star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Артистичното бебе на форума идва
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Артистичното бебе на форума идва  (Прочетена 22556 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« -: Ноември 18, 2016, 18:03:13 »

... моля, не закривайте форума все пак  Stuart Тепърва ще имам нужда от вашата подкрепа и съвети  Red face

Чудех се как да се сдържа и все пак не успях - само това ми беше в главата днес и ето, мога да кажа официално - доживяхме!  Cheesygrin Мислих, мислих какво да пиша, и сега изведнъж изгубих ума и дума... затова - ако ви интересува нещо по-конкретно около създаването на това почти митологично същество в корема ми, питайте, аз обещавам, че всичко ще си кажа, само да спрат да ми треперят пръстите Wub
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #1 -: Ноември 18, 2016, 18:12:53 »

Еййй, браво! В коя седмица си?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #2 -: Ноември 18, 2016, 18:21:41 »

Честито! Лека и щастлива бременност! Big grin
Какво искате да е  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #3 -: Ноември 18, 2016, 18:26:55 »

Благодаря!  Wub
Лъвче, в 5 г.с. + 2 д. съм официално, днес ехографът отсече 5 г.с. + 5 д., та като за този ранен етап върви добре. За сърце чаааак другия месец ще ходя, но нямаше как да стискам до тогава и да не си призная.  Cheesygrin Терминът по календар е 19.07.2017, по размери на сакчето - 16.07.2017 г. Знам, че рано казвам, но сърце не трае  Stuart

Фей, нямаме предпочитания май. Бъдещият татко май повече момче иска, понеже си мисли, че повече ще се разбира с момче, ама според мен идея си няма ако му се появи една принцеса колко ще се разтопи  Cheesygrin Аз лично нямам никакви предпочитания, но все ми се струва, че ще е мъж, ако шестото ми чувство работи правилно  Lol Ама живо и здраво да е, да стигнем до там първо  Cheesygrin Засега и само на сакче се радвам  Red face
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #4 -: Ноември 18, 2016, 19:45:42 »

Катерин, уф, много се радвам Kiss Wub Wub

Лека бременност и хубави моменти с таткото.
Ся не ме обвинявайте, че лъжа, ама бях убедена, че си бременна Cheesygrin
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #5 -: Ноември 18, 2016, 19:51:12 »

Напоследък стриктно те следя и ето, че е имало за какво да стискаме палци!  Kiss Чесито,Кат! Да си го износиш здрава и права, да си те гледат мъжете вкъщи и да минава с много любов, спокойствие и влюбени трепети! Аз все си мислех, че ще бременеем заедно, ама айде с второто ще си кудкудякаме заедно Cheesygrin
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #6 -: Ноември 18, 2016, 20:20:32 »

Хип, хип, УРА!
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #7 -: Ноември 18, 2016, 20:29:35 »

Честито! Лека и вълшебна бременост ти желая. Да нямаш никакви болежки и притеснения и да можеш да се нарадваш на новите емоции, които ти предстоят! Хайде и аз в кюпа на силно подозиращите те  Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #8 -: Ноември 18, 2016, 20:41:52 »

Онзи ден като писа да стискаме палци за това ли беше? Че на мен ми се искаше да е заради това и те заподозрях! Lol

Но така, де! Много се радвам! Честито! С радост ще следя разказите за емоциите покрай бременността!
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #9 -: Ноември 18, 2016, 20:53:26 »

Аз смело ти пожелавам бременност като моята, да изживяваш само положителните емоции покрай нарастването на коремче и да ви се роди здраво дете, пък каквото ще да е. И аз те подозирах и то много сериозно.  Крайно време беше,  ще те следя изкъсо, много ми е интересно какви ще са ти емоциите, артистична ти душа.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #10 -: Ноември 18, 2016, 20:59:09 »

И аз като Усмивката, ама за това ли стискахме де що имахме палци? Защото тайно предполагах митологично същество в корема ти  Wub Честито! Нека да ти е леко, щастливо и безгрижно през бременността и момиче/момче, няма значение, важното е, че ще допълни невероятного ви семейство   и ще стане още по-немероятно. Ооох много яко!!! Kiss

Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #11 -: Ноември 18, 2016, 21:05:42 »

Честито,Кат!Вълшебна бременност на теб,а на митологичното същество в корема ти пожелавам да расте и хубавее Smile
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #12 -: Ноември 18, 2016, 21:26:30 »

Така става като изтървеш дъщерята да става актриса и на ..
Хайде и от мен лека бременност и да оформите едно прекрасно артистче Smile
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #13 -: Ноември 18, 2016, 21:31:39 »

Ех, благодаря ви, много сте мили!  Kiss Следва дълъг разказ, за да вникнете по-добре в историята  Lol

Както знаете, аз дете искам от малко над година, но мъж ми първоначално не беше много съгласен, което доведе до първата ни малка семейна драма. Която пък беше разрешена относително леко поради факта, че и двамата сме разбрани хора и се обичаме достатъчно, че всеки да намери начин да влезе в положението на другия и да отстъпи.

И тъй бавно, но славно стигнахме до лятото, когато къде безмълвно, къде с намеци се бяхме разбрали, че ще спрем да се пазим, пък каквото сабя покаже. Аз с наивната си глава си мислех, че те бебетата стават много лесно и без да се втелясваме много.  Razz Та от 01.08. спряхме да се пазим (крайно хаотично) и към края на месеца трънех в очакване да видя какво сме направили. Оказа се, че нищо не сме направили  Lol Последваха още два месеца, в които аз вече следях овулация, температура и де-що може да се следи, и в които, отново, нищо не направихме, въпреки че уж нямаше причина да не се получава. Междувременно почна да ми се появява едно зацапване седмица преди цикъл и аз си бях решила, че ако го няма, това ще е добър знак.

Та стигаме до края на октомври-началото на ноември, когато  почвам да получавам едни хубави сигнали от космоса, да сънувам положителни тестове, да виждам бели гълъби и какви ли не други смахнати знаци (но не и симптоми  Lol) и някакво дълбоко убеждение, че този месец има нещо различно. До деня, в който получавам пак гадното зацапване, решавам, че съм луда и че изобщо няма как да съм бременна (6 дни преди цикъл), и директно отивам да рева не свекър ми, че нещо явно ми има и не знам що така.  Lol Той човекът се чудеше какво да прави и как да ме успокои, та ме прати при негова близка гинеколожка в София да види за какво става на въпрос.

След два дни бях при нея, прегледа ме, всичко като по учебник, пусна ми прогестерон заради зацапването, който се оказа напълно хубав и никаква причина за притеснение. Та изпрати ме по живо, по здраво вкъщи с нов план за бебеправене и някои препоръки за улесняване на процеса. И каза като се уверя, че не съм бременна със сигурност, да ходя на рентгенова снимка на тазобедрените стави, че са ми проблемни и да знаем дали мога да раждам нормално изобщо. Това в петък. В събота аз си направих тест (понеже имах един куп евтини от ибей  Lol), който си беше отрицателен. По женски си се напихме с кумата вечерта, аз уж се отказах от идеята напълно и се точех вече за нов месец, нова схема и да правим лъв.  Lol

В неделя обаче пак тест - отрицателен. Метнах го някъде и почнах да чистя, мъж ми беше ходил на рожден ден и не се беше прибрал още. След десетина минути стигнах до банята и аха да хвърля теста - ми то има черта! Почти невидима, но я има! Треперене, взиране, гледане на различни светлини, даже на терасата излизах  Lol Там си беше! Мъж ми си дойде, казах му, вълнения, прегръдки, целувки... и като му показах теста, той взе да ме гледа мнително и да ми обяснява как не трябва да се навивам много да не се разочаровам (явно не виждаше чертата и си помислил, че съм ненормална и ми се привижда от силно желание Lol). Това беше в деня на изборите, 06.11. Тогава ви молих за палците.  Cheesygrin

На  другата сутрин рано-рано повторих теста и чертата си беше там, само че по-наситена, вече направо си беше видима.  Lol  Веднага отидох на кръвен, който излезе категорично положителен - 94 деня преди датата на цикъла. Продължих лудото тестване цяла седмица и само гледах как чертата се насища и насища... И така днес ми беше първият преглед. Видя се сакче 9 мм., отговарящо, както казах, на 5+5, имаше си и жълтъчно мехурче, общо-взето всичко ок и съм пак на преглед на 09.12., чак след три седмици.  Razz

Исках да изчакам сърчицето преди да ви казвам, но се отказах. Знаете колко съм параноична и невротична по принцип. Откакто съм бременна, ме е обхванало някакво лудо спокойствие. Не, че не ми хрумва, че нещо може да се обърка. Но ми се струва нереално просто. Чувствам, че младши ми праща сигнали, че всичко е и ще бъде наред и за друго не мисля. Симптоми почти никакви нямам, като цяло се чувствам добре, но днес ми беше малко лошо.  Razz И ми се спиии, толкова ми се спи през цялото време, че се възползвам от това, че работя от вкъщи, с пълна сила и си полягам при всяка възможност, която имам  Stuart

А, да, и на премиерата вече знаех, че съм бременна, затова ми беше 100 пъти по-вълнуващо, направо не знаех на кой свят съм.  Wub  Съжалявам за дългия пост, ама като толкова време съм стискала да не си кажа, сега трябваше да излея всичко. Само се моля интуицията ми да не ме подвежда и наистина всичко да бъде наред с мъничкото  Clover
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #14 -: Ноември 18, 2016, 21:37:57 »

Честито, Кат! Леко и трепетно очакване! Wub

Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #15 -: Ноември 18, 2016, 22:13:24 »

Официално честитоооо  Kiss Колко я чаках тази тема!

Много вълнуващо разказче, повечето неща уж ги знаех, ама така написано наведнъж от творец като теб е по-ефектно. Страхотно е колко сте близки със свекър ти, ама не ми е трудно да си го представя, след като почти го познавам.

Още ми е нереално, да знаеш, това е Кат, как бременна! Така че като го осъзная, ще пиша по-нормално и ще говоря на бременни теми с теб. Сега ми е в сферата на приказното още  Kiss

Изпревари ме, май никакъв шанс по някое време с теб или Ути да бременеем заедно    Cheesygrin

Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #16 -: Ноември 19, 2016, 09:49:17 »

Ми Ути не вярвам баш сега да се навие за второ, но ти, Корни, имаш прекрасната възможност да бременееш с Кат. Леко изостсване не е изпуснат шанс.
Кат, завиждам ти за вълненията, очакват те повече и по-хубави,мило момиче.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #17 -: Ноември 19, 2016, 10:08:36 »

Ми, да, Корни - 3 г си е много хубава разлика. Е, тегава, ама...
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #18 -: Ноември 19, 2016, 12:25:52 »

Много готино ти се е получило с две бебета едновременно  Big grin Много се радвам, с интерес ще следя.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #19 -: Ноември 19, 2016, 13:27:45 »

Лори, толкова е типично за мен това с perfect timing-а, че имах предчувствие, че и моето дете ще има усет към него и ще се появи в такъв момент  Lol Даже ще се роди около годишнината от сватбата, абе всичко е изчислено просто, на мен се е метнало  Lol
Корни, имаш още време да се засечем пък  Razz Не че агитирам, ама нещо реколта 2017 засега изглежда е само от мен Cheesygrin Не че не е възможно да има някоя по-напреднала мама от мен, която не иска да си признава още  Razz Хайде, казвайте с кого ще бременея, не искам сама  Lol С Ути оня ден си говорехме как сме ги подредили бебетата на Светата Троица юни, юли, август  Cheesygrin
Алексия, и аз нямам търпение да изживея всичките емоции, за които чета от толкова години и някак не мога да си ги представя. Но онзи ден като го видях това сакче сгушено, нещо магически се преобърна в мен, направооо  Wub

Днес пак ми е лошо  Razz Ядох кроасани с крема сирене и кисели краставички, друго не ми се ядеше Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #20 -: Ноември 19, 2016, 15:54:17 »

Говори ми за тайминг - с Дани терминът ми беше рождения ден на мъжа ми, после имах една неуспешна бременност с термин рождения ден на Джеймс Хетфийлд, а на Саня терминът (и рождената ѝ дата) - рождения ден на най-добрата ми приятелка и датата на създаването на Металика Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #21 -: Ноември 19, 2016, 17:12:20 »

Всичко преценяват тези мъничките. Ние си мислим, че ние планираме, но всъщност според мен те всичко сами си избират и си знаят точно в кой момент да се появят хайванчетата Razz Пък после - имало понятие "семейно планиране"  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #22 -: Ноември 19, 2016, 18:17:16 »

Кат, и тук да ти пожелая вълшебна бременност и шеметна среща с малкия музикант 😃

Моят термин беше тоочно 9 месеца от гражданския брак. Ади е чакала на нисък старт явно ахаха
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #23 -: Ноември 19, 2016, 19:11:50 »

Много хубава бременност.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #24 -: Ноември 19, 2016, 22:25:04 »