star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама
Страници: 1 ... 67 68 [69]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама  (Прочетена 122213 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13684

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1700 -: Юли 06, 2018, 15:42:34 »

Ми кьорава съм  Lol
Няма пълно щастие, Ути! Трябва вече да си осъзнала, че не става както на теб ти се иска. Тя също има мераци, които ти попарваш, та се бунтува и така...
Гушкай я, бъди нежна и мила, ако трябва веднага щом ти се затръшка. Ще почне да те чува, понякога и битките ви ще са доста по-страшни, въобще не е леко да общуваш с тодлър, по-голямо, пубер и въобще с деца  Lol
но сега с тръшкането просто трябва да й помогнеш да канализира тия бурни емоции.
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1433

« Отговор #1701 -: Юли 17, 2018, 06:30:17 »

Ути, как сте? Върна ли се на работа?  Малката оздравя ли? Как прие отново яслата?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17305

A believer

« Отговор #1702 -: Юли 17, 2018, 10:15:55 »

Амиии, върнах се. Ужасно е всичко. Малката засега е здрава, пу-пу, ходи на ясла, реве там яко сутрин, направо ми къса сърцето, вчера се беше напикала от рев. Иначе е в добро настроение като я взимам. Вкъщи вечер се буди и ляга между нас, и никой не спи. Пф. Дано скоро свикнем и двете.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: 1 ... 67 68 [69]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: