star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Искрено и интимно след децата
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искрено и интимно след децата  (Прочетена 11136 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #25 -: Октомври 22, 2015, 11:04:26 »

Защото по време на бременността цялата област там е по-силно кръвоснабдена и много по-чувствителна. Направо за секунди свършвах  Big grin
И между другото, след раждането започнах много по-добре да си усещам г-точката, нямам идея защо е това, но е огромна разликата.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #26 -: Октомври 22, 2015, 11:21:29 »

Защото по време на бременността цялата област там е по-силно кръвоснабдена и много по-чувствителна. Направо за секунди свършвах  Big grin
И между другото, след раждането започнах много по-добре да си усещам г-точката, нямам идея защо е това, но е огромна разликата.

А бе хора, с това се почва, като ще ни убеждавате да бременеем  Cheesygrin
Аз се осъзнавам, че въобще не си познавам тялото и за първи път се чувствам добре в кожата си с някого в леглото и започвам да свършвам без да се стимулирам ръчно. То си е и от човека, ама ако някой има съвет по темата - да не си го пази за себе си!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #27 -: Октомври 22, 2015, 11:47:51 »

А защо да са здравословни, нали все пак предизвикват контрахиране на матката? Rolling Eyes
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #28 -: Октомври 22, 2015, 12:09:16 »

Защото се отделят разни хубавини в организма ти, които правят бебето щастливо  Big grin
Контракциите не са толкова опасно нещо, особено пък оргазмените, които са с различен механизъм от родилните (родилните изтласкват бебето навън, докато при оргазъм движението е навътре). При Дани цяла бременност бях на сериозни лекарства против контракциите но не ми бяха забранили секс, а и оргазмите не ми създаваха никакви проблеми. Повече контракции получавах като се разхождам, отколкото след секс.
Правете секс ви казвам! Cheesygrin Тъкмо ще си тренирате мускулатурата.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #29 -: Октомври 22, 2015, 12:10:39 »

Добре звучи Kiss Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #30 -: Октомври 22, 2015, 14:38:26 »

На мен с Мими беше забранен секса, защото маткато ми беше сенсибилна, нещо такова. След ве помня коя седмица забраната падна, но на мен така и не мш се дощя кой знае колко. Та поддържах топлината в леглото само заради нуждите на мъжа. С втората толкова мн драйфах, че от всичко ми се повдигаше. Най-успешно станаше в банята или да съм с гръб  Lol
А джито и при мен стана осезаемж след Роси. Дори с мъжо се шегувахме, че просто сега сме се научили да я намираме  Razz
Моята голяма драма след ражданията ми си остава оралната любов. Не давам, не мого да се отпусна и не ми е гот. Той все настоява, аз все отбивам номер. Не знам и аз какво се повредих.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #31 -: Октомври 22, 2015, 14:39:58 »

или да съм с гръб  Lol

Гадеше ти се да го гледаш ли? Lol Ох, извинявам се, много ми стана смешно и не се сдържах
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #32 -: Октомври 22, 2015, 14:59:35 »

Lol миришеше ми на цигари.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #33 -: Октомври 22, 2015, 15:12:05 »

Лор, ако след последния си пост получиш благодарствено писмо от мъжа ми, да не се чудиш  Lol
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #34 -: Октомври 22, 2015, 17:08:01 »

Никакво желание за секс през бременността нямах, защото се чувствах ужасно непривлекателна. След раждането все оше не мога да дам мнение, защото съм още с лохии и ги чакам да спрат. Абе пълно затишие общо взето. И нещо ми е кофти с това секцио, че там ми е рязано и при оргазъм ще контрахира и ще ми стане нещо. Изкукала съм  Cheesygrin
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #35 -: Октомври 23, 2015, 16:01:07 »

Тук ли била новата тема, чак днес я зябелязах  Lol Lol

Аз миналата бременност имах ежедневно желание и изпълненията бяха много на ниво и почти всеки ден Smile
Спомням си, че след една по-невнимателна история имах болки няколко дни след това и един ден не мръднах от леглото  Razz Като се оправих си продължихме в същия ритъм  Smile

След раждането имаше въздържание около 2м. заради лохиите и епизотомията. Не знам как са я зашили, но я усещам от време на време, новият ми док каза,  че не било много добре  Razz

А през тази бременност все ми се спи, все нещо друго ми е в главата, разредили сме секса до 1 или 2 пъти седмично, чакам да видя дали ще има промяна в 2-тия триместър  Lol

Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4120

« Отговор #36 -: Март 17, 2016, 11:45:15 »

аз най-после открих тая тема Smile в края с Дея бях полудяла, само го нападах мъжо Smile С Яна нямах много желание.. сега има моменти дето или не може да се уцелим или нямам желание, случвало се е по 2 седмици да не правим, ама има и таива, в които сме на 3-4 пъти седмично Smile зависи от много обстоятелства.. играчки имаме от доста време, даже от началото на седмицата все не ми остава време да допълня колекцията..
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #37 -: Януари 31, 2017, 11:15:40 »

Апък ако знаете снощи какъв секс маратон му дръпнахме, напук на недоспиването и едвам преспаната челяд Smile Пу-пу, дано по-често да се случва такова преживяване, че напоследък го бяхме оставили на бързо и без много заигравки, за да има време за сън или да е преди някоя чаве да се е наспало Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #38 -: Януари 31, 2017, 11:29:28 »

Мдаааа ние подобен си направихме на нова година. Така и така си бяхме останали вкъщи заради детето  Cheesygrin нямам нииииищо против така да ми върви цялата година  Lol
Бери, при вас двамата в отделна стая ли спят?
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #39 -: Януари 31, 2017, 11:33:57 »

Да, имат си детска... само, че Марин към 1-2-3ч се прехвърля на спалнята и няма сила, която да го махне... Даже да го преместя след като се е успал, се връща при нас до 30м... та вече спрях да го местя  Wink
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #40 -: Януари 31, 2017, 14:03:32 »

Аз сериозно вярвам, че след 30те има сексуален разцвет, от няколко месеца ни избива на разврат  Lol Даже нови неща пробваме и май по-често от преди детето...

Проблем е обаче изтощението, все пак ангажиментите са повече с деца, освен това Б. пак не спи добре, едвам заспива, идва при нас посред нощ и т.н. Та чисто практически е по-зле, но физиологически е по-добре  Lol
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4120

« Отговор #41 -: Януари 31, 2017, 15:24:05 »

Аз сериозно вярвам, че след 30те има сексуален разцвет, от няколко месеца ни избива на разврат  Lol Даже нови неща пробваме и май по-често от преди детето...

+1 Smile ние си правим доста редовно секс, последния ни маратор беше май преди 1-2 месеца /не помня, честно!/ ама беше.. за 1 ден - 5 пъти.. после една седмица едвам ходих.Буквално.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: