пожелания!  Kiss
Забравих да спомена, че ние вчера бяхме на ултразвук и изживях същото като Кат - едни въртележки бяха в кoрема ми през целия преглед, чак изнервих докторката, защoтo се кикотех на монитора как се върти човечето и тя с един строг тон ми казва "А бе, стига си се хилила, нищo не виждам!"  Cheesygrin
След месец съм на кръвни и тонове, а едва след два - пак на ултразвук   Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #16 -: Януари 17, 2017, 10:14:26 »

Много готинко се разтягат и въртят  Cheesygrin На мен още ми е нереално като си представя какво става там вътре, пък аз нищичко да не усещам  Lol
И теб да те питам дежурния въпрос, предпочитания или предположения за пол имате ли?  Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #17 -: Януари 17, 2017, 10:35:35 »

Кат, с абсолютно същата настройка съм катo теб - хем искам момче, хем мoмиче и каквoто и да излезе все ще се радвам! Усещането ми е за мoмче, ама пък таткото си е пожелал мoмиче, та и тази картинка ми е нереално щастлива, големият татко с малка девойка на ръце   Wub
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #18 -: Януари 18, 2017, 22:44:05 »

Йеей! Много те чаках теб, да знаеш! Kiss Хайде честито!
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #19 -: Януари 20, 2017, 09:46:04 »

Прекрасна изненада!  Kiss Лека бременност с много хубави емоции и здраво бебче!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Януари 24, 2017, 12:45:06 »

Хвалех се, че ми минава гаденето - да, ама не. Пак ми се гади, даже два пъти тръгнах да връщам, вчера от една забравена торбичка с ябълки, която открих и веднага се засилих към банята и върнах вода, друго не бях и приемала още. Като казвам вода - вече не мога и преди закуска да си пия редовната вода, защото ми призлява. Плодовете за закуска също вече не мога да ги приемам, иска си тесто първо, иначе ми става лошо.  От котешката тоалетна, от шахтата пред входа, от мека мандарина, от доста неща получавам позиви за повръщане.  Rolling Eyes
Миналия ден, в неделя, цял ден ме придърпва зъб, реших че сигурно пак някой зъб показва чувствителност. По някое време усещам, че и венецът ми е подут и започна да ме боли челюстта - честито,излиза ми мъдрец! Отидох по спешност до аптеката, жената каза "Ооо, бременна, не! Няма какво да ви дам!" Попитах я дали гелче за бебешки венце не би подействало, тя се позамисли и потвърди "Щом става за бебета и вие можете да се мажете!" Прибрах се, намазах се и заспах, буквално!  Lol Днес вече почти нищо не усещам, дано не се налага докторска намеса. Да живее Дентинокс за бебета!  Smile
А и вече малко ми личи, не мога вече да гълтам корема  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #21 -: Януари 24, 2017, 12:52:56 »

На мен бременна ми бяха изписали Елудрил, че много ми кървяха венците и ужасно ми изтръпваха. В последствие и за зъбоникнене и болно гърло съм го ползвала и е много ефикасно. Опитай и с него  Smile
Трябва сега доказателствен материал, щом се хвалиш, че ти личи  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #22 -: Януари 24, 2017, 13:12:30 »

Ооо, щом личи, искам и аз снимков материал  Cheesygrin Няма само аз да показвам корем, чувствам се изложена Lol
Тъпо за венеца, егати тайминга просто  Razz
Аз исках нещо да те питам - правилно ли съм запомнила, че си в Германия? Ако не ти се отговаря, може и на лично да ми пишеш. Исках да разпитам разни нещица за бременеенето там, за една приятелка.  Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #23 -: Януари 24, 2017, 13:59:03 »

Я, дай да видим този корем  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #24 -: Януари 24, 2017, 14:04:19 »

Качих ви шкембе, тикерът е правилен, не съм в 5ти месец  Lol

Като снимаме кореми сега и се сетих да питам - кажете нещо против лениви черва, сега още повече се подувам, пък още пия магнезий, ама не дава ефект в тази насока.  Rolling Eyes

Кат, в Немция съм, тука го направихме, тука ще го раждам, тука ще го гледаме  Cheesygrin Баба ми е много щастлива, че таткото е ариец  хахахаха   Lol
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: