star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star 1+1+1 = 4 (Цвети ще става кака)
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1+1+1 = 4 (Цвети ще става кака)  (Прочетена 29578 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« -: Април 13, 2016, 12:56:08 »

Както част от вас вече се досетиха – и нашето момче по план е на път Smile
Да ме прощава alexia, че я копирам всячески Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

Не знам какво да кажа освен, че за момента всичко е перфектно с бебето, казаха момче, ама майка ми още се съмнява, та да видим и сега във вторник на допълнителната първа ф.м., на която се записах, дали ще се потвърди или ще сменям тикери.

Както и с Цвета, че дори и по-добре, си се чувствам отлично, без повръщане и проблеми. Обаче съм по-уморена и сънлива, а също така и по-дебела, просто тръгнаха от доста по-висока база килограми, иначе нямам почти личащ корем все още, макар че минах на дрехи за бременни...

Цвета от самото начало усети, без да й казваме и постоянно ме питаше бебе ли имам в корема...След това категорично заяви, че е момче и говори за него в мъжки род и го нарича братче. Не знам каква е тази интуиция...Вълнува се, но ще има ревност, сигурна съм. Иначе сега разказва на целия свят, че е кака и има бебе (което е на мама в корема).

Следя раздела, защото съм забравила всичко по гледане на бебе... Razz
« Последна редакция: Април 13, 2016, 12:59:05 от Fei4ka » Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #1 -: Април 13, 2016, 13:02:19 »

Супер! Браво на Вас : ) Хайде успешна и лека бременност!!! Kiss KissюЗа гледането бързо ще си припомниш Smile Кога е терминът?
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #2 -: Април 13, 2016, 13:06:20 »

Супер, Фей, честит бъдещ младеж!  Give flowers Дръж ни в течение, да следим и ние вълненията  Stuart
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #3 -: Април 13, 2016, 13:11:48 »

Блудната дъщеря се завръща  Cheesygrin
Честито, заподозрях те още като се завърна във форума! Пожелавам ти безпроблемна бременност, щастливи месеци и послушна кака.
Децата ми имат разлика от 5г. без 2 месеца, колкото и ми помага голямата, толкова и прекалява с лигавенето на дребната. Ревност има, но тя си е от липса на достатъчно прекарано време с по-голямото дете, за това гледам понякога да сме само двете.
Кога ти е термина?
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #4 -: Април 13, 2016, 13:13:31 »

Фей, ама вие сте отличници! Сякаш вчера го говорихме, а ти вече си била готова!!   Cheesygrin
Много хубави новини, дано всичко ти е наред, да имаш спокойна и хармонична бременност и един смел красив малък мъж  Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 13, 2016, 13:19:11 »

27 октомври.

А, Лъвче, като говорихме не знаех май още Lol Иначе няма на толкова луда да се правя...
Да, ние пак от втори опит, същата игра като с Цвета.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #6 -: Април 13, 2016, 13:24:50 »

Ехеее, от овен на скорпион, дупе да ви е яко  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #7 -: Април 13, 2016, 13:56:47 »

Вкъщи ставаме земя-огън-огън-вода Lol Lol Lol
Така чеее - ние с Цвета командваме, макар че, усещам - водата ще ни "гаси" от време на време Lol
Няма, няма, това ще е добре дете, до тук не съм го усетила, милото, не съм разбрала, че съм бременна, нали ви казвам.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #8 -: Април 13, 2016, 14:15:41 »

Ухааа! Честито!  Все така леко да ти е Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #9 -: Април 13, 2016, 14:17:42 »

Знаех си! Даже преди 2 седмици сънувах, че казваш, че си в 10та седмица, честно Cheesygrin

Честито и много лека бременност и занапред Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #10 -: Април 13, 2016, 15:09:49 »

Честито, Фейке. И аз те заподозрях по едни коментари наскоро. Много се радвам! Лека бременност и каката много да слуша Smile Clover Clover Clover
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #11 -: Април 13, 2016, 16:00:45 »

И аз в кръга на подозиращите, но после изключих и затова пак се зарадвах като за изненада  Cheesygrin

Супер звучи всичко, ама нали щяхте в лъвче да се целите   Razz ?

Дано помага каката и да е много щастлива и тя  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #12 -: Април 13, 2016, 17:16:35 »

Корни...тоооо понякога теб нацелва Lol
Може и Везна да се пръкне, знаеш ли...
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #13 -: Април 13, 2016, 18:40:25 »

Фей  Kiss няма да съм сама, знаеш колко се радвам. Тъкмо в моята тема разказвам как не съм мръднала нито на корем, нито на килограми. Само преди минути те видях на снимка с една широчка блуза, нима има корем отдолу? Важно е и се радвам, че всичко е наред и че се чувстваш добре.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #14 -: Април 13, 2016, 19:12:20 »

Няма много корем...Само като се наплющя, а аз не се въздържам много... Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #15 -: Април 13, 2016, 19:25:31 »

Много се радвам, Фей, чудна шарена картинка ще си направите Smile Все така леко да ти е и много щастливо!
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #16 -: Април 13, 2016, 19:43:55 »

Честито, Фей Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #17 -: Април 14, 2016, 14:35:42 »

Благодаря ви Smile

И разбира се както става винаги като се похвалиш - вчера получих зацапващо, кафеникаво. Около датата на цикъл съм и днес го няма, но все пак...
Сутринта звънях, ама не я намерих докторката, сега ще опитам пак, че и БХСто е излязло, така като го гледам то си е екстра...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Април 14, 2016, 14:47:17 »

Фей, вземи си Утрогестан и слагай 2 по 2, докато не спре. Разбира се, е хубаво да те погледне лекар, но аз имах три броя такива прокървявания, обикновено е защото плацентата се мести и всичко е наред, но такова беше на лекаря лечението. Слагам, докато не спре и това е Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #19 -: Април 14, 2016, 14:51:39 »

Абе аз с Цвета от ден 1 до 12 г.с. имах такова течение и така - Утрогестан до 12 г.с. нон-стоп и то спря.
Нисък прогестерон беше причината.
Ама сега всичко си беше ток и си свирках и снощи бях неприятно изненадана Razz
И аз не мисля, че е нещо притеснително, във вторник така или иначе ще ми взимат кръв и урина, та може и да ме погледне, ако не спира, макар че то пък днес спря...Само сутринта имаше и повече не Confused
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20 -: Април 14, 2016, 14:53:20 »

Аз точно на 25.12 имах такова. Няколко капки и после спря. Ама аз веднага набутах Утрогестан, че ми беше за трети път, но всеки път си ми беше сдухващо де.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #21 -: Април 14, 2016, 14:55:51 »

Ще видим.
Довечера съм по центъра на една вечеря, ако има нещо ще си купя, поне да имам в мен.
Какви са сега модерните витамини за бременни, че и това забравих да я питам последния път, а май вече тях трябва да пия, а не само фолиева...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #22 -: Април 14, 2016, 14:57:04 »

Ми...моят док е против витамините, защото май дългосрочно водели до по-едро бебе и предварително вкостяване на черепа и други работи, които не запомних, та аз нищо не пия. Фолиевата също може да я спираш Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #23 -: Април 14, 2016, 15:00:19 »

Аз обичам витамини Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #24 -: Април 14, 2016, 15:44:56 »

Честито проекто момченце! Дано ти е лека бременността и да не ти създава никакви проблеми въпреки зацапването. За витамините - аз бях/съм на Огестан, но знам, че Джеймисън май се водят от най-добрите.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: