star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Контрацепцията СЛЕД :)
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Контрацепцията СЛЕД :)  (Прочетена 23193 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9236

« Отговор #100 -: Юни 14, 2019, 11:39:43 »

А моят е на 37, така че докато родя и спра да кърмя, ще е на 38-39, 1-2 години все ще избутаме на презервативи да кажем и ето ти 40.
Аз не разбрах, какво се случва сле 40?

e как какво, животът и сексът свършват  Razz

Не си следил внимателно, това е към репликата на Кат "Да, но тука не говорим за мъже на 40+ все пак, а на 30+", обяснявам й, че си говорим точно за 40+, ако на 30 й се вижда рано.

Ти по-добре кажи мнението си за вазектомията ;)

Пъпеш, аз със спиралите не съм запозната, който е наясно да каже.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1758

« Отговор #101 -: Юни 14, 2019, 12:26:10 »

Пъпеш, аз лично се ориентирах към хормоналната, защото е по-нова като технология и няма страничните ефекти на медната. Със сигурност има други странични ефекти ама няма пълно щастие.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12065

« Отговор #102 -: Юни 15, 2019, 14:22:12 »

Аз проведох проучване сред познатите ми относно вазектомията и всички мъже до един изпадаха в див ужас само при споменаване на думата  Lol Не знам дали е въпрос на неосведоменост или на балканска мъжка чест, но реакциите са много бурни и категорични. И се ядосах, щото нямат нищо против да се тъпчем цял живот с хормони, да си слагаме разни метални неща, да правим аборти и даже ако кажа, че ще си вържа тръбите, пак ще е ок, но свещените топки не се пипат. Не че е вариант, де, в Бг нямаме такава практика и не бих си пратила мъжа в някоя клиника, където току що са започнали да правят вазектомии, просто самото отношение ме издразни. А ни е на дневен ред и на нас, защото бяхме решили да караме на прекъснат до третото и за 16 години методът е 100% успешен (айде 13, че бях на хапчета по едно време), но все пак.. А аз бях дотук с всякакви вмешателства с тялото ми, искам да го оставя на мира вече и май само презервативите са вариант, а тях ги мразим много. Освен да се надявам покрай ин витрото да съм си бастисала яйчниковия резерв и да се приключва вече...  Big grin
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: