star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Количка?
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Количка?  (Прочетена 18261 пъти)
juliet
Newbie
*
Публикации: 1663

« Отговор #100 -: Февруари 08, 2017, 18:06:00 »

Тооолкова ме е яд, че не инвестирах в Сайбекс ама много пари бяха.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16583

A believer

« Отговор #101 -: Февруари 08, 2017, 18:08:37 »

Че те бяха същата цена като Пег перегото или бъркам? Мен не ме изкефиха на външен вид нещо и не съм ги гледала.

Едит: оо не, не са. Lol
« Последна редакция: Февруари 08, 2017, 18:10:19 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #102 -: Февруари 08, 2017, 18:36:26 »

Mutsy. Ей такава ми е кошницата:

http://bebeshkidreshki.com/en/stolche-za-kola-traveller-exo-21941/

И да, да става от зимен летен кош пак й е вариант. Не съм виждала обаче конкретен модел. Ама си признавам, че бързо харесах муцито и повече не съм се оглеждала. Нямам кой знае какъв обзор на пазара, повечето информация ми е от вас.
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1380

« Отговор #103 -: Февруари 08, 2017, 18:46:15 »

Нямам лични впечатления от Hauk, но познатите ми не са доволни. Имам няколко с Hauk Malibu Smile
Може да разгледаш за тези трансформиращите се... лично според мен новородено в летен кош не е вариант...
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1878

« Отговор #104 -: Февруари 08, 2017, 20:53:11 »

Mutsy също е симпатична.

Засега съм се спряла на Knorr, ABC и Hauck.

Тези модели ги давам за пример за колички, които съвпадат с настоящите изисквания:  избрах с подвижна дръжка, големи колела, с въздушна камера, лесно да се сгъват, но още не съм разгледала кои имат хубави кошчета за новородено, това е единствения недостатък на кошчетата на Кнор, но се влюбих в количките им, изглеждат ми много качествени изработени.Фирмата е част от Volkswagen. ABC е посредата, хем ми изглеждат качествени, но имат и някои модели на по-ниски цени. А Hauck са с предимство, че са по-евтини, но това редовно си говори за по-ниско качество.  Rolling Eyes Това е резултатът от цял ден ровичкане в интернет, след още два такива дни вече ще съм си избрала количка със сигурност  Cheesygrin
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

kateto
Newbie
*
Публикации: 4127

« Отговор #105 -: Февруари 08, 2017, 21:02:13 »

аз да кажа за тази с големите гуми.. няма завиване това нещо.. преди 2 дни видях една жена с такава, отдалече реших, че е Inglesina.. голяма мъка й беше, та се чудех с какъв акъл е взела такъв танк.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6122

Усмивка

« Отговор #106 -: Февруари 08, 2017, 21:18:05 »

За АBC съм чувала добри отзиви. Една позната бута mutsy, но не знам кое точно. Летният кош е ааадски тесен в сравнение с моя. Не ме кефи лично мен. Бутах наскоро Peg Perego book plus каквато уж гледах и сечудех за такава. Летният кош.нещо некомфортен ми се видя. Някак отстрани край главата е права дъска и ми е странене в сравнение с моя.
Аз съм с Jane Muum във вариант с кошове от серията Koos. Доволна съм доста. Макар и аз да купих допълнителен сенник. Махнах коша за новородено на 4м като беше Боян. Но без него и аз не виждам как щях да го слагам в летния. Трябва си. Подкрепям доводите на Ути.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #107 -: Февруари 08, 2017, 21:24:39 »

Аз съм с бук плюс и ми е ок летния, сега е леко тесен заради огромнив зимрн чувал, ама иначе ми се струва добре.

На мен пък на хане трансформиращив кош а.к.а столче ми се видя тясно
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #108 -: Февруари 08, 2017, 21:31:24 »

Матрикса ли? На мен също не ми харесва той.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2226

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #109 -: Февруари 10, 2017, 22:18:19 »

Аз с второто дете ползвах зимния кош до 8ми месец. Не ми беше ок да сложа бебе в открита лятна седалка при тези температури. Та и сезона има значение.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #110 -: Февруари 10, 2017, 22:22:30 »

Ама трябва да е доста голям кошът, на Ади на петия месец вече ѝ беше тясно, а на момчетата още по-рано отесняват обикновено.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2226

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #111 -: Февруари 10, 2017, 22:24:46 »

Голям е на хането коша. А и моето бебе фино.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #112 -: Март 08, 2017, 11:12:08 »

Някой има ли впечатления от количките Cosatto? Освен, че са много шаренки и готинки, разбира се  Stuart Гледам, че този месец имат добри намаления, но не ми е познато някой да ги е обсъждал тук  Confused
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #113 -: Март 08, 2017, 11:31:11 »

Виждам триколки най-често. Аз съм найн за триколките.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #114 -: Март 08, 2017, 11:44:45 »

А защо не ти харесват триколките? Аз питам чисто информативно, защото кьорава количка не съм пипнала на живо, само си зяпам в нета и събирам впечатления. Затова ще се радвам да ми дадеш някаква насока какво не им е ок, за да мога да се ориентирам по-лесно. (досега писах служебни имейли и за малко да завърша с "Поздрави, ..."  Lol)
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #115 -: Март 08, 2017, 11:51:37 »

Ами аз бутах триколка докато бях дала моето шаси за рекламация. Еми... нестабилно ми беше. Когато качвах тротоари реално повдигам предницата първо, след това задницата. И докато повдигам задницата ми трябва опора отпред... а като е само едно колело няма такава. Трябваше да балансирам с тежка количка с бебе вътре. И ми беше много неудобно. По криви тротоари е същата работа. И изобщо съм много анти триколките вече.
Ако харесаш нещо, излизай по-често из паркове и моли майки с такива колички да бутнеш малко. Макар че аз докато бременеех никъде не виждах Jane Muum. Ебаси каръщината. А сега виждам нон-стоп! Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #116 -: Март 08, 2017, 11:55:40 »

Ясно, благодаря! И бгмамите ми казаха, че са нестабилни и особено за нашите разбити тротоари не си е работа. И че летният кош няма напълно легнало положение... такива работи. Добре че питах, иначе щях да взема да се навия. Май и за цената си не са много ок.  Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #117 -: Март 08, 2017, 12:00:51 »

Мернах ги из сайтовете сега. За тази цена си взех Jane muum с Koos кошове.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #118 -: Март 08, 2017, 12:01:45 »

Да, и аз съм против триколките по същата причина. Ако ще имаш кош за новородено, не ти трябва пълно легнало на "летния" кош.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13246

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #119 -: Март 08, 2017, 13:15:07 »

Ползвах за кратко триколка на Куин с Роси. Голяма гадост е всяко слизане от тротоар, трябва да качваш и слизаш на задни гуми, за да не се заклати от нестабилност. Камък, дупка...всичко по пътя против теб  Razz Иначе беше лека и маневрена, но не веднъж ми е изправяла косата.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #120 -: Март 09, 2017, 13:45:51 »

Косато са много дървени за тези си пари. Не са и много леки. Навсякъде, където съм попитала, казваха, че за тези пари има къде по-добри на параметри колички.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #121 -: Март 09, 2017, 16:14:17 »

Да, и мен ме изненада, че никак не са евтини реално  Confused Ще търся други варианти, Хането дотук ми харесва май... ама не съм обикаляла още. Има вариант и да ми дадат количка, ама чака да я видя каква е, щото ако нещо не ме устройва, нова ще купуваме със сигурност. Razz
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: