star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Тео се роди!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тео се роди!  (Прочетена 23201 пъти)
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #25 -: Октомври 17, 2016, 08:36:11 »

Фей,честит син!Да ви е жив и здрав Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15633

« Отговор #26 -: Октомври 18, 2016, 12:06:26 »

Изписват ни Cheesygrin
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #27 -: Октомври 18, 2016, 12:13:24 »

Юхууу. Фей, ще те чакаме с включване от вкъщи.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #28 -: Октомври 18, 2016, 12:15:11 »

Ехааа, перфектно! И каката, каката сигурно е нетърпелива  Wub
Дано успееш после да разкажеш, но като знам каква лудница е  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #29 -: Октомври 18, 2016, 12:19:51 »

супер!! Приятно и леко прибиране в къщи Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #30 -: Октомври 18, 2016, 12:57:52 »

Ех, че хубаво Smile Прибирайте се и се настройвайте на новия режим  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #31 -: Октомври 18, 2016, 13:13:13 »

Супер! Хайде да ти е леко и идилично вкъщи вече!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #32 -: Октомври 18, 2016, 23:26:50 »

Вкъщи си е идеално!
За сега нещата са ок, като изключим, че Цвета гледа какво прави бебето и иска да го повтаря (да плаче, да си лапа ръцете, да й шъткам като плаче Lol).
Иначе му се радва и ми помага, а в 23 всички деца бяха чисти и заспали.

Абе днес казаха понеже са с БЦЖ да не ги къпем, ама аз забравих и го заплакнах, надявам се не е някакво ужасно фатално Blink Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #33 -: Октомври 18, 2016, 23:58:20 »

Не е ужасно фатално, аз разбрах, че има БЦЖ в деня на изписването...преди 3 седмици като четох епикризата Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #34 -: Октомври 19, 2016, 10:10:54 »

Цвета още бая време може да иска да се държи като бебето.. дано мине по-бързо при вас, че при нас се точи много дълго.
Иначе наистина в къщи си е най-хубаво Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #35 -: Октомври 19, 2016, 10:22:08 »

Фейка, как мина нощта?  Как сте? Цвета замина ли на детска? Тати у дома ли е или на работа?  Хайде, да спи Тео, за да дойдеш да ни разказваш  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #36 -: Октомври 19, 2016, 12:16:07 »

Цвета още бая време може да иска да се държи като бебето..

Хубава работа...Това остава. Много се обясняваме, защото мен такива неща ме вбесяват. Примерно - тя сега е със задна хрема, тоест има нещо, а се прави на бебето, лапа си ръцете и после пипа самото бебе Razz Еми не става така!

Ал, екстра си мина, не е ревал, като е гладен проскърцва, върти се и аз го чувам и храня, ама още иска да яде доста често, та призори ми писна да го връщам в креватчето и го паркирах до мен Cheesygrin Така че сме добре, екстра даже и сега си цока и си спи, ака си - за днес 2 пъти вече, и това е.
Цвета е на детска, да. Тати ще е с нас до средата на ноември, после сигурно майка ми ще си вземе отпуск, ако имам нужда - ще ми помага.

Той Тео си спи почти през цялото време, ами аз тук се занимавам с какво ли не Cheesygrin Поръчах си колан за ужасния останал шкембак и обсъждам да си поръчам и хранителна програма.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #37 -: Октомври 19, 2016, 13:30:15 »

Радвам се, че сте имали спокойна първа нощ у дома и все така да е! И аз го паркирам на спалнята, когато е по-нервен. Даже не, когато на мен много ми се спи и не мога да го мисля какво си прави в креватчето  Stuart Супер, че си имаш компания. На мен ми е леко самотно понякога, защото почти не излизам сега. Нямам нужда от кой знае каква помощ, но все пак си нямам цветенце, за което също да се грижа.  Smile

Какъв колан поръчваш? Аз само на чико намерих, но е 70 лв. Не са ли малко множко? И за хранителната програма споделяй като го измислиш, идеята е прекрасна.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #38 -: Октомври 19, 2016, 14:06:56 »

Фейо, недей с тия колани, беее...гадни са Sad повече вредят на мускулатурата, отколкото помагат
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Октомври 19, 2016, 14:43:23 »

Какъв колан поръчваш? Аз само на чико намерих, но е 70 лв. Не са ли малко множко? И за хранителната програма споделяй като го измислиш, идеята е прекрасна.

Този - 40 лв с доставка до вратата Wink

Хранителният режим ми го прати моя дружка, която си го е купила и прилагала, ако искаш ще ти пратя на мейл.

Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #40 -: Октомври 19, 2016, 16:10:57 »

Супер, прати. Предполагам, че е индивидуална,  но не пречи да я разгледам.
Коланите вредят, ако се носят постоянно. Така мускулите на корема ставали лениви. Нещо такова четох. Ама мисля да пробвам,  въпреки че нямам големи остатъци.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #41 -: Октомври 20, 2016, 11:59:43 »

Разбира се, че няма да го нося нон-стоп...Но поне като излизам навън - да не ми правят място в ГТ Razz
Ще ти препратя мейла с програмата.

Отчет за деня: Тео беше визитиран от педито, която констатира, че си е екстра. Сега трябва да събираме един тон бумаги, супер ми е досадно, а мъжът е като линейка с болнични и епикризи - постоянно носи нещо на някъде и преснима Lol Razz И сега в началото на ноември ще бъдем на преглед, каза, че тогава ще се обясняваме за пишото Razz Сега обичайните ала-бала, дето си ги знам - жълтеница, физ.р-р в носа, пъпче, кожа, къпане...Разбира се каза да се къпе И маже с козметика. За къпането абсурд - ще си го къпя с вода, но за мазане май има мегдан - суха му е бая кожата, чак се бели. Ще го мацам с А-Дерма-та на кака му. Друг вид козметика не искам. Всичките мостри, които насъбрах, ги прилагам на себе си, даже не и на Цвета, не ми се рискува...Дупето мажа, че го бяха подсекли в Шейново, с Бепантен и съм доста доволна от него, но вече се оправя и ще спирам с мазаницата.

Иначе Тео си има жълтеница, както казах, и може би от това, а може би си е еднорог - спи си детето, слушка си, яде, пълни памперси и така. За сега ми е много спокойно, единствено терсене, че нямаме много режим, което е нормално, и имам малко време за Цвета, но знам, че ще регулираме и това лека-полека...Нали Пупи? Smile

Каза след десетия ден да го извеждам, но аз денс-утре ще му направя една петминутка балконинг, ако е ок времето. Ще видя утре дали няма и слънце да се покаже... Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #42 -: Октомври 20, 2016, 12:02:48 »

Фей, не се подвеждай от беленето. Всички се обелват и си минава. Ади не съм я мазала, за седмица се оправи. Не че е вредно да мажеш, де, ама да си кажа 😃
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #43 -: Октомври 20, 2016, 12:48:16 »

Белят се, Фейке, забравила си явно Smile Стояли толкова време във вода, не ще се белят, ами кожата ще си сменят. Не е гаранция, че е с атопичната кожа на кака си. ДАно не е де!
Хах, питай Сияна, на нея й е по-прясно, моето порасна вече и си играе плътно с кака си и не му е нужно някой да му виси нон стоп на главата:) Иначе време намираш по време на съня на Тео, вечер в банята като я къпеш каката, някой откраднат уикенд за Мама и Мими си спретвахме между кърменията, да гласите вечерята заедно, да е край теб докато домакинстваш с нещо. Или ако е хубаво времето, една семейна разходка докато бебето спи, върши чудеса (това като заизлизате по разходки) Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #44 -: Октомври 20, 2016, 13:14:32 »

На Саня така ѝ беше суха кожата и се налагаше да я мажа, докато при Дани никакво белене е нямало. Даже с олио я мажех, че лосионите ѝ идваха леки. Което в никакъв случай не значи атопична кожа.

Фей, ти пробвала ли си такъв колан-гащи? Веднъж пробвах аз след едното раждане - ми то трябва да имаш перфектно стегнати дупе и бедра, че да не ти се впиват тия ръбове  Razz Бях като наденичка прищъпната, веднага се отказах.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #45 -: Октомври 20, 2016, 14:03:17 »

Фей, Тео прилича ли на Цвета като бебе?  Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #46 -: Октомври 20, 2016, 14:13:13 »

Аз да кажа, че ползвах колан-гащи и не са ми се впивали ръбовете, а съм мнооооого далеч от приличната форма, така че предполагам, че е и до модел.
И на мен ми е интересно дали прилича на Цвета.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #47 -: Октомври 20, 2016, 17:20:40 »

Вярно, забравила съм за това белене и просто реших, че е суха кожата, но още не съм му дала диагноза атопия Cheesygrin Реших, че си е някаква адаптация към средата, а то си е и точно това, де. Ще видим с мазането в хода на нещата, за сега се въздържам и не мисля, че нещо фатално пропускаме.

Пупи, теб питам, че са ни еднакви разликите между децата Cheesygrin И имаш същия опит, макар вече да си напреднала. Това, което си написала потвърждава това, което се старая за момента - гледам като спи да правя нещо с нея, опитвам се да наглася програмата, за да я къпя аз, задължително вечеряме заедно (снощи съвпадна с кърмене на Тео, но той си цокаше, ние си вечеряхме и имаше 200 въпроса защо той няма да яде ориз Lol). Най ми хареса това с уикендите Мама и щерка (в нашия случай), точно това си мислех да направя тази събота следобед. Отдавна иска да иде на кино, а така и не стана до раждането и мисля да я заведа. Ще цедна кърма и ще оставим мъжете по мъжки Cheesygrin

Не, не съм пробвала с колан, с Цвета на втори-трети ден нямах корем изобщо, но си поръчах размер 3 пъти XL, а дано ми стане и не ми се впива Razz Lol

А Цвета и Тео си приличат, според мен, други хора казват, че той бил по-различен, ще видим...
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 17:22:59 от Fei4ka » Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 541

« Отговор #48 -: Октомври 20, 2016, 22:46:47 »

Аз имах няколко колана, не успях да свикна с тях. Купих си едно оформящо боди от лидъл, страхотно! В четвъртък гледам, че пак ще ги пускат, моето е като това с дебелите презрамки. Много добре прибира корема, аз поне много го носих, тъй като си имах голям корем и изглеждах много нелепо.
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 22:49:41 от Liliq » Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #49 -: Октомври 21, 2016, 10:01:27 »

Другия четвъртък ли ще ги пускат? Или вчера, че малко ми бяга ориентацията. Я направо дай линк към дебелите презрамки, че и на мен този път сигурно ще ми трябва нещо да ми носи корема Razz
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: