star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Бебе лъвче Димитър ни изненада! :D
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бебе лъвче Димитър ни изненада! :D  (Прочетена 16010 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« -: Ноември 10, 2016, 14:32:54 »

За който не е видял и чул празничните камбани  Big grin :

"Днес в 11:35 Господ ни дари с прекрасен син - Димитър, очакван през декември, но нямал търпение да направи семейството ни съвършено! 3.090 кг и 47 см. И е перфектен!"

Ооох, отдъхнах си! Вчера се тъкмяхме да се видим форумно, а Лиони ни изненада с новината, че вместо на среща, се подвизава в АГ с изтичащи води! Големи притеснения бяха, много се радвам, че имаме щастлив финал на събитията!

Много ви прегръщам, прекрасно семейство и нямам търпение да видя и чуя съвършената ви приказка  Wub

Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #1 -: Ноември 10, 2016, 14:41:32 »

Душичка.
Да е жив и здрав, голям мъж да стане!
Не знам какво да кажа...много се вълнувам, исках да пусна тема, ама с тоя мастит се търкалям тук с Т и едва гледам.
Ще чакам Лъвчето с повече подробности скоро Kiss
Аз също знаех, че е в болницата и много се вълнувах, като ми е пресен спомен, имах чувство, че съм до нея и изживявам всичко на ново...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Ноември 10, 2016, 14:43:15 »

Тъкмо си е навреме, какви перфектни мерки е! Да им е жив и здрав и да им донесе много щастие! Бързо възстановяване на мама и много целувки от нас.  Kiss
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #3 -: Ноември 10, 2016, 14:43:18 »

Олелеее, какво бързаче! Да е здрав, много щастлив, палав и любопитен и голям мъж да стане! Лъвче, геройска бременост изкара. Пожелавам ти много бързо възстановяване и да си изживееш всички вълшебни моменти с малкия човек, за които си мечтаеш!  Wub Wub Wub
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #4 -: Ноември 10, 2016, 16:59:01 »

Видях аз във фейса и се шашнах Big grin Останах си без компания за последния месец грухтене и пуфтене.
Та още веднъж да е жив и здрав,все така бърз и борбен и в живота,който го чака Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #5 -: Ноември 10, 2016, 17:26:47 »

Благодаря ви от сърце! Таткото ни го няма, бебо ни изненада, но се оправихме. Раждането беше мн тежко, нищо общо с първото. Водите зспочнаха да текат на 9.11 в 3:00, а родих чак днес на обяд. Като ми избледнеят спомените ще ви пиша от вкъщи. Но повече няма да раждам, и никога никой няма да.убеждавам за нормално. Razz
Димитър е прекрасен, изписан, няма родилни петна, оформен и дори вече засука. Гледам го и да ви кажа - струваше си всичко  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
lioness
Newbie
*

« Отговор #6 -: Ноември 10, 2016, 17:28:44 »

Лори, много мила картинка  Kiss
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #7 -: Ноември 10, 2016, 18:03:05 »

Лиониии, честит Димитър! Да ти е жив и здрав, много игрив, палав и щастлив, ти да се възстановиш бързо! Имаш ли много шевове, ти самата как се чувстваш? Абсолютен герой си в моите очи, без мъж, с малко дете, направо шапка ти свалям!

(И аз след моето раждане не искам да убеждавам никого...)
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #8 -: Ноември 10, 2016, 19:26:40 »

Честит Димитър! Да е жив и здрав, все така своенравен!!! Бързо възстановяване Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #9 -: Ноември 10, 2016, 19:37:50 »

Ох!  Sad eyes Честито, Лъвче! Много да си го гушиш и душиш! Жив и здрав да ви е!
Диди как е? Татко кога се прибира?
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #10 -: Ноември 10, 2016, 19:38:48 »

Добре дошъл, малък Димитър! Лъвче, много здраве и усмивки ви пожелавам, пък той нека винаги  да е пръв!  Smile Бързо възстановяване и очакваме скоро разказ! Таткото не може ли да си дойде по-рано?
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

lioness
Newbie
*

« Отговор #11 -: Ноември 10, 2016, 20:14:35 »

Таткото ни ще се върне или на 19-20.11, или към 24.11. Чакаме флайт детайли. Каката е много щастлива, днес ги запознах и веднага го взе в ръце за снимка и гушка. Много разумно реагира на всичко за сега. Днес я гледа леля и, свекър ми и вуйчо ми сглобяваха кошара, свекърва ми обикаля последни покупки. Ди спи при тях нощем. Майка ми търчи като финикиец и тази нощ ще спи при мен в болницата. Вуйна ми стерилизира помпи и глупости. Всички са мобилизирани на макс. Утре майка ще ми изчисти къщата за изписването да е готова. Няма как, помагат всички, като дойде дебелия край...
Дими е невероятен....не мога да му се нагледам.... Кърмих го веднъж и спи от 2 ч. Дано довечера успея да поспя поне малко.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #12 -: Ноември 10, 2016, 20:20:18 »

Като имаш възможност, пусни ни една снимка Smile Умилявам се като те чета Wub
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #13 -: Ноември 10, 2016, 20:31:31 »

Лъвче,  ти си герой! И тук да ти честитя сина, да пожелая здраве и щастие! Много да му се радвате, много да ви усмихва и той! Звучи като да е било страшно раждането, но съм сигурна, че бързо ще закъташ тези емоции дълбоко в теб и ще остане радостта от появата на малкия ти мъж, от срещата им с кака и скоро и тати.  Спокойна нощ, бъди силна и бързо у дома!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #14 -: Ноември 10, 2016, 22:05:22 »

Леле, каква прекрасна изненада! Грейна ми тежкият ден ей така изведнъж!

Звучиш спокойна, юнакът звучи здрав, скоро си идва таткото и всичко ще ви е наред  Kiss

Много прегръдки пращаме към Варна и орисвам юнака да е здрав, умен, чаровен и да ви върти на малкия си пръст  Cheesygrin
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #15 -: Ноември 11, 2016, 12:28:10 »

Честитооо! Clap
Прекрасна изненада, избрал си е дата (специална за мен), избрал си е силна зодия, изобщо момък с мение  Wink Да е жив и здрав, а на теб бързо възстановяване! Хубаво е, че има кой да помага, че каката е разбираща. Всъщност децата са много разбиращи от много мънички, имам си пример у дома, постоянно се търсят  Smile
Нямам търпение за по-подробен разказ.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #16 -: Ноември 11, 2016, 13:35:34 »

Всъщност децата са много разбиращи от много мънички, имам си пример у дома, постоянно се търсят  Smile

Уникална е тая връзка!
Снощи Тео нещо нервничи, с моето неразположение цял ден беше бая нервен, и идва си Цвета от градина, ляга до него и започва да му пее измислени песни със супер безсмислени текстове и той хоп той я гледа, кокори се и ни звук, ни хък! Smile
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #17 -: Ноември 11, 2016, 14:39:43 »

Честито! Много се радвам, прекрасно име сте избрали! Нека е много здрав и много да ви радва Smile. И ми е много готино да ви чета за срещата на по-големите деца с бебетата, звучи много мило и вълнуващо.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #18 -: Ноември 11, 2016, 15:12:58 »

Сложих снимки в групата, да ни видите Kiss
Днес съм много по- добре, кърмим се яко, той спинка. 4 надрискани памперса за 1 денонощие  Big grin . Снощи спах два пъти по 3 часа и сега пак спах час и половина. Друго си е! Надявам се в неделя да ни изпишат. 
Док снощи учудващо не мина да ме види и мислех, че ще се гледаме накриво след вчера, не се държах много възпитано на раждането, даже ритник май отнесе и ми се карашв, че викам. Но срамът после ме хвана, тогава не ме слушаше главата. Но тази сутрин мина и каза, че бил нощен и като дошъл съм спяла и не смеел да ме събуди.
Опа, май е време за манджа, пак ще пиша после.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Ноември 11, 2016, 15:39:58 »

Как ще е срам, че викаш бе, Божеее, едно време си мислех, че само лиглите викат, защото майка ми така го беше разказала, че боляло, ама кво толкова се лигавели жените. КАКВООООО...оврещях света, молих се да ме оставят на мира, да си умра спокойно, повръщах ит.н., не ме е срам никак Cheesygrin

Лиони, радвам се, че си по-добре, да знаеш, че много те мисля и пращам положителни мисли Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #20 -: Ноември 11, 2016, 17:00:01 »

Ама по време на напъните как викате, аз не че съм много смела, даже хич, ама просто нямаше кога, твърде много задачи ми поставяха  Lol И това, дето трябва да държиш въздуха при напън- ами ако викнеш, ще го пуснеш и отиде контракцията...

Лиони, не ни плаши, нали второто раждане било песен  Rolling Eyes

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #21 -: Ноември 11, 2016, 17:34:23 »

Ами моите напъни бяха час, а и болката бешеее...не можех да се контролирам, въпреки че ми се караха.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #22 -: Ноември 11, 2016, 20:35:35 »

Корни, все пак тук не толерират епидуралната упойка, а без нея болката е повече от напъните  Smile
Ноо минава и се оцелява. Този път съм във Вип стая и от три дни съм единствената нормално родила, а всички стаи са пълни със секцио. Персоналът ми викат "нормалното раждане" . Но и по-добре, че стаята ми е точно срещу родилна зала и не ми се изживява пак.
Днес поспах на обяд, Митачето суче яко, дори преди малко сефте повърна. Спаднал е до 2850. Но вече изчисти меконоума и ще започне да качва. Нямам търпение да се приберем вкъщи...и татко му да си дойде  Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #23 -: Ноември 11, 2016, 20:48:09 »

Ох, дано по-бързо си идва и да се нагушкате!
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #24 -: Ноември 11, 2016, 20:54:59 »

Лъвче, бързо да минава времето и да си дойде вашия тати.
И в Плевен не толерират епидуралната. Бяхме две естествено в един ден, идваха да ни поздравят и ни казваха колко отдавна в болницата не е имало две наведнъж. Пълно, пълно със секцио.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: