star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Роди се прекрасният малък мъж на мама Алексия!
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Роди се прекрасният малък мъж на мама Алексия!  (Прочетена 27781 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« -: Септември 23, 2016, 11:47:21 »

Идвам с блага вест! Днес в 9:12 се роди прелестното момченце на Алексия - Георги - с перфектните мерки 3205гр и 51см! Мама е герой, родила е нормално и с бебе се чувстват добре! А той е страшно красиво бебе  Wub

Алексия, да ти е жив и здрав красавецът и да има твоя твърд характер, харизма и спокойствие!

По стара форумна традиция - нека тържествата започнат сега!  Clap many smileys

« Последна редакция: Септември 23, 2016, 15:13:44 от peace&violence » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1 -: Септември 23, 2016, 12:25:24 »

Ооо, честит син, Алексия. Нека е здрав и много да ви радва.  Clover
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #2 -: Септември 23, 2016, 12:29:43 »

Честитоооо!  Wub Wub Wub
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #3 -: Септември 23, 2016, 12:57:47 »

Шах, не знам защо си мислех, че има още много време...ама той си бил оформен мъж! Да е здрав и щастлив! Дева ли е това последно? Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #4 -: Септември 23, 2016, 14:48:52 »

Честита рожба, Алексия! Много позитивна бременност имаше, дано с бебче да се слушате и да се разбирате, по-малко безсънни нощи, без колики и мрънкане, повече беззъби усмивки и сладко и щастливо детство на малкия мъж!  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Септември 23, 2016, 14:55:35 »

Кой е модератор тук да ми коригира пълния член в заглавието, че така всички знаят, че съм проста 😂
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #6 -: Септември 23, 2016, 15:40:24 »

Ооо!!!
Да е жив и здрав и късметлия Георги!! Колко хубаво! Kiss
Алексия, честит ви син, бързо възстановяване на теб!!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Септември 23, 2016, 15:41:21 »

Мерси 😂😂😂
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #8 -: Септември 23, 2016, 16:59:52 »

Благодаря!  Засега всичко е прекрасно. Ядох пържола, спах, къпах се, кърмих! уж и сега седя и го гледам как спи. Все едно сме на почивка. Ще разкажа скоро как мина всичко.  Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9 -: Септември 23, 2016, 17:28:32 »

Честито, Алексия  Kiss
Да ви е жив и здрав момъка и много да ви радва!
Ти и звучиш като на почивка! Пожелавам ви да ви е все такъв изпълнителен послушко  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #10 -: Септември 23, 2016, 17:53:15 »

Честита радост, Алексия! Първият мъж за сезона е готов! Да ви е много здрав, умен, буден, да ви радва и да допълни семейството ви до съвършенство! Имам чувството, че си раждала 2-3 деца тайно от нас, като се сетя аз какъв шок изживях с първото раждане  Cheesygrin тя нашата пържола яла!!! Радваш ме много, и уравновесени хора трябва да има  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 23, 2016, 20:28:02 »

Ще яде я! Няма да гледа Cheesygrin
А аз искам и моето да е 3 кг  Unsure
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #12 -: Септември 23, 2016, 21:46:31 »

Момичета, ядохме и втори път- той от двата източника, аз пак свинска пържола. Взеха ми го, така пожелах. Мацката, с която делим стая също иска да спи, така че бяхме единодушни,че тази нощ сме само по женски (и тя момък има). Сещате се колко ми е изтръпнало, опашката също като натъртена ме боли,  но всичко останало е бомба. Благодаря ви за куража и за хубавите пожелания. 
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #13 -: Септември 23, 2016, 21:49:01 »

Аааа и Фей, при мен поради някаква физиологична особеност на таза, док каза, че е бил по -голям,  да не съм се справила. Бавно се изглади шийката и бавно слизаше, въпреки че от 3:30 до 9:12 за първо не е най-зле. Та извадих наистина късмет, че не е порастнал повече.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #14 -: Септември 23, 2016, 21:53:24 »

Браво, че е засукал! Това е страхотно!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #15 -: Септември 23, 2016, 22:01:19 »

3200-3300 е идеалното и оптимално тегло за едно бебе.
Ама де такъв късмет и у нас...
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #16 -: Септември 24, 2016, 10:26:51 »

Ех... браво! Честито! Мислих те на 21ви викам днес да видим дали има новини, но не би. Smile Браво за пържолите Smile разсмя ме Cheesygrin
Наистина много спокойна звучиш. Все така да си! Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #17 -: Септември 24, 2016, 19:01:38 »

Честит син! Да е много здрав и много да те радва! Звучиш страхотно, така че съм сигурна, че възстановяването ще е бързо и бързо ще се напаснете с дребосъка.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #18 -: Септември 24, 2016, 21:59:10 »

Благодаря за хубавите пожелания!  Тъй като не всичко прекрасно продължава безкрайно,  оказа се, че младежът е прекарал някаква вътреутробна инфекция,която сега се изразява в пет бели пъпки, но ще му слагат антибиотик и ще ни подържат. Тук се грижат страхотно за нас, а и колежката в стаята е супер бърборана и времето ни минава бързо.
Снощи спах като заклана. И тази вечер го оставих да го гледат, за да спя.  Мисля, че е важно. Кърмя, харесва ми гърдите, нооо леко започнаха да ме болят зърната и може да стане лошо. Мажа с гармастан, ако имате и други препоръки, не пестете. Неоантологът е страхотен, днес стоя при нас доста дълго и отговори на всичките ни въпроси. Затова не се притеснявам, че ще поостанем и да ви кажа дори започва да ми харесва идеята за свикването с беб и всички процедури, докато имаш реална помощ под ръка. Вкъщи например няма как да отърва нощта или къпането.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #19 -: Септември 24, 2016, 22:34:31 »

Алексия, и ние бяхме с антибиотик в родилно, гадно ми беше доста, но после наваксахме с неизползването им. Нагласата ти е супер, на мен тези 7 дена ми беше като на хотел, хранят те, имаш денонощна помощ с бебето, добре си е. Таткото пускат ли го да ви гушка? Нищо страшно няма, супер ми звучат лекарите там и кърменето ти също е уау за първи дни, зърната свикват, опитай 2_3 различни крема, докато намериш своя- за мен беше важно да се размазва леко и да е без отмиване преди сукане, но уви не помня кой беше, авент ли, мустела ли.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #20 -: Септември 24, 2016, 22:38:47 »

Лансинох - чист ланолин, без отмиване. Гармастанът всеки път трябва да се мие преди кърмене.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #21 -: Септември 24, 2016, 22:40:53 »

Алексия, тоя крем е с отмиване, вземи си Лансинох, по-точно мъжът ти да ти донесе Smile Само имай предвид, че остава петна. Той не се отмива иначе и е много по-удобно. В началото боли за съжаление известно време, ама като мажеш след всяко кърмене, се подобряват нещата. Също гледай да лапва цялата ареола, а не само зърното, като подаваш зърното го насочвай към небцето му, за да захапе по-дълбоко и също така като поставяш на гърда нослето на бебето трябва да сочи зърното. Това цялото, за да не захапва плитко и да не те боли.

Браво, че си спала, аз първата нощ в родилното, уж бях без бебе, за да се наспя, но не можах да мигна. То лохии, шевове, контракции, абокат...ама ти си машина, пържолка хапна ли днес Smile :-*
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #22 -: Септември 24, 2016, 23:05:02 »

Лансинох. Беше в Списъка Razz

Иначе - ще бъдете ок и го давай там да се възстановиш, че после нямааа...цял живот Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #23 -: Септември 25, 2016, 03:59:19 »

Честит Георги, честити пържоли и почти честита баня! Браво на момичето, така се ражда - с кеф и удоволствиел Мога само да завиждам за прекрасните емоции и много ти се радвам! Дано ти се падне бебе-еднорог, заслужаваш го!
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #24 -: Септември 25, 2016, 07:01:47 »

Честит син Алексия!! Пожелавам ви всичко да ви върви така леко, да е много послушен и здрав твоя сладур!
За кърменето - наистина в началото се разраняват, едва ли ще минеш без това.. лансинох мажеш и това е. Супер и че си хапва!
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: