star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Три пъти за тройно щастие!
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Три пъти за тройно щастие!  (Прочетена 13188 пъти)
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« -: Юни 10, 2016, 21:31:17 »

Не съм предполагала и мечтала някога,че ще има тема номер 3. Но ето желанията се сбъдват,когато въобще,ама въобще не очакваш.Ще ползвам темата тук като дневник за емоции и преживявания.Тук се очертава много по различно проследяване на 9-те месеца като започнем от първия преглед на 28.04 и стигнем до четвъртия днес.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Юни 10, 2016, 22:12:29 »

Радвам се, че се нави на тема. Желая ти лека и спокойна бременност  Kiss
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #2 -: Юни 10, 2016, 23:13:26 »

Ох, много готино! Ще очаквам по-чести включвания вече!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #3 -: Юни 10, 2016, 23:45:57 »

Голямо честито! И бъдете здрави :*
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #4 -: Юни 11, 2016, 06:12:11 »

Честито! Смело решение и сигурна съм, голямо щастие за каките. Много безпроблемна бременност пожелавам и ще ми е интересно да споделяш как минава този процес в чужбина.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #5 -: Юни 11, 2016, 07:51:03 »

Даут, много се радвам! Лека бременност!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #6 -: Юни 11, 2016, 08:20:48 »

Даут, с какво са по-различни прегледите? Вчера гледаха ли те на ехо?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
doubt
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юни 11, 2016, 10:20:03 »

Първата разлика е,че досега прегледите ми бяха на 2 седмици
Нямах време да опиша вчерашния преглед Smile Беше много обстоен,много прецизен с доста на брой измервания - аорти,две сърдечни камери - сърдечен ритъм на всяка една от тях, всеки вътрешен орган,череп, гръбнак,освен нухалната костица още някакви на врата и устата,кръвен поток,плътноист на плацента?/това не го схванах съвсем/. Общо към 50 минути докато запише всички данни и ги провери отново.То бебето спеше,но той го събуди с това въртене на ехографа по корема ми.След това получените резултати се вкарват в програма,която изчислява индивидуалния риск от генетични заболявания.Самите замервания не се правят от всеки гинеколог,а само от такъв с определена квалификация за тях Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #8 -: Юни 11, 2016, 13:49:26 »

Браво, Адаш, за куража, за ината, ако щеш и за всичките усилия, които положи и продължаваш да полагаш, виж, че няма случайности Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #9 -: Юни 13, 2016, 12:48:51 »

Wub Wub Wub
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #10 -: Юни 13, 2016, 14:05:46 »

Първата разлика е,че досега прегледите ми бяха на 2 седмици
Нямах време да опиша вчерашния преглед Smile Беше много обстоен,много прецизен с доста на брой измервания - аорти,две сърдечни камери - сърдечен ритъм на всяка една от тях, всеки вътрешен орган,череп, гръбнак,освен нухалната костица още някакви на врата и устата,кръвен поток,плътноист на плацента?/това не го схванах съвсем/. Общо към 50 минути докато запише всички данни и ги провери отново.То бебето спеше,но той го събуди с това въртене на ехографа по корема ми.След това получените резултати се вкарват в програма,която изчислява индивидуалния риск от генетични заболявания.Самите замервания не се правят от всеки гинеколог,а само от такъв с определена квалификация за тях Smile

Правили са ти фетална морфология, прави се и тук задължително (3ти, 6ти и 9ти месец, като последните 2 са препоръчителни). Абсолютно същите измервания имах и аз. Супер, че всичко е наред.

Нямам търпение да разказваш за живота с 3, че Галина се скатава нещо  Sneaky
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #11 -: Юни 13, 2016, 17:05:59 »

Много ще ми е интересно да чета, пиши по-често  Smile И аз се надявам след години да си направим следващо детенце, ноооо с по-голяма разлика от първите две  Lol
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #12 -: Юни 13, 2016, 17:36:23 »

Корни,прилича на ФМ,която е в БГ - минала съм няколко с двете деца,но сега следенето на бременността ми с третото, е по друг начин тук...Иначе да принципно на 1 основа е всичко..Но последните изследвания ги прави гинеколог,който е и генетик и от там идва тънкия нюанс...водя се рискова група заради възрастта SmileАз обаче засега съм олимпийско спокойствие и те чакат ми се  чудят как всичко приемам с усмивка и за колко неща имам мнение и толкова Smile
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юни 13, 2016, 17:38:19 »

Много ще ми е интересно да чета, пиши по-често  Smile И аз се надявам след години да си направим следващо детенце, ноооо с по-голяма разлика от първите две  Lol
Сияна, шапка ти свалям за смелостта - гледам разликата и косицата ми се изправя при твоите две Lol Да са ти живи и здрави, а на теб яка ти гърбина....Изчакай наистина поне първите две да поотраснат мъничко - шегувам се,разбира се,вие си решавате Big grin
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #14 -: Юни 13, 2016, 17:38:52 »

Браво, Адаш, за куража, за ината, ако щеш и за всичките усилия, които положи и продължаваш да полагаш, виж, че няма случайности Smile
Адаш, в клуба на лудите ще сме и двете Lol
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #15 -: Юли 01, 2016, 08:20:30 »

Ъпдейт на информацията Lol - нямаме си ни розови,ни сини гащи за момента Big grin Това не ме тревожи особено засега. Следващият преглед е на 21.07 – малко изтеглен,че не знам на коя дата ще тръгнем за България SmileВ момента в главата ми се мъти налудничав план как да се добера до БГ и да раждам при моята си лекарка и в моята си болница.Още не е ясво дали ще се осъществи,пък и ако нещата тръгнат много рано няма как Rolling Eyes , но все пак е хубаво да имам вариант за избягване на тукашния сървайвър Unsure
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #16 -: Юли 01, 2016, 10:06:08 »

Даут, гледам, че не съм писала, така че със закъснение и аз да кажа - много се радвам и ти пожелавам лека бременност, да родиш където и както искаш, здраво бебе на финала и щастливи и доволни каки, които да помагат и много да го обичат!
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юли 01, 2016, 21:57:36 »

Даут, гледам, че не съм писала, така че със закъснение и аз да кажа - много се радвам и ти пожелавам лека бременност, да родиш където и както искаш, здраво бебе на финала и щастливи и доволни каки, които да помагат и много да го обичат!
Благодаря,Кат Smile
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юли 21, 2016, 11:54:18 »

Нов ъпдейт – очакваме Госпожица Номер 3 Smile Таткото беше абсолютно сигурен,че пак ще е момиче и хич не се изненада.Изненадата беше повече за мен,защото не очаквах,че ще успеем да потретим  Lol Но съм радостна най–вече,че се развива прекрасно; за пол нямах предпочитания Smile
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #19 -: Юли 21, 2016, 12:23:23 »

Уау  Cheesygrin  Честита госпожица Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #20 -: Юли 21, 2016, 14:01:44 »

Леле Даут! Много се зарадвах. Това е моята мечта, да си имам три госпожици, с мъж ми все се шегуваме, че мъжко не правим и няма да можем да гледаме. Разбира се в един закачлив и шеговит тон  Cheesygrin Честито  Kiss Най-важното е всичко да е наред с бременност и ражсане. Представям си вълнението ви, а и на каките!
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юли 21, 2016, 14:23:37 »

На мъжа ми едно време му казали,че с тези облъчвания през които е минал надали му е останала съответната хромозома за мъжки наследник,та ето и потвърждението Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #22 -: Юли 21, 2016, 14:27:15 »

Ooo, честита трета госпожица  Kiss И аз така шегувам мъжа, че ако имаме следващо дете ще е пак момиченце. С такъв кеф купувам рокли  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #23 -: Юли 21, 2016, 14:37:19 »

Честито, Адаш! Стягай се за тройна тъща Smile
Активен

doubt
Newbie
*