star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Контрацепцията СЛЕД :)
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Контрацепцията СЛЕД :)  (Прочетена 11379 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #50 -: Септември 24, 2017, 12:08:13 »

Е, иронията в това колко често го правите на база на предните постове и аз я улових, айде сега.

Аз мога да стъпя и на двата фронта и да кажа, че ако зависи от мен 2 пъти седмично ми е крайно задоволително, но имам съпруг да задоволявам и неговият минимум е различен Smile Така, че време се намира винаги - желание поне единия винаги има Smile
« Последна редакция: Септември 24, 2017, 12:10:03 от bizzare » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #51 -: Септември 24, 2017, 12:22:02 »

Е, да, иронизирах, щото ми е ясно, че във форумите всички сме супер майки и мъжете ни не могат да ни се наситят денонощно 😃 стана ми смешно, че си ги мерите кой повече, нищо друго 😁
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #52 -: Септември 24, 2017, 13:34:09 »

Жалкото е, че само в твоята глава си ги мерим.

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #53 -: Септември 24, 2017, 13:47:05 »

Позволи ми просто да не вярвам на всичко, което се пише във форумите Smile Няма за какво да ти е жал чак 😃

Не знам какво изпонаскачахте така, нали сте супер задоволени Lol Lol Lol
« Последна редакция: Септември 24, 2017, 14:12:23 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #54 -: Септември 24, 2017, 16:36:07 »

Е, някак си все се надявам,че и някой да се фука в повече, ще бъдеш по-големият човек, който ще се зарадва другия, а не да го иронизира.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #55 -: Септември 24, 2017, 16:44:03 »

Конско ли ми четеш, че съм се избъзикала, нещо не разбирам каква ти е драмата, честно? Не си ми майка, че да се червиш на ужасяващите ми противообществени прояви, споко, и морал не е нужно да ми четеш.

Направо не мога да повярвам понеже казах два бъзика и вече моралните стожери (лелите) се натопорчиха да се фръцкат колко било скандално Rolling Eyes Lol
« Последна редакция: Септември 24, 2017, 16:47:36 от utopia » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Септември 24, 2017, 18:10:00 »

Баси готиното, времето наистина е спряло тук.
Все още най-големият щит във всеки спор е полелиняването.

Не знам, Ути. Говорихме си готино за секс и после трябваше да ти се обясняваме. Повече като ученичка се чувствам.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #57 -: Септември 24, 2017, 18:20:57 »

Времето е спряло наистина, някои не могат да спрат да се държат снизходително и назидателно, и да не разбират от майтап и лека ирония. Ако не се беше размърморила, никой нямаше да се впетчатли и лафът щеше да си продължи.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Септември 24, 2017, 18:31:59 »

Безсмислено е наистина. И аз се чудя всеки път на себе си защо се опитвам.
Все пак за протокола - опитах се да защитя Феята!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #59 -: Септември 24, 2017, 18:37:40 »

Ще ме уморите, честно. Мрънкайте си на воля 😂
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #60 -: Септември 24, 2017, 22:45:57 »

Аз правих секс днес.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #61 -: Септември 24, 2017, 23:23:51 »

Аз правих секс днес.

Найс! Аз исках, ама не ме огря.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #62 -: Септември 25, 2017, 00:51:36 »

И аз пък правих! Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #63 -: Септември 28, 2017, 09:56:15 »

Ние сме на прекъснат и уж някакви презервативи от години. Рядко стигаме до тях, ама си има вкъщи, понякога е по-удобно.
За честотата сме си на периоди, около кризата ми на 30те бях станала ненаситна, мъж ми и той се вдъхнови и...дам, няма да разказвам, но беше екстра. Но после имаше периоди на умора и стрес и се е случвало и 1-2 седмици суша да се съберат...Тъпото е, че апетитът идва с яденето и влезеш ли в единия период, си седиш в него.
Важното е да сте в синхрон наистина, а вече от години сме така, влияем си взаимно и рядко има голямо разминаване в либидото.
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: