star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Количка?
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Количка?  (Прочетена 17602 пъти)
juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #75 -: Юли 19, 2016, 23:20:02 »

Аз затова мрънкам, защото за две-три години са скапали качеството. Моето Пег Перего скърца повече от това на кумата ми, чиято щерка е вече на три.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #76 -: Юли 20, 2016, 13:26:01 »

Мда... разочароващо малко. Иначе много си ме кефи и се бута много леко. Дано да я оправят :/
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #77 -: Юли 20, 2016, 15:14:56 »

Моята Jane muum изкара едно дете, в момента вози 2-ро.
2години употреба, шасито си е екстра. Скъса се един цип на коша за новородено около 6-тия месец, не уважиха гаранция за текстилните части, но ми го смениха в една обущарница. Сложихме няколко кръпки и на коша за багаж, след като го наръгах в един камък и го пробих, но аз редовно превишавам допустимете 4кг за багаж отдолу като пазарувам..
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #78 -: Юли 28, 2016, 09:26:14 »

Аз да мрънна. Дадох вчера шасито си да го пращат за ремонт да видим. Дадоха ми едно шаси триколка на Jane. Уффф.. ебаси гадното! Lol тромаво, тежко, ниско седи коша, не ме кефи изобщо. А да не говорим колко е грозно! Амаа... трай булка за хубост! Пък дано да е хубост.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #79 -: Август 20, 2016, 21:45:22 »

Да кажа, че сагата с моето Jane Muum приключи. Дадоха ми направо ново шаси. Не могли да отстранят проблемите :/
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #80 -: Август 20, 2016, 22:09:38 »

Да кажа, че сагата с моето Jane Muum приключи. Дадоха ми направо ново шаси. Не могли да отстранят проблемите :/

Това е от гаранцията, нали не са ви карали да доплащате? Все пак са се отнесли коректно.  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #81 -: Август 20, 2016, 22:18:50 »

И аз да кажа, че моята спря да трака, явно нещо е влязло около гумата, оправи се.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*

« Отговор #82 -: Август 20, 2016, 23:01:26 »

По-добре, Смайли.
Нашата пък си скърца ама вече не ми прави впечатление.
Ути, за столчето за кола нали поташе дали е нормално, че седи леко странно детето. Като махнеш бебешката приставка дето повдига дупето, бебето започва да седи мноооого по-нормално да знаеш.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #83 -: Август 20, 2016, 23:35:39 »

А тя кога се маха, аз не мога да преценя? Вече го повдигнах леко отзад, но това за дупето още си стои.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*

« Отговор #84 -: Август 21, 2016, 00:21:36 »

Ами аз го я махнах миналата седмица. Ако искаш да ти кача снимка в групата да видиш колко е седнало положението да прецениш дали би я сложила така?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #85 -: Август 21, 2016, 09:26:33 »

Давай 😃
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #86 -: Декември 04, 2016, 12:27:07 »

Момичета къде в София може да се види jane mum?
Активен

Моето име е Любов.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #87 -: Декември 04, 2016, 12:31:30 »

Нещо ли имаш да ни казваш  Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #88 -: Декември 04, 2016, 12:40:00 »

Ще ставам леля 😀
Дайте инфо, че се чудим накъде да поемем Smile
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #89 -: Декември 04, 2016, 13:35:51 »

Хепи, има я в един магазин между парадайса и южния парк, но сега не се сещам улицата как се казва...една малка и задръстена, излиза отзад на парадайса точно
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #90 -: Декември 04, 2016, 19:15:52 »

Козяк Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Февруари 08, 2017, 15:03:22 »

Може би е рано още, но днес ми попадна случайно една количка,която много ми хареса, но подминава много границата на болка, по отношение на парите, които бих дала за количка. Става въпрос за EmmalJunga Mondial, шведска марка, за която  за първи път чувам, но много ми харесаха моделите тип "олдскул", но цената отива към 1400Евро, което не ме устройва, ама никак  Cheesygrin

Въпросът ми е - някой има ли опит или впечатления от Hauck? В Германия са разпространени, може би, защото са си немска марка, но аз и не познавам толкова много хора с бебета, че да има кой да ми каже дали са качествени.  Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #92 -: Февруари 08, 2017, 16:31:27 »

Не страдай по тая, с тия грамадни гуми няма побиране в кола тва нещо Smile

За Хаук нямам впечатления, мога да ти кажа само кои неща според мен са важни за гледане Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #93 -: Февруари 08, 2017, 17:04:04 »

Да, ти беше писала още на първата страница, но ако си си променила мнението за нещо - кажи. Сестра ми смята,че не ми трябва кош за новородено, ама то като се роди края на юли- началото на август, след два месеца вече ще е студено и ще го мятаме в зимен кош. Ти , сега като имаш опит, смяташ ли че е нужно кошчето за новородено? Smile

На ABC също много ми харесват количките, особено Viper
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #94 -: Февруари 08, 2017, 17:19:26 »

Аз съм с две ръце ЗА кош за новородено. Сега от позицията на ползващ летния кош, със сигурност не си представям да сложа в него миниатюрно бебе. Кошът за новородено е затворен, закътан, пази от слънце, от вятър, от студ, плюс бебето си лежи комфортно на него без колани, не е нужно да го закопчаваш и да дебнеш да не почне да се обръща. На него лесно може да си постелеш чаршафчета (и да си останат на мястото), да ги сменяш, да сменяш вътре лесно памперс без бебето да се метне нанякъде. Гледай кошът да е голям и просторен, че има и някакви супер тесни, дето много бързо отесняват.

За сенника гледам съм писала, ами наложи ми се да си взема от тия грозните допълнителните, въпреки че моят е дълбок. Май е неизбежно.

Големи предни гуми ако ще караш в дълбок сняг.

Да е с чупеща са една дръжка ако сте по-високи ти или мъжа ти.

Голяма чанта си взех допълнително.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #95 -: Февруари 08, 2017, 17:24:38 »

Имам две приятелки изключително доволни от абс. Зимният кош е строго индивидуален  Lol Моето се роди септември, а студът започна почти веднага. Нямам зимен кош. Изкарах с кошницата за кола (важно да уточня, че има пълно легнало положение, не е от тези сгънатите) с мега дебел зимен чувал, но и почти никъде не съм го разхождала. Все пак вече почти месец и половина тук са 30-40 см сняг. Зависи и колко голям е зимният кош, защото ако умалее по-рано, а това в твоя случай ще си е посред зима, тогава пак ще трябва да минеш на седалка с дебел чувал. Предполагам има модели с по-големи кошове, обърни внимание.

Гледай да ти се сгъва бързо и лесно и да влиза в колата, за мен това бе най-важно, защото всеки ден сме в движение. Дръжката се чупи, голямо удобство е, защото аз съм доста ниска, а половинката по-висока. Още нямаме сериозни разходки с Гошака и затова не мога да дам друг съвет. Аз съм с Mutsy Evo. Купих я в комплект с допълнителен сенник, дъждобран и зимния чувал. Чанта нямаше, те са им хипер скъпи, но получих подарък на друга марка и съм супер доволна.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #96 -: Февруари 08, 2017, 17:47:08 »

С две ръце съм за коша за новородено с доводите, които Ути е дала. За мен лично никой от другите кошове не може да го замени пълноценно.
Хаук на мен са ми паянтови. Поне тези, които съм гледала по магазините тук.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #97 -: Февруари 08, 2017, 17:54:16 »

В коша за кола не може да седи повече от 2ч, съответно ако миткаш из парка лятото с часове, не е удобно. Да не говорим как нямат хубави сенници (пак за парка лятото), ще му опечеш краката, а и абсурд да смениш памперс вътре. Трудно е слагат подложни чаршафчета вътре също, не са лесни за смяна заради коланите.

Повечето хора ползват летния кош, ама според мен не е удобен.

Иначе съм съгласна за сгъването, моята кола е малка и трябва да деля винаги шасито и седалката и е супер досадно, ама няма как.

Друго се сетих - кошът за новородено задължително да има повдигащ механизъм, защото след 2-3тия месец не им се лежи да гледат в тавана и ще се сърди много ако не го повдигнеш. По принцип може и да подложиш нещо под чаршафчето, ама така е много по-удобно.
« Последна редакция: Февруари 08, 2017, 17:59:50 от utopia » Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #98 -: Февруари 08, 2017, 17:59:14 »

В моя може заради легналото положение. Но не е кош, не е така закрито.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #99 -: Февруари 08, 2017, 18:00:14 »

А да, вярно, ти със Сайбекс ли си?

Между другото има и трансформиращи се кошове, с няколко ципа стават от зимен кош - летен.
« Последна редакция: Февруари 08, 2017, 18:03:51 от utopia » Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: