star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Количка?
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Количка?  (Прочетена 17601 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #25 -: Януари 10, 2016, 22:09:28 »

Хане има в един магазин до парадайс центъра на уличката, която обикаля южния парк.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #26 -: Януари 11, 2016, 10:25:55 »

Мерси. Намерих аз един магазин близо до Черни връх (сигурно е същия), където ги има та предполагам, че днес ще скокнем до там.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #27 -: Януари 12, 2016, 17:00:34 »

Пиша си малко шизофренично сама, ама аз да си кажа  Cheesygrin
Значи магазини Касида, които се водят едни от вносителите на Jane не поддържат наличност в магазините си  Lol само онлайн може да гледаш и поръчваш. Така и не можах да ги видя на живо тези колички. За всички от София - по време на търсенето, ще попаднете на магазин Малечко на околовръстното, който е доста прехвален откъм асортимент. Не ви препоръчвам да го посещавате, освен ако не сте решили да похарчите баснословни суми за всичко. Погледнаха ни като егати мизерниците, че 1800 лева ни се видяха много, защото те от тази сума започвали смислените колички  Razz
Като финал - поръчах Пег Перего от вносителя им в Пловдив, защото в момента имат доста добри промоции. Малко ми се вижда раничко, но не ми се изпуска и тази промоционална вълна, така че сега си чакам доставката.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #28 -: Януари 12, 2016, 17:19:17 »

Рано, рано, колко да е рано, съвсем близо си е, сега ще се изтъркулят два месеца.  Smile Честита поръчка тогава! Пег Перегото изглежда много хубаво, не съм го виждала наживо, но ми звучи като Мерцедесът на количките  Cheesygrin Ще чакам отзивите. А кои са тея другите, които почват от 1800? 
На мен Хане Муум ми е удобно, ама и само в него съм бутала чуждо бебе, но за моето сигурно ще е друга,освен ако не ми я оставят в наследство, но иначе на мен не ми остават  нито очите, нито усещането в нея. 
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #29 -: Януари 12, 2016, 17:37:58 »

Браво на поръчката- бук-a ли поръча?
За Малечко - там съм ходила 2 пъти, за да гледам бебе комфорт количка и да си взема резервни части за помпата за кърма на Медела... Много са префарцунени, но за всеки влак си има пътници...
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #30 -: Януари 12, 2016, 17:59:17 »

Ми, аз не съм пътник за този влак явно, трудно ги понесох. Иначе се опитваше да ни продаде Мима или Куини май, та затова си говорехме в такива цени. Иначе взехме бук плюс XL. Най-ми хареса, че коша за новородено става на люлка и си има крачета.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #31 -: Януари 12, 2016, 18:25:40 »

Ууу, супер, честито, какъв цвят я поръча? Точно ще даваш отзиви. Кошът може и да се люшка Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_berry
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 12, 2016, 18:31:19 »

Хич не харесвам Мима и Стоке... деже не мисля, че са и достатъчно удобни за по-големи деца
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 12, 2016, 18:36:44 »

Честно казано на Мимата и Стокето детето все ми изглежда, че виси на коланите, а не седи стабилно  Rolling Eyes
Ути, green tea взехме. Аз Пег перего съм бутала доста, защото кумовете ми са с такава. Никакви забележки нямам в интерес на истината. Щерка им две години се скъса да се вози и количката не е мръднала.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #34 -: Януари 12, 2016, 18:42:49 »

Мен цял ден ме убеждаваха, че нямам нужда от коша за новородено, но засега не могат да ме разубедят Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #35 -: Януари 12, 2016, 19:56:04 »

Аз не съм почитател на тия кошове, не съм и взимала към количките си. И то при положение, че съм с есенно и зимно бебе. Тъй че, що пък да не те разубеждава.  Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #36 -: Януари 12, 2016, 19:58:20 »

Защо не си почитател?
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #37 -: Януари 12, 2016, 20:04:35 »

Аз пък съм 'за' коша за новородено. Пълно легнало положение, широко, закътано, супер удобни са. А хем съм с лятно бебе, нямаше проблем да го ползвам и лятото, и зимата. Не мога да си представя в такъв отворен кош с колани да слагам новородено...
Жул, честита количка! Готина звучи.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #38 -: Януари 12, 2016, 20:31:01 »

Защото количката ми беше камбинирана, с пълно легнало положение и закътано, щото чувах и как щяло да вее вътре  Cheesygrin
Е, Корни, представи си го де, две деца съм отгледала така все пак  Wink
Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 13, 2016, 08:57:18 »

Много зависи от самата количка... за закътаното си има чувалчета и всякакви такива... иначе повечето нови, големи колички си имат напълно легнало и на така нареченаия летен кош.. аз не бих ползвала колани, но и зимния ми кош няма колани..
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #40 -: Януари 13, 2016, 09:20:19 »

Дея беше в зимен кош, Яна беше или в столчето за кола, много увита горе или в порт-бебе и в летния кош долу.. зависи си от нагласата според мен - детето така или иначе е добре облечено, завито - ако летния кош е сравнително добре закрит, защо пък не?
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #41 -: Януари 13, 2016, 10:06:04 »

Аз ще раждам м.май и си мислех все пак да си взема такъв кош за новородено, в който да си е напълно легнало.  Rolling Eyes Мислех, че в началото в такава позиция трябва да си е новороденото - изцяло легнало  Rolling Eyes
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #42 -: Януари 13, 2016, 10:19:52 »

то това му е ролята на коша, реално не е 'зимен' а е кош за новородено.. но всеки си преценява де.. ето с първата количка го ползвах, с втората заради самата количка използвах порт бебе, което пак беше равно и летния кош.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #43 -: Януари 13, 2016, 10:39:13 »

Аз ще раждам м.май и си мислех все пак да си взема такъв кош за новородено, в който да си е напълно легнало.  Rolling Eyes Мислех, че в началото в такава позиция трябва да си е новороденото - изцяло легнало  Rolling Eyes

И аз ще си взема. Широк е, удобен, можеш спокойно памперс да си смениш вътре, да си подложиш пеленка, бебето няма да изпадне ако не е вързано с колани...ит.н.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #44 -: Януари 13, 2016, 10:49:05 »

Честно казано, дори не съм обмисляла да съм без кош за новородено. На мен лично ми изглежда изключително практичен и удобен за самото бебе. Не харесвам комбинацията от летния кош с чувалче, някак нестабилно ми изглежда. На Сайбекса гледах такъв вариант, но категорично не беше по вкуса ми.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 13, 2016, 13:14:24 »

От къде да изпадне, Ут  Lol Коланите ги извадих чак към 6я месец като вдигнах положението. Количката има стени от всяка страна, чак ми напуши смях с това изпадане  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Януари 13, 2016, 13:51:24 »

Защото е комбинирана сигурно, Пупс, но т.нар летен вариант, който ползват за новородено масово няма съвсем пълно легнало и изобщо няма стени от всяка страна, съвсем реално е да изпадне ако не е вързано.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #47 -: Януари 13, 2016, 15:30:22 »

Ами може би е до количка, нашият летен е супер открит, сигурно по 5 см са страниците. Дори столът за кола ми се виждаше по-закътан. Просто е неуютно едно такова, не че нещо ще му стане, те са жилави бебетата  Cheesygrin

макар че наистина като започне да се обръща на 3месеца може да изпадне, ако е без колани. Пупс, явно ти е бил по-различен летният кош.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #48 -: Януари 13, 2016, 19:01:25 »

Аз съм изсипвала бебето от столчето за кола по разни неравности с незакопчани колани.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #49 -: Февруари 13, 2016, 22:24:21 »

Имам питанка...

Някой имал ли е количка под 10кг? Днес ми показваха такива колички и честно казано ме плашат. Вярно, имам да изкачвам стълби с нея (до втори етаж), няма как да я оставям на партер или нещо такова. Но това, което видях днес, не ми хареса. Леки бяха, но ми се струват някакви... като пластмасови играчки. Дори като побутвах из плочките в магазина имах чувството, че тресе. Защото трябвало да бъдат по-леки нямали амортисьори, с пластмасови колела били. Това, което ми показаха с амортисьор и надуваеми гуми беше над 1000лв, а в същото време няма много допълнителни екстри. Еми... не ме кефи. А и имам чувството, че при по-голямо бебе ако тръгне нещо да се клатушка може да я обърне. Нестабилни ми се сториха всичките.
Та притеснението ми е дали да си взема нещо, което ми се струва стабилно, но малко по-тежко (малко, малко гледах една с шаси и кош за новородено става 14кг.). Или да мисля за наистина лек вариант, който обаче ще ме притеснява откъм стабилност и возене Rolling Eyes
Моля, някой с опит да сподели впечатления...
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 22:28:34 от Smiley » Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: