star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Тео се роди!
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тео се роди!  (Прочетена 23129 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« -: Октомври 15, 2016, 18:47:40 »

Имаме бебе  Cheesygrin По официални данни от фейсбук Тео е с мерки 3520 и 51 см, очакваме изявление и за форума!
Да е здрав, щастлив, безгрижен, с много мечти и детство, пълно с приключения!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #1 -: Октомври 15, 2016, 18:54:17 »

Пу първа! Честит да е, благословен, здрав и свестен мъж да порасне! Дано всичко е минало по план! Давай кураж за леки втори раждания!
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #2 -: Октомври 15, 2016, 19:40:05 »

Браво, жив и здрав да е, а мама бързо да се възстановява
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #3 -: Октомври 15, 2016, 20:11:07 »

Знаех си!!! Честито! Да е жив и здрав Тео, много да ви радва, много да слуша кака си, а и вас.
Дано си получила мечтаната първа среща. И те чакаме с разказ!  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #4 -: Октомври 15, 2016, 20:47:15 »

Хора, благодаря ви! Че ни мислите и сте с нас Kiss
Сега ще бъда кратка, с обещание за повече в идните дни.
Както сте разбрали - Тео се роди естествено в 17:17 ч. днес, 3520, 51 см, леко подбутнат от малко окситоцинче.
Всичко мина идеално и даже не съм толкова уморена, предвид, че прекрачих прага на болницата в 9:30 сутринта.
Просто е чуден и сега сърцето ми е толкова пълно, че ще прелее, плаче ми се от щастие и няма съмнение, че майчиното сърце е достатъчно голямо за всичките й рожби Smile
Много са емоциите и не знам какво повече да ви кажа, но май най-важното е, че и двамата сме добре, аз дори нямам шевове, само някакъв един бод вътре да придържал не знам какво...Вече ставах и пишках сама, е с компанията на сестра, така че мисля, че възстановявам прилично Smile
« Последна редакция: Октомври 15, 2016, 21:13:00 от Fei4ka » Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #5 -: Октомври 15, 2016, 21:41:58 »

Аз бях сигурна,че ще е днес и тъй като гледах мъжа ти в новините си казах: ех, дано материалът да е стар и да сте заедно в щастливия момент! Чакаме те, и с разкази,  и с бързо възстановяване, и с много разходки!!!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #6 -: Октомври 15, 2016, 22:19:37 »

Аа. Това е от вчера. Той беше на работа за трите дни, но вчера вечерта се прибра, защото чакахме да родя през нощта, ако ли не - прием тази сутрин Smile
Но не сме били заедно - той още не е идвал, обслужва другото чаве.
А то...Разправя на целия свят, че имаме бебе и...нова кола Lol Мисля, че са и горе-долу на едно ниво...
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #7 -: Октомври 15, 2016, 22:57:57 »

Сладурка малка...не е сигурно,  на колата по може да се кефи  Lol Да спиш сладко тази нощ. Нямам търпение да ни го покажеш. И знаеш ли кво...аз ти завиждам за емоциите, които те друсат в момента. Искам пак и аз!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #8 -: Октомври 15, 2016, 23:10:18 »

Честита рожба, фейке. Да ви е много здрав Тео и да ни разкажеш как е реагирала Цвета на срещата с него  Wub
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #9 -: Октомври 15, 2016, 23:38:33 »

Сладурка малка...не е сигурно,  на колата по може да се кефи  Lol Да спиш сладко тази нощ. Нямам търпение да ни го покажеш. И знаеш ли кво...аз ти завиждам за емоциите, които те друсат в момента. Искам пак и аз!

Тая па къде се бута, чакай си реда, ти си последна на опашката с раждане преди 3 седмици  Razz
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #10 -: Октомври 16, 2016, 03:27:53 »

Честит мъж! Да сте живи и здрави и скoрo да се гледате цялото домочание вкъщи!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #11 -: Октомври 16, 2016, 08:27:12 »

Честитоо! Много се радвам! Нека да е много здрав и щастлив!
« Последна редакция: Октомври 16, 2016, 08:29:35 от Liliq » Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #12 -: Октомври 16, 2016, 11:22:44 »

Фей, най-тържествено искам да ви благодаря, че допринесохте за увеличаването на хубавите, достойни, силни мъже в България!  Big grin Честит син! Наистина нямам търпение да го видя как расте, сигурна съм, че велики неща ще се случват Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #13 -: Октомври 16, 2016, 11:56:24 »

Да е честит Тео! Да е много здрав, да е щастливо, умно и палаво дете, което да опознава света с много любопитство! Да ви направи още по щастливо и сплотено семейство и много да се разбират с каката!
Супер звучиш! Браво за хубавото раждане и нека сега бързо бързо да си ви пращат вкъщи.

Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #14 -: Октомври 16, 2016, 14:08:00 »

Честито, Фей! Бъдете здрави и много щастливи цялото семейство!  Clover
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #15 -: Октомври 16, 2016, 18:36:24 »

Фей, как сте с Тео?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 16, 2016, 20:29:50 »

Тео е добре. Суче, ака Smile Имам коластра и май вече и кърма иде.
Най-вероятно във вторник ще ни изпишат.
Обаче аз тая нощ преживях кошмар. Такова контрахиране на матката, живи контракции все едно пак раждаш. Спах само час от крайно изтощение. Днес ми дадоха аналгин и свещичка някаква та вече само като кърмя получавам.
Иначе, за сега, Тео е какъвто го поръчахме - страшно добричък и кротушче.
Аз съм в отлично състояние, хемоглобин ок, така че се надявам да си тръгнем във вторник наистина.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #17 -: Октомври 16, 2016, 20:50:06 »

Фей, неприятно, но сигурно по-бързо ще се прибере матката Smile Явно си се пренаситила на окситоцин от системите. Упойка имаше ли? Разкритие бързо ли получи? Водите кога ти изтекоха?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #18 -: Октомври 16, 2016, 21:01:07 »

Браво на Тео! Smile Браво и на теб!
Аз не разбрах що е това родилни контракции, но се надявам да е било one time thing и да са си само повреме на кърменето контрахиранията.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #19 -: Октомври 16, 2016, 21:15:33 »

Фей, с всяко следващо раждане постродилните контракции се увеличават, така знам аз. Мацката с второ в моята стая цяла нощ и тя видя зор. И на нея й дадоха обезболяващо. Нейна пък дружка с трето разказвала, че още повече контракции имала с третото чаве. Ще утихнат де. Радвам се, че Тео е добричък и ви стискам палци вторник да сте у дома. Цун
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #20 -: Октомври 16, 2016, 21:35:20 »

Да, крайният ефект е положителен - прибира се, но мъките са кански! Да, тя док ме предупреди, че с второто повече болка, ама не очаквах все едно още едно раждане!!
Имах упойка, бързо получих разкритие, водите ми ги пукнаха в хода на раждане, раждането мина по план - прием, документи, клизма, система с нещо, на 6-7 см упойка и окситоцин, разхождане, още малко упойка, напъни и се роди Smile Същинското раждане (от първата система тоест) беше от 13 до 17:17, което си е бързо.
Ал, вече затихнаха, само при кърмене, но се търпи! Така че сме ок. Готови за изписване Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #21 -: Октомври 16, 2016, 21:53:00 »

Оле, сега от вас чувам, че с всяко следващо били по-силни кърмещите контракции, аз се чудих какъв беше тоя ад след второто раждане! Чак в нещо като шок бях, треперех неконтролируемо заради болката, много се бях ошашкала.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #22 -: Октомври 16, 2016, 22:19:10 »

А имаше ли някаква причина да ти сложат окситоцин или просто така за ускоряване?

Едит: Ааа може би заради упойката.
« Последна редакция: Октомври 16, 2016, 22:40:14 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #23 -: Октомври 16, 2016, 22:29:19 »

Ама пиле, то по книга, дай Боже така да е и с третото  Kiss

И тук - да ви е жив и здрав Теодор, дано е бебе-еднорог, и да знаеш - ако не се сродим по линия Цвета-Никола, имаме още един шанс с Теодор и Анастасия Smile))
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #24 -: Октомври 17, 2016, 02:29:56 »

Честито! Да сте живи и здрави всички!
За след родилните контракции не ми напомняй. Не искам да мисля след трето как са.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: