star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама
Страници: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 69   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама  (Прочетена 140616 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17488

A believer

« Отговор #1575 -: Май 03, 2018, 12:04:43 »

Еми колко деца да поканя? То само съседите са 5-6 семейства, с чиито деца се играе всеки ден. То явно бройката ти се стори странно голяма просто.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1576 -: Май 03, 2018, 12:46:08 »

Едит. Сметнах. Начи - баби, лели, тьотки - 7 броя. Кумовете - 4 броя. И като поканя няколко приятели с деца все пак, щото то и деца трябва да има, нали...стават общо 33 възрастни и 10 деца. Вероятно не всички ще дойдат с половинките си, но все пак...
« Последна редакция: Май 03, 2018, 12:47:56 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1732

« Отговор #1577 -: Май 03, 2018, 13:38:52 »

Казвала ли съм, че много мразя детски рождени дни  Lol Lol Lol и на моите и на чуждите деца. Моите и двамата са зимни, та прязнуваме в заведение с детски кут или вкъщи. Ама не съм канила приятелчета до момента. Като поотраснат и разбират, ще се наложи и тогава ще му мисля.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8551

« Отговор #1578 -: Май 03, 2018, 13:56:14 »

В този ред на мисли, понеже вече тотално ми писна от детските кътове в мола, а и Диляна вече минава за голяма да се мята по батути, отидох да попитам в детския кът в Морската градина. Ами по-скъпо е от моловете  Cheesygrin За 10 деца с 10 възрастни, най-евтините куверти, с минимална консумация, излизаше проста сметка от 400 лв. За маса в шатра, тоалетна тип улична, и на открито! Т. Е. Ако вали ще пием кафе в шатрата и всички атракции отпадат. И то без да поръчвам пици и софри за родителите. 240 лв искаха само за аниматор, който 45 минути ги забавлявал, 45 минути ги водил по влакчета и виенски колела и 45 минути ядат сандвич, който не влиза в цената от 240  Cheesygrin
Ами, изциганих се, няма да дадем толкова пари. Ще наемем квартално кафе с двор и поляна, ще поръчам семейни пици, треньорите и от хип-хопа организират анимация с музика, игри и всьо и това е. Нямат участия тогава, ще си донесат музика, необходими неща за състезанията и ще щуреят.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1579 -: Май 03, 2018, 14:00:24 »

Ами щом има такова кафе, аз издирвам точно такова нещо Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1437

« Отговор #1580 -: Май 03, 2018, 15:52:43 »

Аз на Нико РД-то го измислих - 17.02 на хижа Здравец на шейни, има заведение с картофки и скара, торта от Пловдив си я занесохме... За баткото - 18.09 - има едно заведение с голям двор, песъчник, парзалка,люлки... 2лв на дете/за колкото време искаш... и консумация от заведението Smile евентуално пица/сок за децата Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1581 -: Май 03, 2018, 16:02:14 »

Къде е това заведение? В Пловдив ли? Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3157

« Отговор #1582 -: Май 03, 2018, 16:28:26 »

Толкова е детски РД  в заведение или клуб в София. Държат си цената и ако щеш. Няма вариант два лева,три кафета. Аз ще го правя при въжетата в Коколандия, но Ади и дружина са малки са там. Ходих скоро в Къщата на Мая, но е без двор.  И във Фиоре съм правила РД,но пак без дворче е.
« Последна редакция: Май 03, 2018, 16:31:05 от D.Dimitrova » Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1437

« Отговор #1583 -: Май 03, 2018, 16:45:40 »

Това е кафето на басейна на Аграрния университет - Пловдив Smile има и батути Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1584 -: Май 03, 2018, 17:37:40 »

Жестоко разхищение е за мен такова нещо, при все, че торта къде се яде, къде, храна се хвърля. Общо досега съм организирала сама 16 детски рождени дни е мога да кажа, че първо никой не се обижда, ако не е пиршество, второ - цялото нещо продължава 2 часа и дори и нещо да не стигне като храна и пиене, никой няма да умре толкова. Грубо ни излиза 100 лв за напитки и 100 лв за храна и сме събирали по 30 човека и хлапета. За мен най-успешният вариант няколко години беше едно заведение на плажа, където или съм готвила изцяло, или правя торта, баба ми питка (и двете могат да се поръчат), гризини някакви и поръчвам сандвичи да има за всички. Сокчета, кафе, бири, води - на свободна консумация от бара. 200 лв тотал.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1585 -: Май 03, 2018, 17:48:35 »

Еми браво, ма тук такива варианти няма. Да не мислиш, че примирам от кеф да изсипя такива пари
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1586 -: Май 03, 2018, 18:08:33 »

А защо се празнува на едно с баби, рода и приятели? На нас никога не ни се е получавала успешна тази комбинация. Бабите не могат да си видят внучето, често не познават гостите и се чувстват не на място, ти си зает с гости и също не успяваш да им обърнеш внимание...
Напълно съм съгласна сБизар, при все, че нашите са били все затворени. Дори последния, който направих, тип пижамено парти вкъщи, ми излезе и под 100. А според рожденичката, си беше и топ ъф дъ топ. Това само като идея за по-големи и вече във възраст ученици.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1587 -: Май 03, 2018, 18:09:41 »

Щото не ми дреме дали ще видят внучето и ще се чувстват перфектно, празникът е на детето, няма да правя 500 партита, баси, то съвсем ще фалирам.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3157

« Отговор #1588 -: Май 03, 2018, 18:14:00 »

То да ви кажа за тия 500 лева даже не прелива от храна. За по-малко ниска сума само у дома. Наемала съм двор, но пак 100 лева само той и после манджи, пиене . Вярно разхищава се храна,особено тортата.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1589 -: Май 03, 2018, 18:17:33 »

Бе кой ти говори да правиш партита за бабите!? Ние се събираме в свекърите, после в родителите ни, на детския рожден ден не идват. Той и за това е детски. Аз и изсипването на комлект родители не го разбирам, някак ми се губи смисъла от това детето да празнува, а аз да търча между безброй гости и пощурели деца. 
С храна или без, те децата и без това не наблягат на яденето. Веселбата им е важна Smile
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 629

« Отговор #1590 -: Май 03, 2018, 20:10:15 »

Ути, вижте Joy Station в Студентски. Пространството е огромно, детската площадка е идеална за нейната възраст, цените по спомени бяха съвсем прилични. Била съм на няколко рождени дни там и не е лошо. Има два недостатъка, наистина е голямо и може да има и други рождени дни и масите не са на едно ниво с двора и площадката и пада обикаляне.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1591 -: Май 03, 2018, 21:33:38 »

Ми те децата са малки, Пупс, трябват им родители да си ги гледат

Ще го видя, мерси :*
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1592 -: Май 04, 2018, 09:10:03 »

Абе Ути, говориш ми все едно нямам деца на 9 и на 5 и рождени дни не сме празнували. Ще видиш, че тая ваша концепция ще се смени още няколко пъти в годините и ще установиш, че наникой баща не му е гот по детски рождени дни, че бабите са си за отделно празненство, че голямата навалица нито за детето е готина, нито за теб като домакин.
Измисли си концепция, при която всички да са доволни. Щото ако питаш детето, на него му трябва едни катерушки и никакви възрастни, баби и непознати.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1593 -: Май 04, 2018, 09:31:48 »

Изобщо не ми дреме дали на някой баща му е гот, ако иска да идва, не съм го вързала. Ама че логика. Не разбирам в какво се опитваш да ме убедиш. Като порасне детето ест, че се сменят нещата, засега не ми се занимава отделно с роднини, просто по принцип не ми се занимава с тях, ако зависеше от мен нямаше да ги каня изобщо.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1594 -: Май 04, 2018, 16:23:49 »

Пупи, малко и аз му изпуснах края какво точно казваш на Ути? То ясно, че ще си намери вариант, идеален няма никога, но всеки си намира според изисквания и бюджет Smile
Пижаменото парти ме кефи като идея за Цвета догодина, но колко деца събра така? Къде ги слагаш да спят по ягодите...Аз освен леглото на Цвета имам още едно в детската ииии това е Razz Unsure
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1595 -: Май 04, 2018, 16:27:19 »

И аз нещо не разбрах какво ми казва, съвсем откровено. Че бъркам с парите или с гостите, или с концепцията?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1596 -: Май 04, 2018, 17:13:07 »

Казвам, че вариант има и че 100 човека не радват детето на рождения му ден. Радват го забавленията и подаръците. Казвам, че концепцията с годините се изменя, но не заради възрастта на детето, а заради различните празненства, които си опитал през годините. Това най-добре го осъзбах с второто дете обаче.
Тони, ясно ми стана, че парите са правопропорционални на хората, които каниш, то пък ще излезе, че ти диря сметка на това колко харчиш  Lol
Фей, 5 или 6 бяха децата. Спаха всички на двете детски легла. Племенника при мен, че да не го карам да спи от сега при момите. Пиха Детско шампанско, правиха пици, играха с едни гадни повърнати бонбони, играха настолни игри, правих дискотека, играха на асоциации! Страхотно беше!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1597 -: Май 04, 2018, 18:08:44 »

Естествено, че вариант има. Има и вариант без купон - да ѝ купя колело и да я заведа в зоопарка примерно Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1598 -: Май 04, 2018, 18:12:28 »

Като изключим колелото, това беше подаръка за рождения ми ден  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1599 -: Май 04, 2018, 19:22:18 »

Пък аз "празнувах" на софра с баби и дядовци и никога с приятелчета. Отврат.
Активен

Страници: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 69   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: