star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 69   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама  (Прочетена 151842 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9127

« Отговор #1375 -: Ноември 30, 2017, 14:03:30 »

ЩЕ ВИДИМ  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1376 -: Ноември 30, 2017, 14:30:24 »

ЩЕ ВИДИМ  Lol

Lol

Едно са планове, друго реалност, а...

Ще намериш жена, какво? Лошо няма. Пак го погледни позитивно - детето ще общува с повече и разнообразни хора Wink

Ето, аз имам жена за Тео, той сега е при баба си и дядо си, ама се наложи да съм на бизнес събитие вечерно и веднага и звъннах да гледа 2 часа Цвети, така че...Друго си е. С две деца пък си е съвсем друго и това ЩЕ ВИДИТЕ Lol Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17533

A believer

« Отговор #1377 -: Ноември 30, 2017, 15:29:01 »

В интерес на истината има някои неща, за които наистина ВИДЯХ! Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6356

Усмивка

« Отговор #1378 -: Ноември 30, 2017, 16:07:44 »

В интерес на истината има някои неща, за които наистина ВИДЯХ! Lol

Мале, мале. Доживяхме и го прочетохме това! Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13795

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1379 -: Ноември 30, 2017, 18:04:44 »

Големият град предлага и повече възможности. Съответно и избор от хубава ясла,качествена детегледачка дори и почасово или за определени дни. Ти имаш достатъчно натрупана отпуска, ще си прецениш кога и как да я пуснеш, че да си оставиш някоя седмица аванс за адаптиране и първоначални боледувания. За работата съм пас, ако зависи от мен, бих се възползвала от градина и ясла, колкото да има социални контакти и среда, а аз ще си седя вкъщи. Хич не ми липсва даже гадната работа. От 4 дни помагам на новата колежка с един отчет, хабя си нервите и се прибирам гроги. А, и съм сама с децата. Емии вкъщи си намирам достатъчно занимания и не се чувствам скучаеща. Даже нямам търпение от др седмица Мими да спре занималня и да учим заедно. Ама аз съм си аз де, ти намери за себе си оптимален и работещ вариант. Обикновено става с проба-грешка  Lol
Ади е голям бонбон и изглежда по думите ти контактна и общителна. Ще си намери другарчета, ще й хареса на яслата и ще й ближе оградата с кеф. Ще видиш  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1380 -: Ноември 30, 2017, 19:26:16 »

Ще си намери другарчета, ще й хареса на яслата и ще й ближе оградата с кеф. Ще видиш  Lol

Ххахахах, сигурно Smile

Тя е почнала да се срамува, сега се връщам от офиса, като заби глава в коленете ми, все едно са ми подменили детето, едно кротко, гледа с тия големи зелени очи...ма после си подивя де Smile

Иначе аз не мога да стоя у дома, не ме влече домакинството, няма да седна да готвя или подреждам или нещо си там каквото правят с кеф жените Cheesygrin Ма вече и работата не ме влече, аххаха
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1381 -: Ноември 30, 2017, 19:29:20 »

Роди си тогаз още едно, да ти запълни деня...че и нощта  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8566

« Отговор #1382 -: Декември 01, 2017, 09:36:28 »

Хха

Тя е почнала да се срамува, сега се връщам от офиса, като з
Иначе аз не мога да стоя у дома, не ме влече домакинството, няма да седна да готвя или подреждам или нещо си там каквото правят с кеф жените Cheesygrin Ма вече и работата не ме влече, аххаха
Сигурно защото си родена да бъдеш принцеса  Cheesygrin Kiss
Кажи къде се кандидатства да се пробвам и аз...
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
bella
Newbie
*
Публикации: 687

« Отговор #1383 -: Декември 01, 2017, 09:49:49 »

Те тия места вече са заети, Лъв, до едно!  Razz
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1384 -: Декември 01, 2017, 10:11:51 »

Мда...уви Cheesygrin

Абе кога детето ще спре да казва СЛЕД като се е наакало, а преди това? Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9127

« Отговор #1385 -: Декември 01, 2017, 11:32:12 »

Ти й създай условия, лесни за събличане дрехи и гърне, да си сяда сама направо, защото не винаги ще се сети да каже. Иначе скоро  Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 641

« Отговор #1386 -: Декември 01, 2017, 13:15:52 »

Моите след 2 и половина, късно ми се струваше тогава, ама по-рано не успях да ги науча, супер трудно ми беше.
Ути, имам страхотни отзиви за една частна градина, около Мола на Цариградско е, детето на моя приятелка е там вече втора година и е очарована.Мисля, че Вълшебното Борче се казва, но може би локацията няма да ви е много удобна.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1387 -: Декември 01, 2017, 13:44:14 »

О, разпитай, моля, аз там работя, на пет минути оттам!

Корни, е няма как, не може да се съблече сама още 😃
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #1388 -: Декември 01, 2017, 13:49:11 »

Ти й дръж гърнето на видимо място. Да е на ръка разстояние. И можеш да включиш игра като изпишвате кукли и плюшки.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1389 -: Декември 01, 2017, 14:11:57 »

Да, аз това правя, тя чудесно знае за какво е, винаги пишка като я сложа, всеки път като пръцне крещи ако акоо и после казва, че няма ако като я слагам. Или бяга ахахха. Казва после като свърши работата ахах
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6356

Усмивка

« Отговор #1390 -: Декември 01, 2017, 14:25:50 »

Аз пак го скрих гърнето :( Говорихме, говорихме показвах. Води ме.. и почва да реве от гърнето. И сега чакам да мине някакъв период и ще пробвам пак.
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 641

« Отговор #1391 -: Декември 01, 2017, 14:35:01 »

О, разпитай, моля, аз там работя, на пет минути оттам!

Корни, е няма как, не може да се съблече сама още 😃

Това, което ми е разказвала е, че е много хубаво там, грижат се страхотно за децата, детето много ги харесва и ходи с голямо желание. Дават постоянна обратна връзка.Децата не са много.Нейното дете не искаше да спи в началото, всички взеха проблема присърце, защото той беше на 2 години тогава и хич не му влияеше добре липсата на следобеден сън, директорката и звънеше да я информира какво се случва и така. Ако ти хареса градината и искаш по-подробна информация, мога да ви свържа и да ти отговори на всички въпроси, няма да откаже.
« Последна редакция: Декември 01, 2017, 14:37:56 от Liliq » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1392 -: Декември 01, 2017, 14:41:03 »

Хм, мерси много, ще обсъдим с мъжа дали ми е удобно, трябва и среща да се направи с учителките. Понеже аз имам и една тук в квартала, другата е тази, в която Бо на Корни ходи, но тя вече ни е много далече.

Благодаря ти!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1393 -: Декември 15, 2017, 13:42:05 »

На малкото зверче му проби трети кътник в рамките на десетина дни. Направо не е истина.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1394 -: Декември 15, 2017, 13:48:37 »

Тя с колко зъба е, щото то и на Тео тия първите кътници и двата му излязоха един след друг и е мега нервен, крив, само биба иска, кашля (пиша в другата тема)...И той вече е с 11 зъба сигурно...Като го оставихме имаше 10 пробили, но сега със сигурност има поне един нов.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2734

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1395 -: Декември 15, 2017, 14:15:16 »

Никога не съм знаела точно колко зъба има Ади, освен в началото. Ама и не е била прекалено голяма драма зъбоникненето, та сигурно затова. Ма и аз съм заплес, ще ги преброя колко са и точно след 5мин ще забравя.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #1396 -: Декември 15, 2017, 14:43:01 »

При моите деца зъбите са много драматични. Затова постоянно ги знам, следя, бъркам, ровя, мисля, тъпча с Дентокинд, мажа гелове, давам молебен да излизат по-бързо и да се ПРИКЛЮЧВА!!! Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1397 -: Декември 15, 2017, 15:19:09 »

При моите деца зъбите са много драматични. Затова постоянно ги знам, следя, бъркам, ровя, мисля, тъпча с Дентокинд, мажа гелове, давам молебен да излизат по-бързо и да се ПРИКЛЮЧВА!!! Razz

+1

Ами, Фей, в момента има 6 напълно излезли и 3 пробили кътника. Ама кътниците са по 1-2 връхчета, не са изцяло.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8566

« Отговор #1398 -: Декември 15, 2017, 15:41:12 »

Кътниците бавно излизат. По спомен на Ди от пробиване на връхчета до цялостно оголване на зъб минаваше около месец.
Моето е с 6 зъба, долните кътници са подути, но нищо повече. Аз пък хич не бързам да излизат, ако може на пролет, да споделим радостта с бащата. По-точно да ги зарежа и да отида в другата стая като стане напечено.  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
syanna
Newbie
*
Публикации: 2342

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #1399 -: Декември 15, 2017, 16:22:07 »

О, вие и с гърнето имате напредък! Моята калпазанка сяда заедно със сестра си, както си е обута, но нищо не прави. После пълни гърнето с дребни играчки и го бута из апартамента като количка... Не ми се занимава с това, май-юни мисля да махам от раз памперса и каквото стане.

Думичките са ви екстра, съвсем в норма, мен директно идва да ме бие с книжки по главата, за да чета. Обаче повтаря само каквото си иска. Ох трябва да ида да попиша и аз в моята тема  Lol
Активен

Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 69   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: