star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Градът на Любовта е Будапеща :)
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Градът на Любовта е Будапеща :)  (Прочетена 27395 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #50 -: Юли 11, 2016, 09:57:54 »

Страхотно! Stuart
Аз от краткия си булчински опит мога да кажа, че не се шокирам (вече  Cheesygrin), когато чуждите приоритети не се припокриват с моите (това по повод на фотографа  Razz), защото най-важното е вие да сте щастливи и да сте наясно от какво имате и нямате нужда. По-добре да си изберете нещата по свой вкус, макар и не по стандартната формула - фото и видео за четирицифрена сума всяко, примерно, и да сте си доволни, отколкото да се напъхвате в някакви стандарти и после да съжалявате, че сте си давали парите за нещо, което лично за вас няма стойност. Така че супер вървят нещата, спокойно и безаварийно, и дано така да е до края, и да получиш най-прекрасната за теб сватба, точно каквато си си я представяла!  Give flowers Защото това е най-важното в крайна сметка. Ако някой има други претенции, да се оплаква на арменския поп  Cheesygrin Супер, че с мъжа работите в екип, така е доста по-лесно и спокойно. При нас също мъжът беше от голяма помощ, но по-скоро аз измислях детайлите и организационните работи, а той звънеше телефони, уреждаше срещи и ми адвокатстваше, щото аз си гълтам граматиката в такива ситуации.  Lol По-леко е така, като са разпределени задачките, някак не го усещаш като нещо тежко и организационно.
И да ти кажа, макар че и ти вече го виждаш от личен опит - хората полудяват покрай сватби. Няма близки, няма далечни, хората просто стават неадекватни. И е хубаво да не го взимаш присърце, колкото и да е трудно, щото големи разочарования се получават. Просто някак хора, от които никога не си го очаквал, които са ти били от най-близкото обкръжение, почват да се държат като ощипани, обидени, проявяват се тотално неадекватно от сорта на "ще дойда, няма да дойда, ще дойда сам, ще дойда с мъжа/жената, децата, внуците и съседа" и така до сутринта на сватбата... пак си ги обичаш, пак държиш на тях и знаеш, че и те държат на теб, обаче просто някаква непреодолима сила превръща близките ти в неадекватни, нетактични, тънкообидни непознати и ти се чудиш какво става  Lol Това най не ми липсва от цялото нещо.  Razz Само тези истории ме карат да не искам пак сватба.  Lol
Съжалявам, че така се разпрострях, просто днес е такъв един ден, че ми се говори за сватби  Red face
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #51 -: Юли 11, 2016, 14:07:20 »

Значи, приятели с професионална техника, дето снимали сватби, че и уговорени фотосесии, си е баш фотограф, просто сте минали по тънката лайсна. И ние така направихме  Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #52 -: Юли 13, 2016, 22:13:54 »

Лор, снимал е 2-3 сватби като помощник Smile Аз предпочитам да нямам високи очаквания, за да не се разочаровам. А и да наемем човек за 2к на мен ми е ясно, че аз не мога да позирам и наистина не го разбирам това да ми казват как да застана, накъде да гледам и къде да са ми ръцете. А то перфектните снимки от списанията стават така. На мен всички хубави снимки са ми спонтанните. На тези, на които се опитвам да позирам , изглеждам зле.

По повод на пълната незаинтересованост. Днес поканих един колега, който ми е приятелче. Разделяйки се ми каза да звънна като реша за какво искам помощ и ми стана много мило Smile

Мерси много за пожеланията Smile
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #53 -: Юли 13, 2016, 22:57:05 »

аз не мога да позирам и наистина не го разбирам това да ми казват как да застана, накъде да гледам и къде да са ми ръцете. А то перфектните снимки от списанията стават така. На мен всички хубави снимки са ми спонтанните. На тези, на които се опитвам да позирам , изглеждам зле.

Аз съм същата, на по-голямата част от фотосесията изглеждам като идиот, ахахахха, но има някои попадения, заради които си струваше.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #54 -: Юли 13, 2016, 23:11:57 »

Мен даже ме е яд, че въобще имахме фотосесии с позиране - такива снимки, на които сме просто красивички, са ми много безсмислени. Дори любовните жестове не са спонтанни и естествени, че да ме умиляват.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #55 -: Юли 13, 2016, 23:30:45 »

Е, Лори, моля ти се!!! За фейсбук! Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #56 -: Юли 14, 2016, 14:42:55 »

Нямах фейсбук тогава  Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #57 -: Юли 16, 2016, 13:18:15 »

Аз няма да си качвам снимки във фейса! Затова не искам фотограф  Lol

Днеска бях втори път на пробна при моя фризьор. Е, уникално ме направи! Точно каквото исках!!!! Имам снимки, ако някой се интересува.
Активен

Моето име е Любов.
juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #58 -: Юли 16, 2016, 14:08:48 »

Аз, ако не е неудобно. Много обичам сватбени красоти  Cheesygrin
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #59 -: Юли 16, 2016, 15:40:30 »

И аз
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #60 -: Юли 16, 2016, 16:23:49 »

и аз : )
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #61 -: Юли 16, 2016, 18:46:53 »

Аз искам и сега, и след сватбата Cheesygrin
А датата коя е?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #62 -: Юли 16, 2016, 21:30:31 »

Ще кача в групата Smile
Активен

Моето име е Любов.
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #63 -: Август 09, 2016, 15:23:50 »

Хепии, да не се омъжи без да кажеш! Кога е събитието? Организира ли нещата вече  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #64 -: Август 09, 2016, 15:57:06 »

Нееее, другата седмица е дъ биг дей. Сега малко съм на зор, ама и това ще мине. Имам разни притеснения около кумата, но съм много позитивна. Днес имам среща с форумната фея на цветята Smile)))

И съм с жестоки болки в кръста. Дано ги овладея до тогава, че едвам ходя...
Активен

Моето име е Любов.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #65 -: Август 09, 2016, 16:00:45 »

Нали знаеш, че после трябва много снимки да показваш!

Дано се оправи кръста! И за кръста, и за кумата пращам позитивна форумна мисъл!
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #66 -: Август 09, 2016, 16:43:34 »

Ох, Хепи, стискам палци за кръста! И за кумата също... Като си помисля аз колко бях досадна и всяка драма покрай сватбата си я изливах във форума, а ти толкова дискретно до даваш  Stuart Но определено ще чакаме снимки  Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #67 -: Август 18, 2016, 19:57:45 »

I'm getting married, хора!
Активен

Моето име е Любов.
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #68 -: Август 18, 2016, 20:02:54 »

Хайдеее, не остана!  Wub Утре ти е ден за релакс! Надявам се, че нямаш останали задачки за последния момент, а ако имаш, то едва ли са много важни. Почини си хубаво, наслади се на последния ден като мома и после ти пожелавам една незабравима и уникална сватба! И ще чакам снимки в тайната група, задължително  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #69 -: Август 18, 2016, 20:23:38 »

Ех, че хубаво! Страхотни емоции са това! Наслади се на момента и да не ти пука за нищо освен за вас двамата!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Август 18, 2016, 20:28:04 »

Хепиии, пожелавам ти най-приказно любовния сватбен ден! И хубаво време Wink
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #71 -: Август 18, 2016, 20:45:58 »

Приказен сватбен ден ви пожелавам!
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #72 -: Август 18, 2016, 21:59:57 »

Дано не вали, защото ще ни се съсипе сватбата. Нямаме вариант за дъжд, а гледам, че нещата са зле...
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #73 -: Август 18, 2016, 22:05:38 »

Стискам палци, на нашата сватба ни се прецака изнесения ритуал
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #74 -: Август 18, 2016, 22:18:01 »

Ние нямаме бекъп.
Активен

Моето име е Любов.
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: