star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Контрацепцията СЛЕД :)
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Контрацепцията СЛЕД :)  (Прочетена 26196 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #50 -: Септември 24, 2017, 12:08:13 »

Е, иронията в това колко често го правите на база на предните постове и аз я улових, айде сега.

Аз мога да стъпя и на двата фронта и да кажа, че ако зависи от мен 2 пъти седмично ми е крайно задоволително, но имам съпруг да задоволявам и неговият минимум е различен Smile Така, че време се намира винаги - желание поне единия винаги има Smile
« Последна редакция: Септември 24, 2017, 12:10:03 от bizzare » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #51 -: Септември 24, 2017, 12:22:02 »

Е, да, иронизирах, щото ми е ясно, че във форумите всички сме супер майки и мъжете ни не могат да ни се наситят денонощно 😃 стана ми смешно, че си ги мерите кой повече, нищо друго 😁
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #52 -: Септември 24, 2017, 13:34:09 »

Жалкото е, че само в твоята глава си ги мерим.

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #53 -: Септември 24, 2017, 13:47:05 »

Позволи ми просто да не вярвам на всичко, което се пише във форумите Smile Няма за какво да ти е жал чак 😃

Не знам какво изпонаскачахте така, нали сте супер задоволени Lol Lol Lol
« Последна редакция: Септември 24, 2017, 14:12:23 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #54 -: Септември 24, 2017, 16:36:07 »

Е, някак си все се надявам,че и някой да се фука в повече, ще бъдеш по-големият човек, който ще се зарадва другия, а не да го иронизира.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #55 -: Септември 24, 2017, 16:44:03 »

Конско ли ми четеш, че съм се избъзикала, нещо не разбирам каква ти е драмата, честно? Не си ми майка, че да се червиш на ужасяващите ми противообществени прояви, споко, и морал не е нужно да ми четеш.

Направо не мога да повярвам понеже казах два бъзика и вече моралните стожери (лелите) се натопорчиха да се фръцкат колко било скандално Rolling Eyes Lol
« Последна редакция: Септември 24, 2017, 16:47:36 от utopia » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Септември 24, 2017, 18:10:00 »

Баси готиното, времето наистина е спряло тук.
Все още най-големият щит във всеки спор е полелиняването.

Не знам, Ути. Говорихме си готино за секс и после трябваше да ти се обясняваме. Повече като ученичка се чувствам.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #57 -: Септември 24, 2017, 18:20:57 »

Времето е спряло наистина, някои не могат да спрат да се държат снизходително и назидателно, и да не разбират от майтап и лека ирония. Ако не се беше размърморила, никой нямаше да се впетчатли и лафът щеше да си продължи.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Септември 24, 2017, 18:31:59 »

Безсмислено е наистина. И аз се чудя всеки път на себе си защо се опитвам.
Все пак за протокола - опитах се да защитя Феята!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #59 -: Септември 24, 2017, 18:37:40 »

Ще ме уморите, честно. Мрънкайте си на воля 😂
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6368

Усмивка

« Отговор #60 -: Септември 24, 2017, 22:45:57 »

Аз правих секс днес.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1901

« Отговор #61 -: Септември 24, 2017, 23:23:51 »

Аз правих секс днес.

Найс! Аз исках, ама не ме огря.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #62 -: Септември 25, 2017, 00:51:36 »

И аз пък правих! Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9260

« Отговор #63 -: Септември 28, 2017, 09:56:15 »

Ние сме на прекъснат и уж някакви презервативи от години. Рядко стигаме до тях, ама си има вкъщи, понякога е по-удобно.
За честотата сме си на периоди, около кризата ми на 30те бях станала ненаситна, мъж ми и той се вдъхнови и...дам, няма да разказвам, но беше екстра. Но после имаше периоди на умора и стрес и се е случвало и 1-2 седмици суша да се съберат...Тъпото е, че апетитът идва с яденето и влезеш ли в единия период, си седиш в него.
Важното е да сте в синхрон наистина, а вече от години сме така, влияем си взаимно и рядко има голямо разминаване в либидото.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1760

« Отговор #64 -: Май 14, 2019, 16:37:01 »

Нали искате раздеижване, дайте това да раздвижим. Някой, престрашил се за хормонална спирала? Отзиви? Ако се сещате и за някой модерен метод също може да споделите. Аз решението съм го взела горе-долу ама ме е шубе та търся отзиви.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #65 -: Май 14, 2019, 19:48:18 »

Прекъснат и презервативи от време на време.. нито хапчета искам, нито спирала. Не знам, не мога да се престраша.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #66 -: Май 17, 2019, 14:03:19 »

Тез двата метода за съжаление вече не мога да си ги позволя, че са рискови. Аз реших, че хормоналната спирала е по-малкото зло понеже хормоните действали локално и не минават през целия организам. Ще видим, де. Явно ще споделям опит, че като гледам май никой не ползва  Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #67 -: Май 17, 2019, 15:10:37 »

Да си призная, не съм търсила.. та ще е интересно да споделиш.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #68 -: Май 17, 2019, 18:00:41 »

За спиралата знам няколко неща. Изключително неприятно поставяне,на граница на болка. Отнема 20 минути,поне подходящи модели има за млади жени вече. Понякога се усеща от партньор или от жената, менструацията често става по-обилна и болезнена. И е с един от ниските проценти на защита. Всичкото, това е от близки в Англия,там успешно се рекламира и ползва на кило.

Най-доволна съм била с имплант. Сега съм на хапчета ,които спирам скоро.

Ако бягаш от хормони,има спермицидни кремове или диафрагми.

Най ми се иска да живеем в утопичен свят,дето мъжете биха се навили на временна вазектомия,ама на.
« Последна редакция: Май 17, 2019, 18:03:30 от aleto » Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9260

« Отговор #69 -: Май 17, 2019, 19:06:42 »

Хм.. започвам да проучвам временна вазектомия, не знаех, че има такива животно...
Или това, или хапчета. Май не бих рискувала прекъснат, с презервативи гадно, спирала и аз кофти неша съм чувала...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Май 17, 2019, 20:11:01 »

Тя винаги е временна, нали е ривърсибъл? Корни, в бг не съм чула да правят, я има някъде, я не
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 690

« Отговор #71 -: Май 17, 2019, 21:27:19 »

Ние в близкото обкръжение имаме двама приятели с вазектомия, но аз нещо не мога да си представя да използваме този конрацептивен метод в нашето семейство. Имайки предвид, че все още не сме се отказали от идеята за второ дете, съвсем пък, макар и ривърсъбъл... 😏
« Последна редакция: Май 17, 2019, 21:29:48 от bella » Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #72 -: Май 17, 2019, 22:32:37 »

Но вие не сте в БГ все пак
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #73 -: Май 17, 2019, 23:21:27 »

Але, мерси! Аз ще слагам хормонална, така че не бегам от хормоните. При нея кървенето намалява и често дори спира, така че това не ми е проблем. Лекарката ми каза, че се поставя доста бързо и е с високо ниво на защита. Явно ще я питам пак. Иначе ясно, че ще е повече от неприятно  Razz за свикването - надявам се да не я усещам и да свикна с хормона. Иначе ще я махна и пак ще съм в чуденка.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #74 -: Май 18, 2019, 00:10:09 »

А защо не просто презервативи? Аз се потрисам от идеята за спирала честно казано.
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: