star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Майки във форма
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майки във форма  (Прочетена 4160 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #25 -: Ноември 21, 2016, 12:46:26 »

И аз бих била добре, ако кача някой друг килограм, че в лицето и ръце съм изпита.. след второто корема определено не е като преди, ама тоя мързел.. е голям Smile За хапването, от скоро се усещам, че ям повече сладко, та да видим къде ще ме докара.. ама като се знам как мразя всички физически упражения :(
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #26 -: Ноември 21, 2016, 18:22:12 »

Равносметката 10 дни след второто раждане е: -8 кг, без стрии, коремът се прибра, ботушите ми стават, но си имам 5 кг чисто нов целулит, разпределен хармонично по цялото тяло  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
lioness
Newbie
*

« Отговор #27 -: Декември 04, 2016, 11:18:08 »

Айде сега да размърдаме баджаци и да вдигнем темата  Razz
Фей, ходи ли на преглед? Кога може да се започва с тренировките? Аз мисля, че органите ми са се върнали по родните си места, но спрямо кърменето не знам как седят нещата. Нали уж при потене и интензивни тренировки през кърмата се отделяли токсини. Но колко интензивни? Какво може? Изобщо трябва да си направя план за действие, но още съм се оставила по течението. Имам 5 кила от бременността, бих искала освен с тях да се разделя и с още 4, та общо 9 си е сериозна цифра. И не знам изобщо достижимо ли е по време на кърмене.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #28 -: Декември 04, 2016, 11:20:28 »

Евалла. Аз нямам сили да правя 10мин коремни преси, ти за горене на килограми мислиш...не сваляш ли с кърменето?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*

« Отговор #29 -: Декември 04, 2016, 11:24:48 »

Не, аз и предния път, и сега, каквото свалих първите 10 дни и това е. Другото остава за спомен  Razz Хем намалих храната - вече не закусвам, не съм яла хляб и тестени неща от 2 седмици поне, картофи и ориз не ям, освен ако не са добавка в супи. Ноо, килата повече не мърдат. Трябва зор явно  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #30 -: Декември 04, 2016, 11:58:59 »

Ходих. Всичко е ток и жица. Даже трябва много да внимаваме, че без майтап съм готова за трето Rolling Eyes
Мога да спортувам без вдигане на тежко. Така че свободните тежести и щангата ще почакат, но идната седмица ще ида до фитнеса и ще видим какви упражнения ще получа - имам доверие на треньорката - била е треньор на женския нац.отбор по волейбол, така че не една кърмеща е тренирала...
Иначе аз се прибирам, почти няма шкембак вече, но много по-бавно, обаче съм си дебела и кила не губя повече и аз. А преди отслабнах много от кърмене...
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #31 -: Декември 04, 2016, 15:38:26 »

Въобще не мога да си представя как ще сваля толкова много кила UnsureНенавиждам фитнес залите,а любимото ми занимание,което би могло много да помогне,тук е неосъществимо.Та ще видим какво ще измисля.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #32 -: Декември 05, 2016, 16:38:15 »

Аз не вярвам вече на кантара, тъкмо се почувствам човешки, секси, намаля сладкото и като се кача- бам едно кило отгоре  Razz Абе държа си килата, но напоследък някаква женственост ме е прихванала, даже слагам рокли понякога или клинове с туника и се чувствам секси. Пък и май ще повярвам на мъжа, че гърдите ми са над средния размер (той да си гледа работата, че харесва съвсем малки  Razz )
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #33 -: Декември 05, 2016, 17:05:49 »

Аз съм хепи, че моите понамаляха, но и сякаш се поизпразниха отгоре. Сега супер скъпият гигантски бански от лятото пък ми е леко широк. Няма угодия.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #34 -: Декември 06, 2016, 08:28:59 »

Аз в момента изобщо не мисля за формата си. Докарах някакви прилични килограми, харесвам се, хапвам шоколад без ограничения и без угризения. Мотивация за спорт - никаква. Всичко прекрасно, но кърмя често навън и половината ми гардероб е неизползваем, все трябва да е нещо за кърмчки или с копчета. Вътря 2-3 блузи, които толкова са ми омръзнали вече... Не мога да се наконтя с някоя рокля и да се почувствам жена  Razz Имам всякакви размери дрехи, които не използвам, да ги разкарам ли, да ги пазя ли  Rolling Eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Декември 06, 2016, 14:56:50 »

Да. Този проблем го имам и аз. Веднага отказах да нося дрехи за брвменни, но пак си остава проблемът с кърмаческите, хем аз имам една специална блуза и рокля. Но пак съм в депресия, че не мога да се облека както си искам! (то и заради килограмите... Razz)
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #36 -: Януари 06, 2017, 12:39:55 »

Вън не е за мъже, а аз бях на фитнес. Много добре се чувствам!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #37 -: Януари 06, 2017, 12:59:48 »

Браво на теб! Аз смятам след малко да метна малкото в раницата и да излизаме. Друг вид фитнес Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #38 -: Януари 06, 2017, 13:32:33 »

Абсолютно! Аз мисля да направя същото, но ме е шубе, че вали? Няма ли да им надухва в лицата?? Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #39 -: Януари 06, 2017, 13:33:35 »

Аз си купих мега дебелото сибирско яке с качулка за бебето, вчера даже я беше навалял сняг вечерта, а тя си спа блажено. По-скоро за моето лице се тревожа Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #40 -: Януари 06, 2017, 13:37:06 »

И ние излизахме навън, овъргаляхме се хубаво в сняг, супер беше. Не е толкова студено още, ако не духа, ще става по-зле уж. Фитнес си е да дърпаш тежка шейна с 13 кг вътре по нанагорнище  Lol

Другия фитнес наистина ще го започна, като отминат студовете и започне да си ходи по-редовно на градина малкият. Пилатес или Канго, нещо такова обмислям в залата близо до нас. Може и водна аеробика, ако намеря удобна. Пиша го тук, че след 2 месеца да го видя и да ме хване срам, ако не съм започнала  Razz
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #41 -: Януари 06, 2017, 16:48:46 »

И ние бяхме навън! Бебето в раницата, а кака й за първи път се радваше истински на снега и не искаше да се прибира. Досадното е преди излизане - да екипирам 2 деца и себе си. Не го броя за спорт това обаче, искам да ходя на танци!
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #42 -: Януари 06, 2017, 18:32:36 »

Аз мисля да си взимам карта за fitnesscurv... на 5м е и е уж 30мин... ама да видим
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: