star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама
Страници: [1] 2 3 ... 55   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е вълшебен ден, Utopia вече е мама  (Прочетена 67124 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« -: Юни 07, 2016, 17:30:16 »

Ами това е, мили хора, форумната среща остава на минус 1, но светът спечели едно мъничко човече - госпожица Адриана тежи 2880 гр., поизмъчила е мама, но тя се е проявила геройски и я е родила "само" за 5 часа, без упойка!  Cheesygrin Сега очакваме трепетно още новини, аз мога само да кажа, че малкото вързопче е прекрасно, но ние друго не сме и очаквали Wub
« Последна редакция: Юни 07, 2016, 17:55:43 от Catherine » Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #1 -: Юни 07, 2016, 17:34:02 »

Ехее Честито!!! Браво на мама героиня!!! Кога писа сутринта, кога се появи!! Жива и здрава, много обичана и глезена да е Адриана!!  Kiss Kiss Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #2 -: Юни 07, 2016, 17:41:25 »

Утиии, отиде маникюра...
Айде, честито! Да ви е много здрава, красива, умна, любопитна, хубава, гушкава, малката принцеса!!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #3 -: Юни 07, 2016, 17:59:35 »

Адриана  Wub Wub Wub

Много се радвам, Утиела :* Да ви е много здрава, много много да ви радва и да се слушате и обичате скоро вкъщи.
Бързо възстановяване и всичко нак-прекрасно!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #4 -: Юни 07, 2016, 18:16:47 »

Мани, и фризьорът ми отиде...мерси момичета, тежко беше, придобих нови очертания на някои места, но оцелях. Както и таткото, който беше абсолютен герой също 😃
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #5 -: Юни 07, 2016, 18:18:33 »

Честито! Да ви е жива и здрава, а ти бързо да се въстановяваш Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #6 -: Юни 07, 2016, 18:41:28 »

Хей това беше неочаквано! Big grin Balloon

Честита дъщеря, Ут, честита Адриана Wub
Да бъде здрава  Clover и винаги усмихната, ангел да я закриля и да й показва най-светлия път Angel Wings

Е, сега вече няма да те уча какво да правиш Lol Lol Lol Купонът започва Kiss Stuart Stuart Stuart Stuart
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Юни 07, 2016, 18:45:51 »

Пък аз мислех повече да не наминавам за днес през форума. А то каква страхотна новина има!
Честито! Да сте здрави и щастливи. Бързичко да се възстановят новите очертания, леко закърмване, прекрасни първи мигове с госпожицата. Иии скоро да сте си вкъщи и тати да се проявява все така геройски.
Ма много ме зарадва, пуснах сълзичка, едно такова невероятно ми е  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #8 -: Юни 07, 2016, 20:17:34 »

Eййй, колко неочаквано! Честита щерка и честито геройство, много се гордея с теб, значии Smile))
Бързо да се възстановявате Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #9 -: Юни 07, 2016, 20:32:09 »

Хихи, мерси. Честно казано идея си нямах, че е възможна такава болка без да умре човек. Евала на тия с две, аз се замонашвам 😂
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #10 -: Юни 07, 2016, 20:51:01 »

Бе като те гледам каква си жива, още можеш Big grin Ай пусни малко разказ, недей да се скъндзиш.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юни 07, 2016, 21:51:30 »

След 2 дена вече си забравила как боли Smile особено с кърменето - пу-пу да ви е лесно!
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #12 -: Юни 07, 2016, 22:34:42 »

Утиии, как небрежно между фризьора и маникюра взе, че роди! Да е здрава и прекрасна Адриана! Да е умна, усмихната, фина и прекрасна госпожица и много да ви радва. Ти си герой като гледам колко си спокойна и уравновесена! Пожелавам ти да се насладиш максимално на пеперудите в стомаха, които ще те връхлетят от първите дни с малката и бързичко да се възстановиш!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #13 -: Юни 07, 2016, 22:49:30 »

Sad eyes Аз направо нищо не мога да напиша, много се развълнувах.. Ути, прегръщам те, много сте ми специални с това малкото човече и знам, че напоследък не съм много на линия, но ви мисля много и винаги ще съм насреща, ако имаш нужда. Заслужавате цялото щастие на света  Kiss
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #14 -: Юни 08, 2016, 09:53:16 »

Честитo Ути! Живи и здрави, мнoгo да се обичате и да се слушате! Бързo възстановяване и таткото да се осъзнае набързо къде се намира  Cheesygrin
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #15 -: Юни 08, 2016, 10:29:16 »

Евала на тия с две, аз се замонашвам 😂

Lol Доооообре. Да видим.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #16 -: Юни 08, 2016, 13:43:02 »

Честито майчинство,Ути SmileЩе са ми много интересни разказите ти от тук нататък Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #17 -: Юни 08, 2016, 13:46:13 »

Евала на тия с две, аз се замонашвам 😂

Lol Доооообре. Да видим.

Мдам, и аз не вярвам, като знам как лесно се решиха на първото...И аз говорех така няколко месеца след раждането като се изнервех от недоспиване, ама сега съм забравила и са ми мили бебешките снимки и пак ми се бременее...Щом аз забравих коликите и ти ще забравиш раждането ;)
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #18 -: Юни 08, 2016, 18:57:34 »

Споко, няма да се замонашиш Smile
Честити да сте и тримата, прекрасно име, не знам какво се е дръвчила едната баба...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #19 -: Юни 08, 2016, 19:02:17 »

Ут, как мина първата ви нощ? Кажи и за бабите как реагираха. Абе дано имаш време скоро за подробен разказ Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #20 -: Юни 08, 2016, 19:11:40 »

Утиии, честита мома Адриана! Да ви е жива, здрава, пухкава, гушлива, неревлива и красива! Все така геройски да е таткото! Много да ти е спокойно на теб, да се възстановиш бързо... и само който трябва да те пита как си! Smile Clover
Чакаме разказ!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #21 -: Юни 08, 2016, 19:21:04 »

Разказ ще има, сложно ми е от телефона. Да се оплача, ебати неспособната майка съм, бебето или спи, сукне два пъти с триста зора, или реве и не захапва изобщо. Две хранения пропусна и дадох АМ. Адски се старая, нооо не става и това е.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #22 -: Юни 08, 2016, 20:47:57 »

Споко. И при мен беше така. От едната в началото изобщо не искаше - зърното беше трудно, а и каналчетата не бяха добре отпушени. Взех една помпа и с нея отпуших. Седях с часове в родилното с бебето на циците. Де спи, де аз спя, де сукне нещо.
Не се отчайвай!
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #23 -: Юни 08, 2016, 20:53:15 »

Абе, Ути, а шамарите? В родилното успях да го накърмя ВЕДНЪЖ! Мъчех се ама не стана. Научихме се как се прави тази работа вкъщи, така че изобщо не си и помисляй, че си неспособна, а си се радвай на детето и всичко ще се получи.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юни 08, 2016, 21:09:59 »

В родилното бяхме само на цица - докато слезе кърмата и се научи бебето - то в началото му трябват няколко дръпвания и е готово..ще се справите, спокойно!
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 55   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: