star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Контрацепцията СЛЕД :)
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Контрацепцията СЛЕД :)  (Прочетена 11361 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« -: Юли 25, 2016, 12:04:00 »

Да не забравяме все пак същността на фоума Smile

Как се пазите след децата? Важно ми е да преценя как ще се пазим занапред, не планирам повече възпроизводства и не ми се иска изненада точно в този аспект, та да почерпя опит...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #1 -: Юли 25, 2016, 12:07:12 »

С пълно въздържание, много е ефективно Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #2 -: Юли 25, 2016, 12:12:28 »

Гале, в теб ми беше надеждате за 3+.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #3 -: Юли 25, 2016, 12:52:26 »

Болната ми тема  Sad до оня ден бяхме на прекъснат, но на мъжа ми прекалено много пъти нещо не му се искаше да прекъсва с идеята "бе, то сега точно няма да стане", та го накарах да вземе презервативи. Това ще е начина докато ми се нормализират хормоните и започне да ми идва нормално, че сега уж имах цикъл и този месец реши да не ми дойде и изобщо не знам какво ми става с организма. След това ще минем пак на прекъснат.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #4 -: Юли 25, 2016, 13:31:28 »

Жулиет, вие сте луди, как прекъснат Lol

Ние се "пазихме" с прекъснат 3 години понеже ни беше все тая дали ще забременея, гаф не е ставал, но...сега когато ми е важно да НЕ забременея, за нищо не света не бих го практикувала.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #5 -: Юли 25, 2016, 13:46:38 »

Ние пък никога не сме били на прекъснат. Ползваме си презервативите и така. Иначе и аз от вчера съм с цикъл. :/ Не ми се искаше толкова скоро да ми идва и бях в отрицание последните дни, в които усещах предменструалните си болки.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #6 -: Юли 25, 2016, 13:48:24 »

Все така с прекъснат. Много рядко с презерватив. Но най-ефикасно е с въздържание  Lol
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #7 -: Юли 25, 2016, 13:52:58 »

и ние като Пупи ..
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #8 -: Юли 25, 2016, 14:21:52 »

Въздържанието не ми е опция отникъде, бездруго с три деца е финт, граничещ с чародейство, остава и въздържание да ми препоръчате. Презерватив вече два скъсахме, не знам как става тоя номер, но - факт.

Има ли някоя със спирала?

Алексия, ако ми се случи да забременея, вероятно ще родя, не ми понася мисълта да махна дете, понеже не съм си свършила работата с предпазването, не сме в гимназията, отговорността би била наша и бихме си я понесли. Но за да не се стига дотам е темата Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #9 -: Юли 25, 2016, 14:34:18 »

Ути, настоящото ми отроче стана след три години НИКАКВО пазене, така че далеч не съм най-фертилната жена, която хваща и от въздуха, така че прекъснатия не ме притеснява особено. Все пак съм с една тръба.
Гале, мислила съм за спирала, но ме е шубе на този етап.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #10 -: Юли 25, 2016, 14:46:26 »

Ути, и ние сме от несериозните с прекъснат от 5-6 години сигурно, ама в началото не беше драма да забременея (бяхме сгодени/женени), сега пак не е, защото не сме се отказали от второ дете, така че не ми се вижда фатално. Вече ако имам 2 или 3, абе бройка, която за нищо на света не искам да увеличавам, ще трябва да мисля за нещо по-сериозно. Спирала или хапчета, отвикнали сме на презервативи и не ни харесва хич.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #11 -: Юли 25, 2016, 14:48:38 »

Спиралата не ми седи на дневен ред. Колежката ми получи гадна инфекция в следствие на спирала и срастване. Може да е 1 на 1000000, но ме побиват тръпки като си спомня случая й.
Като си родя трето, ще мисля за нещо по-радикално.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #12 -: Юли 25, 2016, 14:51:35 »

Корни, аз СЕГА не бих искала, след 2 години е друга работа Cheesygrin Определено ще сме си на презервативи като ме огрее някой ден...ехх Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #13 -: Юли 25, 2016, 15:33:55 »

Аз мисля за спирала СЛЕД, живот и здраве. Но до сега не съм ползвала и нямам отзиви.
Не си е работа прекъснат, ама и презерватив, за хора семейни от 100 години, ми е леко тъповато.
Да пия хапчета вече не ща...Та към спирала ще се върви.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #14 -: Юли 25, 2016, 17:30:50 »

Презервативи. И секс в цикъл Smile)
Страх ме е от хапчета и спирала, но ми се иска нещо безопасно и дълготрайно :/
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Юли 25, 2016, 17:37:03 »

Бизет, познавам тъкмо три деца, правени в разгара на цикъла...
А Никола ми е правен с прекъснат, при това съм следила овулация и определено не съвпадаше, затова си го и позволихме. И това беше единственият път за вече осма година, в който сме си позволили прекъснат. Не работи. За фертилността ми просто не ми се говори  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #16 -: Юли 25, 2016, 18:08:32 »

Ние от една година почти сме на прекъснат и все очаквах да стане гаф, ама йок  Cheesygrin Да знаех, че така трудно се забременява, ехеее Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #17 -: Юли 25, 2016, 18:33:34 »

Аз не разбирам защо масовото схващане е, че презерватив и дълга връзка е нещо неприемливо? Фей, не само за теб го казвам, масово го забелязвам.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юли 25, 2016, 18:37:59 »

Защото е гадно! На нас ни е гадно де. С друг мога да се прежаля с презерватив, за да се предпазя, но с моя....

Момичета, скоро слушах за нов метод, не мога обаче да си спомня с кой коментирахме. Нещо, което периодично изпуска някакви хормони (хормонално е де) и така те пази. Ще се напъна да си спомня, за да съм по-полезна.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Юли 25, 2016, 18:41:06 »

Има лепенки ако за тях говориш, Алексия, ама пак са си хормони. На мен презерватив ми е най-неинвазивно, е да, гадно е, ама по-добре ми се струва от спирали и хормони.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #20 -: Юли 25, 2016, 18:43:39 »

Пластири, импланти? Имплантите ми изглеждат доста гадно Razz  ама и нали пак са си хормони, само дето не дразнят стомаха  Rolling Eyes Аз бих се върнала на презервативи, толкова години, свикнали сме си... Ама това след като родя, живот и здраве... Друго си е без, ама е ненужен риск за мен, макар и да се оказа трудно при нас да стане нещо Lol
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #21 -: Юли 25, 2016, 19:24:18 »

За мен не са "гадни" презервативите. Просто са ми по-малкото зло от това да тъпча хапчета. А за спирала сякаш ми е рано да мисля. Свикнали сме си, дори мъжът си предпочита с презерватив и категорично ми е заявил, че не иска да пия хапчета. И така си караме.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #22 -: Юли 25, 2016, 19:47:50 »

С друг мога да се прежаля с презерватив, за да се предпазя, но с моя....

Това е то модерна връзка!  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #23 -: Юли 25, 2016, 21:03:09 »

Аз също не съм от лесно захващащите,но след номер 3 и поредното кърмене,нещата отиват към хапчета.Свикнала съм с тях,а прекъснатият не е опция...Презервативи може,но временно.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юли 26, 2016, 00:19:06 »

Салс, схвана ми мисълта  Lol Red face 
Активен

Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: