star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 69   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама  (Прочетена 140623 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1600 -: Май 04, 2018, 19:41:32 »

Ааа приятелчетата са си необходими, бабите на друга софра!
Иначе аз говоря за РД-то ми от миналата седмица. Не исках чанти, бижута и подаръци, разбихме се от 6 часова разходка в ЗОО-то  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17488

A believer

« Отговор #1601 -: Май 04, 2018, 19:42:30 »

Ахаххахаххахах
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9096

« Отговор #1602 -: Май 05, 2018, 22:58:15 »

Моите рождени дни бяха (поне от 7 до 13г)- с приятелчета от училище у  нас, 3-4 броя, рядко повече (просто толкова събирах лятото). Отделно при баба ми още едно РД с 3 деца. Роднини- не. Даже нашите бяха на работа, ако е работен ден, и баба ми приготвяше нещата.

След 13 нашите започнаха да се изнасят за целия уикенд и пак у нас, но правех по-големи купони и сама приготвях (и чистех).

Като по-малка, под 6, май само с нашите и баби, не помня деца. По-прости са били нещата, не като сега мини сватба всяко РД  Cheesygrin

Бо досега само първия у нас, втори и трети в Морското, иска ми се и за четвърти подобно. Не помня като пари колко е, но и ние под 20 души не успяваме да се вместим (7-8 души с деца, 4-5 близки приятели,които нямат деца, лелите, баба и ето ги). Май пакетите са към 400 лв, аниматор не ме кефи особено, ако има детски кът им е забавно и така.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1603 -: Май 05, 2018, 23:15:55 »

Мерси, Корни. Аз иначе съм потрес, че на 13 са те оставяли за цял уикенд сама да правиш купони?!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #1604 -: Май 05, 2018, 23:31:39 »

Може и да сбърках и 15 да е било- откакто нашите имат вила. Имаха ми доверие, аз си бях добро дете, никакъв тежък пубертет не съм карала. Само 18-тият ми рожден ден излезе от контрол и имаше поражения по апартамента, иначе танци,силна музика до 11-12 часа макс, пушене само на терасата, стандартни неща. То купон не се прави по друг начин, освен без родители,пък дали ще се приберат в 8 сутринта или чак вечерта- все тая.

отделно ме държаха изкъсо и за цяла нощ/без вечерен час чак до бала не бях излизала. И при гаджето не можех да спя, чак до студентка. Само денем имах пълна свобода, можех да правя където каквото искам,но вечер- вкъщи. РД беше единствено изключение за годината (и пак вкъщи де- не по дискотеки- много против бяха нашите, то и аз не ги обичам).

Моето дете ще го пускам по-свободно, да не кара втори пубертет на 30 години  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1605 -: Май 06, 2018, 17:14:29 »

Бяхме в джой, ама нещо не ми хареса, че не правят партитата навън, а няма видимост към площадката отвътре. Май накрая остават Вила Щуротия (Корни, мнения?) и Морското конче в Лозенец. Намалих малко гестлиста също.
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 629

« Отговор #1606 -: Май 06, 2018, 18:24:31 »

Хм, интересно, явно е ново това, аз съм била няколко пъти там на рожден ден и си бяхме навън. То така или иначе не е нещо уау, просто ми хрумна като вариант.
За дахаус в Младост също съм чувала добри отзиви, но не знам хубава ли им е градината, снимки само вътре съм виждала.

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1607 -: Май 06, 2018, 18:26:08 »

Дам, казаха, че вече не давали навън, иначе изглеждаше много приятно.

Оу, страхотна идея, чудна площадка имат, мерси!
« Последна редакция: Май 06, 2018, 18:30:09 от utopia » Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1608 -: Май 06, 2018, 20:09:36 »

Вила Щуротия, ако е тая в Х.Димитър - нищо особено...Обикновен детски клуб.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1609 -: Май 07, 2018, 12:47:57 »

Тя е, Фей, да. Запазихме в Дахаус, мн ми допадна. Дано не вали!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1610 -: Май 08, 2018, 11:18:08 »

Супер изглежда, Ути, сподели после как е било като сървис, моля
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2340

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #1611 -: Май 12, 2018, 09:20:22 »

Имаше една пицария в Бъкстон с мини детски кът, сядали сме един-два пъти, но нямам спомен за името. Нищо особено не е, но могат да се резервират няколко маси около детския кът и да си консумират каквото искат гостите, аз поне не взимам куверти вече когато организирам събирания, че някой на диета, друг вегетарианец и не улучвам вкуса, всеки поръча сам. Аниматорите също ми се струват глупост. Сега за РД-то ще поръчам няколко плата и всеки да се обслужва, иначе ще е заведение с градина, но без детски кът.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1612 -: Май 12, 2018, 17:08:25 »

Дребното както беше имало само един нощен инцидент, опика всичко и снощи, и днес следобед. Мега досадно. Някакви идеи да се направи нещо или просто е нормално?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1613 -: Май 12, 2018, 17:51:55 »

Е, нормално е да има инциденти от време на време.
Да не би да й е станало хладно, да има индикации, че е настинала? Роси например започва да пишка по-често и да се изпуска ако е пред разболяване. Като цяло от това са й последните инциденти, а е почти на 5 все пак.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1614 -: Май 12, 2018, 18:05:58 »

Ми няма индикации да е болна, да ѝ е хладно...може, не знам. Много тъпо. Два поредни пъти ми идва в повече
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1615 -: Май 13, 2018, 09:24:56 »

Пак се напикала, събуди се влажна, кой знае кога е било, ще я пребия вече! Буди се по средата на нощта в някаква истерия и ни приема, ни предава, и после заспива, вероятно тогава се и напикава, ма какво мога да направя по въпроса. На път съм да я слагам пак с памперс, то ми писна да пера и суша всеки ден.
« Последна редакция: Май 13, 2018, 09:52:08 от utopia » Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2340

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #1616 -: Май 13, 2018, 10:14:23 »

Ути, за да пишка се събужда. Аз като чуя проплакване , примрънкване или рев ставам и веднага на гърнето. Понякога в просъница казва,  че не иска, но си върши работа в крайна сметка. Последните седмици не се е будила, но от доста време нямаме инцидент. Ще мине, и при нас е имало такива периоди.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1617 -: Май 13, 2018, 10:37:58 »

Да, аз това го писах вече. Усещах я като започва да се върти и да спи идея по-неспокойно. Вдигам на гърнето дори без да светвам и после пдодължаваме със съня. Предпочитам да я изпишам за секунди, отколкото да я изпусна и да седи мокра или да светвам по нощите, за да преобличам и сменям чаршафи.
Използвай момента на разбуждане и я слагай на гърне. Бързо става, а и като я събуеш затоплена от съня, бързо стимучлираш процеса.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1618 -: Май 13, 2018, 15:54:26 »

Ами няма как лесно, Пупи, трябва да ѝ сваля чувала, пижамата, да запаля лапмата, да я смъкна от леглото (нейното е долепено до нашето, не е много лесно слизането), а и тя изпада в някаква истерия, почва да квичи, да се мята, като обладана е от духове, и после като кажеш шшт заспива. Не знам дали точно в този момент пишка, де, вероятно. Ще пробвам.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1619 -: Май 13, 2018, 15:59:45 »

Опитай няколко нощи да е по-леко облечена за сън, за да си улесниш процедурата. Аз слагах гърнето в края на леглото, дори не я смъквах на пода. Някак като рутина се изгради и не ми е пречело на съня, както и на нейния.
Шшт щом й действа успокояващо да заспи, би трябвало да я успокои и по принцип. Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1620 -: Май 13, 2018, 16:15:18 »

Е не мога без чувал, тя се върти като побъркана и така аз няма да спя да я завивам 2млн пъти. Ама следващият път като истеряса ще я пробвам на гърнето някак.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #1621 -: Май 13, 2018, 18:14:22 »

Пупи, а за момченцата какво предлагаш  Cheesygrin гърне не става, пишкат прави и трябва да се води до тоалетна, което значи разбуждане, светване и т.н...

Ути, тя и лятото ли е с чувал? Аз в тия сезони обличам леко Бо и само с чаршаф го завивам. Ама вие май спите на отворено.

Бо е сух през нощта, откакто е болен (нали с температура се дехидратират милите и по-рядко пишкат). А и се будехме по 100 пъти и той си казваше, ако му се пишка. Но сега като минем към нормална рутина не знам как ще стане- в отделни стаи спим с дълъг коридор между тях, не го чувам при леко мърдане, а той не се разбужда напълно за пишкане повечето пъти.
Плюс това винаги е жаден след градина и между 18ч и 21ч пие поне 2-3 чаши вода, съответно с едно пишкане преди лягане не става.
Забелязала съм, че ако легнем късно (например след 23ч) си е сух до 7, явно до 8 часа е ок. Но 21ч-7ч рядко.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1622 -: Май 13, 2018, 21:37:16 »

Корни, нямам опит с момченца.  Lol Туй пишки, забелване и Т.н. особености са ми непонятни. Почти  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1623 -: Май 13, 2018, 21:55:00 »

Корни, на отворено спим и нощем си става хладно, то е много тънък чувал, но без него не става, върти се. Следобяд не се е напишкала, но пък после се е разсеяла в играта и пак 😃 но това е друго, де.
Странно е, защото от три седмици нито един инцидент по време на сън и сега цял куп. Може би не спи спокойно.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1624 -: Май 14, 2018, 09:26:08 »

Снощи в два нещо ревна, че не била мокра, сложих на гърне, пишка и поне остана суха до сутринта. Обачее рева истерично цяла нощ, спа ужасно неспокойно. Не знам дали не са тръгнали последните кътници...
Активен

Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 69   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: