star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама
Страници: 1 ... 53 54 [55]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама  (Прочетена 66874 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #1350 -: Август 09, 2017, 17:25:00 »

Да, бе, то се оцелява, ама някак като са ти в друг град, знаеш, че е защото са в друг град, а когато просто нямат желание и ги мързи, е болно и обидно, и се ядосваш.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1351 -: Август 12, 2017, 15:47:38 »

Пето зъбчеее Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #1352 -: Август 12, 2017, 16:21:53 »

Супер, горно ли? Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1353 -: Август 12, 2017, 16:33:50 »

Дам. И шестото е мн надуто, та очаквам скоро. Както имаше два месеца затишие, сега два за седмица.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1354 -: Август 23, 2017, 10:41:14 »

И шестото проби днес Smile 3 зъба за няколко седмици, милата се побърка. И мен, де. Голям рев, голям мрън.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1355 -: Септември 21, 2017, 22:45:17 »

Айде и аз да отчета моето гардже. Бяхме на консултация тия дни, ми тя направо ми скри шапката, както не качваше почти нищо и вървеше фина мадама (не че сега не е, де), от годинката досега, т.е. за три месеца 4см и колосалните 1.5кг. Та сега е 9460 и 79см. Расте гъбката ми. Има само 6 зъба, но другите мноооого я мъчат. Както беше почнала да спи, така сега пак се буди по 100 пъти, търси ме, гушка ме, катери се по мен, само така заспива. Денем също е недоспала, крива и е в някакъв лепнат период, не ми дава даже на няколко метра да се отдалеча и почва да хленчи.

Обаче е толкова пораснала, хораааа, всичко разбира, слуша, гледа с най-ангелския, нежен и невинен поглед на света, и колкото е чувствителна и нежна, толкова е и щура - тича, катери се, вече се люлее на голяма люлка и се катери на места, на които всички по-големи с няколко месеца на площадката, даже не им идва на акъла. Няма да ни е лесно с нея Smile В количката без солети е почти невъзможно да я задържиш, вечно иска да тича и да дивее, това дете няма умора и не се спира.

Днес направо ме втрещи - обикновено ѝ мия крачетата след ходене на площадката, защото досега беше топло и сандалки, пясъчник. Но днес е студено, прибираме се, и няма нужда от миене на крака, а я седнала в банята, сочи крачетата и плаче, чака да ѝ ги измия. Почти ревнах от умиление и аз. Колко са големи човечета вече!

Почти нищо не говори, но всичко разбира. Казва 1-2 думи, "не", "тати", обаче понякога ме изумява, примерно онзи ден се подпря небрежно на една кола и каза "кола". И ние шах Cheesygrin (бтв, и тя не казва "Л" като нас с баща ѝ, та ще има логопеди след време). Помага ми за миялната, зарежда пералнята, днес мете пода и даже за мопа се точеше Cheesygrin
« Последна редакция: Септември 21, 2017, 22:46:59 от utopia » Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1356 -: Септември 21, 2017, 22:54:06 »

Е как да не й измиеш крачетата после, ми тя още малко и ще пере на баща си чорапите!!

Жива и здрава да ви е, Ути, наистина е много ангелски красива.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1357 -: Септември 21, 2017, 23:13:14 »

Благодаряяя  Wub
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #1358 -: Септември 22, 2017, 09:51:01 »

Oх, че милo детенце! А кoлкo е блага и как милo се усмихва.  Kiss Аз изпитвам ужас кoлкo бързo лети времето, а искам да си запечатам всеки момент. Утре и нашето ще пропълзи, за една гoдинка се променят тoлкoва мнoгo.  Surprised
 Я, кажи, на теб ли пoвече прилича или е дoбра смеска oт двама ви?
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1359 -: Септември 22, 2017, 12:40:35 »

Ох, не знам, някой друг трябва да каже, аз моето хич не мога да го определя. На мен ми прилича на баща ѝ, ако вземе неговия нос ще се самоубия :-DDD
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #1360 -: Септември 22, 2017, 15:56:54 »

Lol Lol Lol

На мен на различните снимки ми прилича ту на майка си, ту на баща си.
По принцип и за Боян не могат много да кажат категорично на кого приличал. Ако не са виждали таткото, категорично отсичат, че много приличал на мен. Но тези, които познават мъжа, казват, че на него прилича повече. Тааа... мен си ме кефи такъв мешан. Даже вече съм ок, че е взел очите на баща си Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 53 54 [55]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: