star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Искрено и интимно след децата
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искрено и интимно след децата  (Прочетена 11157 пъти)
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« -: Октомври 21, 2015, 14:50:00 »

Olá! Да преместим мисълта от децата към сексуалните отношения - след децата. Как успявате да държите фронта в спалнята (или извън нея) след като се появят малчовците и се гушат постоянно между вас в кревата? Ако пък нямате деца,но сте заедно от голямата зима през '67 - държите ли огъня жив или сексът е стабилно разреден? Нека покачването на либидото започне - сега!  Cheesygrin
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #1 -: Октомври 21, 2015, 14:54:56 »

Оооо, по цял ден се сексим, по цял ден, поне по 4 пъти дневно всеки ден, едвам успявам да се скрия, то бива-бива потентност...това за пред форума...

Иначе ин риалити през седмицата особено...ни мързи, пък и съпругът ми (!!!) е работохолик и не се засичаме много. 2-3 пъти седмично и то в добри седмици. Ама не се оплаквам, тамън ми е Smile Качеството  си е все така перфектно Smile)) А и нали след брака не се правил секс вече Lol Razz
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #2 -: Октомври 21, 2015, 15:27:10 »

Айде и аз като една баба да се изкажа  Lol Ние в самото начало не започнахме с някаква много бурна сексуална връзка, даже почти по приятелски и по-платонично карахме като че ли, после нещата почнаха да се задълбочават, страстта започна да се разпалва и учудващо, но с всяка година все повече и по-хубав секс правим. За протокола, годинките ни са 8  Cheesygrin След сватбата нещата са особено добре, пробваме нови неща, пасваме си все повече, отключваме си все повече неподозирани способности и тъй  Cheesygrin Като честота нормалното ни е 1 път седмично, но от сватбата насам сме се развихрили и има седмици с по 3-4 пъти. Винаги съм държала повече на качеството, отколкото на количеството, така че за мен това е оптимално. Не отричам възможността хората да правят качествен секс и по 3 пъти на ден, но на мен лично ми трябва малко време да презаредя, иначе става малко по инерция и колкото "да се отчетем", пък, нали, за пред кого да гоним норматив  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #3 -: Октомври 21, 2015, 15:28:13 »

Тааа па. Всички знаем, че след брака секс няма! Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #4 -: Октомври 21, 2015, 15:30:46 »

Да бе, какво ли се опитвам да лъжа, така си е  Cheesygrin След брака не само секс, ми и живот няма, а след децата... не ми се мисли  Razz Иначе малко по-сериозно, то казват също, че първата брачна нощ е мит, ама ние и тогава доста добре си се отчетохме, та не знам... истината е някъде там  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Октомври 21, 2015, 15:32:12 »

За първата брачна нощ...абе можеше и по-добре Smile)) Но за медения месец гарантирам, чеее си заслужава Smile))
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #6 -: Октомври 21, 2015, 15:34:11 »

Дъ темата на годината  Lol
Ние сме на приливи и отливи. Още като гаджета не бяхме много активни, не ни е пречело, та появата на децата не ни е нарушила сексуалния режим. 1-2 пъти седмично в най-добрия вариант. Случвало се е да пропускаме седмица, че и две, особено някое от хлапетата като се подкара перманентно болно. Иначе всяко си спи в леглото, а от около месец сме с ново легло. Е,още не сме го тествали. Или мърсуваме в стаята на каката като я няма, или в хола 😃
Освен това си накупувахме  играчки, за толкова години заедно, трябваше да си родим второ, че да решим да експириментираме.
Случвало се е той да е по-настоятелен, а аз ненаспала се от 2 години. Та или го режа,или се предавам, завики колко умирвам за сън. Случвало се е и аз да съм превъртяла, особено по време на ову, но май до сега не се е случвало да ми отказва  Lol
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #7 -: Октомври 21, 2015, 15:36:34 »

За след децата не знам, ама по време на бременност е зле  Lol ако няма нещо, от което да се притеснявам и съвсем да спирам баш секса, то като го правим е едно внимаааааааателно дето не може да се бори за особено качество. Иначе ние от натовареност в работата разредихме и оставихме нещата предимно за събота и неделя. Иначе качеството е различно. Има случаи на много УАУ изпълнения и съвсем стандартни сексове колкото да се отчетем.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8 -: Октомври 21, 2015, 15:43:42 »

Абе я кажете по време на бременност изобщо прави ли ви се секс? Щото нали става мазало с хормоните...Аз бих умряла от страх да не стане нещо, аххах.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #9 -: Октомври 21, 2015, 15:45:22 »

Мен ме беше страх едно време, то до 12 седмица пих Дуфастон за задържане, пък от 7-мия месец бях с болезнени контракции и общо взето второто тримесечие имаше дейност, преди и след него страхът ми беше по-голям.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #10 -: Октомври 21, 2015, 15:47:25 »

Рядко, да не кажа хич. Или ми се гадеше, или нещо ме болеше  Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #11 -: Октомври 21, 2015, 15:51:17 »

Та по въпросите, преди и след брака и децата, на нас най-интензивния и преоткриеваем период беше след като родих. После е имало спадове до 1-2 пъти седмично, в зависимост от моите периоди, за щастие неговият период е константна величина  Lol Тази година след цяло лято разделени после просто беше... не е за разказване, но да кажем, че наваксахме неколкократно. Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #12 -: Октомври 21, 2015, 16:55:08 »

Марин си има стая и си спи в нея,,рядко е ня спалнята... при нас момента след брака и по време на бремеността съвпадна, но аз имах мн лека бременост и нямахме задръжки... сега с Марин и беб2 на път също си се отчитаме 3 4 пъти- понякога е уау, понякога е набързо, но не се оплаквам
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #13 -: Октомври 21, 2015, 18:38:58 »

Ути, при мен е на моменти. Като ми казаха, че имам леки контракции, веднага наложих вето, въпреки че лекарката ми не ми забрани и даже не ми се и мислеше за секс. Сега като нешата са спокойни и съответно и аз, усещам как разгонените ми хормони се завръщат и ще вдигна ветото  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #14 -: Октомври 21, 2015, 18:40:41 »

Ако 2-3 пъти седмично са ви спадове и леки периоди, аз изобщо няма да пиша по темата  Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Октомври 21, 2015, 18:40:55 »

На нас лекарят от вчера ни предупреди - кой каквото правил - правил досега, от сега нататък до края на 16-та седмица сме в пауза.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 21, 2015, 18:44:28 »

Аз съм новокрадена булка, ама и на мен ми се говори за секс пък  Lol
Ние сме си още в началния период, че се взехме едва това лято, познаваме се от 2години, ама всички знаем кое точно не трябва човек да си вади там, където си вади хляба .. ама на,извадихме си го в крайна сметка  Smile
Тъй като в момента започнах стаж и се виждаме веднъж на две седмици и естесвено е порой от изпълнения уикендите, но първия месец заедно не сме се разделяли за повече от 3-4часа и около 1/4 от денонощието си бяхме буквално като скачени съдове Cheesygrin
Силно се надявам това привличане да остане поне частично така, че доста хора се опитват да ме наплашат,че след няколко години заедно ще сме си омръзнали.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #17 -: Октомври 21, 2015, 18:49:00 »

Е чак омръзнали, не, ама си се разрежда секса, определено. Не ги слушай тия сексманиачките тука, хаха.

Корни, и аз така! Cheesygrin

Гале, защо ви е забранил секса, нали всичко е точно и няма нищо притеснително? Confused
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #18 -: Октомври 21, 2015, 18:58:18 »

Е, Пийс, то  омръзването и количеството секс според мен не е баш едно и също. Ето Кат сподели, че дори като пресни гаджета не са били по 3 пъти на ден, пък ме съмнява да се са си били омръзнали и да са си мълчали  Lol Аз свързвам едни от най-хубавите ни моменти от връзката с това просто да си говорим, да пием кафе на плажа и да плуваме един до друг. Е, в такива хубави периоди и сексът е на добро ниво, но не е само той.  Та според мен наистина след 10 години връзка да правиш секс всеки ден е рядкост, но това за мен не е омръзване.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #19 -: Октомври 21, 2015, 18:59:17 »

Спермата съдържа вещества, които водят до контракции на матката, а оргазмът си е чисто контрахиране при мен, осезаемо и неподдаващо се на контрол. Всичко е наред, но за да си остане наред, трябва малко въздържание. Нищо няма да ни стане за месец - два да пасуваме откъм вагинален.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20 -: Октомври 21, 2015, 19:19:24 »

Да бе, знам, то оргазмът не е само при теб контрахиране, ама за пръв път чувам да забраняват при липса на някакви конкретни пречки. Плюс за спермата си има презервативи. Абе не знам, аз месец-два без оргазми ще изчаткам сигурно, ама като се налага...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #21 -: Октомври 21, 2015, 19:24:39 »

Аз не помня в кой месец се бях психирала за тия оргазми и се мъчех с някакъв половинчат секс...Пък после лекарят ми се скара, разбира се, само при определени състояния е това. Но пък около термин оргазмите нали помагат и се възползвахме поне тогава  Razz
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #22 -: Октомври 21, 2015, 23:03:37 »

Ние сме на близо 5 години. За толкова време смея да твърдя доста се развихме в сексуално отношение.  Говоря и за интимно отношение, и по отношение на играчки, нови неща и т.н. Изградихме стабилно доверие помежду си и споделянето на сексуални фантазии/желания не е притеснение. Може всеки да каже "е, то това е много ясно". Но пък познаваме двойки, които са по-сковани един към друг, по-консервативни и т.н. Вярно, консервативността е относително понятие, но все пак да не правиш свирки...Както и да е. Имали сме и ние някакви периоди на затишие, но сме си доста редовни като цяло.

Но откакто съм бременна рязко понамалихме. Просто аз нямам никакво желание, постоянно ми е дискомфортно, подуто, лошо. Понякога всичко едновременно. И някак си не мога да се настроя изобщо. Rolling Eyes Бях питала лекаря, каза, че можем да правим секс, но без груби изпълнения. Я кажете за тези оргазми и контракции Confused
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #23 -: Октомври 21, 2015, 23:14:03 »

При една нормална бременност оргазмите са хубаво и здравословно нещо, възползвайте се, защото са много по-лесни и интензивни.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #24 -: Октомври 22, 2015, 11:00:07 »

При една нормална бременност оргазмите са хубаво и здравословно нещо, възползвайте се, защото са много по-лесни и интензивни.

Лори, я поясни защо са по-лесни и интензивни?
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: