star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star 1+1+1 = 4 (Цвети ще става кака)
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1+1+1 = 4 (Цвети ще става кака)  (Прочетена 29471 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #350 -: Октомври 12, 2016, 18:22:17 »

Да. Макар че ми забраниха категорично...Заради разкритието - няма никаква бариера до бебето...
Ама уж с презерватив...
Ама сега едва ли ще правя, вече не ми се прави, не ми е удобно никак, огромна съм...
И не мисля, че може да предизвика раждане...знам ли.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #351 -: Октомври 12, 2016, 18:23:11 »

Как ви се прави секс накрая  Lol
Фей, всичко ще е наред,краят се вижда  Cheesygrin Дано реши сам да излиза, но дори и да го "понатиснат" малко, ще е защото така трябва. Като знам колко вълнуваща е всяка първа среща с новия член на семейството, леееко ти завиждам.
А кака Цвета развълнувана ли е? Таткото вече на линия ли е? Ще раждаш ли с каката  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #352 -: Октомври 12, 2016, 19:53:05 »

Стискам палци да тръгне бързо и сам. И да се наложи система, не е страшна. На мен две ми сложиха и не мога да кажа, че усетих някаква жестока разлика като изтече системата. Айде Тео да се стяга и да излиза пък ние ще чакаме добрите новини  Clover Clover Clover
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #353 -: Октомври 12, 2016, 20:38:32 »

Фей, малко не на място ми е аз с едно да те успокоявам за второто, ама... И при мен кофти тонове доведоха до спешно секцио (и омотана пъпна връв имаше, де). Та исках си много естествено раждане, сам да си тръгне. Но като ми обясниха, че има риск за бебето хич не го мислих. И всичко беше наред. Успокоих се с това, че то няма значение аз какво искам и какво предпочитам. Важното е всичко да мине благополучно и безпроблемно и за двамата. Така и стана. Споко и стискам палци. Стискаме ли ги до 16-ти или? Smile Tongue
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #354 -: Октомври 12, 2016, 21:18:08 »

Фей,не смея вече ден да пропусна без да вляза във форума.Чакам новината Smile После Лиони и ще дойде време и за мен:-)
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #355 -: Октомври 12, 2016, 21:50:14 »

Фей,и аз бях със система,а знаеш колко леко и хубаво раждане имах- не вярвам да можеше да е по-добре...Така че и да се наложи, не виждам проблем, става по-бързо, не пречи на упойката и накрая всичко си е съвсем естествено. Хайде чакаме новини вече, нямам търпение! След всяко ваше раждане започва да ме гложди и зове...ама то така ще откарам с 10 деца поне  Lol
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #356 -: Октомври 12, 2016, 22:05:17 »

Фей давай смело напред Smile ще се получат по най-добрия начин нещата.. система или без, Тео ще се появи и ще има много лели орисници тука!
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #357 -: Октомври 12, 2016, 22:14:44 »

Аз само да споделя, че моите контракции започнаха директно на интервал 3 минути. Това преди системата, а с нея не усетих да стават по-страшни, защото те по това време вече си бяха такива  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #358 -: Октомври 13, 2016, 10:10:47 »

Още съм тук Razz Lol

Минавам да се запиша и да кажа, че имах контракции тая нощ, ама пак нищо, което да води към раждане...
Много ми се иска утре да е хубав записът и да ме оставят още малко на спокойствие, но ако не - батажчето и Шейново. Не ме е страх и не ми е притеснено, знам, че всичко ще бъде наред дори със система или ако трябва и със секцио, интересува ме само Тео Smile

И вчера забравих да споделя, че ми звъняха с оферта за работа и пукнах от яд...В един от другите два телекома. Сформират екип нов. Все така ще стане, че идват тия предложения в момент, в който не мога да ги поема, а после ще се чудя какво да правя, защото аз на старото място не се връщам, категорично! Е, не е като да нямам още две оферти за след майчинството, но това ми се стори интересно и ме хвана яд.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #359 -: Октомври 13, 2016, 11:37:52 »

Фей ще дойде подходящото предложение за работа Smile не се ядосвай..
Хайде да са ти хубави тоновете утре: )
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #360 -: Октомври 13, 2016, 12:36:08 »

Абе съдбата рядко си позволявам да я намесвам, но вярвам, че има някакви причини нещата да се случват както се случват, така че не се ядосвай. С твоето сиви изобщо не бих се чудила какво ще правя после.

Стискам всички палци да се развият нещата по начина, по който го желаеш!!! Чакаме новини!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #361 -: Октомври 15, 2016, 14:48:47 »

Фей, има ли развитие? Да напъваме ли с теб?  Clover
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #362 -: Октомври 15, 2016, 17:08:37 »

Хм, подозрително...Или ражда,или води Цвета по занимания  Lol (тя знае откъде е продължение това  Cheesygrin)
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #363 -: Октомври 15, 2016, 18:20:00 »

И аз подозирам, че ражда и стискам яко палци  Clover
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: