star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Блага вест от Smiley - роди се Боян!
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блага вест от Smiley - роди се Боян!  (Прочетена 26577 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15678

« Отговор #350 -: Юни 22, 2017, 09:44:38 »

Всяко дете си е със собствено темпо. Като искат да си пълзят - нека си пълзят. Какво от това Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16583

A believer

« Отговор #351 -: Юни 22, 2017, 09:56:23 »

Ади също може да направи 2-3 крачки, ама никога не се пуска сама, пълзи си. Не съм се притеснила нещо. Супер активна е и не се спира и без това. После има да я гоня Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*
Публикации: 2226

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #352 -: Юни 22, 2017, 13:46:42 »

Иска ми се да ходи повече, защото не навсякде е уместно да я оставя да пълзи, понякога наистина е мръсно, или след дъжд е мокро. След дъжд е голяма драма, защото не иска в количка, не иска гушната, не иска за ръка, иска да си пълзи, а не може да я оставя на мокро и кално. Пищи и реве, не разбира защо забранявам. Вече се чудя ранен бебешки пубертет ли подкарва, или просто си е такъв характер, по-скоро второто  Rolling Eyes В количката се вози пък почти постоянно права. Аз внимавам на всяка дупка и на всеки бордюр да не я изсипя, непознатите правят уплашени реакции по улиците. Ако я закопчея с коланите, както редовно ме съветват, дърпа, заплита се и реве докато не я развържа... Пълна атракция сме, всичко на обратно прави  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #353 -: Юни 26, 2017, 22:40:11 »

Защо не опиташ с колело, там триколка ли дето му викат? Или с лятна количка, ако си с голяма?
А с пълзенето те разбирам. Теодор ВЕЧЕ е така Sad Адски изнервящо е. Не иска в количката, мрънка на ръце и примерно, ако сме на заведение се качва на масата и плъзва Blink
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2226

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #354 -: Юни 27, 2017, 09:27:52 »

Имаме 4етериколка, но без родителски контрол дръжка. Харесва я много, но основно прекарва времето си в качване и слизане от нея  Lol Не виждам смисъл да да инвестирам в нещо което след  2 месеца ще се чудя къде да складирам.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6122

Усмивка

« Отговор #355 -: Юли 19, 2017, 23:24:12 »

Хайде да попиша за Боянин.
Пусна се! Тук от десетина дни щъка из вкъщи. По-скоро на затворено. Бяхме на кратка почика и там в хотелската стая си щъкаше, у свекърите бяхме - там също се пуска. Но навън на площадката иска да си ме държи за ръка. Но! Все пак си щъка вкъщи, доста стабилно, пу-пу да го оплюнча.
Далеч сме от яденето на парчета. Едно-две минават, но после отказва да яде :( Понякога пък директно гълта като гъсоче и не знам какво да го правя.
Иначе разбира много неща вече и адски ме кефи. Трябва да измисля как да му обясня за гърнето и да почваме и с него. Иначе му казвам "хайде чип-чип" отива в банята в душ кабината, за да го къпем. Като кажа да мием ръцете отива до мивката, за смяна на памперс си ходи където трябва, в леглото като кажа, също. Знае като му кажа да отиде до столчето за ам-ам или до количката, за да му дам вода. Абе дай, сложи вътре, затвори разбира и изпълнява. Почти винаги.
Зъбите са 12 май. Или 13. Не съм сигурна за един кучешки. Не ми дава да видя хубаво. На периоди е, имахме няколко ужасни нощи, сега няколко спокойни.
На почивката видя костенурки, сърнички, петли, всичко му беше интересно. Боцна едната костенурка и после си налапа пръста - да опита. Lol
Инак се прибрахме и аз цъфнах с ангина. Баси ужасона. Мрън.
Хайде, това е от мен.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #356 -: Юли 20, 2017, 00:02:26 »

Йеее, бравооо, честито ходещо човече! Да върви смело напред Exclamation Wub

13 зъба! Ади има само 3 Cheesygrin Известна е като тризъбата ламя.
Много разбират, изумително е, като истински хора са вече Cheesygrin Ади е на вълна нещо да ми обяснява, да сочи и да се тръшка, че не я разбирам. Ми аз как да разбера от "ъъъъ, пааа, ааа" Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #357 -: Юли 20, 2017, 09:43:28 »

Имам чувството, че децата ви са на светлинни години от моето. Смайли, много ти е благ по снимки,  със сигурност още повече на живо. Съжалявам много, че не успях да го видя.  А Ади й гледах точно вчера едно селфи с трите зъба и се смях много  Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #358 -: Юли 20, 2017, 10:11:37 »

Нормално е, Ал, ще видиш сега за 3 месеца колко много ще дръпне, направо ново човече ще стане Smile
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 548

« Отговор #359 -: Юли 20, 2017, 17:48:03 »

Ааа не е гаранция, Теодор до 2 години беше голямо дърво, ни команди, ни думи, ни показване на нещо си. След втория си рожден ден рязко избухна, проговори и към днешна дата не млъква за секунда. То сега ми е смешно, ама между първата и втората година си умирах от притеснение ежедневно, правих консултации, изчетох един куп глупости.
Така че, Алексия, не му мисли, случват се нещата рано или късно.
Браво на Боян, много му се радвам по снимките, много красиво дете е.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #360 -: Юли 21, 2017, 17:20:40 »

Ал, за тази възраст разликата им е чутовна и това е нормално!

Браво на Боянчето. И аз мощно завиждам за зъбите. Ние сме си с 4 Razz
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #361 -: Юли 24, 2017, 10:00:53 »

Похвалих го това дете и спря да върви Lol

А, да. И болен. В уши и гърло. Ама сравнително леко, добре, че в петък, пред съботно-неделно, го заведох да го видят покрай моята ангина.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #362 -: Юли 24, 2017, 12:10:12 »

Уф, да се оправяте бързо!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #363 -: Юли 25, 2017, 11:49:32 »

Ееее...Дано се оправите да ви видим. Ние утре пристигаме
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #364 -: Юли 25, 2017, 12:45:22 »

Оф... тази сутрин се съуди и защото беше спал на една страна си викам обрива по бедрото му от изпотяване (със свити залепени крачета). Докато му приготвя закуска целите му крака пламнаха - като нахапан от комари, червени подути пъпки. Шаш. Викам да хапне малко и хукваме. Докато си изяде попарата и по лактите и ръцете имаше. Щях да пощурея. Отидохме до педиатърката.... и се успокои, почти бяха изчезнали пъпките. Чакахме, чакахме... и пак пламнаха крайниците, вече и по лицето имаше.
В крайна сметка педиатърката каза уртикария, алергична. Подозираме единия сироп, който му беше изписан. Таа сега е на Зиртек и диета :(
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4127

« Отговор #365 -: Юли 25, 2017, 13:29:33 »

Миличкия.. да се орпавяте, много е гадно да даде реакция от лекарство..
Ама ще ме накарате да се домъкна с децата до Варна, да направим една среща, като сте голямо домочадие там..
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8335

« Отговор #366 -: Юли 25, 2017, 16:33:23 »

Хм, от кой сироп реагира така остро? Дано му отшуми бързо.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #367 -: Юли 25, 2017, 16:35:50 »

Изопринозин давах. Реално днес трябваше да дам 5-ти последен ден.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #368 -: Август 09, 2017, 12:34:06 »

Да напиша в дневника, на 1г и 3м - 10.9кг и 84см. С 13 зъба. Пак започна да си се пуска сам да си ходи. Не държи на всяка цена да ме е хванал за ръка. Много ми е сладък, имаме нов ритуал - ходи в спалнята на леглото и чака да дойда да го закачам и да се боричкаме. Голям кеф му е да се търкаляме там. И така. Здрав е. Надявам се до понеделник да е все още здрав, че да сложим приорикс ваксината.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #369 -: Август 09, 2017, 12:53:22 »

Ехеее, какъв голям мъж, браво на него! Здрав ще е, къде ще ходи Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8335

« Отговор #370 -: Август 09, 2017, 21:22:32 »

Еха, 84 см Cheesygrin Забравила съм на годинка колко са, моят все още е 71, утре ще го мерят и ще имам актуална инфо Smile И 13 зъба!! Впечатлена съм  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #371 -: Август 09, 2017, 21:56:01 »

Има едно наборче родено на същата дата като него. 92см е
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #372 -: Август 09, 2017, 22:32:40 »

Ади е 75-6 😂
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #373 -: Август 27, 2017, 14:36:20 »

Нормално е всичко - малките се развиват скокообразно, не е постепенна крива.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #374 -: Август 27, 2017, 23:43:42 »

Аз от Австрия купувах дрехи 92 за почти 2 год. с надеждата да се носят догодина. Споко, екстра сте!  Lol
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: